Jump to content

Lg G4c


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να πεις. Λάθος άνθρωποι σε λάθος θέσεις.Καλη χρονια σε ολους

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 284
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι να πεις. Λάθος άνθρωποι σε λάθος θέσεις.Καλη χρονια σε ολους

Επισης φιλε Σακη αντε με το καλο αναμενουμε την εκδοση Android 6.0 :)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Αγόρασε η αδερφή μου το G4c στις 29 Ιουλίου και αυτή τη στιγμή είναι πολύ δυσαρεστημένη με την μπαταρία.

Παράδειγμα σήμερα το άνοιξε στη 13:00, έκανε χρήση wifi (Fb, Insta κλπ) για κανά μισάωρο και μετά το άφησε σε αναμονή με κλειστό wifi. Αυτή τη στιγμή η μπαταρία είναι στο 58%...

 

Πήρα τηλέφωνο σε διάφορες Cosmote. Στο ένα μου έλεγαν 15 μέρες να το κρατήσουν στην καλύτερη, στο άλλο να το πάω κια βλέπουμε...

Τι με συμβουλεύετε να κάνω;

 

Στην τελική χάνει και την χρησιμότητα του το ΚΙΝΗΤΟ όταν πρέπει να το έχεις στην πρίζα και να κουβαλάς μαζί σου φορτιστές...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Αγόρασε η αδερφή μου το G4c στις 29 Ιουλίου και αυτή τη στιγμή είναι πολύ δυσαρεστημένη με την μπαταρία.

Παράδειγμα σήμερα το άνοιξε στη 13:00, έκανε χρήση wifi (Fb, Insta κλπ) για κανά μισάωρο και μετά το άφησε σε αναμονή με κλειστό wifi. Αυτή τη στιγμή η μπαταρία είναι στο 58%...

 

Πήρα τηλέφωνο σε διάφορες Cosmote. Στο ένα μου έλεγαν 15 μέρες να το κρατήσουν στην καλύτερη, στο άλλο να το πάω κια βλέπουμε...

Τι με συμβουλεύετε να κάνω;

 

Στην τελική χάνει και την χρησιμότητα του το ΚΙΝΗΤΟ όταν πρέπει να το έχεις στην πρίζα και να κουβαλάς μαζί σου φορτιστές...

Φιλε μου ενα απο τα υπέρ που εχει το κινητό ειναι η μπαταρια του.Ειναι πραγματικό τερας.Εγω για παράδειγμα τα κινητα μου τα λιώνω στη κυριολεξία και μου κραταει περιπου 1 μερα και μισή άνετα.Εχει σίγουρα πολλα bloatware που μπορει να τρεχουν απο πισω και ίσως λεω ισως αυτά να της τρωνε την μπαταρια.Απο την αλλη πάλι μπορει να ειναι προβλημα μπαταριας αλλα στις περισσότερες των περιπτώσεων αυτο που τσακιζει την μπαταρία είναι οι εφαρμογές οι τα services που μπορει να τρεχουν στο παρασκήνιο.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια θα ηθελα να μου πειτε αν το εχω γρασουνισει τελια λιγο εδω περα:

http://s8.postimg.org/r0p6i7pyd/image.jpg

και ποσο θα παρει να μ το φτιαξουν ή θα μπορουν να μ το αντικαταστησουν ; Δυστοιχως δεν ειχα αγορασει θηκη να το βαλω μεσα που θα αγορασω συντομος την Κυριακη δηλαδη το ειχα στην τσεπη μου δεν μου εχει πεσει καθολου απορο πως εγινε αυτη η γρατσουνια :(

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.Την ζελατίνα απο δίπλα την έχεις βγάλει γιατί απο οτι κοιταω στην φωτογραφία μου φαίνεται οτι ακομη εκει ειναι

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.Την ζελατίνα απο δίπλα την έχεις βγάλει γιατί απο οτι κοιταω στην φωτογραφία μου φαίνεται οτι ακομη εκει ειναι

Τι εννοεις την ζελατινα δηλ ;

Edit 22:29: Τελικα ειχες δικαιο φιλε μου εχει την ζελατινα και τις εβγαλα και νομιζα οτι ητανε γρασιμο εχω παρει μια τρομαρα μεγαλη !!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by ccypruss000
Edit 22:29

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχα οκ.Το κανει η lg αυτο.γεμίζει τα τηλέφωνα με ζελατίνες.Κανόνισε όμως να πάρεις θήκη και screen protector γιατιναν δου τύχει στ αλήθεια (που δεν στο ευχομαι) δεν γίνεται αντικατασταση.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Χαχα οκ.Το κανει η lg αυτο.γεμίζει τα τηλέφωνα με ζελατίνες.Κανόνισε όμως να πάρεις θήκη και screen protector γιατιναν δου τύχει στ αλήθεια (που δεν στο ευχομαι) δεν γίνεται αντικατασταση.

Καλημερα φιλε μου αυτο θα κανω αυριο που θα ανοιξει ο στεφανης εδω στην Κυπρο οπου αγοραζω τα προιοντα μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ενα απο τα υπέρ που εχει το κινητό ειναι η μπαταρια του.Ειναι πραγματικό τερας.Εγω για παράδειγμα τα κινητα μου τα λιώνω στη κυριολεξία και μου κραταει περιπου 1 μερα και μισή άνετα.Εχει σίγουρα πολλα bloatware που μπορει να τρεχουν απο πισω και ίσως λεω ισως αυτά να της τρωνε την μπαταρια.Απο την αλλη πάλι μπορει να ειναι προβλημα μπαταριας αλλα στις περισσότερες των περιπτώσεων αυτο που τσακιζει την μπαταρία είναι οι εφαρμογές οι τα services που μπορει να τρεχουν στο παρασκήνιο.

σ ευχαριστω για την απαντηση! τι μπορω δηλαδη να κανω για να βελτιωσω τη διαρκεια ζωης της μπαταριας;

Link to comment
Share on other sites

Για παράδειγμα μπορείς να απενεργοποιείσεις τοv αυτόματο έλεγχο για update.Την φωτεινότητα της οθόνης να την βάλεις στο 50%περιπου και οχι στο αυτόματο.Επίσης δεν ποιες εφαρμογες εκτελούνται και απενεργοποιείσε τες

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 64bit

Microsoft outlook 2016

 

Έχει καταφέρει κανείς να βρει πρόγραμμα για να συνδέσει το τηλέφωνο με τον υπολογιστή και να κάνει synchronize με contacts/calendar του Microsoft Outook;;;

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 64bit

Microsoft outlook 2016

 

Έχει καταφέρει κανείς να βρει πρόγραμμα για να συνδέσει το τηλέφωνο με τον υπολογιστή και να κάνει synchronize με contacts/calendar του Microsoft Outook;;;

 

Λογικά από την στιγμή που είχες Windows phone οι επαφές σου έχουν κρατηθεί στον Microsoft account που είχες δηλώσει.Έτσι μπορείς απλά κατεβάζοντας το outlook app στο κινητό και κάνοντας log in στον λογαριασμό/σμους που έχεις τις επαφές.Θα τις βρεiς απλώς να φροντίσεις την πρώτη φορά που θα μπεις να τα συγχρονίσεις...

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για το lg g4c. Έχω ακούσει ποικίλες γνώμες και θέλω τα φώτα σας. Είχα το lg l90

 

Καλημερα φιλε μου τα σχολια μου ειναι πολυ θετικα εμενα μια εβδομαδα που το ειχα το τηλεφωνο αυτο και τωρα το εχω στο συρταρι επειδη πειρα το LG G4 (White Gold Edition) το LG G4C ουσιαστικα ειναι το μικροτερο αδερφακι του μεγαλου. Πιστευω οτι θα το ευχαριστησεις ανετα το μενου του ειναι πλουσιο και εντελος διαφορετικο απ τα αλλα κινητα android.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου τα σχολια μου ειναι πολυ θετικα εμενα μια εβδομαδα που το ειχα το τηλεφωνο αυτο και τωρα το εχω στο συρταρι επειδη πειρα το LG G4 (White Gold Edition) το LG G4C ουσιαστικα ειναι το μικροτερο αδερφακι του μεγαλου. Πιστευω οτι θα το ευχαριστησεις ανετα το μενου του ειναι πλουσιο και εντελος διαφορετικο απ τα αλλα κινητα android.[/Q

 

Ευχαριστώ!Ανάμεσα στο lg g4c και το samsung j5;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου τα σχολια μου ειναι πολυ θετικα εμενα μια εβδομαδα που το ειχα το τηλεφωνο αυτο και τωρα το εχω στο συρταρι επειδη πειρα το LG G4 (White Gold Edition) το LG G4C ουσιαστικα ειναι το μικροτερο αδερφακι του μεγαλου. Πιστευω οτι θα το ευχαριστησεις ανετα το μενου του ειναι πλουσιο και εντελος διαφορετικο απ τα αλλα κινητα android.[/Q

 

Ευχαριστώ!Ανάμεσα στο lg g4c και το samsung j5;

 

lg g4c θα προτινα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε πως παιρνω screenshot στο κινητο?

 

Ναι πατας στο μενου για να κατεβει κατω η μπαρια με τις ειδοποιησεις και μετα πατας το quick memo+ και απο εκει επιλεγεις να βγαζεις στιγμιοτυπο.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Volume down+sleep button

Καλημερα φιλε βασιλη γινεται και με τον τροπο που αναφερα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 64bit

Microsoft outlook 2016

Έχει καταφέρει κανείς να βρει πρόγραμμα για να συνδέσει το τηλέφωνο με τον υπολογιστή και να κάνει synchronize με contacts/calendar του Microsoft Outook;;;

 

Λογικά από την στιγμή που είχες Windows phone οι επαφές σου έχουν κρατηθεί στον Microsoft account που είχες δηλώσει.Έτσι μπορείς απλά κατεβάζοντας το outlook app στο κινητό και κάνοντας log in στον λογαριασμό/σμους που έχεις τις επαφές.Θα τις βρεiς απλώς να φροντίσεις την πρώτη φορά που θα μπεις να τα συγχρονίσεις...

 

Σ ευχαριστώ kremmydass για την απάντηση, αλλά το "Windows 10 64bit/Microsoft outlook 2016" αφορούν τον υπολογιστή και το software που χρησιμοποιώ.

Όπως είπα, το πρόβλημα που συνεχίζω να έχω είναι ότι δεν έχω καταφέρει να βρω πρόγραμμα για επικοινωνία μέσω υπολογιστή του LG G4c και του προγράμματος Microsoft Outlook.

 

btw, αυτή τη στιγμή στο κινητό εγκαταστάθηκε αναβάθμιση λογισμικού over the air. Δεν έχω προλάβει να δω αν έχει κάποια σημαντική διαφορά.

Τα στοιχεία που φαίνονται μετά την αναβάθμιση:

Έκδοση Android: 5.0.2

Έκδοση λογισμικού: V10h-EUR-XX

Edited by nkar72
προσθήκη πληροφορίας
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ kremmydass για την απάντηση, αλλά το "Windows 10 64bit/Microsoft outlook 2016" αφορούν τον υπολογιστή και το software που χρησιμοποιώ.

Όπως είπα, το πρόβλημα που συνεχίζω να έχω είναι ότι δεν έχω καταφέρει να βρω πρόγραμμα για επικοινωνία μέσω υπολογιστή του LG G4c και του προγράμματος Microsoft Outlook.

 

btw, αυτή τη στιγμή στο κινητό εγκαταστάθηκε αναβάθμιση λογισμικού over the air. Δεν έχω προλάβει να δω αν έχει κάποια σημαντική διαφορά.

Τα στοιχεία που φαίνονται μετά την αναβάθμιση:

Έκδοση Android: 5.0.2

Έκδοση λογισμικού: V10h-EUR-XX

Ωπ!Συγνώμη μπερδεύτηκα νόμιζα ότι έλεγες για το lumia 930.Έχεις κατεβάσει το outlook στο κινητό σου???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωπ!Συγνώμη μπερδεύτηκα νόμιζα ότι έλεγες για το lumia 930.Έχεις κατεβάσει το outlook στο κινητό σου???

 

Όχι δεν το έχω κατεβάσει. Πως θα με βοηθήσει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε μενα κατεβηκε αυτο (Έκδοση Android: 5.0.2 Έκδοση λογισμικού: V10h-EUR-XX) ξερει κανεις τι ειναι ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lg G4c

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...