Jump to content

Ποια εταιρία κινητής έχει την καλύτερη κάλυψη δικτύου?


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρία κινητής έχει την καλύτερη κάλυψη δικτύου?  

7 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρία κινητής έχει την καλύτερη κάλυψη δικτύου?

    • COSMOTE
      6
    • VODAFONE
      1
    • WIND
      0


Recommended Posts

Ανοίγω αυτό το θέμα για την Κάλυψη,παρακαλώ ψηφίστε και πείτε μας τη γνώμη σας..
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη παρόμοιο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242079
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη παρόμοιο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242079

 

ναι αλλα η ψηφοφορια ειναι μουφα,δε πρεπει να συμπεριλαμβανεται το "δεν ξερω δεν απαντω" η "ολες το ιδιο ειναι" οποιος δε ξερει και δε θελει να απαντησει απλα δε ψηφιζει,εγω βλεπεις εβαλα μονο τις εταιριες,για να παρουμε σωστο δειγμα οχι τιποτα αλλο.....

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα η ψηφοφορια ειναι μουφα,δε πρεπει να συμπεριλαμβανεται το "δεν ξερω δεν απαντω" η "ολες το ιδιο ειναι" οποιος δε ξερει και δε θελει να απαντησει απλα δε ψηφιζει,εγω βλεπεις εβαλα μονο τις εταιριες,για να παρουμε σωστο δειγμα οχι τιποτα αλλο.....

 

Με ποια λογική το λες αυτό; Μπορεί στην περιοχή που μένει - εργάζεται - κυκλοφορεί κάποιος να έχουν πολύ καλό σήμα και οι τρεις εταιρείες. Αν είναι δυνατόν, να αποκλείουμε κάποιον από τα θέματα επειδή, άκουσον άκουσον, έκανε το λάθος να απαντήσει «όλες το ίδιο είναι». :X

Link to comment
Share on other sites

Για να υπάρχουν τόσα άτομα που έχουν ψηφίσει "δεν ξέρω" ή "είναι όλες το ίδιο" σημαίνει ότι υπάρχει και κόσμος με την συγκεκριμένη γνώμη. Όποιος θέλει μπορεί να κρατήσει την γνώμη των υπολοίπων.

Ως εκ τούτου δεν υπάρχει νόημα για δημιουργία ξεχωριστού θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...