Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρέχει promo για το s7.

《Για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν σ7 ή σ7 edge το Public "αγοράζει" το g4 350 euro. Οποτε το s7 edge βγαίνει 480 euro》.δινει και κάποια δώρα, εξτρα εγγυηση και θηκη powerbank νομιζω..

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

Τρέχει promo για το s7.

《Για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν σ7 ή σ7 edge το Public "αγοράζει" το g4 350 euro. Οποτε το s7 edge βγαίνει 480 euro》.δινει και κάποια δώρα, εξτρα εγγυηση και θηκη powerbank νομιζω..

Ειμαστε εκτος θεματος αλλα εχω μια μεγαλη απορια τι κανει τα κινητα που μαζευει το public μετα???

Αν και δεν θα αλλαζα το g4 με κανενα εχει ορισμενα πραγματα που κανενα κινητο δεν εχει....

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει promo για το s7.

《Για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν σ7 ή σ7 edge το Public "αγοράζει" το g4 350 euro. Οποτε το s7 edge βγαίνει 480 euro》.δινει και κάποια δώρα, εξτρα εγγυηση και θηκη powerbank νομιζω..

Τελείωσε... Μέχρι την Παρασκευή ήταν....ετσι είπαν σε ένα φίλο έτσι λέω....

Link to comment
Share on other sites

Αποχαιρετώ κι εγώ την ομάδα εδώ, αφού τελικά το έδωσα κι εγώ όπως και φίλος παραπάνω στο public και πήρα το s7 edge. H εμπειρία μου με το κινητό ήταν μικρή, αφού το αγόρασα από την προσφορά της vodafone τον Δεκέμβριο αλλά λίγο ο φόβος των Ιουδαίων (bootloop), λίγο η κατακόρυφη πτώσης της τιμής με οδήγησαν στην αλλαγή. Πάντως η οθόνη του g4 ήταν απόλαυση, νομίζω θα μου λείψει. Υ.Γ. Να χαίρεστε την κινητάρα!

Αυτά προκαλεί η κινδυνολογία φίλε μου. Κριμας πάντως που αποχαιρετήσε ς το κινητου, αφού από τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι σου άρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι εδω μεσα γνωριζεται το θεμα που ειχα με 3 συνολικα sd U3 (2kingstom 32gb 1 verbatim)νομιζα πως εφταγαν οι καρτες κ εκανα αντικατασταση για αυτο αλλαξα τοσες...hard reset κ ολα αυτα δοκιμάστηκαν οι φωτο κρασαραν...τελικα οηγε σερβις κ μου ειπαν αλλαγη πλακετας κ ετσι κ εγινε απο 512 603!!!ξανα εβαλα την verbatim κ πριν λιγο μια φωτο κρασαρε....τα συμπερασματα ειναι 2..

1.δεν υποστηρίζει η συσκευη U3 καρτες

2.εχει θεμα η 6.0..

Ξερω καποιοι θα πείτε σε σας δεν ετυχε

Εγω θα σας πω πως οι συγκεκριμένη φωτο ηταν φωτο δοκιμης οπως οι 40 ακομα που εβγαλα γιατι ειμαι σε δοκιμαστικο σταδιο μιας κ πηρα την συσκευη την παρασκευη την προηγούμενη οταν τις εβγαζα τις εβλεπα απευθειας κ ηταν κομπλε κ ισως κ 2,3 φορες ακομα...μου τις κρασαρε(ανοιγμα κ ξαφνικά γκρι ολοκληρη)μετα απο λογες μερες χρηση..!

Αρα αν εχετε καιρο να ανοιξετε τις φωτο σας καντε μια δοκιμη οσοι εχετε καρτες sd u3 μια μια σιγα σιγα κ ισως το εχετε κ σεις ισως κ οχι φυσικα...κ εγω ειμαι γκαντεμης!!!αυτα 2 μηνες κ το κινητό δεν το χαρικα ακομα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο πρόγραμμα παίζετε στον υπολογιστή τα 4K video? Με windows media player και MPC classic HC χάνουν πολλά frames. Με Kodi παίζουν καλά εκτός απο τα αρχικά 4-5 δευτ. που χάνονται κάποια frames.
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο πρόγραμμα παίζετε στον υπολογιστή τα 4K video? Με windows media player και MPC classic HC χάνουν πολλά frames. Με Kodi παίζουν καλά εκτός απο τα αρχικά 4-5 δευτ. που χάνονται κάποια frames.

 

CCCP Codecs.

Pot Player , σε Windows 10. MPCHC κλπ δε θα τα παιξουν σωστα. Οι δε VLC/Bsplayer δε μπορουν με τα βιντεο του κινητου, μονο με pot player τα εχω καταφερει.

 

Μολις το (ξανα)επιβεβαιωσα. Εβαλα το ιδιο βιντεο με pot + bsplayer. Στον bsplayer ειναι λες και παιζει με 15fps , ενω στον kodi , οπως ακριβως τραβηχτηκε. Σε VLC υπαρχουν σπασιματακια.

i5 4590 εχω επεξεργαστη.

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Τον pot τον είχα ξεχάσει. Θα τον δοκιμάσω σήμερα. Ευχαριστώ!!!

Πάντως τα 1080p δεν με ενθουσίασαν σε σχέση με τα 4Κ. Πολύ μεγάλη διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Τον pot τον είχα ξεχάσει. Θα τον δοκιμάσω σήμερα. Ευχαριστώ!!!

Πάντως τα 1080p δεν με ενθουσίασαν σε σχέση με τα 4Κ. Πολύ μεγάλη διαφορά...

 

Οντως, εχουν πολυ μεγαλη διαφορα, ειδικα οταν το παρακολουθεις στον υπολογιστη! Δοκιμασε τον, εγω μονο με αυτον εχω βρει την υγεια μου! Επισης ειναι ο μονος που παιζει natively HEVC (νομιζω ειναι build in το codec του)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι εδω μεσα γνωριζεται το θεμα που ειχα με 3 συνολικα sd U3 (2kingstom 32gb 1 verbatim)νομιζα πως εφταγαν οι καρτες κ εκανα αντικατασταση για αυτο αλλαξα τοσες...hard reset κ ολα αυτα δοκιμάστηκαν οι φωτο κρασαραν...τελικα οηγε σερβις κ μου ειπαν αλλαγη πλακετας κ ετσι κ εγινε απο 512 603!!!ξανα εβαλα την verbatim κ πριν λιγο μια φωτο κρασαρε....τα συμπερασματα ειναι 2..

1.δεν υποστηρίζει η συσκευη U3 καρτες

2.εχει θεμα η 6.0..

Ξερω καποιοι θα πείτε σε σας δεν ετυχε

Εγω θα σας πω πως οι συγκεκριμένη φωτο ηταν φωτο δοκιμης οπως οι 40 ακομα που εβγαλα γιατι ειμαι σε δοκιμαστικο σταδιο μιας κ πηρα την συσκευη την παρασκευη την προηγούμενη οταν τις εβγαζα τις εβλεπα απευθειας κ ηταν κομπλε κ ισως κ 2,3 φορες ακομα...μου τις κρασαρε(ανοιγμα κ ξαφνικά γκρι ολοκληρη)μετα απο λογες μερες χρηση..!

Αρα αν εχετε καιρο να ανοιξετε τις φωτο σας καντε μια δοκιμη οσοι εχετε καρτες sd u3 μια μια σιγα σιγα κ ισως το εχετε κ σεις ισως κ οχι φυσικα...κ εγω ειμαι γκαντεμης!!!αυτα 2 μηνες κ το κινητό δεν το χαρικα ακομα...

 

Σοβαρά τώρα???????? Πωωωωωωωωω. Την ακυρώνω αμέσως. Με βλέπω να παίρνω αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα???????? Πωωωωωωωωω. Την ακυρώνω αμέσως. Με βλέπω να παίρνω αυτή.

Kαλησπερα εγω ρε παιδια απο εδω την ειδα και την πηρα την kingstone και μετα διαβασα για τα μεμονομενα περιστατικα οτι δεν παει καλα σε μενα παντος δυο μηνες τωρα μια χαρα και video καιι φωτογραφιες απο κατεβασματα και απο bluetooth και επεξεργασμενες ολα μια χαρα τι να πω ειναι θεμα τυχης??

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα???????? Πωωωωωωωωω. Την ακυρώνω αμέσως. Με βλέπω να παίρνω αυτή.

 

Εγω εχω αυτη, 3 χρονια , χωρις προβλημα δουλευει οπου και αν μπηκε.

Φανταζομαι η αντιστοιχη 32ρα θα ειναι το ιδιο απροβληματιστη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...να σας κανω μια γελοια ερωτηση...αλλα εμενα μου εχει σπασει τα νευρα...πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια που εχω τραβηξει με το κιν.φοντο ολοκληρη??? με το που παω να τη βαλω,μου τη μεγενθυνει πολυ..δηλ.οπως ειναι η φωτο δε μπορω να τη βαλω????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Αγορασα την συσκευη σημερα αλλα ξεχασα να ρωτησω στο μαγαζι πως πρεπει να γινει η 1η φορτιση και το εβαλα να φορτισει χωρις την sim. Νομιζω πρεπει να ηταν ηδη στο 50% και τωρα μολις εφτασε στο 100% και το εκλεισα. Καλα εκανα ή πρεπει να το αφησω παραπανω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Αγορασα την συσκευη σημερα αλλα ξεχασα να ρωτησω στο μαγαζι πως πρεπει να γινει η 1η φορτιση και το εβαλα να φορτισει χωρις την sim. Νομιζω πρεπει να ηταν ηδη στο 50% και τωρα μολις εφτασε στο 100% και το εκλεισα. Καλα εκανα ή πρεπει να το αφησω παραπανω?

Αν και γενικά δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα, καλό είναι να το αφήνεις κανά 15λεπτο παραπάνω μετά το 100%.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα εγω ρε παιδια απο εδω την ειδα και την πηρα την kingstone και μετα διαβασα για τα μεμονομενα περιστατικα οτι δεν παει καλα σε μενα παντος δυο μηνες τωρα μια χαρα και video καιι φωτογραφιες απο κατεβασματα και απο bluetooth και επεξεργασμενες ολα μια χαρα τι να πω ειναι θεμα τυχης??

 

Εγω εχω αυτη, 3 χρονια , χωρις προβλημα δουλευει οπου και αν μπηκε.

Φανταζομαι η αντιστοιχη 32ρα θα ειναι το ιδιο απροβληματιστη!

 

Τι να πω ρε παιδιά. 2 Kingston είχα πάρει και οι δυο το ίδιο πρόβλημα είχαν. Έστειλα το κινητό στο σερβις μπας και φταίει η συσκευή (όπως και ο Kiris) και είπαν θα αλλάξουν πλακέτα. Απ' ότι βλέπω το πρόβλημα συνεχίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδιά. 2 Kingston είχα πάρει και οι δυο το ίδιο πρόβλημα είχαν. Έστειλα το κινητό στο σερβις μπας και φταίει η συσκευή (όπως και ο Kiris) και είπαν θα αλλάξουν πλακέτα. Απ' ότι βλέπω το πρόβλημα συνεχίζεται.

 

Εχω μεσα την sandisk , ανταποκρινεται μια χαρα και στο 4Κ , δε της το'χα, και εχει περασει απο 2-3 κινητα!! :)

Μονο βιντεο-εικονες/μουσικη πηγαινουν στην καρτα. Δε ξερω αν παιζει ρολο, αλλα δε το νομιζω! Περιεργα πραγματα, δε καταλαβαινω τι μπορει να παιζει!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεσα την sandisk , ανταποκρινεται μια χαρα και στο 4Κ , δε της το'χα, και εχει περασει απο 2-3 κινητα!! :)

Μονο βιντεο-εικονες/μουσικη πηγαινουν στην καρτα. Δε ξερω αν παιζει ρολο, αλλα δε το νομιζω! Περιεργα πραγματα, δε καταλαβαινω τι μπορει να παιζει!

 

Τι να πω ρε φίλε. Μ' έχει τρελάνει αυτό το τηλέφωνο. Άσε που περιμένω και 2 βδομάδες για μια αλλαγή πλακέτας. Κανένα τζόκερ μένει να παίξω.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε φίλε. Μ' έχει τρελάνει αυτό το τηλέφωνο. Άσε που περιμένω και 2 βδομάδες για μια αλλαγή πλακέτας. Κανένα τζόκερ μένει να παίξω.

 

Α δε στην αλλαξαν ακομη; Εχει ελλειψη προφανως. Περιμενε και θα δεις , μπας και δουλεψει τωρα! Παιξε τζοκερ... Και αν σου κατσει; :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Α δε στην αλλαξαν ακομη; Εχει ελλειψη προφανως. Περιμενε και θα δεις , μπας και δουλεψει τωρα! Παιξε τζοκερ... Και αν σου κατσει; :lol::lol:

 

Όχι ακόμα δεν την έχουν αλλάξει. Στο περίμενε είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος της συσκευης ενα μηνα ολα απροβληματιστα σε ολες τις λειτουργιες του κινητου εδω και δυο μερες μου παρουσιασε ενα παραξενο κολλημα δεν ειδα να εχει αναφερθει πουθενα μα πουθενα,οταν κατεβαζω την ενταση του ηχου απο τα πισω πληκτρα η μπαρα που εμφανιζεται που σου δειχνει την ενταση δεν κλεινει απο μονη της οπως εκλεινε μετα απο 1-2 δευτερολεπτα πρεπει να πατησω οπως και διποτε στην οθονη και μετα φευγει,επισης οταν ανεβαζω την ενταση που εκανε εναν θορυβο που ακους σε τι επιπεδο βρισκεται ο ηχος τωρα δεν το κανει,το εκανα κανα 2 επαννεκινησεις εσβησα καποιες εφαρμογες που δεν χρειαζομουν γιατι επιαναν χωρο επειδη δεν εχω καρτα μνημης ,δεν γινεται τιποτα,αξιζει να το αναφφερω στην lg?επειδη ειμαι απο λαρισα λεω μην το στειλω το κινητο τωρα ενος μηνος ειναι να τραβιεται sn 601 ειναι,αν κανω hard reset θα διορθωθει λετε?ολες οι γνωμες δεκτες
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι κατοχος της συσκευης ενα μηνα ολα απροβληματιστα σε ολες τις λειτουργιες του κινητου εδω και δυο μερες μου παρουσιασε ενα παραξενο κολλημα δεν ειδα να εχει αναφερθει πουθενα μα πουθενα,οταν κατεβαζω την ενταση του ηχου απο τα πισω πληκτρα η μπαρα που εμφανιζεται που σου δειχνει την ενταση δεν κλεινει απο μονη της οπως εκλεινε μετα απο 1-2 δευτερολεπτα πρεπει να πατησω οπως και διποτε στην οθονη και μετα φευγει,επισης οταν ανεβαζω την ενταση που εκανε εναν θορυβο που ακους σε τι επιπεδο βρισκεται ο ηχος τωρα δεν το κανει,το εκανα κανα 2 επαννεκινησεις εσβησα καποιες εφαρμογες που δεν χρειαζομουν γιατι επιαναν χωρο επειδη δεν εχω καρτα μνημης ,δεν γινεται τιποτα,αξιζει να το αναφφερω στην lg?επειδη ειμαι απο λαρισα λεω μην το στειλω το κινητο τωρα ενος μηνος ειναι να τραβιεται sn 601 ειναι,αν κανω hard reset θα διορθωθει λετε?ολες οι γνωμες δεκτες

 

Λογικα θα διορθωθει , αλλα αν θες δοκιμασε και κανα clear cache !

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα???????? Πωωωωωωωωω. Την ακυρώνω αμέσως. Με βλέπω να παίρνω αυτή.

 

Δεν νομ8ζω να φταινε οι καρτες αδερφε ειναι παράλογο λατι αλλο φταιει κ επειδη εχεις το ιδιο θεμα κ το περιμένεις απο το σέρβις νομιζω πως πρεπει να δουμε τι ακριβως φταει δεν εχει λογικη τοσες καρτες κ διαφορετικων εταιριων να εχουν θεμα κατι αλλο παιζει κ νομοζω πως φταιει η 6.0

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...