Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κακό για μένα είναι οτι εμφανίζει μόνο τις εικόνες που είναι στο images και όχι σε άλλους φακέλους που έχω δημιουργήσει εγώ,όπως:φίλοι,δουλειά κτλ.Εκτός και αν οι εκδόσεις που χρησιμοποιούσα εγώ δεν είχαν άλλες επιλογές.

Αφού αν πατήσεις το αριστερα στο joystick,θα σε αφησει να "ψαξεις" στους διαφορους φακελους και του τηλεφωνου και της MMC.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αφού αν πατήσεις το αριστερα στο joystick,θα σε αφησει να "ψαξεις" στους διαφορους φακελους και του τηλεφωνου και της MMC.

 

 

Δεν είχα δεί κάτι τέτοιο στις εκδόσεις που χρησιμοποίησα.Θα το κοιτάξω και θα σου πώ.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia ego pou exo polles eikones stin ekthesi, otan blepo mia eikona kai patao to piso mou grafei anoigma... kai meta apo 1 lepto mou tis ksanabgazei ?

ti ftaiei ? oles einai stin karta mnimis, kai ego tin fw 2.39.15

στην ποιο νεα εκδοση απο αυτη που εχεις διορθωνεται

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν τα ακουστικα που ειναι μεσα στην συσκευασια καλυπτονται απο την εγγηση του κινητου γιατι μου στραβοσε ενα σιδερακι και δεν λειτουργει το ενα ακουστικο.καινουργια ποσο κανουν??
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν τα ακουστικα που ειναι μεσα στην συσκευασια καλυπτονται απο την εγγηση του κινητου γιατι μου στραβοσε ενα σιδερακι και δεν λειτουργει το ενα ακουστικο.καινουργια ποσο κανουν??

Αν εμφανισιακά είναι άρτια, δε φαίνεται δηλαδή να σου έχουν πέσει ή σπάσει, τότε σαφώς και είναι υποχρεωμένοι να σου τα αλλάξουνε εντός εγγύησης. Πρόσεξε μην κάνεις το λάθος και εμφανιστείς στο club nokia με τα ακουστικά τυλιγμένα γύρω από το κινητό. Είχε μια φίλη μου ένα 6230 και είχε χαλάσει ένα ακουστικό από τα handsfree. Όταν έσκασε μύτη στο club nokia και έβγαλε το κινητό, τα ακουστικά ήταν τυλιγμένα γύρω από αυτό και της είπαν ότι αυτό είναι αντικανονική χρήση και είναι εκτός εγγύησης. Η απατεωνιά της απατεωνιάς δηλαδή. Απλά στο λέω για να προσέχεις. Το σιδεράκι που στράβωσε φαίνεται? Αν φαίνεται πολύ φοβάμαι ότι θα σου τα βγάλουν εκτός εγγύησης και θα πρέπει να αγοράσεις καινούρια(=20ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

Αν εμφανισιακά είναι άρτια, δε φαίνεται δηλαδή να σου έχουν πέσει ή σπάσει, τότε σαφώς και είναι υποχρεωμένοι να σου τα αλλάξουνε εντός εγγύησης. Πρόσεξε μην κάνεις το λάθος και εμφανιστείς στο club nokia με τα ακουστικά τυλιγμένα γύρω από το κινητό. Είχε μια φίλη μου ένα 6230 και είχε χαλάσει ένα ακουστικό από τα handsfree. Όταν έσκασε μύτη στο club nokia και έβγαλε το κινητό, τα ακουστικά ήταν τυλιγμένα γύρω από αυτό και της είπαν ότι αυτό είναι αντικανονική χρήση και είναι εκτός εγγύησης. Η απατεωνιά της απατεωνιάς δηλαδή. Απλά στο λέω για να προσέχεις. Το σιδεράκι που στράβωσε φαίνεται? Αν φαίνεται πολύ φοβάμαι ότι θα σου τα βγάλουν εκτός εγγύησης και θα πρέπει να αγοράσεις καινούρια(=20ευρώ)

ναι κατι ψηλα φενεται.το κοβω να το παιζω τρελος στην νοκια μηπως και τα γλιτοσω :w00t: .και δηλ. εννοεις να μη πω οτι εχει στραβοσει το ενα σιδερακι???και τοτε τι να πω για να μου τα αλλαξουν??δεν μπορω να ισχυριστω οτι απο καποιο λογο οπως π.χ η ζεστη και καλα στραβωσε το σιδερακι

Link to comment
Share on other sites

ναι κατι ψηλα φενεται.το κοβω να το παιζω τρελος στην νοκια μηπως και τα γλιτοσω :w00t: .και δηλ. εννοεις να μη πω οτι εχει στραβοσει το ενα σιδερακι???και τοτε τι να πω για να μου τα αλλαξουν??δεν μπορω να ισχυριστω οτι απο καποιο λογο οπως π.χ η ζεστη και καλα στραβωσε το σιδερακι

Αυτό που είπες. Μπές μέσα και κάνε την πάπια. Πες, εκεί που μίλαγα στο κινητό από τα handsfree, ξαφνικά σταμάτησε να παίζει το ένα από τα 2.

-Έχει στραβώσει το σιδεράκι εδώ, δεν γίνεται να σας τα αλλάξουμε

-Σιδεράκι? Ποιό σιδεράκι?

-Να αυτό εδώ.

-Ωχ, πρώτη φορά το βλέπω, μάλλον από την ζέστη την πολλή θα ζεστάθηκε και θα λύγισε

-Μα τι λέτε κύριε, φαίνεται σαφώς ότι έχει στραβώσει από αντικανονική χρήση

-Δεν τα έχω κάνει τίποτα, δεν μου έχουν πέσει ποτέ ούτε τα τυλίγω γύρω από το κινητό. Προφανώς και είναι ελαττωματικό το σιδεράκι, απαιτώ να τα αλλάξετε.

 

Παιξ'το τρελός. Στα σέρβις θέλει τσαμπουκά:)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις? Εγώ θα τους έλεγα ότι "ήταν έτσι από τη μέρα που το πήρα, αλλά δεν τα χρησιμοποιούσα και δεν έδωσα σημασία. Τώρα που είναι διακοπές και τα χρειάζομαι για να ακούω μουσική ήρθα να τα αλλάξω..."

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε φοβεροί.Που τις σκέφτεστε τόσες δικαιολογίες?Αν στο μέλλον έχω κάποιο πρόβλημα θα σας ρωτήσω να μου πείτε ιδέες. :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις? Εγώ θα τους έλεγα ότι "ήταν έτσι από τη μέρα που το πήρα, αλλά δεν τα χρησιμοποιούσα και δεν έδωσα σημασία. Τώρα που είναι διακοπές και τα χρειάζομαι για να ακούω μουσική ήρθα να τα αλλάξω..."

σχεδον 8 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

dokimase an 8eleis na to isiwseis me kamia karfitsa....

το δοκιμασα και τιποτα τελικα θα παρω καινουργια γιατι δεν μου τα αλλαζουν

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις γιατι το smartcom τρεχει στην αρχη στο 6630 και μετα σταματαει; την εχω ξανακανει την ερωτηση, απλως ξαναρωταω μηπως φιλοτιμηθει κανεις που ξερει...
:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις γιατι το smartcom τρεχει στην αρχη στο 6630 και μετα σταματαει; την εχω ξανακανει την ερωτηση, απλως ξαναρωταω μηπως φιλοτιμηθει κανεις που ξερει...

Το ιδιο προβλημα εχω και εγω,μαλλον εχει προβλημα το προγραμμα!!!!!!!!!!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Gnwrizei kaneis poso einai h xrewsh gia th xrhsh 3G ??

(exw vodafone CU)

 

--mexri ton proigoumeno mhna htan dwrean. TWRA ? :confused:

 

Den gnwrizei kaneis...?? :confused:

 

--Kai kati :offtopic:

 

Gia osous enoxloudai 'h den boroun na diavasoun ta greeklish yparxei h parakatw lysh: Greek textbox 0.1

 

(efoson exoun firefox -pou den fadazomai kaneis na mhn exei...-)

 

>To lew epeidh exw synithisei na grafw etsi...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχει αναφερει κανεις πριν απο μενα αλλα η νεα εκδοση του PC Suite 6.6 επιτρεπει και την αποστολη μηνυματων απο τον υπολογιστη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχει αναφερει κανεις πριν απο μενα αλλα η νεα εκδοση του PC Suite 6.6 επιτρεπει και την αποστολη μηνυματων απο τον υπολογιστη.
Απ' ότι είδα όμως, χρησιμοποιεί unicode χαρακτήρες στα SMS (συνεπώς μόνο 70 χαρακτήρες ανά SMS).

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από clarco5

Gnwrizei kaneis poso einai h xrewsh gia th xrhsh 3G ??

(exw vodafone CU)

 

--mexri ton proigoumeno mhna htan dwrean. TWRA ?

 

 

Pigene sto forum tis vodafone kai tha ta vreis ola...ektos aftou i vodafone eixe stilei ena sms me tis xrewseis...an de vreis apantisi teile mou pm na stis steilw...kapou tis exw alla twra...den tis vriskw

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είδα όμως, χρησιμοποιεί unicode χαρακτήρες στα SMS (συνεπώς μόνο 70 χαρακτήρες ανά SMS).
Όντως. Το παρατήρησα κι εγώ. Επίσης στέλνει την ημερόμηνία και την ώρα αποστολής ακριβώς πριν το κείμενό μας στη μορφή "Date:7/7/2005 7:52:52 PM " μάλλον για να ξέρει πότε στάλθηκε το μήνυμα. Χεσε μέσα είναι αυτή η λειτουργία!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που μπορώ να βρω τη θήκη αυτή; Γενικώς γιατί δε κυκλοφορούν θήκες για 6630;
Το νοκια κλαμπ της νεας ιονιας την εχει αυτη τη θηκη!:up::up:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που μπορώ να βρω τη θήκη αυτή; Γενικώς γιατί δε κυκλοφορούν θήκες για 6630;

μηπως σε βολεβει κανα πλαισιο.γιατι την εχει παρει το ματι μου και εκει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...