Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Loipon 8a enapo8esw edw ta problhmata mou incase kapoios exei kapoia idea. Exw ena 6630 (edw kai ena xrono) kai ton teleutaio kairo eixa problhmata diarkeias mpatarias (antexe mia mera max), meta apo 2 format kai alles apelpides prospa8eies, kseperasa tin anablitikotita mou kai agorasa kainouria bataria, alla to problhma den ly8ike. Malista h mpataria edeixne full kai ksafnika epefte sto lowest meta apo 3 ores (btw den eimai kana noobidi me 999 apps anoixta sto background) Ekana ena firmware upgrade prin ligo kai distazw na kanw restore ta backups sto kinito mpas kai exw kollisei kapoion random io kai mou kanei th zhmeia.

 

1) Pws mporw na kanw restore ta contacts mono xwris ta settings? den exw kanei synchronise giati eixa probs me outlook. Ekana apla backup setts.

 

2)An einai ios, yparxei kapoio utility na to koitaksw?

 

3) Eida se kati groups mango themes, alla 8elw to palio mou kai den to vriskw, to affair. Gnwrizei kaneis kana group pou na to xei? IRC downloads apoti katalava den yparxoun pia e?

 

4) eixe kaneis paromoio problhma me mpataria paliotera?

 

thanks in advance

and swwwwwiiing! he ducks.
Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν ιός θα είχε φύγει με το format...μήπως έχεις ενεργοποιημένο το 3g; :confused:

Το θεματάκι που ψάχνεις κατέβασε το απο εδω ;)

Link to comment
Share on other sites

σε χρωμα ηταν χαλια,ή σε ποιτητα??ποσο εκανε??

se piotita den 8imame poso tin pira 3 eixa parei... exei peripou 1 xrono

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

καλή μας χρονιά παιδιά !!!

 

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το 6630, θα ήθελα να μου πείτε τα εξής:

1) οι εφαρμογές αποθηκεύονται μόνο στην εσωτερική μνήμη;

2) από αυτονομία μπαταρίας, πώς τα πάει;

3) η κάμερα του είναι καλή; έχει κανείς δείγματα φωτογραφιών και βίντεο να κατεβάσω ή να μου στείλει, να δω και εγώ να είμαι σίγουρος;(γιατί έχω 'καεί' από το κινητό που έχω)

 

Συγνώμη που δε διαβάζω τις ήδη υπάρχουσες απαντήσεις, αλλά ειλικρινά μου φαίνονται τόσο πολλές...

Link to comment
Share on other sites

καλή μας χρονιά παιδιά !!!

 

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το 6630, θα ήθελα να μου πείτε τα εξής:

1) οι εφαρμογές αποθηκεύονται μόνο στην εσωτερική μνήμη;

2) από αυτονομία μπαταρίας, πώς τα πάει;

3) η κάμερα του είναι καλή; έχει κανείς δείγματα φωτογραφιών και βίντεο να κατεβάσω ή να μου στείλει, να δω και εγώ να είμαι σίγουρος;(γιατί έχω 'καεί' από το κινητό που έχω)

 

Συγνώμη που δε διαβάζω τις ήδη υπάρχουσες απαντήσεις, αλλά ειλικρινά μου φαίνονται τόσο πολλές...

1)οχι και στην εξωτερικη μπορεις.που περνεο μεμορι μεχρι και 1gb

2)μεχρι και 2 ημερες με νορμαλ χρηση

3)οικανοποιητικοτατη.στο mygallery του myphone πρεπει να εχεις αρκετες φωτο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS!!! Δεν μπορώ να δώ γραμματοσειρές στο κινητό μου!

Έχω το NOKIA 6630 και εγκατέστησα μερικά MANGO THEMES.Ολα οραία και καλά , σήμερα όμως που πήγα να ανοίξω το κινητό μου είδα πως δεν υπάρχουν τα γράμματα σε όλα τα μενού του κινητού!!! ετός απο το Α και το Ε βλέπω μερικές τελειες.Ούτε επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων δεν μπορώ να κάνω!!! BOHΘEIA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS!!! Δεν μπορώ να δώ γραμματοσειρές στο κινητό μου!

Έχω το NOKIA 6630 και εγκατέστησα μερικά MANGO THEMES.Ολα οραία και καλά , σήμερα όμως που πήγα να ανοίξω το κινητό μου είδα πως δεν υπάρχουν τα γράμματα σε όλα τα μενού του κινητού!!! ετός απο το Α και το Ε βλέπω μερικές τελειες.Ούτε επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων δεν μπορώ να κάνω!!! BOHΘEIA!!!!!!

An psaksis ligo se auto to 8ema 8a vris tin lisi pou den eixa vrei ego kai ekana format! den poio piso kapou to anaferoun ta tsakalia!!!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέω πώς ακριβώς να το ψάξω και καίγομαι!!! δεν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Το πήγα στην ΝΟΚΙΑ μου έκαναν αναβάθμιση πάλι και όταν πάω να κάνω restore απο το pc όπως έκανα τώρα μου παρουσιάζει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!! Δέν βλέπω καθόλου χαρακτήρες μόνο μερικές τελείες! πώς μπορώ να κάνω φορμάτ με άλλο τρόπο?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέω πώς ακριβώς να το ψάξω και καίγομαι!!! δεν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Το πήγα στην ΝΟΚΙΑ μου έκαναν αναβάθμιση πάλι και όταν πάω να κάνω restore απο το pc όπως έκανα τώρα μου παρουσιάζει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!! Δέν βλέπω καθόλου χαρακτήρες μόνο μερικές τελείες! πώς μπορώ να κάνω φορμάτ με άλλο τρόπο?

τρεξε αυτο, κανε επανεκκινηση και εισαι οκ ;)

font remover.sis ->δεξι κλικ->save as...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέω πώς ακριβώς να το ψάξω και καίγομαι!!! δεν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Το πήγα στην ΝΟΚΙΑ μου έκαναν αναβάθμιση πάλι και όταν πάω να κάνω restore απο το pc όπως έκανα τώρα μου παρουσιάζει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!! Δέν βλέπω καθόλου χαρακτήρες μόνο μερικές τελείες! πώς μπορώ να κάνω φορμάτ με άλλο τρόπο?

2 σελιδες πισω ηταν βρε.τεσπα με το προγραμμα ποιο κατο θα εισαι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιός ο λόγος να μετατρέψεις ένα βίντεο από 3gp σε avi; έχει καλύτερη ποιότητα;

Οχι, αυτο το κανουν για λογους συμβατοτητας.

Δηλαδη για παζει το βιντεακι σε ολους τους υπολογιστες χωρις να χρειαζονται εξτρα προγραμματα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετα την τελευταία αναβάθμιση και την προσπάθειά μου να περάσω το backup απο τον υπολογιστή στο κινητό με την τελευταία έκδοση του PCSUITE η οποία έχει στεφθεί με απόλυτη αποτυχία... όταν μου στέλνουν μήνυμα δεν εμφανίζεται σε πρώτο πλάνο αλλα πηγαίνει κατ'ευθείαν στα μηνύματα και απλά όοοοοταν πάς στο μενού των μηνυμάτων βλέπεις το αστρακι πώς κάποιο μήνυμα δεν εχεις διαβάσει.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι τα ίδια...καμμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετα την τελευταία αναβάθμιση και την προσπάθειά μου να περάσω το backup απο τον υπολογιστή στο κινητό με την τελευταία έκδοση του PCSUITE η οποία έχει στεφθεί με απόλυτη αποτυχία... όταν μου στέλνουν μήνυμα δεν εμφανίζεται σε πρώτο πλάνο αλλα πηγαίνει κατ'ευθείαν στα μηνύματα και απλά όοοοοταν πάς στο μενού των μηνυμάτων βλέπεις το αστρακι πώς κάποιο μήνυμα δεν εχεις διαβάσει.Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι τα ίδια...καμμιά ιδέα?

mipos trexei kanena programmataki kai to stelnei ekei? me tin epanafora den ekanens kai kati simantiko! an evales kapoio programa stin karta kai auto to klini den 8a kanei kati i epavafora!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα του forum. είμαι ένας ευτυχής κάτοχος ενός 6630 που ομως μου παρουσιαζει ένα πρόβλημα. Οταν παω να βγάλω βίντεο μοθ λεει "μη υποστηριζόμενη λειτουργία" έχεις κάνεις ιδέα τι μπορεί να είναι? Πως κάνουμε format στο κινητο γιατι μου φαίνεται πως έσβησα κανένα αρχείο κατά λάθος απο το fileman
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρέα του forum. είμαι ένας ευτυχής κάτοχος ενός 6630 που ομως μου παρουσιαζει ένα πρόβλημα. Οταν παω να βγάλω βίντεο μοθ λεει "μη υποστηριζόμενη λειτουργία" έχεις κάνεις ιδέα τι μπορεί να είναι? Πως κάνουμε format στο κινητο γιατι μου φαίνεται πως έσβησα κανένα αρχείο κατά λάθος απο το fileman

"*" "3" "πρασινο πληκρο κλησης" καθώς ανοιγεις το κινητο σου.

 

Τα εχουμε πει απειρες φορες.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

"*" "3" "πρασινο πληκρο κλησης" καθώς ανοιγεις το κινητο σου.

 

Τα εχουμε πει απειρες φορες.

Αυτό θα κάνει φορματ στο κινητό, οπότε αποθήκευσε ότι δεν θέλεις να χάσεις πριν (επαφές, μυνήματα, κλπ)

Link to comment
Share on other sites

"*" "3" "πρασινο πληκρο κλησης" καθώς ανοιγεις το κινητο σου.

 

Τα εχουμε πει απειρες φορες.

File mou 1o post ekane to palikari oute kseri pos litourgi to forum oute ti leme xaralose... :) :) :)

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστώ το προβλημά λύθηκε! Υπάρχει κανένας πίνακας με συμβατά παιχνίδια n-gage για το 6630. Εγώ απο όσα δοκίμασα μόνο το sonic έπαιζε:cry: Κρίμα γιατι με σχέδον διπλάσιο επεξεργαστη απο το 6600 δεν υπάρχει μεγάλη συμβατότητα σε παιχνίδια
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστώ το προβλημά λύθηκε! Υπάρχει κανένας πίνακας με συμβατά παιχνίδια n-gage για το 6630. Εγώ απο όσα δοκίμασα μόνο το sonic έπαιζε:cry: Κρίμα γιατι με σχέδον διπλάσιο επεξεργαστη απο το 6600 δεν υπάρχει μεγάλη συμβατότητα σε παιχνίδια

An mpeis stin http://www.iphone-forum.org/ 8a vreis oti 8es apo games list's programata themes kai alla pola kaloudia!!! :P

Kalo vradi!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia , meta apo anafa8misi se 5.03.08 exw provliamata me ton music player ( ine meros tou neo firmware den ton egatestisa egw )tis nokia ka8os otan anaparagi ena mp3 arxizi na spai o ixos den 3erw giati ka8os ixa ta idia mp3 me tin palia ekdosi ( firmware )kai den mou ekane tetia , mipos 8a prepi na paw na mou 3anaperasoun tin ekdosi i ftei kati alo?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...