Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εκανα αλεξη..αλλα παλι δεν μου βγαζει τις επαφες στο Gmail...

 

Δοκίμασε από το τηλ να τις κάνεις εξαγωγή και μετά από το pc στο gmail να κάνεις εισαγωγή από το περισσότερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρηκα ακρη κατεβασα μια εφαρμογη το handy soft keys απο το Play store και μου τις εβγαλε τις ριθμησεις στην οθονη οποτε καταργω τα εξωτερικα πληκτρα

και ειναι οκ :cool::O:rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. μπορουμε με ασφαλη τροπο να κανοουμε ροοτ το κινητο?

Δες στην σελιδα 61 αν δεν κανω λαθος...υπαρχουν οδηγιες...

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ακρη κατεβασα μια εφαρμογη το handy soft keys απο το Play store και μου τις εβγαλε τις ριθμησεις στην οθονη οποτε καταργω τα εξωτερικα πληκτρα

και ειναι οκ :cool::O:rolleyes::)

Εγώ θα σου πρότεινα να κανεις factory reset κι αν δεν επανέλθει να τους το στείλεις πίσω. Μπορεί αυτό να είναι η αρχή του κακού και να δεις σιγά σιγά κι άλλα προβλήματα. Εσύ αποφασίζεις βέβαια. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα τα θεματακια με την οθονη, να σου και το ενα καμμενο ηχειο .....
τι εννοεις ενα καμμενο ηχειο???

Ενα εχει μεσα ετσι κι αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ενα καμμενο ηχειο???

Ενα εχει μεσα ετσι κι αλλιως...

Ναι εννοει οτι αυτο το ενα χαλασε φιλε μου.Τροπος του λέγειν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοει οτι αυτο το ενα χαλασε φιλε μου.Τροπος του λέγειν.:)
να το παει για επισκευη...

Και της ανηψιας μου σταματησε να δουλευει και τελικα ηταν ψυχρη κοληση...και ολα οκ τωρα ...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, στο κατω μερος της συσκευης που εχει αριστερα και δεξια τρυπες,δυο ηχεια δεν εχει? Γιατι εχω καταλαβει οτι απο το ενα βγαζει ηχο.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, στο κατω μερος της συσκευης που εχει αριστερα και δεξια τρυπες,δυο ηχεια δεν εχει? Γιατι εχω καταλαβει οτι απο το ενα βγαζει ηχο.

 

Ένα είναι το ηχείο και είναι όπως κοιτάς την οθόνη το αριστερά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να το παει για επισκευη...

Και της ανηψιας μου σταματησε να δουλευει και τελικα ηταν ψυχρη κοληση...και ολα οκ τωρα ...

Πολλες........:)

@Takitaki

:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να κανεις factory reset κι αν δεν επανέλθει να τους το στείλεις πίσω. Μπορεί αυτό να είναι η αρχή του κακού και να δεις σιγά σιγά κι άλλα προβλήματα. Εσύ αποφασίζεις βέβαια. :)

 

καταλαβα σε ευχαριστω παντως για οτι βοηθεια το θεμα ειναι οτι απο εκει που το πηρα ειναι στην δραμα εγω ειμαι αθηνα θελουν να το στειλω με κουριερ και θελουν 10-15 μερες να μου δωσουν απαντηση το κακο ειναι οτι θα μεινω χωρις τηλ εξαλου με καληπτει εγγηση 2 χρονια αν το παραγμα χειροτερεψει κι αλλο θα το στειλω να μου δωσουν αλλο

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να δοκιμάσει να παιξει μια 1080p με το mxplayer ? Παρολο που η ταινια ειχε χαμηλό bitrate ( 2,5gb για 2+ ωρες ταινια) ειχα παρα πολλά dropped frames, κυρίως όπου ειχε γρήγορες σκηνες σε βαθμό που απο τα σπασίματα καταντουσε κάποια στιγμή δυσκολο να παρακολουθήσεις. Δεν το κάνει συνέχεια , αλλά αν κατσει κάποιος για κανα 10λεπτο σίγουρα θα το παρατηρήσει.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να δοκιμάσει να παιξει μια 1080p με το mxplayer ? Παρολο που η ταινια ειχε χαμηλό bitrate ( 2,5gb για 2+ ωρες ταινια) ειχα παρα πολλά dropped frames, κυρίως όπου ειχε γρήγορες σκηνες σε βαθμό που απο τα σπασίματα καταντουσε κάποια στιγμή δυσκολο να παρακολουθήσεις. Δεν το κάνει συνέχεια , αλλά αν κατσει κάποιος για κανα 10λεπτο σίγουρα θα το παρατηρήσει.

Κατέβασα ένα βίντεο που στις ιδιότητες/λεπτομέρειες, έχει πλάτος καρέ 1920, ύψος καρέ 1080, ταχύτητα δεδομένων 8440 kbps, συνολικός ρυθμός μετάδοσης 8546kbps, και ρυθμός καρέ 25καρέ/δευτερόλεπτο

Δεν ξέρω αν είναι αυτό το 1080p, αλλά μου το έκανε αυτό που λες πολύ πριν το δεκάλεπτο και μάλιστα δυο τρεις φορές σε σχετικά πολύ μικρό διάστημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks, ναι αυτο ειναι και δεν εχει και λογική καθώς γινεται σε επιπεδο hardware και οχι μεσω software που αν ειχε θέμα θα το κανε και σε 720p που δεν το κάνει. Οταν εχω χρονο θα δοκιμάσω και καποια διαφορετική decoding μεθοδο και θα ενημερώσω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγω εδώ και 4,5 μήνες που έχω το κινητόδεν έχω πιάσει ποτέ 4g! Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω; Δεν το έχω ρουτ το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

Να μιλησεις με τον παροχο σου και να τους ζητησεις να σου ενεργοποιησουν το 4g

Και οταν εισαι σε περιοχη που εχει 4g καλυψη θα σου το δειξει...

Εννοειται απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου θα πρεπει να εχεις ενεργοποιημενο το 4g

Link to comment
Share on other sites

Να μιλησεις με τον παροχο σου και να τους ζητησεις να σου ενεργοποιησουν το 4g

Και οταν εισαι σε περιοχη που εχει 4g καλυψη θα σου το δειξει...

Εννοειται απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου θα πρεπει να εχεις ενεργοποιημενο το 4g

 

Νόμιζα ότι εφόσον έχω κάρτα σιμ 4g θα ήταν ενεργοποιημένη η υπηρεσία...οκ θα πάρω τηλ να το κάνω...ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t34.0-12/12527793_1133056453413869_1226081890_n.jpg?oh=68211a0f35534a068fe9bb26de813e7a&oe=56EC9E41 παιδια εγψ εχω παρει το κινητο απο τον δεκμβριο και μου εμφανισε προχτες το προβλημα αυτο μηπως ξερε ανα καλυπτετε απο εγγυηση το προβλημα αυτο?
Link to comment
Share on other sites

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t34.0-12/12527793_1133056453413869_1226081890_n.jpg?oh=68211a0f35534a068fe9bb26de813e7a&oe=56EC9E41 παιδια εγψ εχω παρει το κινητο απο τον δεκμβριο και μου εμφανισε προχτες το προβλημα αυτο μηπως ξερε ανα καλυπτετε απο εγγυηση το προβλημα αυτο?

Τι ακριβώς; Το κλήσεις έκτακτης ανάγκης;

 

Α σορυ,τώρα το πρόσεξα.Λες τη διαγωνιο γραμμη στο λογότυπο wifi, ενώ είναι ενεργό;. Δεν το έχω ξαναδεί.

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ τις γραμμές που ξεκινούν απο το wifi προς τα δεξια

Κοίτα, αν δε σου έχει πέσει σε νερά, δεν έχει χτυπήματα και ξαφνικά στα έχει όλα ανενεργά, προφανώς και θα καλύπτετε από εγγύηση. Σώσε όμως πρώτα τα αρχεία σου, τηλέφωνα, εικόνες και ότι άλλο χρειάζεσαι, και δοκίμασε εργοστασιακές ρυθμίσεις (αν δεν το έχεις κάνει ήδη), μήπως και επανέλθει. Αν συνεχίσει επικοινώνησε με τον πωλητή να δεις πως θα γίνει να τους το στείλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t34.0-12/12527793_1133056453413869_1226081890_n.jpg?oh=68211a0f35534a068fe9bb26de813e7a&oe=56EC9E41 παιδια εγψ εχω παρει το κινητο απο τον δεκμβριο και μου εμφανισε προχτες το προβλημα αυτο μηπως ξερε ανα καλυπτετε απο εγγυηση το προβλημα αυτο?

Εννοείς τη γραμμή διαγώνια απο το wifi???:confused:

Αυτό σημαίνει ότι το wifi έιναι απενεργοποιημένο!!!

 

Αν έχεις ενεργοποιμένο το wifi και αυτό συνεχίζει να είναι έτσι, σίγουρα δεν είναι πρόβλημα του τηλεφώνου αλλά του software. Αν σε ενοχλεί τόσο πολύ μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσει θα το ''στρώσει'.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...