Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς τη γραμμή διαγώνια απο το wifi???:confused:

Αυτό σημαίνει ότι το wifi έιναι απενεργοποιημένο!!!

 

Αν έχεις ενεργοποιμένο το wifi και αυτό συνεχίζει να είναι έτσι, σίγουρα δεν είναι πρόβλημα του τηλεφώνου αλλά του software. Αν σε ενοχλεί τόσο πολύ μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσει θα το ''στρώσει'.

 

Αυτό με μπερδεύει κι εμένα. Είναι ενεργοποιημένο ή απενεργοποιημένο;

Μπορεί να είναι απενεργοποιημένο και να το τονίζει επειδή είναι με φωτογραφία από άλλο κινητό.

Αλλά τι στο καλό και πάλι, δεν έχει χρειαστεί να ανοιγοκλείσει το wifi 4,5 μήνες:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σορυ παιδιά για τις ασάφειες στο πρόβλημα μου το πρόβλημα είναι ότι η οθονη αν την παρατηρήσετε ψηλά ψηλά εμφανίζει κάτι μαύρες γραμμές αυτό είναι το πρόβλημα το wifi δεν έχει θέμα!
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα περιεργο πρόβλημα. Μια στο τόσο (πχ μια φορά τη βδομάδα) εβρισκα το κινητο μου κλειστό. Φανταζόμουν ότι κάποιο πλήκτρο πατιόταν καθώς μετά όταν το ανοιγα η μπαταρία ήταν εκει που έπρεπε να ειναι. Ωστοσο την τελευταια φορά μου το κανε ενώ το χα πανω στο τραπεζι χωρίς να υπαρχει περιπτωση να πατήθηκε τπτ. Εχει κανείς παρόμοιο θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Σορυ παιδιά για τις ασάφειες στο πρόβλημα μου το πρόβλημα είναι ότι η οθονη αν την παρατηρήσετε ψηλά ψηλά εμφανίζει κάτι μαύρες γραμμές αυτό είναι το πρόβλημα το wifi δεν έχει θέμα!

Ποιες γραμμές; Εγώ δε βλέπω κάτι.

 

Εχω ενα περιεργο πρόβλημα. Μια στο τόσο (πχ μια φορά τη βδομάδα) εβρισκα το κινητο μου κλειστό. Φανταζόμουν ότι κάποιο πλήκτρο πατιόταν καθώς μετά όταν το ανοιγα η μπαταρία ήταν εκει που έπρεπε να ειναι. Ωστοσο την τελευταια φορά μου το κανε ενώ το χα πανω στο τραπεζι χωρίς να υπαρχει περιπτωση να πατήθηκε τπτ. Εχει κανείς παρόμοιο θέμα?

Εγώ όχι πάντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξεω αν τωρα φαινετεια πιο ξεκαθαρα!

Φαίνονται κάτι κάθετες αν βλέπω καλά. Διάβασα αρκετά σενάρια όπως παρεμβολές από την κεραία του ίδιου του κινητού, πέσιμο, κλπ. Κάνε αυτό που σου είπα και πιο πριν. Σώσε τηλέφωνα, εικόνες και ότι άλλο χρειάζεσαι, και δοκίμασε εργοστασιακές ρυθμίσεις μήπως και επανέλθει. Αν συνεχίσει στείλ' το πίσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας ...

Δοκίμασα να βάλω το άνοιγμα με αποτύπωμα και από τότε μετά το ξεκλείδωμα μου βγάζει συνεχώς να βάλω κωδικό γιά να ανοίξει. Πως γίνεται να βγάλω αυτή την ρύθμιση (εισαγωγή κωδικού) γιατί είναι πολύ εκνευριστικό;;;

Επίσης εάν γίνεται να ανοίγει με αποτύπωμα χωρίς κωδικό.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας ...

Δοκίμασα να βάλω το άνοιγμα με αποτύπωμα και από τότε μετά το ξεκλείδωμα μου βγάζει συνεχώς να βάλω κωδικό γιά να ανοίξει. Πως γίνεται να βγάλω αυτή την ρύθμιση (εισαγωγή κωδικού) γιατί είναι πολύ εκνευριστικό;;;

Επίσης εάν γίνεται να ανοίγει με αποτύπωμα χωρίς κωδικό.

Πας ρυθμίσεις και του αλλάζεις τον τρόπο ξεκλειδώματος από fingerprint σε ολίσθηση. Το έκανες αυτό και συνεχίζει;

 

edit: Όταν επιλέξεις fingerprint για ξεκλείδωμα, με σβηστή οθόνη βάλε απλά το δάκτυλό σου και ανοίγει.

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας ...

Δοκίμασα να βάλω το άνοιγμα με αποτύπωμα και από τότε μετά το ξεκλείδωμα μου βγάζει συνεχώς να βάλω κωδικό γιά να ανοίξει. Πως γίνεται να βγάλω αυτή την ρύθμιση (εισαγωγή κωδικού) γιατί είναι πολύ εκνευριστικό;;;

Επίσης εάν γίνεται να ανοίγει με αποτύπωμα χωρίς κωδικό.

οταν επιλεγεις να ξεκλειδωνει με fingerprint και προσπαθεις να το ανοιξεις με αλλον τροπο τοτε σου ζηταει τον κωδικο που του εβαλες ...δεν υπαρχει επιλογη χωρις τον κωδικο ....αλλιως δεν εχει νοημα το fingerprint...

Σκεψου το λιγο λογικα...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορα Δυστυχως δεν εφταιξε κατι Μιλησα σημερα και με τον πωλητη μου και μου ειπε να του το στειλω και αυτο θα κανω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αποφάσισα να το παραγγείλω και εγώ από το gearbest , αλλά έχω χάσει λίγο την επαφή με το πως κάνουμε πλέον ηλεκτρονικά την αγορά. Την τελευταία φορά (προ CC) είχα αγοράσει κανονικά με paypal. Τώρα ξαναπροσπάθησα αλλά δε δείχνει να δέχεται την κάρτα μου... Εσείς με ποιο τρόπο το πληρώσατε; Υπάρχει κάποιο thread με πληροφορίες για το συγκεκριμένο θέμα, γιατί δεν κατάφερα να βρω κάποιο;

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αποφάσισα να το παραγγείλω και εγώ από το gearbest , αλλά έχω χάσει λίγο την επαφή με το πως κάνουμε πλέον ηλεκτρονικά την αγορά. Την τελευταία φορά (προ CC) είχα αγοράσει κανονικά με paypal. Τώρα ξαναπροσπάθησα αλλά δε δείχνει να δέχεται την κάρτα μου... Εσείς με ποιο τρόπο το πληρώσατε; Υπάρχει κάποιο thread με πληροφορίες για το συγκεκριμένο θέμα, γιατί δεν κατάφερα να βρω κάποιο;

 

Thanks

Revolut...

Η μονη σιγουρη λυση..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αποφάσισα να το παραγγείλω και εγώ από το gearbest , αλλά έχω χάσει λίγο την επαφή με το πως κάνουμε πλέον ηλεκτρονικά την αγορά. Την τελευταία φορά (προ CC) είχα αγοράσει κανονικά με paypal. Τώρα ξαναπροσπάθησα αλλά δε δείχνει να δέχεται την κάρτα μου... Εσείς με ποιο τρόπο το πληρώσατε; Υπάρχει κάποιο thread με πληροφορίες για το συγκεκριμένο θέμα, γιατί δεν κατάφερα να βρω κάποιο;

 

Thanks

κανονικα μεσω paypal με χρεωσης της μονης καρτας που δεν καταλαβαινει απο cc.!! american express!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αποφάσισα να το παραγγείλω και εγώ από το gearbest , αλλά έχω χάσει λίγο την επαφή με το πως κάνουμε πλέον ηλεκτρονικά την αγορά. Την τελευταία φορά (προ CC) είχα αγοράσει κανονικά με paypal. Τώρα ξαναπροσπάθησα αλλά δε δείχνει να δέχεται την κάρτα μου... Εσείς με ποιο τρόπο το πληρώσατε; Υπάρχει κάποιο thread με πληροφορίες για το συγκεκριμένο θέμα, γιατί δεν κατάφερα να βρω κάποιο;

 

Thanks

Υπαρχει σχετικο νημα για ερωτησεις τετοιου τυπου φιλε μου,οχι εδω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σχετικο νημα για ερωτησεις τετοιου τυπου φιλε μου,οχι εδω.:)

 

Μα αυτο ακριβως ρωτησα φιλε μου :Ο Αν υπαρχει σχετικο θεμα που να γνωριζει καποιος, γιατι εγω δεν μπορεσα να το βρω...

θα μπορουσες να μου πεις ποιο νημα ειναι αυτο στο οποιο αναφερεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο ακριβως ρωτησα φιλε μου :Ο Αν υπαρχει σχετικο θεμα που να γνωριζει καποιος, γιατι εγω δεν μπορεσα να το βρω...

θα μπορουσες να μου πεις ποιο νημα ειναι αυτο στο οποιο αναφερεσαι;

Για το paypal διαβαζεις-ρωτας εδω......>

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά πατάω το Συλλογή να βρω μια εικόνα και εμφανίζει αυτό. Από τον es την βρίσκω τη φωτογραφία, όπως και όλες τις υπόλοιπες όμως. Δεν έχουν χαθεί. Τι μπορεί να έχει συμβεί; :confused:http://s17.postimg.org/vyuhzu6j3/Screenshot_2016_03_20_08_42_52.png
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από αναγκαστική διακοπή και στη συνέχεια εκκίνηση της εφαρμογής "Συλλογή", ξεκόλλησε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από αναγκαστική διακοπή και στη συνέχεια εκκίνηση της εφαρμογής "Συλλογή", ξεκόλλησε.

Κολληματα του android προφανως.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται το κινητάκι μας (silver gray) πωλείται στα 102 ευρώ στο gearbest. Ok το κατάστημα στο aftersales ειναι γτπ και αυτό το λέω απο προσωπική εμπειρία, αλλα σε αυτήν την τιμή ειναι τρελή ευκαιρία. link Edited by eddieobscurant
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται το κινητάκι μας (silver gray) πωλείται στα 102 ευρώ στο gearbest. Ok το κατάστημα στο aftersales ειναι γτπ και αυτό το λέω απο προσωπική εμπειρία, αλλα σε αυτήν την τιμή ειναι τρελή ευκαιρία. link

Έκανα δοκιμή αγοράς και όταν επέλεξα add to card η τιμή έγινε €126

 

http://s21.postimg.org/s03wgrhxj/image.png

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο το δοκιμασα και γω τώρα. ΓΤΠ γενικά δλδ, και για να γραφει για flash sale προφανώς θα έδωσαν 10 κινητα σε αυτή την τιμή σε όσους προλαβαν για δευτερολεπτα όταν επεσε η τιμή, οπως κανουν
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορία για την φόρτιση....οταν το φορτίζετε μετα το 90% αργει και σε εσας για να παει 100% ???

Γιατι σε εμενα κανει σιγουρα 45 λεπτα με 1 ωρα... για να παει απο το 90% στα 100%

 

Ενω πχ απο το 30% για να παει 40% θα κανει κανα 20 λεπτο το πολυ....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορία για την φόρτιση....οταν το φορτίζετε μετα το 90% αργει και σε εσας για να παει 100% ???

Γιατι σε εμενα κανει σιγουρα 45 λεπτα με 1 ωρα... για να παει απο το 90% στα 100%

 

Ενω πχ απο το 30% για να παει 40% θα κανει κανα 20 λεπτο το πολυ....

 

ναι σε ολα τα κινητα ετσι ειναι. απο το 80% περιπου αρχιζουν και μειωνονται τα Α για να αντεχουν παραπανω οι μπαταριεες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορία για την φόρτιση....οταν το φορτίζετε μετα το 90% αργει και σε εσας για να παει 100% ???

Γιατι σε εμενα κανει σιγουρα 45 λεπτα με 1 ωρα... για να παει απο το 90% στα 100%

 

Ενω πχ απο το 30% για να παει 40% θα κανει κανα 20 λεπτο το πολυ....

 

Και σε μένα το κάνει και μάλιστα κάποιες φορές στο 99% κάνει στάση και δεν πάει στο 100%. Το είχα αναφέρει και παλιότερα.

Αλλά γενικά ναι, το τελευταίο δεκάρικο είναι πιο χρονοβόρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...