Jump to content

Αναζήτηση android μέχρι 120€...


dimxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρετε παίδες!

Ξανά τις συμβουλές σας θα ζητήσω καθώς ποτέ δε λαθέψατε!

 

Ψάχνω κινητό μέχρι 4.7" (max 5") για μέση χρήση...

Η τιμή του μέχρι τα 120 ευρώ...

Ψάχνω για ένα καλό VFM και γενικά δεν έχω πρόβλημα είτε να είναι κινέζος ή όχι...

Επίσης ένα άλλο στοιχείο που θα παίξει καθοριστικό ρόλο είναι η αυτονομία του... Μην ξαφνικά επειδή ξεχάσαμε ανοιχτό το 3G να μας μείνει σε 5 ώρες στο χέρι... Δεν ζητάω δλδ κορυφαίες αυτονομίες, αλλά όσο το δυνατόν καλύτερες...

 

Υπάρχει λοιπόν κάτι άξιο αγοράς ή πρέπει κανέις να ανέβει πιο ψηλά για να πάρει κάτι αξιόλογο; Είδα για παράδειγμα κι αυτό στην κατηγορία hands on και γενικά φαντάζομαι πως όλο και κάτι εντοπίζει κανείς ακόμη και σε αυτά τα λεφτά πλέον...

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

LG L90: Εξαιρετικό Vfm, με καλή αυτονομία και αναβάθμιση σε Lollipop.

 

Edit

Αν θέλεις 4G και καλύτερες επιδόσεις δες και το Sony Xperia E4g. Είναι ολοκαίνουργια συσκευή αλλά δεν είναι τόσο δοκιμασμένη (λίγο πιο ακριβή στα 127€).

Edited by madman099
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, κοιτάζω πολύ και το Motorola Moto E 2nd Gen 4G...

Νομίζω πως και αυτό είναι μια πολύ καλή λύση... Και η τιμή του όλο και πέφτει...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθεια...

Είμαι μεταξύ elephone p6000 και motorola moto e 4g...

Το μόνο που φοβάμαι είναι την κατασκευαστική ποιότητα του elephone διότι από χαρακτηριστικά το σκίζει το motorola... Παίζει να έχει flaws από τη μαμά όταν θα έρθει;

 

Θα κρατήσει 2 χρόνια ή τζάμπα θα δώσω τα λεφτά;

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθεια... Είμαι μεταξύ elephone p6000 και motorola moto e 4g...

Το μόνο που φοβάμαι είναι την κατασκευαστική ποιότητα του elephone διότι από χαρακτηριστικά το σκίζει το motorola...

Παίζει να έχει flaws από τη μαμά όταν θα έρθει; Θα κρατήσει 2 χρόνια ή τζάμπα θα δώσω τα λεφτά;

 

δεν εχουν περασει 2 χρονια απο την κυκλοφορια τους για να σου απαντησουμε με βεβαιοτητα.

διαβασε ολοκληρα τα θεματα των 2 συσκευων εδω στο φορουμ και κρινε: moto e, p6000

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...