Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετίζω και εγώ την παρέα ELITE 5 μιας και εγώ νέος ιδιοκτήτης του πολύ όμορφου αυτού κινητού :) .Προερχόμενος από samsung duos μονοπύρηνο αυτό μου μοιάζει με ferrari :lol: . Να κάνω και εγώ μια ερώτηση .. υπάρχει κάποιο προγραμμα στο pc για μεταφορά επαφών και φώτο εκτός από τον συγχρονισμού με gmail έτσι ώστε να φτιάξω λίγο πρώτα τις επαφές (ονοματα και τετοια ) και μετά να τις περάσω στο κινητό ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετίζω και εγώ την παρέα ELITE 5 μιας και εγώ νέος ιδιοκτήτης του πολύ όμορφου αυτού κινητού :) .Προερχόμενος από samsung duos μονοπύρηνο αυτό μου μοιάζει με ferrari :lol: . Να κάνω και εγώ μια ερώτηση .. υπάρχει κάποιο προγραμμα στο pc για μεταφορά επαφών και φώτο εκτός από τον συγχρονισμού με gmail έτσι ώστε να φτιάξω λίγο πρώτα τις επαφές (ονοματα και τετοια ) και μετά να τις περάσω στο κινητό ?

 

Περασε τες στο gmail ,μετα ανοιξε το απο το browser του υπολογιστη σου και πανω αριστερα που λεει gmail πατα και διαλεξε επαφες. Εκει μπορεις μετα να κανεις ευκολα τις αλλαγες σου και φυσικα οτι αλλαγες κανεις μετα θα συγχρονιστούν με το κινητο

Edited by aloialone

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Στο 1949deal στα 103 Ντολαρ!

Δεν εχω ψωνισει ποτε απο εκει (απλα δεν ετυχε)αλλα το γραφω για οποιον ενδιαφερεται.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει καποιος συνδεσει ενδοσκοποιο στο τηλεφωνο κ πια εφαρμογη εχει εγκαταστησει ?

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα στην παρέα , η θήκη που πουλάνε στην Ελλάδα σαν hard case cover είναι καλή για το κινητό ? Είναι όντως σκληρή η κάπως πιο μαλακή γιατί με ενδιαφέρει να βάλω μια αλλά θα ήθελα να είναι σιλικόνης για καλύτερη προστασία σε περίπτωση πτώσης .

 

http://www.my24shop.gr/pc-tablets-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B1/leagoo/leagoo-elite-5-hard-cover-detail

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα στην παρέα , η θήκη που πουλάνε στην Ελλάδα σαν hard case cover είναι καλή για το κινητό ? Είναι όντως σκληρή η κάπως πιο μαλακή γιατί με ενδιαφέρει να βάλω μια αλλά θα ήθελα να είναι σιλικόνης για καλύτερη προστασία σε περίπτωση πτώσης .

 

Μια χαρα ειναι φιλε μου για να μην εχεις το κινητο γυμνο και εκτεθειμένο. Το τυλιγει ομορφα και ειναι διακριτικη.

Την εχω εγω αλλα την συνδιαζω με τεμπερεντ γκλασ. Αλλειως προστατευεις μονο τα ... πισινα σου.

Τωρα για πτωση... μην περιμενεις να σε σωσει!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια διευκρίνιση για τη συγκεκριμένη θήκη....

Ενώ λέει είναι σιλικόνης, όταν την πιάνεις στα χέρια σου έχεις έντονη αίσθηση πλαστικού.

Εγώ όταν την παρείγγειλα νόμιζα θα είναι μαλακή, όπως όλες οι θήκες σιλικόνης.

Οπότε την αισθάνομαι περισσότερο σαν πλαστική παρά σιλικόνης.

Την δουλειά της πάντως την κάνει ...

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη ειναι ειναι ωραια δειχνει το τηλεφωνο οπως ειναι απλα δεν κουμπωνει καλα οχι σφιχτα δλδ βγαινει ευκολα.οποτε σε καποια πτωση δεν εξυπηρετει σε κατι ειναι σαν να μην ειχες δλδ.τετοιου τυπου προτιμουσα καθαρα σιλικονι .
Link to comment
Share on other sites

Αυτο βλεπω και εγω οτι ειναι σκληρη και δεν ξερω αν σωσει το κινητο απο πτωση με την γωνια του . Εχω βαλει τζαμακι της leagoo . Κανενα πληκτρολογιο με καλα ελληνικα ξερετε για να του περασω γιατι αυτο της google ειναι αστα να πανε την ωρα που γραφω τωρα μου βγαζει σαν τυπου Τ 9 τα ονοματα των επαφων μου .
Link to comment
Share on other sites

Αυτο βλεπω και εγω οτι ειναι σκληρη και δεν ξερω αν σωσει το κινητο απο πτωση με την γωνια του . Εχω βαλει τζαμακι της leagoo . Κανενα πληκτρολογιο με καλα ελληνικα ξερετε για να του περασω γιατι αυτο της google ειναι αστα να πανε την ωρα που γραφω τωρα μου βγαζει σαν τυπου Τ 9 τα ονοματα των επαφων μου .

 

Εγω χρησιμοποιω και εχω συνηθισει το σουιφτκι!

Υπαρχει ομως σχετικο θεμα για αυτα! Αν το διαβασεις θα σε βοηθησει να επιλεξεις.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Την θηκη αυτη την εχω παραγγειλει κ την περιμενω γραφη οτι ειναι σκληρη

Ειχα αντιστοιχη διαφανη σκληρη στο iphone κ οσες φορες μου επεσε με την γωνια δεν επαθε ποτε τπτ

Ελπιζω το ιδιο γερη να ειναι κ αυτη για το leagoo κ σε συνδιασμο με το tempered glasse ναι ειναι ασφαλισμενο απο το κακο ματι γιατι οπως παει θελει κ σκορδακι κ χαντρουλα χαχαχαχαχαχα θα μου το ματιασουν

Καλησπερα

Link to comment
Share on other sites

Ουπς δευτερη φορα σημερα κολλημα 3 δευτερα κ εκανε επανεκινηση μονο του

Το εχει παθει αλλος? Τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Ουπς δευτερη φορα σημερα κολλημα 3 δευτερα κ εκανε επανεκινηση μονο του

Το εχει παθει αλλος? Τι φταιει?

Περασες καποια εφαρμογη,κατι...?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ουπς δευτερη φορα σημερα κολλημα 3 δευτερα κ εκανε επανεκινηση μονο του

Το εχει παθει αλλος? Τι φταιει?

Παραδοσιακά androidικα πράγματα!

Και μένα μου το χε κάνει 2-3 φορές,σταμάτησε μόνο του.Δε νομίζω οτι χρειάζεται να ανησυχεις

Link to comment
Share on other sites

Παραδοσιακά androidικα πράγματα!

Και μένα μου το χε κάνει 2-3 φορές,σταμάτησε μόνο του.Δε νομίζω οτι χρειάζεται να ανησυχεις

Nαι καπως ετσι παει,πολλες φορες παιρνας ενα νεο app και κανει τα δικα του.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχοντας διαβασει ολες τις σελιδες το καταλαβα αυτο για τα android

Το προβλημα ειναι πως ολοκληρη την ημερα δεν εκανα καμια εγκατασταση απεγκατασταση

Τελος παντων απ οτι καταλαβα θα πρεπει να μαθω να ζω με αυτο χαχαχαχαχα

Αυτο που ρωτησα για endoscope που θα ηθελα μια εφαρμογη δεν εχει δοκιμασει κανενας?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. το παράγγειλα κι εγώ σήμερα από το 1949 στα 98 Ε με κάτι πόντους! έχει βρει κανένας κάποια silicon θήκη γιατί αυτή που βγάζει η εταιρεία με το στρογγυλό δε μου αρέσει. Στο αλιεξπρές βρήκα silicon αλλά μόνο για το περίγραμμα. το έχει κανένας πάρει; αξίζει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. το παράγγειλα κι εγώ σήμερα από το 1949 στα 98 Ε με κάτι πόντους! έχει βρει κανένας κάποια silicon θήκη γιατί αυτή που βγάζει η εταιρεία με το στρογγυλό δε μου αρέσει. Στο αλιεξπρές βρήκα silicon αλλά μόνο για το περίγραμμα. το έχει κανένας πάρει; αξίζει;
στο vickmall http://www.vickmall.com/high-quality-colorful-soft-silicone-case-for-leagoo-elite-5-with-free-shipping.html
Link to comment
Share on other sites

>Kαλα μπαμπα ποσο κραταεις αυτη η μπαταρια??Δεν τελειωνει με τιποτα.<

Αυτα ειπε η κορη μου σημερα.....και καταλαβατε τι τραβαει το καθε κντ στα χερια ενος 14 ετων κοριτσιου......:)

Εξαιρετικη συσκευη,αριστη σε ολα της,και η τιμη πραγματικα τζαμπα......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

>Kαλα μπαμπα ποσο κραταεις αυτη η μπαταρια??Δεν τελειωνει με τιποτα.<

Αυτα ειπε η κορη μου σημερα.....και καταλαβατε τι τραβαει το καθε κντ στα χερια ενος 14 ετων κοριτσιου......:)

Εξαιρετικη συσκευη,αριστη σε ολα της,και η τιμη πραγματικα τζαμπα......

Έτσι ακριβώς είναι.Ηρεμη δύναμη που διαρκεί το Leagooλάκι :)

 

Το ενα θα το κρατησω για εμενα.

 

@dimispapas

Μηπως βλεπεις τον Proximity sensor?

Θυμήθηκα που χε γίνει ερώτηση για το που είναι ο proximity sensor του κινητού.Το βρήκα τυχαία σήμερα.Είναι πάνω αριστερά στην οθόνη,ακριβώς πάνω στο 4Glte

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Θυμήθηκα που χε γίνει ερώτηση για το που είναι ο proximity sensor του κινητού.Το βρήκα τυχαία σήμερα.Είναι πάνω αριστερά στην οθόνη,ακριβώς πάνω στο 4Glte

 

Καλησπερα

Η αρχικη ερωτηση ηταν για αυτο που ειναι διπλα στην καμερα που ενταξει καταλαβα τι περιπου ειναι

Το proximity sensor δεν εχω ακομη καταλαβρι τι ειναι

Ευχαριστω για το ενδιαφερων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Η αρχικη ερωτηση ηταν για αυτο που ειναι διπλα στην καμερα που ενταξει καταλαβα τι περιπου ειναι

Το proximity sensor δεν εχω ακομη καταλαβρι τι ειναι

Ευχαριστω για το ενδιαφερων

Eίναι ο "αισθητήρας εγγύτητας" που αντιλαμβάνεται αν υπάρχει κάποιο αντικείμενο μπροστά στην οθόνη,και αυτή κλείνει αυτόματα. Οταν κανεις κλήση και εχεις το κινητό στο αυτί,αν προσέξεις θα δεις οτι η οθονη κλεινει.Το αυτί καλυπτει τον αισθητήρα.Αν την απομακρύνεις ανοίγει.Αυτο κανει ο proximity sensor.

Ενω εισαι σε κληση απομακρυνε το κινητό,και βαλε το δαχτυλο πάνω στο "4Glte".Θα δεις θα σβησει η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Μωρε μπραβο τεχνολογια το τηλεφωνακι

Θα πουλησω πολυ μουρη με αυτο το κολπακι χαχαχαχα

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...