Jump to content

Destinator 3


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι καινουργιος χρηστης , θα ηθελα να με βοηθησετε σε ενα προβληματακι .

 

εχω το destinator 3 και το εχω εγκαταστηση κανονικα και δεν εχω κανενα προβλημα , αλλα επειδη το βασικο προγραμμα καθετε στην μνημη συσκευης και οχι στην SD καρτα μου τρωει την RAM .

 

υπαρχει τροπος να βαλουμε ολο το προγραμμα στην μνημη?????

 

δοκιμασα να το κανω CUT PASTE στην καρτα μνημης SD κανω αλλα τζιφος δεν δουλευει :(

 

Ακολούθα τις οδηγίες στο post #816 στη σελ. 41

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

agorase tw kai den tha sou troei tin mnimi

 

Σωστα το εχω αγορασει τοσο καιρο και το ppc χει ακομη 61.75 mb ram. Δεν τρωει γραμαριο ! Παρα τη brute force μου ειναι στιλακι ;)

y4
Link to comment
Share on other sites

Paidia kapoia efarmogh GPS gia windows 2000/xp, pou na exei ellhnikous xartes uparxei?

Της TELETYPE που ειναι και για PPC και για XP

Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Vazo tous xartes tou DEST3 sto mapmonkey kai paizei? ( exo to dest3 gia PPC ), to teletype pou to vriskoume?

 

tha ithela na matho poios einai o teleutaios xarths ths NGI gia to DEST3 ( kai pou mporo na to vro an einai eukolo.....

 

 

thnaks paidia gia ths prohgoumenes plhrofories, eixa faei OLO to google gia na vro kati alla tpt....

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Oraia tous evala kai tous xartes... ala otan kano thn enalagh ton xarton sthn greece mou vgazei mhnhma pos den einai registered oi xartes mou... any idea... please pm me....
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Της TELETYPE που ειναι και για PPC και για XP

Νομίζω οτι σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει και με Ελληνικούς χαρακτήρες στους δρόμους κλπ ;)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει και με Ελληνικούς χαρακτήρες στους δρόμους κλπ ;)

 

Καλιο αργα (ή μαλλον πολυ αργα) παρα ποτε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Exei vgei kapoia ananeosi prosfata stous xartes ? Exo tin version 3119

Μπορεις να μου στειλεις και μενα τους χαρτες???? ;)

 

 

Φιλικα Γιωργος :)

Hey!!Teacher leave the Kids alone..
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δενε χω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες σας παρακαλω απαντηστε μου σε καποαια ερωτηματα. θελω ναγορασω ενα gps να το εχω στο αμαξι και να εχει χαρτες Ελλαδας και καποιων αλλων ευρωπαικων πολεων. επισης θαθελα να με ενημερωνει σχετικα με το αν υπαρχοιυν μπλοκα/καμερες στο δρομο μου(νομιζω γινεται αυτο).

1) θελω μια φτυνη λυση,ποια ειναι αυτη ;(προτεινετε μου μοντελο/ποσο εχει;/απο που να το παρω;)

2)πρεπει να πληρωνω καποια μηνιαια συνδρομη για να εχω αυτα που ζηταω παραπανω;

 

ευχαριστω παρα πολυ

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι χαρτες ειναι 12MB. Πως θα σας τους στειλει? :O

http://www.yousendit.com

Εχει χωρο!!!

αν μπορει!!!???

Hey!!Teacher leave the Kids alone..
Link to comment
Share on other sites

Για όσους χρησιμοποιοούν το tweak και δε βλέπουν το menu με τις ρυθμίσεις αυτό οφείλεται στο ότι το menu επιλογές καλύπτει όλο το χώρο..

Αντικατέστησα το Επιλογές me Opts και φαίνεται καλά..

Κατεβάστε το αρχείο που επισυνάπτω και αντικαταστήστε στο folder Interface/Visual τα αρχεία

Enjoy

Μολις εκανα εγκατασταση αυτα τα αρχεια :mad: .....οι δορυφοροι επαψαν να με βλεπουν!!!!!ΠΑΠΑΛΑ!!!!

Μολις τα πεταξα.....!!!!! :D με ξαναειδαν!!!!!!!!!!!!! :)

Γιατι αραγε?????? :O

Hey!!Teacher leave the Kids alone..
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δενε χω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες σας παρακαλω απαντηστε μου σε καποαια ερωτηματα. θελω ναγορασω ενα gps να το εχω στο αμαξι και να εχει χαρτες Ελλαδας και καποιων αλλων ευρωπαικων πολεων. επισης θαθελα να με ενημερωνει σχετικα με το αν υπαρχοιυν μπλοκα/καμερες στο δρομο μου(νομιζω γινεται αυτο).

1) θελω μια φτυνη λυση,ποια ειναι αυτη ;(προτεινετε μου μοντελο/ποσο εχει;/απο που να το παρω;)

2)πρεπει να πληρωνω καποια μηνιαια συνδρομη για να εχω αυτα που ζηταω παραπανω;

 

ευχαριστω παρα πολυ

 

Destinator3 gia navigation kai mio168 gia mhxanaki afth einai h ptoteinomenh lysh se afta pou zhtas xwris na xodepseis mia periousia gia perisotera http://www.ngi.gr (exei kai e-shop)

Link to comment
Share on other sites

Destinator3 gia navigation kai mio168 gia mhxanaki afth einai h ptoteinomenh lysh se afta pou zhtas xwris na xodepseis mia periousia gia perisotera http://www.ngi.gr (exei kai e-shop)

 

Αν σ'αυτά προσθέσεις και το OziExplorer τότε θάχεις την καλύτερη επιλογή. Με το Ozi θάχεις ένα καθαρόαιμο Gps με υπόβαθρο οποιοδήποτε έντυπο χάρτη έχεις στην κατοχή σου από την πόλη σου η το βουνό που σε ενδιαφερει και με το Destinator την καλύτερη πλοήγηση που υπάρχει για Ελλάδα...

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα εγκατασταση αυτα τα αρχεια :mad: .....οι δορυφοροι επαψαν να με βλεπουν!!!!!ΠΑΠΑΛΑ!!!!

Μολις τα πεταξα.....!!!!! :D με ξαναειδαν!!!!!!!!!!!!! :)

Γιατι αραγε?????? :O

 

Αυτά τα αρχεία αφορούν μόνο το text που εμφανίζεται και η μόνη αλλαγή είναι το Επιλογές έχει γίνει Opts για να φαίνεται το menu του DTweak. Θα μπορούσες να κάνεις το Opts ό,τι ήθελες..

Προφανώς λοιπόν αλλού είναι το πρόβλημα σου..

Άσε λοιπόν τις ειρωνίες και τα θαυμαστικά και πριν postάρεις τη χαζομάρα σου σκέψου λιγάκι..

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως ειναι το oziExplorer?

 

ισως το καλύτερο πρόγραμμα επεξεργασίας στοιχείων Gps (tracks, points, routes,maps )για το pc και το καλύτερο πρόγραμμα χρήσης Gps στο Mio168

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

παιδια αντικατεστησα τα αρχεια του traffic alert.zip με τα αρχεια του destinator (και καλα βαζει τα μπλοκα νομιζω αυτο) και τωρα οταν ανοιγω το destinator μου βγαζει ερορ "unknown standard Msg code is found: IDS_MANEUVERLIST_ROUTE"

 

τι να κανω;;;

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα αρχεία αφορούν μόνο το text που εμφανίζεται και η μόνη αλλαγή είναι το Επιλογές έχει γίνει Opts για να φαίνεται το menu του DTweak. Θα μπορούσες να κάνεις το Opts ό,τι ήθελες..

Προφανώς λοιπόν αλλού είναι το πρόβλημα σου..

Άσε λοιπόν τις ειρωνίες και τα θαυμαστικά και πριν postάρεις τη χαζομάρα σου σκέψου λιγάκι..

Σε πληροφορω .. επειδη το ξανασκεφτηκα...οτι το ξαναεκανε.!!!!!

το δοκιμασα 2 φορες!!

δεν εχω κανενα προβλημα με το προγραμμα,και δεν ηθελα να ειρωνευω κανεναν.Απλα ειπα τι μου συνεβη με λιγο επιπλεον εμφαση...

Τωρα αν εσυ τσιμπησες !!! τι να σου πω ??

σου ανταποδιδω τους χαρακτηρισμους!!! :)

Hey!!Teacher leave the Kids alone..
Link to comment
Share on other sites

Σε πληροφορω .. επειδη το ξανασκεφτηκα...οτι το ξαναεκανε.!!!!!

το δοκιμασα 2 φορες!!

δεν εχω κανενα προβλημα με το προγραμμα,και δεν ηθελα να ειρωνευω κανεναν.Απλα ειπα τι μου συνεβη με λιγο επιπλεον εμφαση...

Τωρα αν εσυ τσιμπησες !!! τι να σου πω ??

σου ανταποδιδω τους χαρακτηρισμους!!! :)

 

Σου εξήγησα και πριν ότι απλά μπορείς να πάρεις το δικό σου txt (αν υπάρχει πρόβλημα με αυτά που είχα ανεβάσει πριν καιρό) και να αλλάξεις το Επιλογές με κάτι πιο μικρό ώστε να φαίνεται το menu του DTweak.. Αν δε χρησιμοποιείς το dtweak τότε απλά δε χρειάζεσαι τίποτα από όλα αυτά..Απλά ελληνικά μιλάμε..

Και δεν είναι θέμα "τσιμπήματος". Ούτε προέβην σε οποιονδήποτε χαρακτηρισμό για σένα..Ούτε σε ξέρω ούτε με ενδιαφέρεις.. Απλά όταν γράφεις τη χαζομάρα σου με πολλά θαυμαστικά κιόλας, δημιουργείς πρόβλημα σε αυτόν που διαβάζει το thread, θέλει να χρησιμοποιήσει το DTweak και δε βλέπει το menu.

Από τη μεριά μου τέλος με το offtopic..

Link to comment
Share on other sites

ισως το καλύτερο πρόγραμμα επεξεργασίας στοιχείων Gps (tracks, points, routes,maps )για το pc και το καλύτερο πρόγραμμα χρήσης Gps στο Mio168

 

 

 

Και που ακριβως βρισκουμε αυτο το ozi Explorer;

Καποιο link;

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...