Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΔΕΝ είναι πάντα έτσι !

Εμένα λέει ότι "2015-12-01 00:23 The item has arrived in the country of destination" αλλά στο site των ΕΛΤΑ δεν λέει τίποτα !

εννοεις οτι δεν βρισκεις το track number στο site των ελτα??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ είναι πάντα έτσι !

Εμένα λέει ότι "2015-12-01 00:23 The item has arrived in the country of destination" αλλά στο site των ΕΛΤΑ δεν λέει τίποτα !

 

Κι εμένα το ίδιο ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Το track number Βρίσκεται στο site των ελτα αλλά μου λέει ότι είναι ακόμα Ολλανδία ενώ είναι Ελλάδα απο τη 1/12
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Το track number Βρίσκεται στο site των ελτα αλλά μου λέει ότι είναι ακόμα Ολλανδία ενώ είναι Ελλάδα απο τη 1/12

2015-12-03 21:17 The item is on transport to the country of destination

Παιδια ακρη δεν μπορω να βγαλω.Φιλος απο εδω μεσα μου λεει οτι το τηλεφωνο ειναι στην ολλανδια Αλλος οτι ειναι στην Ελλαδα και θα αργησει να ερθει. Αλλος οτι ειναι στο αεροδρομιο ΑΚΡΗ δεν μπορω να βγαλω....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το κινητο 1 βδομαδα. Σαν ελαττωμα θα ελεγα οτι δεν δεχεται και δεν στελνει με bluetooth αρχεια .dwg. οξυμωρο αλλα αυτο προσεξα. Απο εκει και περα η μπαταρια ειναι μια χαρα αν και ακομα του αλλαζω τα φωτα οποτε δεν εχω σαφη εικονα. Μετα απο huawei g 750 και samsung s4 μπορω να πω οτι ειναι ταχυτατο. Η συνηθεια λιγο δυσκολευει στις διαφορες του μενου αλλα οκ. Η καμερα ειναι πολυ καλη. Το ηχειο δεν ειναι και το καλυτερο αλλα αξιοπρεπες. Αυτα ως τωρα.
samsung google nexus, samsung galaxy nexus, samsung galaxy grand duos, huawei g750, samsung s4, doogee f5, meizu m2 note
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το bluetooth ειναι θέμα android.Πιθανόν να μη μπορεις να στειλεις και apk αρχεια.Αλλάζεις την κατάληξη σε κάτι αλλο πχ .zip και αφου παραδοθεί στο άλλο κινητό,το αλλάζεις πάλι.Αν και η γνώμη μου ειναι ότι για μεγάλα αρχεία συμφέρει να στέλνεις μέσω wifi hotspot με κάποια εφαρμογή όπως το shareit ή το xender
Link to comment
Share on other sites

2015-12-03 21:17 The item is on transport to the country of destination

Παιδια ακρη δεν μπορω να βγαλω.Φιλος απο εδω μεσα μου λεει οτι το τηλεφωνο ειναι στην ολλανδια Αλλος οτι ειναι στην Ελλαδα και θα αργησει να ερθει. Αλλος οτι ειναι στο αεροδρομιο ΑΚΡΗ δεν μπορω να βγαλω....

παιδια το κινητο ειναι στην ολλανδια....οταν φυγει θα γραψει "the item has left the origin country"

Απλα ειναι ενημερωμενο το ελτα οτι θα του ερθει καποια στιγμη ενα δεμα απο την ολλανδια...

Δειτε αυτο το track number για να καταλαβετε την σειρα

 

RS340373511NL

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Μάνο ... έτσι πρέπει να είναι ... σε ευχαριστούμε

Εμένα με παραπλάνησε το "The item is on transport to the country of destination" που σε ελεύθερη μετάφραση σημαίνει "Το προϊόν έχει φθάσει στη χώρα προορισμού" (Εννοώντας την Ελλάδα)

 

sorry για το off topic ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο ειναι στην ολλανδια....οταν φυγει θα γραψει "the item has left the origin country"

Απλα ειναι ενημερωμενο το ελτα οτι θα του ερθει καποια στιγμη ενα δεμα απο την ολλανδια...

Δειτε αυτο το track number για να καταλαβετε την σειρα

 

RS340373511NL

 

ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Μάνο ... έτσι πρέπει να είναι ... σε ευχαριστούμε

Εμένα με παραπλάνησε το "The item is on transport to the country of destination" που σε ελεύθερη μετάφραση σημαίνει "Το προϊόν έχει φθάσει στη χώρα προορισμού" (Εννοώντας την Ελλάδα)

 

sorry για το off topic ...

δεν πειραζει ....για αυτο ειμαστε εδω...προσεξατε ποσο γρηγορα ηρθε το δικο μου κινητο???

 

Εδω τωρα μπλεξαμε....προχωραει πολυ αργα το πραγμα..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει "The item has arrived in the country of destination". Άρα έχει έρθει, σωστά;

 

εδώ και 10 μέρες

29-11-2015 23:16 The item has arrived in the country of destination

 

ενώ τα ΕΛΤΑ βρίσκονται πιο πίσω και δίνουν αυτό:

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 23-11-2015 10:26 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

 

έφτασαν όντως στην Ελλάδα τα κινητά μας?

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια λέμε παιδιά !

 

Όταν γράφει The item has arrived in the country of destination είναι ακόμα στο αεροδρόμιο της Ολλανδίας

Σωστά τα λένε τα ΕΛΤΑ ...

Καλό είναι να διαβάζουμε και προηγούμενες σελίδες του θέματος

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια λέμε παιδιά !

 

Όταν γράφει The item has arrived in the country of destination είναι ακόμα στο αεροδρόμιο της Ολλανδίας

Σωστά τα λένε τα ΕΛΤΑ ...

Καλό είναι να διαβάζουμε και προηγούμενες σελίδες του θέματος

 

Φυσικά και τις έχουμε διαβάσει όλες. Εδώ κι ενάμισι μήνα παρακολουθούμε το θέμα συνεχώς .....

 

Λευτέρη, μπες εδώ στη σελίδα του PostNL http://www.postnl.post και βάλε το δικό μου Tracking Number ( RS360291082NL ).

Θα δεις ότι αναφέρει: "The item has arrived in the country of destination". Και στη διπλανή στήλη αναφέρει σαν Country of Destination το GREECE.Σωστά;

Τώρα τι να σκεφτώ δηλαδή; Ότι είναι ακόμη Ολλανδία;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και τις έχουμε διαβάσει όλες. Εδώ κι ενάμισι μήνα παρακολουθούμε το θέμα συνεχώς .....

 

Λευτέρη, μπες εδώ στη σελίδα του PostNL http://www.postnl.post και βάλε το δικό μου Tracking Number ( RS360291082NL ).

Θα δεις ότι αναφέρει: "The item has arrived in the country of destination". Και στη διπλανή στήλη αναφέρει σαν Country of Destination το GREECE.Σωστά;

Τώρα τι να σκεφτώ δηλαδή; Ότι είναι ακόμη Ολλανδία;

για τους ολλανδους το δεμα εχει φτασει ελλαδα

Τωρα περιμενεις ποτε θα ανοιξουν τον σακο οι δικοι μας για να το σκαναρουν και να προχωρησει..

Link to comment
Share on other sites

ίδια περίπτωση έχουμε

να με συγχωρούν οι νευρικοί, αλλά νομίζω ότι η εκδοχή του manolisvol είναι διαφορετική από του lefterismega

σαφώς κι έχω διαβάσει τα πάντα εδώ μέσα, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και δεν είναι όμορφες οι υποδίξεις που μας κουνάνε το δάχτυλο

έχω κάνει την παραγγελία μου εδώ και 50 ημέρες και σκάω από το κακό μου ...

Link to comment
Share on other sites

ίδια περίπτωση έχουμε

να με συγχωρούν οι νευρικοί, αλλά νομίζω ότι η εκδοχή του manolisvol είναι διαφορετική από του lefterismega

σαφώς κι έχω διαβάσει τα πάντα εδώ μέσα, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και δεν είναι όμορφες οι υποδίξεις που μας κουνάνε το δάχτυλο

έχω κάνει την παραγγελία μου εδώ και 50 ημέρες και σκάω από το κακό μου ...

50 μερες απο την μερα που σου δωσανε track number??
Link to comment
Share on other sites

... η παραγγελία έγινε πριν 50 ημέρες (στις 21/10/2015)

 

Tracking Number: RC453942378NL Netherlands Post Registered : 11/11/2015 18:31:31 PM Delivery

 

από everbuying η αγορά

Link to comment
Share on other sites

... η παραγγελία έγινε πριν 50 ημέρες (στις 21/10/2015)

 

Tracking Number: RC453942378NL Netherlands Post Registered : 11/11/2015 18:31:31 PM Delivery

 

από everbuying η αγορά

οποτε κοντευεις μηνα σε λιγο...καλα εισαι υπομονη..
Link to comment
Share on other sites

... η παραγγελία έγινε πριν 50 ημέρες (στις 21/10/2015)

 

Tracking Number: RC453942378NL Netherlands Post Registered : 11/11/2015 18:31:31 PM Delivery

 

από everbuying η αγορά

 

Σύφωνα με το http://www.postnl.post/

 

29-11-2015 23:16 The item has arrived in the country of destination GREECE

24-11-2015 08:56 The item is on transport to the country of destination

23-11-2015 10:26 The item is at the PostNL sorting center

16-11-2015 11:09 The item is pre-advised

Shipment details: RC453942378NL

 

Registered Mail

 

Στις 29/11 λοιπόν έφτασε στην Ελλάδα. Τώρα το πότε θα ανοίξουν τον σάκο για να στο φέρουν είναι άγνωστο, αλλά θα σου έλεγα να κάνεις υπομονή 2 εβδομάδες τουλάχιστον, λόγω και των γιορτών.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια λέμε παιδιά !

 

Όταν γράφει The item has arrived in the country of destination είναι ακόμα στο αεροδρόμιο της Ολλανδίας

Σωστά τα λένε τα ΕΛΤΑ ...

Καλό είναι να διαβάζουμε και προηγούμενες σελίδες του θέματος

 

εσύ καλέ μου φίλε επιμένεις σε αυτά που γράφεις?

Link to comment
Share on other sites

να με συγχωρούν οι νευρικοί, αλλά νομίζω ότι η εκδοχή του manolisvol είναι διαφορετική από του lefterismega

σαφώς κι έχω διαβάσει τα πάντα εδώ μέσα, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και δεν είναι όμορφες οι υποδίξεις που μας κουνάνε το δάχτυλο

έχω κάνει την παραγγελία μου εδώ και 50 ημέρες και σκάω από το κακό μου ...

 

 

Φίλε mike ... δεν είναι κανείς νευρικός και δεν κουνάει κανείς κανένα δάκτυλο ...

Υποτίθεται ότι εδώ είμαστε μια παρέα και συζητάμε φιλικά ... (με το θάρρος ...)

Αν έδωσα τέτοια εντύπωση ζητώ συγνώμη ... δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση :)

 

 

και σε μένα αυτό γράφει "The item has arrived in the country of destination" και όταν πήρα τηλ στα ΕΛΤΑ μου είπαν ότι είναι ακόμα Ολλανδία

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...