Jump to content

myphone POLL: Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;  

868 members have voted

  1. 1. Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;

    • Έως 100 ΜΒ δεδομένων
    • Από 101 - 200 ΜΒ δεδομένων
    • Από 201 - 500 ΜΒ δεδομένων
    • Από 501 - 1023 ΜΒ δεδομένων
    • Από 1 - 3 GB δεδομένων
    • Απεριόριστο (από 3 GB και άνω)
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
    • Δεν έχω πακέτο δεδομένων


Recommended Posts

Ούτε 3gb και ούτε 300gb το μήνα αλλά απεριόριστο Κυριολεκτικά, δεν κάνω χρήση ποτέ του Wi-Fi, μόνο αναγκαστικά όταν θέλω να συνδεθώ στο chromecast

Elisa-Saunalahti Huoleton Premium+ with Unlimited Voice, SMS, MMS, video calls

Unlimited 5G mobile internet

+ 20gb data roaming per month in EU countries

Price : 31,90 € το μήνα χωρίς δεσμεύσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

vodafone red 1 me 2,78GB internet 1500sms-1500 ομιλία 28 eyrw τον μήνα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν πας δηλαδη απλα και κανεις φορητοτητα το νουμερο σου σε Red 1 η Plus 65 θα στα δωσουν στα 25e? Εξηγησε το λιγο γιατι και κενα μ ενδιαφερει να φυγω απο Wind W...

και εμένα με ενδιαφέρει γιατί η vodafone δεν έχει καλό σημα για ομιλία παντού...

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Vodafone Red1 στα 17ε με 2,78Gb!!Και ο αδερφος μου Red1 στα 15ε με 2,78Gb και αυτος!

 

καλησπέρα,τι κάνατε και πήρατε αυτές τις τιμές...;;;τζάμπα είναι!

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό πρόγραμμα cosmote με το φοιτητικό πακέτο. Βαζω 10 ευρω καρτα και με το πακετο των 7 ευρω εχω:

1gb (το υπολοιπο δεν χανεται αλλα μεταφερεται στους επομενους μηνες)

1200 λεπτα προς ολους

1200 μηνυματα προς ολους

600 λεπτα προς whatsup

 

Edit : Δεν ειμαι φοιτητης αλλα επειδη εκαναν ενα λαθος με την καρτα μου, για να μην παμε νομικα απλα τους ζητησα να μου αφησουν για παντα το φοιτητικο προγραμμα και απλα το δεχτηκαν :)

 

Σε όλους το έχουν αφήσει. Εγώ και η παρέα μου κοντεύουμε τα 30 και ήμαστε με το φοιτητικό.Όπως και ο αδερφός μου και κάποιοι γνωστοί μου. Ακριβώς όπως λες, που είναι πολύ βολικό.

Με μια 10αρα τον μήνα καθάρισες.

Εγώ που δεν χρειάζομαι sms και προς άλλα δίκτυα με την 10αρα έχω 1GB και 600 προς what's up και τα 10 μένουν μέσα. Κοντεύει το κινητό να αξίζει λιγότερο από τα λεφτά που έχει μέσα η κάρτα :p

When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

έχω τη σύνδεση 5GB μαζί με το Spotify από την Cosmote,στο χώρο που δουλεύω δεν υπάρχει wifi,και επειδή χρησιμοποιώ πολύ το internet,είναι μια αρκετά καλή επιλογή αν θέλεις μόνο πρόσβαση στο internet
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Μετράνε και όσοι μένουν στο εξωτερικό? Αν ναι τότε...

 

Πάροχος Swisscom Ελβετίας.

 

Απεριόριστες κλήσεις σε Σταθερά και Κινητά σε όλη την Ευρώπη κ Αμερική (όχι 1500' αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

Απεριόριστο Data εντός Ελβετίας(όχι 3gb...αλλά πραγματικά Απεριόριστο, και σήμα 4G παντού).

Απεριόριστα SMS/MMS Ευρώπη και Αμερική (όχι 1500 αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

Απεριόριστες Roaming κλήσεις σε Σταθερά και Κινητά προς όλη την Ευρώπη όταν βρίσκομαι σε κάποια Ευρωπαική χώρα πλην Ελβετίας(όχι 1500' αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

12GB το χρόνο Roaming Data οταν βρισκομαι σε καποια Ευρωπαική χώρα πλην Ελβετίας.

2η Data sim για εντός Ελβετίας με 10GB κάθε μήνα

 

Και για να τα λέμε όλα, λίγο τσουχτερό μηνιαίο πάγιο 170 euros.

 

https://www.swisscom.ch/en/residential/mobile/subscription-tariffs/natel-infinity-plus-xl.html

 

πω πω, τι ειπες τωρα, πραγατικα απεριοριστα??? γιατι εδω στην ελλαδε εχουμε αλλαξει την λεξη απεριοριστα, εδω απεριοριστα πλεων συμενει 1500 λεπτα!!!! ααα, εχουμε κλαι την ελαχιστη κλιση στα 3 λεπτα στα καρτοκινητα (εκτος της Q που χρεωνει ανα δευτερολεπτο), εσεις εκει εχετε ελαχιστη χρεοση στην κληση??? γιατι εδω σου δινουν 300' π.χ. αλλα ουσιαστικα ειναι 100 τριλεπτες κλησεις, και πιστεβω το 80% τον κλεισεων δεν ξεπερναει οχι μονο τα τρια λεπτα αλλα ουτε το ενα λεπτο.

και ακομη μια ερωτηση, αυτα τα λεφτα του παγιου σε τι ποσοστο του μεσου μισθου ανοικουν εκει??? γιατι εδω με αυτους τους μισθους νομιζω ειναι λιγο απιαστα για την λπιοψιφια του πληθυσμου!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με αυτα που διαβαζω απο τους φιλους απο το εξωτερικο, νομιζω πως και σε αυτο το θελα εδω στην Ελλαδα ημαστε οι ******* της Ευρωπης!!!

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Μετράνε και όσοι μένουν στο εξωτερικό? Αν ναι τότε...

 

Πάροχος Swisscom Ελβετίας.

 

Απεριόριστες κλήσεις σε Σταθερά και Κινητά σε όλη την Ευρώπη κ Αμερική (όχι 1500' αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

Απεριόριστο Data εντός Ελβετίας(όχι 3gb...αλλά πραγματικά Απεριόριστο, και σήμα 4G παντού).

Απεριόριστα SMS/MMS Ευρώπη και Αμερική (όχι 1500 αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

Απεριόριστες Roaming κλήσεις σε Σταθερά και Κινητά προς όλη την Ευρώπη όταν βρίσκομαι σε κάποια Ευρωπαική χώρα πλην Ελβετίας(όχι 1500' αλλά πραγματικά απεριόριστα παντού).

12GB το χρόνο Roaming Data οταν βρισκομαι σε καποια Ευρωπαική χώρα πλην Ελβετίας.

2η Data sim για εντός Ελβετίας με 10GB κάθε μήνα

 

Και για να τα λέμε όλα, λίγο τσουχτερό μηνιαίο πάγιο 170 euros.

 

https://www.swisscom.ch/en/residential/mobile/subscription-tariffs/natel-infinity-plus-xl.html

 

Τσουχτερο παγιο οταν ο μισθος ειναι πανω απο 4000 φραγκα ; μια χαρα ειναι και ισα ισα το δινουν τσαμπα !! Σαν να δινεις Ελλαδα 17 ευρω ειναι...Στην Ελλαδα ολα αυτα θες 600+++++

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα... Εγώ είμαι συνδρομητής Vodafone εχω το red 1 με extra internet 4sharing 10gb... Δηλαδή σύνολο 12gb... Και συνήθως δεν μου φτάνουν....! Λογικά θα βάλω τα 20gb extra... Πληρώνω 30 ευρώ το μήνα.

Δεν παίζει να τα έχεις αυτά με 30€.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε αυτο το προγραμμα σου με τα 33 ευρω ( η ποσο βγαινει ) ειναι μονο για ιντερνετ ;

Ομιλια,Μηνυματα και τετοια εχεις ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αυτο το προγραμμα σου με τα 33 ευρω ( η ποσο βγαινει ) ειναι μονο για ιντερνετ ;

Ομιλια,Μηνυματα και τετοια εχεις ;

 

 

 

Το red 1 ειναι... 1500 λεπτά προς όλους και 1500 μηνύματα προς όλους. +2gb internet απλά εχω extra 10 gb... Ειναι με έκπτωση δεν κάνει τόσα κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοπρογραμμα της vodafone 120 mb και δεν φτανουν για τιποτα...και καθε φορα αναγκαζομαι να αγοραζω πακετο 5ευρω/500mb.

Υπομονη κανω να τελειωσει το συμβολαιο και μετα δρομο για αλλου καθολου ευχαριστημενος και απο τις επιλογες που μου δινουν και απο το mobile internet της vdf.

Link to comment
Share on other sites

Το red 1 ειναι... 1500 λεπτά προς όλους και 1500 μηνύματα προς όλους. +2gb internet απλά εχω extra 10 gb... Ειναι με έκπτωση δεν κάνει τόσα κανονικά...

 

Αυτο λεω πως εχεις extra 10GB ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

vodafone red 1 me 2,78GB internet 1500sms-1500 ομιλία 28 eyrw τον μήνα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και εμένα με ενδιαφέρει γιατί η vodafone δεν έχει καλό σημα για ομιλία παντού...

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καλησπέρα,τι κάνατε και πήρατε αυτές τις τιμές...;;;τζάμπα είναι!

Φορητοτητα από Cosmote και την επιδότησηεέκπτωση στο πάγιο με 18 μηνο συμβόλαιο .Τώρα θα δω άμα μπορέσω να πάρω κανένα gb παραπάνω γιατί είμαι οριακά με αυτά που έχω .

Link to comment
Share on other sites

Red1 παλιό με 2GB τα οποία και δεν εξαντλώ ποτέ...
Nokia 3210 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W610i -> Nokia 5800 XpressMusic -> iPhone 3GS -> LG G2
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα 400 mb κααι ημουν μια χαρα αν εξαιρεθουν οι διακοπες.εκανα ενα πολυ καλτερο συμβολαιο στα ιδια λεφτα και πλεον εξαντλω και τα 2 gb του νεου πακετου.νομιζω πως γενικα οσο περισσοτερα εχεις τοσο πιο πολυ παρασυρεσαι στο να τα χαλας.
Link to comment
Share on other sites

500mb με 2 ευρώ από το πακέτο Q.

το 1gb δώρο στην ανανέωση δεν το μετράω,, μια και ρωτάτε για πακέτα και όχι δώρα...

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

πω πω, τι ειπες τωρα, πραγατικα απεριοριστα??? γιατι εδω στην ελλαδε εχουμε αλλαξει την λεξη απεριοριστα, εδω απεριοριστα πλεων συμενει 1500 λεπτα!!!! ααα, εχουμε κλαι την ελαχιστη κλιση στα 3 λεπτα στα καρτοκινητα (εκτος της Q που χρεωνει ανα δευτερολεπτο), εσεις εκει εχετε ελαχιστη χρεοση στην κληση??? γιατι εδω σου δινουν 300' π.χ. αλλα ουσιαστικα ειναι 100 τριλεπτες κλησεις, και πιστεβω το 80% τον κλεισεων δεν ξεπερναει οχι μονο τα τρια λεπτα αλλα ουτε το ενα λεπτο.

και ακομη μια ερωτηση, αυτα τα λεφτα του παγιου σε τι ποσοστο του μεσου μισθου ανοικουν εκει??? γιατι εδω με αυτους τους μισθους νομιζω ειναι λιγο απιαστα για την λπιοψιφια του πληθυσμου!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με αυτα που διαβαζω απο τους φιλους απο το εξωτερικο, νομιζω πως και σε αυτο το θελα εδω στην Ελλαδα ημαστε οι ******* της Ευρωπης!!!

 

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης δεν γνωρίζω αν υπάρχει αλλά από την στιγμή που είναι κανονικά απεριόριστα δεν έχει νόημα. Στην Ελλάδα δυστυχώς ακόμα κοιτάνε πως να κοροϊδέψουν και να τα αρπάξουν χωρίς καμιά επένδυση. Αλλά αυτό είναι γενικά το κακό μας!!! ελπίζω κάποτε να αλλάξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τσουχτερο παγιο οταν ο μισθος ειναι πανω απο 4000 φραγκα ; μια χαρα ειναι και ισα ισα το δινουν τσαμπα !! Σαν να δινεις Ελλαδα 17 ευρω ειναι...Στην Ελλαδα ολα αυτα θες 600+++++

 

Κοιτα επειδη μενω και δουλευω εδω στην Ελβετια, μπορω να σου πω οτι δεν ειναι ακριβως η εικονα που εχεις στο μυαλο σου.

Το τσουχτερό αναφέρονταν σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...