Jump to content

LG G2 vs Xperia M4 Aqua


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανάμεσα σε αυτά τα 2 μόνο ποιο θα επιλέγατε;

Δεν με ενδιαφέρουν προτάσεις για άλλα κινητά έχω αποκλεισει οτιδήποτε άλλο κινείται σε αυτό το budget για δικούς μου λόγους και μόνο αυτά τα 2 έχουν ότι χρειάζομαι.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=7068

Link to comment
Share on other sites

Αν και το LG στέκεται εύκολα δίπλα στο Μ4 και σε πολλά είναι και καλύτερο τελικά νομίζω πως θα πήγαινα στο Sony.

Εσυ οπως βολευεσαι φιλε μου.Οτι σου αρεσει παιρνεις.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν και το LG στέκεται εύκολα δίπλα στο Μ4 και σε πολλά είναι και καλύτερο τελικά νομίζω πως θα πήγαινα στο Sony.

 

Ξεκάθαρα καλύτερο το g2. Για μένα αν θες σονυ κοίτα τουλάχιστον από ζ1 και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα καλύτερο το g2. Για μένα αν θες σονυ κοίτα τουλάχιστον από ζ1 και πάνω.

Το ξέρω ότι είναι καλύτερο. Αυτό λέω και στο σχόλιο μου. Ο μόνος λόγος που θα πήγαινα στο Μ4 είναι ότι είναι ολοκαίνουργιο και όχι γιατί είναι καλύτερο.:)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα καλύτερο το g2. Για μένα αν θες σονυ κοίτα τουλάχιστον από ζ1 και πάνω.

 

Το Ζ1 έχει χάλια οθόνη με ξεπλυμένα χρώματα και κακές γωνίες θέασης στο Μ4 είναι πολύ βελτιωμένη.

Link to comment
Share on other sites

G2 τρομερή συσκευή σε όλα του-μόνο μείον η έλλειψη sd- πάρε το 32άρι, είναι στα 270.

Αν θες sony, κοίτα το Ζ2 είναι στα 340. (Ζ1 & Μ4 ούτε που θα τα κοίταγα)

Link to comment
Share on other sites

Μη το ψαχνεις Καθολου...το g2 κατω απο τα 300 ευρω δεν εχει αντιπαλο.Αυτο και τελος.

 

edit:Σορυ ξεχασα το motorola x 2nd generation που καμια φορα πεφτει κατω απο τα 300.

Edited by ntragas
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο δίλλημα εχω.Ειμαι με g2 32ari και σκεφτομαι να παω σε μχ4.Το ειδα και απο κοντα και εχω να πω πως απο καμερα ειναι τρομερο το μχ4.Τωρα απο ταχυτητα σπιρτάδα νομιζω ιδια ειναι.Μπαταρια κατα τη γνωμη μου ειναι καλυτερη του g2.Γενικα και τα δυο ειναι τρομερα κινητα.Εμενα το g2 με εχει βολεψει οπως με βολευαν τα iphone ,απλο γρηγορο ,ομορφο,καμερα καλη και απο παραμετροποίηση απλα ορεξη να εχεις να διαβαζεις xda.Σιγουρα το μχ4 περνει και αυτο συχνα αναβαθμησεις αλλα εχει ακομα τα bug του.Θελω να παω σε μχ4 αλλα δε θελω και να δωσω το g2 .
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι με S2, θέλω αλλαγή....

Και στα 2 για το 32αρι κοιτάω... Το LG g2 βγάζει καμία 2ετια ακόμα? Από κάμερα το g2 σε κάλυψε? Hdr έχει?

Κατα τη γνωμη μου βγαζει 2 χρονια ακομη.εχει δυνατα χαρακτηριστικά και πιστευω οτι και σε 2 χρονια ακομα θα ειναι οκ.hdr εχει,ois επίσης εχει και γενικα η κάμερα ειναι οκ.οπου εχει πολυ φως βγαζει πολυ καλες και οπου εχει χαμηλο φωτισμο ειναι οκ απλα με φλας αργει λιγο να βγαλει,αλλα δινει καλο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Lg g2 και αν σε βγάζει 32αρι

Βέβαια στα λεφτά που έχει τώρα το g2 32gb κοιτάς και g3 16αρι...

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...