Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις απολυτο δικιο. Η βιασυνη βλεπεις......Το σωστο track nanber RS360277165NL

Ισχυει οτι ακριβως σου ειπα..

Εχουν ειδοποιηθει στην ολλανδια πως περιμενουν ενα δεμα για ελλαδα...

Ακομη δεν εχει φτασει ολλανδια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει βρει καποιος πως μπορουμε να μεγαλώσουμε τους χαρακτήρες στα μηνύματα(οχι γραμματοσειρά) γιατι στο δευτερο γραμμα οι διαθεσιμh χαρακτήρες για να μην υπερβω το πρωτo μηνυμα ειναι 69,ξερει καποιος η μονο εγω εχω αυτο το προβλημα...Οπως κ με το αποτυπωμα ενω το εχω σκαναρει ολο δεν το εχω δει σε λειτουργια γτ καθε φορα που βαζω αυτο σαν ξεκλείδωμα οθονης μου βγαζει καθε φορα κωδικο κ οχι αποτυπωμα ασχεετα αν ειναι αυτο επιλεγμενο
για τα μνμ δεν ξερω αλλα για το αποτυπωμα οπως ειναι κλειστο το κινητο βαζεις το δαχτυλο σου απο πισω και ξεκλειδωνει

Κωδικο ζηταει αν το ανοιξεις με το κουμπι στα πλαγια ή με διπλο χτυπημα στην οθονη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ισχυει οτι ακριβως σου ειπα..

Εχουν ειδοποιηθει στην ολλανδια πως περιμενουν ενα δεμα για ελλαδα...

Ακομη δεν εχει φτασει ολλανδια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για τα μνμ δεν ξερω αλλα για το αποτυπωμα οπως ειναι κλειστο το κινητο βαζεις το δαχτυλο σου απο πισω και ξεκλειδωνει

Κωδικο ζηταει αν το ανοιξεις με το κουμπι στα πλαγια ή με διπλο χτυπημα στην οθονη

 

Σε ευχαριστω και παλι !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απολυτο δικιο. Η βιασυνη βλεπεις......Το σωστο track nanber RS362277165NL

Σημερα εφτασε το κινητο σου ολλανδια και ειναι ετοιμο να φυγει για ελλαδα!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφτασε το κινητο σου ολλανδια και ειναι ετοιμο να φυγει για ελλαδα!!

 

Καταρχας να σε ξαναευχαριστησω για το ενδιαφερον σου.

Δεν μπορω να καταλαβω(φταει και η ηλικια μου 47 χρ) πως το βρισκεις.

Εχω ενα site http://www.17track.net που κοιταω που βρισκετε η αποστολη.Εκτος εαν κοιταω το λαθος site.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας να σε ξαναευχαριστησω για το ενδιαφερον σου.

Δεν μπορω να καταλαβω(φταει και η ηλικια μου 47 χρ) πως το βρισκεις.

Εχω ενα site http://www.17track.net που κοιταω που βρισκετε η αποστολη.Εκτος εαν κοιταω το λαθος site.

κανε εγκατασταση το προγραμμα trackchecker mobile και προσθεσε το track number εκει ολα τα υπολοιπα τα κανει μονο του αφου βεβαια το ρυθμισεις καθε ποτε να σε ειδοποιει !!
Link to comment
Share on other sites

κανε εγκατασταση το προγραμμα trackchecker mobile και προσθεσε το track number εκει ολα τα υπολοιπα τα κανει μονο του αφου βεβαια το ρυθμισεις καθε ποτε να σε ειδοποιει !!

 

Με βοηθησες μεγιστα. Εκανα οτι μου ειπες και ολα ειναι ο.κ Thanks again

Edited by skordasdim
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Το παρήγγειλα και εγώ τη Παρασκευή μέσω ebay και το περιμένω! Θέλω να ρωτήσω αυτούς που το έχουν ήδη στα χέρια τους τί γίνεται με τις κάρτες σιμ και τη κάρτα μνήμης. Αν δέχεται δύο σιμ και κάρτα μνήμης ταυτόχρονα συγκεκριμένα!
Link to comment
Share on other sites

Με βοηθησες μεγιστα. Εκανα οτι μου ειπες και ολα ειναι ο.κ Thanks again
παρακαλω ....με το καλο να το δεχθεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά! Το παρήγγειλα και εγώ τη Παρασκευή μέσω ebay και το περιμένω! Θέλω να ρωτήσω αυτούς που το έχουν ήδη στα χέρια τους τί γίνεται με τις κάρτες σιμ και τη κάρτα μνήμης. Αν δέχεται δύο σιμ και κάρτα μνήμης ταυτόχρονα συγκεκριμένα!
αν εκανες τον κοπο να διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες θα το εβρισκες...αλλα θα σου το πω ...

Παιρνει ταυτοχρονα ή δυο σιμ ή μια σιμ και μια sd card!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση! Το διάβασα πιο πίσω απλά ήλπιζα να μην ήταν αλήθεια...Κρίμα...Η μνήμη σαν 16Gb είναι αρκετή για εφαρμογές και αποθήκευση φωτο; Δεν είμαι και πολύ των παιχνιδιών οπότε δεν θα το φορτωσω πέρα από τις καθημερινές εφαρμογές! Το λειτουργικό του πόση Rom δεσμεύει;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση! Το διάβασα πιο πίσω απλά ήλπιζα να μην ήταν αλήθεια...Κρίμα...Η μνήμη σαν 16Gb είναι αρκετή για εφαρμογές και αποθήκευση φωτο; Δεν είμαι και πολύ των παιχνιδιών οπότε δεν θα το φορτωσω πέρα από τις καθημερινές εφαρμογές! Το λειτουργικό του πόση Rom δεσμεύει;
εχεις γυρω στα 12 gb για εγκατασταση και αποθηκευση....

Επρεπε να παραγγηλεις το 32αρι!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις εφαρμογές στην SD παιδιά !

ποιος ο λόγος να καταλαμβάνετε την μνήμη του τηλεφώνου ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Δίνει την δυνατότητα να μεταφέρεις εφαρμογές στην sd χωρίς ρουτάρισμα; Με τα Samsung που είχα μέχρι τώρα δεν γίνεται! Χρησιμοποιώντας πάντα και την εφαρμογή Link2sd....
Link to comment
Share on other sites

Τη σημερον ημερα δεν υπαρχει αναγκη για εφαρμογες στην SD. Ειδικα αμα δεν παιζει παιχνιδια... Αυτο το καναμε στα κινητα με 4Gb rom

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

εχεις γυρω στα 12 gb για εγκατασταση και αποθηκευση....

Επρεπε να παραγγηλεις το 32αρι!!!

 

Υπαρχει 32 GB?

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι ακριβως σου ειπα..

Εχουν ειδοποιηθει στην ολλανδια πως περιμενουν ενα δεμα για ελλαδα...

Ακομη δεν εχει φτασει ολλανδια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για τα μνμ δεν ξερω αλλα για το αποτυπωμα οπως ειναι κλειστο το κινητο βαζεις το δαχτυλο σου απο πισω και ξεκλειδωνει

Κωδικο ζηταει αν το ανοιξεις με το κουμπι στα πλαγια ή με διπλο χτυπημα στην οθονη

 

Ευχαριστω πολυ το καταλαβα τελικα μια χαρα...Πιστευω να βρει τον τροπο καποιος κ με τα γράμματα στα μηνύματα...

Link to comment
Share on other sites

Δίνει την δυνατότητα να μεταφέρεις εφαρμογές στην sd χωρίς ρουτάρισμα;.

 

και βέβαια ναι ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ το καταλαβα τελικα μια χαρα...Πιστευω να βρει τον τροπο καποιος κ με τα γράμματα στα μηνύματα...

 

Well well παιδια έτσι έλεγε και μένα... και χθές που πήρα τηλ στα ελτα μου είπαν κινεζοκατάσταση.... και σήμερα το πρωί να τος ο ταχυδρόμος με το πακετάκι..... ότι να ναι πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ το καταλαβα τελικα μια χαρα...Πιστευω να βρει τον τροπο καποιος κ με τα γράμματα στα μηνύματα...

Για τα μηνύματα για να γράφεις 160 χαρακτήρες κάποιες λύσεις ειναι εδώ

Link to comment
Share on other sites

EΡΩΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΓΑΡ ΑΣΧΕΤΟΣ

μόλις παρέλαβα. Εβαλα σιμ και πάω πλει στορ να κατεβάσω εφαρμογες.. αλλά δεν μπορώ μου γράφει η εφαρμογή εχει σταματήσει.. ξερετε τι είναι τούτο???

Link to comment
Share on other sites

EΡΩΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΓΑΡ ΑΣΧΕΤΟΣ

μόλις παρέλαβα. Εβαλα σιμ και πάω πλει στορ να κατεβάσω εφαρμογες.. αλλά δεν μπορώ μου γράφει η εφαρμογή εχει σταματήσει.. ξερετε τι είναι τούτο???

Κατα αρχιν κανε το update που σου βγαζει μολις το ανοιγεις για να εχεις την εκδοση 22102015

Αν δεν παιζει και μετα απο αυτο κανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει 32 GB?
υπαρχει ...ειναι presale στο gearbest

 

Χθες ομως ειδα το xiaomi red 3 note και μου μπηκανε ψυλλοι στα αυτια για να το δωσω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Παρέλαβα το gold από gearbest της συζυγου...μια χαρα για αρχη αλλα εχω θεμα με τις επαφες.....απο το προηγουμενο galaxy s4 περασα τις επαφες στο cloud του cm backup.....παω στο doogee....τις κατεβαζω παλι στο κινητο υποτιθεται απο το cmbackup εμφανιζονται....και μετα απο καποια ωρα παλι χανονται !!!

wtf ?!?!?!

 

any help is welcome !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Παρέλαβα το gold από gearbest της συζυγου...μια χαρα για αρχη αλλα εχω θεμα με τις επαφες.....απο το προηγουμενο galaxy s4 περασα τις επαφες στο cloud του cm backup.....παω στο doogee....τις κατεβαζω παλι στο κινητο υποτιθεται απο το cmbackup εμφανιζονται....και μετα απο καποια ωρα παλι χανονται !!!

wtf ?!?!?!

 

any help is welcome !

Ερώτηση :Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει.Στο εφερε ο ταχυδρομος ή πηγες και το παρελαβες ο ιδιος ?

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και εγω παραγγελια απο gearbest το γκρι 16αρι στα 139$ . Ανυπομονω να μου ερθει!! Ποσες μερες να υπολογιζω? Σημερα το πρωι μου στειλανε tracking number αλλα οταν το ψαχνω δεν μου το βγαζει καπου . υποθετω πως ειναι λογικο αυτο μιας και το βγαζει με μια καθυστερηση .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...