Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια οντως ετσι ειναι οπως τα λεει ο alex

Δεν μπορω να καταλαβω το σημειο προσβασης wifi (οταν κατεβαζεις την κουρτινα) τι ακριβως κανει ?

 

Γίνεσαι ένα πράγμα hot spot φαντάσου. Μοιράζεις τα mb από το πρόγραμμά κινητής σου, σε κάποιον που δεν έχει internet, μέσω του wifi της συσκευής σου. Αυτός που δεν έχει δηλαδή, βλέπει εσένα σαν router.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γίνεσαι ένα πράγμα hot spot φαντάσου. Μοιράζεις τα mb από το πρόγραμμά κινητής σου, σε κάποιον που δεν έχει internet, μέσω του wifi της συσκευής σου. Αυτός που δεν έχει δηλαδή, βλέπει εσένα σαν router.

 

ναι τωρα το θυμηθηκα....

εχεις απολυτο δικιο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε μου αλλά εμένα είναι πολύ καθαρές όπως και πριν ήταν καθαρές αν εστίαζε και ξεθόλωνε. Πριν, μου είχε τύχει να προσπαθώ να τραβήξω βίντεο σβήσιμο κεράκια σε τούρτα γενεθλίων, και αν θες το πιστεύεις ξεθόλωσε στο ... και όλοι να λένε να ένας σοφός!:confused: Θα σου πω κι άλλη εμπειρία με βίντεο που ήθελα να τραβήξω στο κολυμβητήριο την εκκίνηση, και όταν έδωσε ο Θεός και εστίασε, είχαν φτάσε απέναντι.

Χθες, σε λήψη βίντεο που χρειάστηκα να γίνει γρήγορα χωρίς την πολυτέλεια του χρόνου, σε σχετικά χαμηλό φωτισμό, και εστίασε με την ''καμία'' και η λήψη ήταν πεντακάθαρη.:up:

Σημαντικο ρολο παιζει και το να ειναι καθαρο το τζαμακι που καλυπτει την καμερα...

Ουτε και εγω εχω προβλημα με τις φωτο και τα βιντεο

Για μενα ειναι τελεια συγκριτικα παντα και με τα 117€που εδωσα για να το αποκτησω...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η εμπρός κάμερα που μπορούσε και αποθήκευε τη φωτογραφία με το δάχτυλο στο fingerprint, ήταν πάρα πολύ βολικό. Κακώς το κατήργησαν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η εμπρός κάμερα που μπορούσε και αποθήκευε τη φωτογραφία με το δάχτυλο στο fingerprint, ήταν πάρα πολύ βολικό. Κακώς το κατήργησαν.

Μολις το δοκιμασα και μου δουλευει κανονικοτατα.....

Εισαι σιγουρος οτι δεν το κανει???

Link to comment
Share on other sites

Μολις το δοκιμασα και μου δουλευει κανονικοτατα.....

Εισαι σιγουρος οτι δεν το κανει???

Ναι, δεν το κάνει ενώ πριν την αναβάθμιση το έκανε κανονικά. Τέλος πάντων, του έκανα επιλογή να τραβάει με το volume της φωνής που είναι εξίσου βολικό..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν το κάνει ενώ πριν την αναβάθμιση το έκανε κανονικά. Τέλος πάντων, του έκανα επιλογή να τραβάει με το volume της φωνής που είναι εξίσου βολικό..

Εμενα το κανει κανονικα και πριν και μετα την αναβαθμιση...μηπως το εχεις απενεργοποιησει μεσα απο τις ρυθμισεις του finger print???

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το κανει κανονικα και πριν και μετα την αναβαθμιση...μηπως το εχεις απενεργοποιησει μεσα απο τις ρυθμισεις του finger print???

Όντως έχεις δίκιο, εκεί έλεγε photograph: close

http://s27.postimg.org/oyq5v5epr/Pics_Art_03_08_05_59_53.jpg

Δεν πείραξα κάτι όμως, απλά το update πήρα όπως εσύ κι όλοι μας. Όλα κομπλέ, θένκς:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως έχεις δίκιο, εκεί έλεγε photograph: close

http://s27.postimg.org/oyq5v5epr/Pics_Art_03_08_05_59_53.jpg

Δεν πείραξα κάτι όμως, απλά το update πήρα όπως εσύ κι όλοι μας. Όλα κομπλέ, θένκς:)

Τιποτα ...ουτε να το σκεφτεσαι ...για αυτο ειμαστε ολοι εδω...για να βρισκουμε λυσεις..

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ...ουτε να το σκεφτεσαι ...για αυτο ειμαστε ολοι εδω...για να βρισκουμε λυσεις..

Εσένα στην είχε τη ρύθμιση open μετά το update κατευθείαν;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια δεν ξερω πολλα πραγματα απο κινητα για αυτο πολλες φορες απευθυνομαι σε αυτο το νημα για βοηθεια που παντα την βρισκω.

Αυτο που παρατηρησα ειναι το εξης

Πριν το τελευταιο update και οταν πηγαινα να βγαλω φωτογραφια για να "καθαρισει" η οθονη εκανε αρκετη ωρα με συνεπεια να χανω την στιγμη που ηθελα.

Δεν εχω πειραξει τιποτα απο τις ρυθμισεις γιατι πιστευα οτι θα τα κανω ¨μανταρα¨

Μετα το τελευταιο update δια μαγειας λυθηκαν ολα.

Μεσα σε 1 sec καθαριζει η οθονη και οι φωτογραφιες ειναι πεντακαθαρες και οπως τις θελω.

Δεν ξερω εαν σαν βοηθησα καθολου αλλα γραφω την εμπειρια μου απο "καποιον" που δεν "σκαλιζει" το κινητο του.

Link to comment
Share on other sites

Εσένα στην είχε τη ρύθμιση open μετά το update κατευθείαν;
εχω την εντυπωση οτι το ειχα απενεργοποιησει εγω απο μονος μου πριν την αναβαθμιση ...οποτε δεν ειμαι σιγουρος ...

Ας μας πει καποιος αλλος..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!Μετά το καινούριο update μου εμφανίζει στη "κουρτίνα" συντόμευση για οθόνη μετάδοσης!Αυτό το εικονίδιο εμφανίζεται όταν συνδέω το youtube κινητού και τηλεόρασης! Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; Θα συμφωνήσω για τη βελτίωση της κάμερας, ειδικά στις σκοτεινές φωτο χωρίς φλας είδα βελτίωση!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!Μετά το καινούριο update μου εμφανίζει στη "κουρτίνα" συντόμευση για οθόνη μετάδοσης!Αυτό το εικονίδιο εμφανίζεται όταν συνδέω το youtube κινητού και τηλεόρασης! Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; Θα συμφωνήσω για τη βελτίωση της κάμερας, ειδικά στις σκοτεινές φωτο χωρίς φλας είδα βελτίωση!

 

Και το ''οθόνη μετάδοσης'' προϋπήρχε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχω αγορασει λιγο καιρο... Ειναι πολυ καλο, για την τιμη του ειδικα ειναι τελειο. εχω προβλημα ξαφνικα τα τρια κουμπια touchscreen που εχει, δεν ανταποκρινονται πχ παταω το κουμπι της επιστροφης και δεν κανει τιποτε, θελω να ξερω αν υπαρχει καποια λυση στις ρυθμισεις, ή αν κάποια ρυθμιση συγκεκριμενα εχει προβλημα... :worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Το εχω αγορασει λιγο καιρο... Ειναι πολυ καλο, για την τιμη του ειδικα ειναι τελειο. εχω προβλημα ξαφνικα τα τρια κουμπια touchscreen που εχει, δεν ανταποκρινονται πχ παταω το κουμπι της επιστροφης και δεν κανει τιποτε, θελω να ξερω αν υπαρχει καποια λυση στις ρυθμισεις, ή αν κάποια ρυθμιση συγκεκριμενα εχει προβλημα... :worry::worry:

Δοκίμασες με επανεκκίνηση;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω κανει 10 φορες και δεν εκανε τπτ

 

Δοκίμασε κάτι μήπως.

Πήγαινε ρυθμίσεις /ασφάλεια, και ενεργοποίησε το Άμεσο κλείδ. κουμπ

Μετά πάτα μια το κουμπί που ενεργοποιεί το τηλέφωνο ώστε να κλειδώσει.

Στη συνέχεια πάτα άλλη μια να ξεκλειδώσει και δες αν είναι οκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάτι μήπως.

Πήγαινε ρυθμίσεις /ασφάλεια, και ενεργοποίησε το Άμεσο κλείδ. κουμπ

Μετά πάτα μια το κουμπί που ενεργοποιεί το τηλέφωνο ώστε να κλειδώσει.

Στη συνέχεια πάτα άλλη μια να ξεκλειδώσει και δες αν είναι οκ.

 

το εχω ενεργο το αμεσο κουμπι απλα δεν λειτουργουν και τα 3 κουμπια που ειναι στο κατω μερος τις οθονης για να γυρισω στην αρχικη κανω restart

 

ευχαριστω παντως που με βοηθας

Link to comment
Share on other sites

το εχω ενεργο το αμεσο κουμπι απλα δεν λειτουργουν και τα 3 κουμπια που ειναι στο κατω μερος τις οθονης για να γυρισω στην αρχικη κανω restart

 

ευχαριστω παντως που με βοηθας

 

Μήπως στο δημιουργεί κάποιο πρόγραμμα που έβαλες πρόσφατα; Να του έκανες μια απεγκατάσταση;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως στο δημιουργεί κάποιο πρόγραμμα που έβαλες πρόσφατα; Να του έκανες μια απεγκατάσταση;

 

οχι τπτ απλα δεν θελω να κανω επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμίσεων γτ θα χασω ολες τις επαφες

Link to comment
Share on other sites

οχι τπτ απλα δεν θελω να κανω επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμίσεων γτ θα χασω ολες τις επαφες

 

Οι επαφές αν έχεις ενεργοποιήσει το συγχρονισμό δε χάνονται, μη φοβάσαι. Για να δεις κι όλας αν όντως τις έχεις στο Gmail, άνοιξε το Gmail από τον υπολογιστή σου και πάτα όπως στην εικόνα το επαφές.

http://s30.postimg.org/b4ixmfbb1/Pics_Art_03_10_08_59_33.jpg

Αν είναι μέσα είσαι οκ. Μετά δηλαδή από τις εργοστασιακες ρυθμίσεις, όταν επαναφέρεις το τηλ με τον ίδιο λογαριασμό Gmail θα τις βρεις στο τηλέφωνο πάλι. Μην ανησυχείς

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι επαφές αν έχεις ενεργοποιήσει το συγχρονισμό δε χάνονται, μη φοβάσαι. Για να δεις κι όλας αν όντως τις έχεις στο Gmail, άνοιξε το Gmail από τον υπολογιστή σου και πάτα όπως στην εικόνα το επαφές.

http://s30.postimg.org/b4ixmfbb1/Pics_Art_03_10_08_59_33.jpg

Αν είναι μέσα είσαι οκ. Μετά δηλαδή από τις εργοστασιακες ρυθμίσεις, όταν επαναφέρεις το τηλ με τον ίδιο λογαριασμό Gmail θα τις βρεις στο τηλέφωνο πάλι. Μην ανησυχείς

 

αν δν υπαρχουν αλεξη πως γινεται να τις βαλουμε στο gmail??γτ μπηκα να δω εγω κ δν εχει καμια επαφη μεσα

Link to comment
Share on other sites

αν δν υπαρχουν αλεξη πως γινεται να τις βαλουμε στο gmail??γτ μπηκα να δω εγω κ δν εχει καμια επαφη μεσα

 

Θα πας στο τηλέφωνο ρυθμίσεις / λογαριασμοί, θα επιλέξεις τον Google και όταν ανοίξει θα ενεργοποιήσεις όποια θες αλλά σίγουρα το ''Επαφές''.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο τηλέφωνο ρυθμίσεις / λογαριασμοί, θα επιλέξεις τον Google και όταν ανοίξει θα ενεργοποιήσεις όποια θες αλλά σίγουρα το ''Επαφές''.

 

το εκανα αλεξη..αλλα παλι δεν μου βγαζει τις επαφες στο Gmail...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...