Jump to content

HP iPaq h6365


rov
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν ακούγεται κάτι για το συγκεκριμένο μοντέλο , που από τις

προδιαγραφές φαίνεται κορυφαίο;

Στην HP πήρα τηλέφωνο , αυτοί με παραπέμπουν στον Πουλιάδη και αυτός μου είπε ότι μόνο με παραγγελία και μετά από 1 μήνα.

Η expansys το έχει αλλά είναι μεγάλο ποσό για αγορά με πιστωτική.

Link to comment
Share on other sites

να πω την εμπειρία μου¨ειμαι ενας απο αυτους που ετρεξαν και αγορασαν το 6365 απο Σιγκαπούρη. Το πηρα τελη σεπτεμβρη και απο την αρχη ειδα ενα προβληματακι στο Wi-fi. Ταξιδευω πολυ συχνα οποτε και δεν το πηγα στην ΗΡ για σερβις. Οταν τελικα το εκανα μεσα Νοεμβρη, το προώθησα στο σερβις της Ολλανδιας με την υποσχεση οτι το μαξιμουμ ημερων για επιστροφη ειναι 5 εργασιμες ημερες απο την μερα αφιξης εκει.... Σημερα συμπληρώνονται 15 εργασιμες ημέρες, τηλεφωνω στην ΗΡ καθε μέρα οπου και μου ζητανε συγνωμη ακρως συμπονετικα (ομολογουμένως :mad: ) αλλά ακομα δεν υπάρχει ουτε απάντηση για το ποτε θα επισκευαστει, ουτε θεμα αντικαταστασης του.

 

Να προσθέσω οτι ποτε δεν τεθηκε θεμα χωρας αγορας (καλυπτεται απο Worldwide Guarantee) απλά ειναι για μένα θέμα ανικανοτητας υποστηριξης προϊοντων της ΗΡ. Αν και ειμαι φανατικος του (για να φανταστειτε πηρα το ιδιο για ενα συναδελφο και τον βλεπω να το χρησιμοποιει καθημερινα, οποτε και τρελαινομαι) και το μηχανημα με ικανοποιει 100% με τη λειτουργικοτητα του θα προτεινα: "ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡ!!!!!!!!!" :!:

 

καλυτερα το MDA, XDAIII κλπ.... (μεχρις αποδείξεως του εναντιον φυσικα....)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

play247...epeidi eimai new sto forum ypothetw oti exeis kapoia sxesi me to http://www.play247.gr

Epeidi koitaga kai ekei gia na parageilw to h6365 exw 2 erwtiseis:

-an to parageilw simera tha to exw mexri tin pempti to mesimeri?

-mborei na to paralavei kapoios allos sto spiti mou?

(plirwmi mesw pistotikis kartas)

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα γινεται η παραλαβη των h6365 οπως ακριβως αναγραφεται στην διαθεσιμοτητα. Μακάρι να υπήρχε σήμερα...θα το είχες αυριο κιολας!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...