Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το χειρόγραφο πληκτρολόγιο της Google; Αν έχω καταλάβει σωστά είναι αρκετά καλή εναλλακτική και στις γλώσσες συμπεριλαμβάνεται και η ελληνική.

Δεν ειναι μονο το πληκτρολόγιο η αναγνώριση χρησιμοποιείται και αλλου οπως στο active memo link to action κλπ

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιο πήρες το ταιβανεζικο; με το πενακι γραφεις ελληνικα στο πληκτρολόγιο αναγνωριζει;

 

Καλημέρα. Έκανα μια δοκιμη τώρα και φαίνεται ότι τα αναγνωρίζει κανονικά.

 

Απο αυτονομια πως είναι φίλε μου; έχω το edge και το σκεφτομαι.Σου έχει λείψει κάτι από το edge? Η οθόνη τους έχει διαφορά;γιατί βάζω δίπλα δίπλα s6 edgeτο απλό και note edge και νομίζω πως έχουν.

 

Λοιπον, απλα να σου πω φιλε οτι τους τελευταίους μήνες ήμουν κάτοχος του s6 edge και οχι του note edge. Στην οθόνη δεν ειδα καποια σημαντική διαφορά. Ιδια ειναι με το s6 edge.

Όσον αφορα την αυτονομία θα σου πω συντομα. Πρωτη φορτιση εφτασα στις 4 ωρες. Σε παρομοια χρηση στο s6 edge ημουν σχεδον στις 3 ωρες. Σημερα θα φανει καλύτερα οταν χρησιμοποιηθεί περισσότερο και το 4g.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έκανα μια δοκιμη τώρα και φαίνεται ότι τα αναγνωρίζει κανονικά.

 

 

 

Λοιπον, απλα να σου πω φιλε οτι τους τελευταίους μήνες ήμουν κάτοχος του s6 edge και οχι του note edge. Στην οθόνη δεν ειδα καποια σημαντική διαφορά. Ιδια ειναι με το s6 edge.

Όσον αφορα την αυτονομία θα σου πω συντομα. Πρωτη φορτιση εφτασα στις 4 ωρες. Σε παρομοια χρηση στο s6 edge ημουν σχεδον στις 3 ωρες. Σημερα θα φανει καλύτερα οταν χρησιμοποιηθεί περισσότερο και το 4g.

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσες κάτι τελωνειο;
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Όχι φιλε τιποτα. Ο τυπος που το παράγγειλα ειναι στο Χονγκ Κονγκ. Αλλα εχει αποθήκη στην Αγγλια ετσι δεν πληρωσα τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ, αν μπορείς πες μας ποιος πωλητής είναι σε περίπτωση που θέλουμε να αγοράσουμε κι εμεις
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Όχι φιλε τιποτα. Ο τυπος που το παράγγειλα ειναι στο Χονγκ Κονγκ. Αλλα εχει αποθήκη στην Αγγλια ετσι δεν πληρωσα τιποτα.

 

εαν θες δωσε το sait που το παρηγγηλες? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάτοχος κι εγώ χρυσού δικαρτου note 5, γύρισα και πάλι στην αγαπημένη μου σειρά, όπως καθε χρόνο.

Μακράν η καλύτερη υλοποίηση της Σάμμυ μέχρι σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάτοχος κι εγώ χρυσού δικαρτου note 5, γύρισα και πάλι στην αγαπημένη μου σειρά, όπως καθε χρόνο.

Μακράν η καλύτερη υλοποίηση της Σάμμυ μέχρι σήμερα...

Χρυσό ε!!!

Καλορίζικο φίλε.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Χρυσό ε!!!

Καλορίζικο φίλε.

 

Ναι πολύ όμορφο Νικολα. Σε ευχαριστώ.

Πραγματικά επιτέλους η σαμμυ συνετιστηκε κι έδωσε αλαγκαριστο κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολύ όμορφο Νικολα. Σε ευχαριστώ.

Πραγματικά επιτέλους η σαμμυ συνετιστηκε κι έδωσε αλαγκαριστο κινητό...

Μεγεια και καλομιλητο! Όντως φέτος η Samsung έδωσε πραγματικά καλές συσκευές που μόνο καλό κάνει αφού θα οδηγήσει και τις υπόλοιπες εταιρίες να δώσουν αναγκαστικά υψηλού επιπέδου συσκευές.. Μακάρι δηλαδή για μας!

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια και καλομιλητο! Όντως φέτος η Samsung έδωσε πραγματικά καλές συσκευές που μόνο καλό κάνει αφού θα οδηγήσει και τις υπόλοιπες εταιρίες να δώσουν αναγκαστικά υψηλού επιπέδου συσκευές.. Μακάρι δηλαδή για μας!

 

Ευχαριστώ Ευθύμη. Για να δούμε τι μπορεί να δώσει ο ανταγωνισμός...

Για να δούμε τι λέει από μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ, αν μπορείς πες μας ποιος πωλητής είναι σε περίπτωση που θέλουμε να αγοράσουμε κι εμεις

 

εαν θες δωσε το sait που το παρηγγηλες? ευχαριστω

T-dimension10 ebay uk

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάς μια βασική παράμετρο. Όταν το 30% των κατόχων με κάρτες μνήμης αγνώστου προέλευσης και ποιότητας βγαίνει στα φορά και γκρινιάζει για μια συσκευή που σέρνεται, είναι πίτα στα λαγκς κλπ, κανείς από αυτούς δε θα πει : Α,ναι ,έχω επέκταση κάρτας μνήμης, ας μη γκρινιάζω και πολύ.

Ως εκ τούτου, η συσκευή θα συνδέεται πάντα με ένα προβληματικό προφίλ και αυτό θα τη συνοδεύει σε όλο τον κύκλο της εμπορικής ζωής.

Τα 64 γίγα είναι υπέρ αρκετά για κινητό. To πλεον αναξιοπιστο, αργο μεσο αποθηκευσης μπορει να μπει σιγα σιγα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας.

Καλό είναι να μην πετσοκοβεις χαρακτηριστικά, αλλά σε αυτή την περίπτωση τα θετικά είναι πολλά

Σε τελική, όταν κάποιος γκρινιάζει για κάτι να προτείνει εναλλακτική

Έχεις να μου προτείνεις wacom digitizer equiped σοβαρή συσκευή ,περιμένω με αγωνία?

Από κριτική του καναπέ χορτάσε για τα καλά αυτός ο τόπος. Δεν είναι αστειο να διαβαζεις νυχθημερον σε 15 νηματα που ανοιξαν συνοδευοντας την ανακοινωση του κινητου να τα χωνουν στη Samsung και το 80% αυτων να παρελαυνουν από εδώ 1-2 μηνες μετα, προβάλλοντας το νέο τους (ω, ναι, το note 5) απόκτημα?

 

Με το ίδιο σκεπτικό η Sammy θα πρέπει να πουλάει τις συσκευές της μονο σε παρόχους που έχουν σουπερ ντουπερ σήμα 4G... Γιατι μετα θα βγαίνουν στα φόρουμ και θα λενε οτι ειναι αργό στο ιντερνετ :lol:

Άστο δεν τους σώζεις... Όλα γίνονται στο βωμό του χρήματος και του κέρδους εις βάρος του καταναλωτή.

Θεωρώ απαράδεκτο οι εταιρειες να σου πουλάνε ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ μη επεκτάσιμη μνήμη.

Όπως επίσης θεωρώ ακομα χειρότερο μια συσκευή συνδεδεμένη στο ιντερνετ και με μηδέν ασφάλεια, να εχει το δακτυλικό μου αποτύπωμα!! Και το αστείο όλων ειναι οτι οι φωστήρες και υποτιθέμενοι γνωστές να θεωρούν αρνητικό οποία συσκευή δεν καταγράφει τα αποτυπώματα σου!!! :lol::lol: σοβαρά??

Οταν θα ξεσπάσει το παγκόσμιο σκάνδαλο σε λίγα χρονια θα τρέχουν να τα μαζέψουν μετα!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ απαράδεκτο οι εταιρειες να σου πουλάνε ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ μη επεκτάσιμη μνήμη.

 

Τι να σωσω αγαπητε? Δε μου τα χαριζουν, τα πληρωνω, καπου εχεις μπερδευτει...

Το εχω πει πολλακις. Αυτο, ναι, ειναι φαουλ.

Θα επρεπε η "μικρη" εκδοση να ειναι τα 64 και τα 128 η επομενη, σε λογικοτερες τιμες.

Κι εγω συμβιβασμο κανω με τα 32, εις γνωσιν μου ομως.

Απο την αλλη, βεβαια, ο ανταγωνισμος δεν εχει να επιδειξει κατι καλυτερο, οποτε η samsung φυσικα θα κοιταξει να εχει οσο το δυνατον περισσοτερο profit...

Πρωτες εντυπωσεις απο μπαταρια, εχουμε πολυ καλη αυτονομια, ελαφρως αυξημενη σε σχεση με το note 4...

Για την ταχυτητα τα εχουμε ξαναπει, μαζι με το s6 edge/plus ειναι ο,τι πιο γρηγορο...

Η οθονη ειναι στο ιδιο επιπεδο ποιοτητας με την οθονη του s6 edge plus, εξαιρετικη...

Πολυ καλη υλοποιηση και στο πενακι, με το μηχανισμο εξαγωγης να δουλευει πολυ καλα.

Θα ηθελα ομως πιο σοβαρη ποιοτητα σε αυτο, εξακολουθεις να πιστευεις οτι κρατας οδοντογλυφιδα...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχοντας κάνει διατριβή αυτές τις μέρες στο sm-n9208 (note 5 dual sim 64gb Taiwan)

μπορώ να βοηθήσω οποίον βρεθεί με ένα τέτοιο στα χέρια του να τακτοποιήσει τα ελληνικά του..

το εργαλείο πλέον είναι άψογο και απο ψυχολογικής άποψης :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχοντας κάνει διατριβή αυτές τις μέρες στο sm-n9208 (note 5 dual sim 64gb Taiwan)

μπορώ να βοηθήσω οποίον βρεθεί με ένα τέτοιο στα χέρια του να τακτοποιήσει τα ελληνικά του..

το εργαλείο πλέον είναι άψογο και απο ψυχολογικής άποψης :lol:

Γιατρός έγινες εσύ. Χα χα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα ομως πιο σοβαρη ποιοτητα σε αυτο, εξακολουθεις να πιστευεις οτι κρατας οδοντογλυφιδα...

Μέρα με την νύχτα με το surface pen που αποπνέει εξαιρετικό premium feeling και εξαιρετικη ποιότητα κατασκευης.

Θελει δουλεια η Sammy σε αυτο το τομεα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μιλάμε για ένα πενάκι που πρέπει να μπαίνει ΜΕΣΑ στο κινητό και να μην το επιβαρύνει συνολικά με δυσανάλογο βάρος... το να το συγκρίνουμε με το πενάκι του surface που έχει διπλάσιο παχος απο το κινητό και σχεδόν το ίδιο βάρος και που το ίδιο το surface το κουβαλάει εξωτερικά είναι τουλάχιστον αστείο..
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μιλάμε για ένα πενάκι που πρέπει να μπαίνει ΜΕΣΑ στο κινητό και να μην το επιβαρύνει συνολικά με δυσανάλογο βάρος... το να το συγκρίνουμε με το πενάκι του surface που έχει διπλάσιο παχος απο το κινητό και σχεδόν το ίδιο βάρος και που το ίδιο το surface το κουβαλάει εξωτερικά είναι τουλάχιστον αστείο..

 

18 γραμμάρια εχει.

Πιο βαρος με το ίδιο το κινητό(note 5)μου λες;;

Απλά δεν εχει υποδοχή αλλα το προτιμώ να μην μπαίνει απο το να ειναι σαν πλαστελίνη για μικρά παιδιά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...