Jump to content

Lenovo S60


sotiriad
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα...ενδιαφερομαι να το παρω το σαββατο,απο μπαταρια με ολα στο φουλ τι λεει ;
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 549
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα...ενδιαφερομαι να το παρω το σαββατο,απο μπαταρια με ολα στο φουλ τι λεει ;

 

ολα στο φουλ?

οσο θα κρατουσε και ενα ακριβοτερο κινητο με την ιδια μπαταρια.

5αρα οθονη,2150 η μπαταρια,μην περιμενεις θαυματα.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ολα στο φουλ?

οσο θα κρατουσε και ενα ακριβοτερο κινητο με την ιδια μπαταρια.

5αρα οθονη,2150 η μπαταρια,μην περιμενεις θαυματα.

 

Ολα εννοω...data open σιγουρα 12 ωρες, καμια 20 email sunc , sms πολλα ...και ομιλια 3 ωρες . Οθονη στο 50 % .

 

Δηλαδη κανονικα την παλευει για 8-9 ωρες ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ολα εννοω...data open σιγουρα 12 ωρες, καμια 20 email sunc , sms πολλα ...και ομιλια 3 ωρες . Οθονη στο 50 % .

 

Δηλαδη κανονικα την παλευει για 8-9 ωρες ;

 

Ναι ανετα!

Link to comment
Share on other sites

Ποίος browser δουλεύει καλα σε αυτό το κηνητο? Δηλαδή να έχει σωστη αναδίπλωση κείμενου και λειτουργία υπολογιστή ? Παλιά (στο προηγούμενο κινητό) ειχα τον next browser και ήμουν πολύ ευχαριστημένος! Τωρα δεν δουλεύει σωστά, και χρησιμοποιώ τον opera, αλλά και πάλι σε μερικά site όπως και αυτό, σε κάποιες εντολές δεν αποκρίνεται.
Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/store/product/Mofi-Flip-Case-for-Lenovo-S60T-2GB-Ram-64Bit-13-0MP-Smartphone-Beauify-4-Color/103919_32352667004.html?spm=5261.7749811.1998599389.2.WPQpJV

 

$ 119,9 μόνο για σήμερα για όποιον μπορεί από εξωτερικό. Εγώ τσίμπησα ένα δια μέσου φίλου μου από εξωτερικό λόγω προβλημάτων κάρτας ....

Link to comment
Share on other sites

αυτο που παρατηρησα ειναι πως ,αυτο που τρωει οολη την μπαταρια και αγρια ειναι η λειτουργια που χτυπας 2 φορες την οθονη για να ανοιξει.

αν το απενεργοποιησετε το κινητο παιρνει αλλη ανασα με την μπαταρια!

ισως αυτο να μπερδεψε καποιον χρηστη που σε προηγουμενο ποστ του ,ελεγε να αλλαξουμε launcher..

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτο που παρατηρησα ειναι πως ,αυτο που τρωει οολη την μπαταρια και αγρια ειναι η λειτουργια που χτυπας 2 φορες την οθονη για να ανοιξει.

αν το απενεργοποιησετε το κινητο παιρνει αλλη ανασα με την μπαταρια!

ισως αυτο να μπερδεψε καποιον χρηστη που σε προηγουμενο ποστ του ,ελεγε να αλλαξουμε launcher..

 

Που είναι αυτό το μενού?

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτό το μενού?

 

ρυθμισεις-ρυθμισεις δυνατοτητας,το πρωτο πανω πανω που λεει=πατ.2 φορ.για ενεργο./απενεργ

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γιατί αφού έχω επιλέξει ως αποθηκευτικό χώρο την sd δεν πάει της εφαρμογές που κατεβάζω εκεί ( είμαι σε λόλιπο)
Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Όσες είναι φτιαγμένες να πηγαίνουν στην κάρτα μνήμης θα πάνε εκεί! Αυτές που είναι για το τηλέφωνο θα μείνουν στην μνήμη τηλεφώνου!
Link to comment
Share on other sites

Όσες είναι φτιαγμένες να πηγαίνουν στην κάρτα μνήμης θα πάνε εκεί! Αυτές που είναι για το τηλέφωνο θα μείνουν στην μνήμη τηλεφώνου!

Ευχαριστώ για την απάντηση

Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Το video τί ποιότητα έχει 720p ή 1080p γιατί δεν το βρήκα πουθενά. Ευχαριστώ.

 

Αναπαραγωγή / Εγγραφή 720p / 1080p!

Και αναπαραγωγή 1080p 60 fps χωρίς κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Αναπαραγωγή / Εγγραφή 720p / 1080p!

Και αναπαραγωγή 1080p 60 fps χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Μάλιστα, ευχαριστώ για την απάντηση. Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν αναφέρεται στα specs, εκτός αν θεωρείται πλεόν δεδομένο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, ευχαριστώ για την απάντηση. Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν αναφέρεται στα specs, εκτός αν θεωρείται πλεόν δεδομένο.

 

Ούτε στο gsmarena το γράφει για το video! Δεν ξέρω τον λόγο, αλλά αφου το δοκίμασα στην πράξη... ολα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο gsmarena το γράφει για το video! Δεν ξέρω τον λόγο, αλλά αφου το δοκίμασα στην πράξη... ολα καλά!

 

Μιας και το έφερε η κουβέντα η κάμερα (φωτο-video) γενικώς τι λέει, γιατί ενδιαφέρομαι για αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιον music player (Χωρίς διαφημίσεις) Έχει να προτείνει κάποιος; Μου αρέσει πάρα πολύ ο Lenovo music player,αλλά δεν Μου αναγνωρίζει τα play list απο το προηγούμενο Lenovo που είχα.
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το έφερε η κουβέντα η κάμερα (φωτο-video) γενικώς τι λέει, γιατί ενδιαφέρομαι για αγορά.

 

Σχετικά καλές φωτογραφίες βγάζει για κινέζικο κινητό! Βέβαια ουδεμία σχέση η κάμερα με Samsung , Lg κ.α!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιον music player (Χωρίς διαφημίσεις) Έχει να προτείνει κάποιος; Μου αρέσει πάρα πολύ ο Lenovo music player,αλλά δεν Μου αναγνωρίζει τα play list απο το προηγούμενο Lenovo που είχα.

 

Rocket player!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημέρα,

εαν κανω το κινητο ροοτ με το kingoroot τι κερδιζω ? εννοω τι μπορω να βγαλω μεσα απο το κινητο που τωρα δεν γινετε ? ειμαι στο λολιποπ ...

θα μπορω να μεταφερω εφαρμογες που τωρα δεν μπορω ? τι αλλο ? και τι να σβησω απο εφαρμογες τις lenovo ??εχει κανεις καποια λιστα τι πρεπει να βγαλουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε φιλος μου. Εκανε κατευθειαν την αναβαθμιση σε loli και ενω αυτη ολοκληρώθηκε (γυρω στο 1.32 giga ηταν) η συσκευή εχει μεινει σε status ελεγχος πακετου αναβάθμισης και εχει κολλησει ετσι εδω και 30 λεπτα περιπου. Εχει τυχει σε κανεναν αλλον αυτο;

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε φιλος μου. Εκανε κατευθειαν την αναβαθμιση σε loli και ενω αυτη ολοκληρώθηκε (γυρω στο 1.32 giga ηταν) η συσκευή εχει μεινει σε status ελεγχος πακετου αναβάθμισης και εχει κολλησει ετσι εδω και 30 λεπτα περιπου. Εχει τυχει σε κανεναν αλλον αυτο;

 

Ποσο μπαταρια ειχε? Παντως μην το παιραξεις! Υπομονη. Και μενα θυμαμαι με κοψοχωλιασε λιγο αλλα το ολοκληρωσε κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

ηρθε μια αναβαθμιση στο τηλεφωνο το πρωι εχουμε καμια ιδεα τι κανει ?

45μβ ειναι και ειναι η εκδοση S60_a_S223_150716_ROW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...