Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως.

Θα περιμενω εως την αλλη βδομαδα μιας και λογω μεταφορικων εταιριων δεν μπορω να παραγγειλω απο σκρουτζ και θα κοιταξω για κοκκινο δερμα και 506 παρτιδα. Αλλιως με βλεπω να πηγαινω για S6 edge αλλα και εκει με χαλαει πολυ που δεν παιρνει micro sd ομως και δεν παιζει για 64αρι με τιποτα.

Ειδωμεν.

Εγώ το πήρα ήδη κ δεν το μετάνιωσε καθόλου. Άσε που αν το βαρεθεις πας εύκολα σε g4 κ μένουν κ λεφτα

Link to comment
Share on other sites

LG G4 review

Αποτύπωση σε καθολικο βαθμο τα της συσκευής με τα θετικά και αρνητικά με κάθε λεπτομέρεια

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/lg-g4-1292304/review

 

An Android smartphone that's all about its camera and a strange look

 

 

Our Verdict

 

LG has tried to focus on what everyone actually wants out of a smartphone, a great looking design, color rich display and the great camera for photos - but it doesn't quite deliver as impressively as we'd hoped.

 

 

 

For

Decent camera

Color-rich display

Strong spec list

 

 

Against

Camera launcher not fast enough

Poor battery life for flagship phone

Unimpressive build

 

We liked

The LG G4 has a large, expansive and rich screen – one of the best on the market, without doubt. I'm going to label it as a positive as while there's not really enough content out there to make use of it (and therefore the battery sucking aspects are more annoying) the great colour reproduction and sharpness generally make everything look that much better.

 

The camera errs on the side of sharpness too much for my liking, and LG has repeated its usual trick of mudding the edges of some darker snaps, but overall I got great pictures time and again – the low light capabilities are exquisite at times.

 

The curved chassis might be thick, but that doesn't mean it felt large in the hand, and I still believe the rear buttons make sense from an ergonomic point of view.

 

We disliked

The battery life is still too poor – what on Earth has Google done with Android to make Lollipop so thirsty on the power?

 

I never, ever got through a whole day on battery with the G4, no matter what I was doing, and quickly found myself topping up at 4PM just to make sure I could make it through the commute home. Not good enough, especially when a slower processor was chosen to help with battery drain.

 

The leather back just doesn't work. Some out there will like the novelty, but it's not even nice feeling leather. When you feel it for the first time it doesn't feel like a quality leather wallet but more plastic leather – thin and grainy. Plus it's leather on a phone – miles away from the premium feel of the HTC One M9 or iPhone 6.

 

The plastic options are just too cheap-feeling to be used on a flagship phone - and while this is still a better interface than Samsung's TouchWiz, it's still not as fast or fluid as I'd expect from a phone of this ilk.

 

Verdict

 

I know the number of LG fans is growing, and for good reason: the South Korean firm is working hard on bringing the best from its labs into a smartphone. The screen and camera on the LG G4 are really good additions and are genuine upgrades from last year's G3.

 

However, the brand still hasn't shown me it can make a truly market-leading smartphone. The decision to use leather and plastic is awful – LG needed a premium design and failed badly in trying to be a little different.

 

Those that value a removable battery need to realise that an all-in-one design comes at a price - so if you value the option of being able to swap out a power pack, you'll have to accept a lowering of design prowess.

 

It feels slightly churlish criticising the G4 in some ways, as it's a strong phone with a lovely screen and decent elements that people really want. The issues are around the ergonomics the larger phone brings, the poor choices in leather and plastic and the battery life - and without the super-low price we're expecting from LG, the lower power CPU isn't good enough either.

 

The overall package is just slightly too rough around the edges to say this is a really brilliant phone, which is a shame as LG has the potential to really stick it to the market leaders in performance, design and price - it just hasn't quite managed it here.

 

 

Οντως.

Θα περιμενω εως την αλλη βδομαδα μιας και λογω μεταφορικων εταιριων δεν μπορω να παραγγειλω απο σκρουτζ και θα κοιταξω για κοκκινο δερμα και 506 παρτιδα. Αλλιως με βλεπω να πηγαινω για S6 edge αλλα και εκει με χαλαει πολυ που δεν παιρνει micro sd ομως και δεν παιζει για 64αρι με τιποτα.

Ειδωμεν.

Η συσκευή αυτή maximum 450 ευρώ αξίζει.

630 είναι σαν να τους χαρίζεις λεφτά χωρίς λόγο.

Ήδη κυκλοφορούν Ιουνίου παρτίδες και στα μέσα Ιουλίου θα κυκλοφορήσουν και 507 άμα θες να δοκιμάσεις την τύχη σου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καλα νεα οσον αφορα το g4 που εστειλα πισω.

Τελικα με πιστωσαν και μπορω να παρω οτι θελω πλεον.

Ακομα και χρηματα πισω αλλα γενικα σκεφτομαι.

Βοηθηστε λιγο τι κανω?

Το ξαναπαιρνω για τριτη φορα?

Πραγματικα μου αρεσει πολυ αυτο το τηλ αλλα ξενερωσα με αυτα που μου τυχανε.

Βασικα απο skroutz κανενα αξιοπιστο μαγαζι που εννοειται να εχει doa μιας και ειμαι και λιγακι γκαντεμακος?

Εντωμεταξυ μου αρεσει το κοκκινο πολυ.

Το εχει παρει κανεις να μου πει αν οντως ειναι τοσο ομορφο οσο δειχνει?

Να και το όμορφο κόκκινο G4 μου

Όσο αφορά το review πιο πάνω, εγώ που το εχω σχεδόν 1 μήνα η μπαταρία όλο και καλύτερο γίνεται.. Σε αυτονομία είμαι πολύ ικανοποιμενος

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Να και το όμορφο κόκκινο G4 μου

Όσο αφορά το review πιο πάνω, εγώ που το εχω σχεδόν 1 μήνα η μπαταρία όλο και καλύτερο γίνεται.. Σε αυτονομία είμαι πολύ ικανοποιμενος

Κούκλα είναι, αυτό κ το leather brown που έχω μου αρέσουν πιο πολύ απ όλα!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε μολις η γνησια spiegen slim armor σε χρυσο σαμπανιζε και το tempered glass !

το κινητο ειναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ!!!!

 

οσο για αυτονομια που διαβασα στο περασμα της σελιδας ποιο πανω.... 4 ωρες λειτουργιας οθονης και 1 ημερα και 17 ωρες αναμονη(εχω screen shots)

2 μερες κουτσα στραβα τις βγαζει αυτα τα σπεκσ με μπενσμαρκ που κανουν για μπαταριες ειναι μλκς το θεμα ειναι σε φυσιολογικη χρηση !

προσωπικα ειμαι 70% με 3g, πλοηγηση, τηλεφωνα, το βραδακι στο κρεβατι youtube, fb, email, παιχνιδια καθολου (ακομα δεν κατεβασα κατι )

παντως το Σ4 ηθελε με την ιδια χρηση 2 φορτησεις μεσα στην μερα

 

https://www.dropbox.com/s/svtb7rjiku2qzyk/2015-06-30%2007.31.04.png?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/w15zp7v26x4qdr0/2015-06-30%2007.30.07.png?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/sydyuz1gn6361kn/2015-06-30%2007.29.51.png?dl=0

Edited by ArGy-mObiLe
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα review μιλάνε για μέτρια προς average αυτονομια.

Δεν μπορει να λένε ψέμματα και απο την αλλη με την εμπειρία που έχουμε αρκετοί αλλάζοντας πολλά κινητα μπορούμε να κρίνουμε.

Επιπλέον 3000 μπαταρία σε 5.5 οθονη 2k δεν μπορούμε να περιμένουμε παρα ελαφρώς πάνω κάτω σε σχεση με το G3 απόδοση.

 

Αλλο πράγμα αν κάποιους τους καλύπτει και οπως ειναι και αλλο αν ειναι ικανοποιητική για flagship ναυαρχίδα που δεν ειναι.

 

Επι μια 2ετια η lg εχει παραμείνει στάσιμη μετα το πισωγύρισμα απο το g2 και έπειτα.

Facto de facto αυτο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα review μιλάνε για μέτρια προς average αυτονομια.

Δεν μπορει να λένε ψέμματα και απο την αλλη με την εμπειρία που έχουμε αρκετοί αλλάζοντας πολλά κινητα μπορούμε να κρίνουμε.

Επιπλέον 3000 μπαταρία σε 5.5 οθονη 2k δεν μπορούμε να περιμένουμε παρα ελαφρώς πάνω κάτω σε σχεση με το G3 απόδοση.

 

Αλλο πράγμα αν κάποιους τους καλύπτει και οπως ειναι και αλλο αν ειναι ικανοποιητική για flagship ναυαρχίδα που δεν ειναι.

 

Επι μια 2ετια η lg εχει παραμείνει στάσιμη μετα το πισωγύρισμα απο το g2 και έπειτα.

Facto de facto αυτο.

 

με τα δικα μου δεδομενα μιλησα! πιστευω πως οι περισσοτεροι καπως ετσι το εχουν δεν μπορεις να το αντικαταστησεις με ενα PC ουτε για πλακα .

το κινητο για εμενα ειναι social media browsing email και ισως κατι που ξεχασα...

δεν μπορεις να εχεισ εναν ΣΟΥΓΙΑ και να σε καληπτει σε ολα, αλλο η DSLR φωτογραφικη και αλλο το κινητο, αλλο η ταινιες σε 23 οθονη και αλλο η 5,5, αλλο 3000μηα και αλλο η πριζα. αλλο η παιχνιδομηχανη και αλλο το κινητο. ειναι μετριο σε ολα για να καλυπτει μετρια παντου αν θελεις κατι εξειδικευμενο πας πιο εξειδικευμενα.

Link to comment
Share on other sites

LG G4 review

Αποτύπωση σε καθολικο βαθμο τα της συσκευής με τα θετικά και αρνητικά με κάθε λεπτομέρεια

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/lg-g4-1292304/review

 

An Android smartphone that's all about its camera and a strange look

 

 

Our Verdict

 

LG has tried to focus on what everyone actually wants out of a smartphone, a great looking design, color rich display and the great camera for photos - but it doesn't quite deliver as impressively as we'd hoped.

 

 

 

For

Decent camera

Color-rich display

Strong spec list

 

 

Against

Camera launcher not fast enough

Poor battery life for flagship phone

Unimpressive build

 

We liked

The LG G4 has a large, expansive and rich screen – one of the best on the market, without doubt. I'm going to label it as a positive as while there's not really enough content out there to make use of it (and therefore the battery sucking aspects are more annoying) the great colour reproduction and sharpness generally make everything look that much better.

 

The camera errs on the side of sharpness too much for my liking, and LG has repeated its usual trick of mudding the edges of some darker snaps, but overall I got great pictures time and again – the low light capabilities are exquisite at times.

 

The curved chassis might be thick, but that doesn't mean it felt large in the hand, and I still believe the rear buttons make sense from an ergonomic point of view.

 

We disliked

The battery life is still too poor – what on Earth has Google done with Android to make Lollipop so thirsty on the power?

 

I never, ever got through a whole day on battery with the G4, no matter what I was doing, and quickly found myself topping up at 4PM just to make sure I could make it through the commute home. Not good enough, especially when a slower processor was chosen to help with battery drain.

 

The leather back just doesn't work. Some out there will like the novelty, but it's not even nice feeling leather. When you feel it for the first time it doesn't feel like a quality leather wallet but more plastic leather – thin and grainy. Plus it's leather on a phone – miles away from the premium feel of the HTC One M9 or iPhone 6.

 

The plastic options are just too cheap-feeling to be used on a flagship phone - and while this is still a better interface than Samsung's TouchWiz, it's still not as fast or fluid as I'd expect from a phone of this ilk.

 

Verdict

 

I know the number of LG fans is growing, and for good reason: the South Korean firm is working hard on bringing the best from its labs into a smartphone. The screen and camera on the LG G4 are really good additions and are genuine upgrades from last year's G3.

 

However, the brand still hasn't shown me it can make a truly market-leading smartphone. The decision to use leather and plastic is awful – LG needed a premium design and failed badly in trying to be a little different.

 

Those that value a removable battery need to realise that an all-in-one design comes at a price - so if you value the option of being able to swap out a power pack, you'll have to accept a lowering of design prowess.

 

It feels slightly churlish criticising the G4 in some ways, as it's a strong phone with a lovely screen and decent elements that people really want. The issues are around the ergonomics the larger phone brings, the poor choices in leather and plastic and the battery life - and without the super-low price we're expecting from LG, the lower power CPU isn't good enough either.

 

The overall package is just slightly too rough around the edges to say this is a really brilliant phone, which is a shame as LG has the potential to really stick it to the market leaders in performance, design and price - it just hasn't quite managed it here.

 

 

 

Η συσκευή αυτή maximum 450 ευρώ αξίζει.

630 είναι σαν να τους χαρίζεις λεφτά χωρίς λόγο.

Ήδη κυκλοφορούν Ιουνίου παρτίδες και στα μέσα Ιουλίου θα κυκλοφορήσουν και 507 άμα θες να δοκιμάσεις την τύχη σου.

Ναι, βασικά ο τυπος τι μας λέει? Οτι ουσιαστικά δεν βρίσκει τιποτα κακό στην συσκευη.

Εκτος αν θα πρέπει να θεωρήσουμε ως μειονεκτηματα της συσκευής οτι δεν του κρατάει η μπαταρία τις ωρες που θέλει αυτός με την χρηση που του κανει και στα μερη που κινείται και

Δευτερο οτι δεν του αρέσει αυτουνού το δέρμα στο καπάκι και το θεωρεί τσιπικο!

 

Εντάξει τι να λεμε τώρα! Μια χαρα είναι το κινητό, άψογο και πανέμορφο! Και για τα 400 που το βλέπω λίαν συντόμως, εξαιρετικό vfm. Τρελό θα έλεγα!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο software update μου ήρθε OTA, το κατεβάσα

τώρα, από V10a πήγε σε V10b..το βλέπω πιο snappier (γρήγορο) μέχρι στιγμής, και το θέμα με κλειστό κινητό που δεν φορτώνει έχει στρώσει

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τη κατεβάζω κ εγώ, άντε να δούμε τι πιο καλό θα έχει μιας και είναι αρκούντως γρήγορο και smooth(ανώτερο απ τα note 4 όπως έχω πει καθαρά)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όντως είναι λίγο πιο σβέλτο, ελπίζω να στρώσει λίγο και ή μπαταρία μέσω των διαφορών google services.

(Παιδιά κάποιος mod αν θέλει ας τα ενώσει γιατί το tapatalk δε με άφηνε να ανεβάσω εικόνα στη τροποποίηση)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιον δεν του ήρθε ΟΤΑ μπορεί να το κατεβάσει από εδώ http://www.ibtimes.co.uk/lg-g4-h815-receiving-ota-update-software-version-v10b-kdz-file-1507694
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι έχει αργό focus ή κάμερα, ναι λίγο αργεί όταν έχεις το HDR στο on ή στο auto,αλλά όταν το έχεις στο off ειδικά μέρα είναι μια χαρά. Δοκιμάστε το όσοι έχετε τέτοιο θέμα

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι έχει αργό focus ή κάμερα, ναι λίγο αργεί όταν έχεις το HDR στο on ή στο auto,αλλά όταν το έχεις στο off ειδικά μέρα είναι μια χαρά. Δοκιμάστε το όσοι έχετε τέτοιο θέμα

Το δικό μου είναι τζάμι, δουλεύει μια χαρά!!

Μου φαίνεται πως μονο τα LG G4 με κόκκινο δερμα δεν έχουν κανένα πρόβλημα χαχαχαχα

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι τζάμι, δουλεύει μια χαρά!!

Μου φαίνεται πως όλα τα LG G4 με κόκκινο δερμα δεν έχουν κανένα πρόβλημα χαχαχαχα

Ούτε εμένα έχει θέμα απλά το ανέφερα καθώς αν πας να βγάλεις καμιά φορά φώτο σε δύσκολο φωτισμό, σκιά απ τη μια και έντονο ήλιο απ την άλλη τότε θέλει το χρόνο του όσο να ναι.

Αλλά βγαίνει σωστή ή φωτογραφία ενώ χωρίς το HDR είναι πιο γρήγορο κλασικά αλλά χωρίς το ίδιο καλό αποτέλεσμα.

Βέβαια καμιά σχέση με τα Samsung A5 A7 που είχα και όταν επέλεγα HDR έκαναν... κυκλάκι μέχρι να αποθηκεύσει.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια οπως εχω δηλωσει οτι μου αρεσε αρκετα το G4 παλι δεν αντεξα και το παραγγειλα για τριτη φορα ξανα αν και ημουν ετοιμος να παω σε s6 edge.

Ελπιζω με το καλο αυριο που θα ρθει να ειναι αψεγαδιαστο χωρις προβληματα διοτι δεν θα αντεξω παλι τα ιδια.

Για την κουβεντα ειναι Ουγγαριας και παρτιδα 506 και μαυρο δερμα μιας και προτιμησα παρτιδα αντι για χρωμα, κατοπιν συζητησεως με τον υπαλληλο.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια οπως εχω δηλωσει οτι μου αρεσε αρκετα το G4 παλι δεν αντεξα και το παραγγειλα για τριτη φορα ξανα αν και ημουν ετοιμος να παω σε s6 edge.

Ελπιζω με το καλο αυριο που θα ρθει να ειναι αψεγαδιαστο χωρις προβληματα διοτι δεν θα αντεξω παλι τα ιδια.

Για την κουβεντα ειναι Ουγγαριας και παρτιδα 506 και μαυρο δερμα μιας και προτιμησα παρτιδα αντι για χρωμα, κατοπιν συζητησεως με τον υπαλληλο.

Άντε καλώς να το δεχτείς και να είναι απροβλημάτιστο αυτή τη φορά:)

Περιμένουμε εντυπώσεις

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια οπως εχω δηλωσει οτι μου αρεσε αρκετα το G4 παλι δεν αντεξα και το παραγγειλα για τριτη φορα ξανα αν και ημουν ετοιμος να παω σε s6 edge.

Ελπιζω με το καλο αυριο που θα ρθει να ειναι αψεγαδιαστο χωρις προβληματα διοτι δεν θα αντεξω παλι τα ιδια.

Για την κουβεντα ειναι Ουγγαριας και παρτιδα 506 και μαυρο δερμα μιας και προτιμησα παρτιδα αντι για χρωμα, κατοπιν συζητησεως με τον υπαλληλο.

 

Εμένα είναι 506 HUN και είναι σε όλα οκ

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις παρελαβα πατριδας 506 και εχει οχι απλα bleeding αλλα δεν βλεπεται

Αρα 3 στα 3. Ουτε ο Μητσωτακης να μουνα.

Εφυγε για DOA απο το πρωτο 5αλεπτο.

Τωρα θα πρεπει να το εξακριβωσει η LG και μετα το καταστημα θα μου το αντικατασησει.

Απλα θα παει μεσα της αλλης εβδομαδας.

Α ρε LG τι τραβαω για να σε αποκτησω.

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα μου κάνει εντύπωση...Στην περίπτωση του flex 2 ok ήταν πολλοί που έστειλαν τις συσκευές για αλλαγή οθόνης...με το g4 υπάρχει άλλος να χει προβλήματα...;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις παρελαβα πατριδας 506 και εχει οχι απλα bleeding αλλα δεν βλεπεται

Αρα 3 στα 3. Ουτε ο Μητσωτακης να μουνα.

Εφυγε για DOA απο το πρωτο 5αλεπτο.

Τωρα θα πρεπει να το εξακριβωσει η LG και μετα το καταστημα θα μου το αντικατασησει.

Απλα θα παει μεσα της αλλης εβδομαδας.

Α ρε LG τι τραβαω για να σε αποκτησω.

Μάλλον δεν σε πάει το g4

Και ούτε Ουγγαρία προέλευσης.

Προτίμησε δυτικο ευρωπαϊκή χώρα πχ Αγγλία, Γερμανία,Γαλλια και όχι κεντροανατολικης Ευρώπης.

Απαράδεκτη η LG όπως και να έχει με το κάκιστο quality control:down:

Πριν μια εβδομάδα πηρα Αγγλικο m8 unbranded και άψογο με την μια,οπως και το πρώτο m8 που πηρα πέρσι που ήταν γερμανικό και εκείνο άψογο.

 

Πάντως την δικιά μου γκατεμια ΔΕΝ την έχει κανένας.

Στο έκτο z3 ήταν νορμάλ παρτίδα,αλλα κανένα από τα 6 δεν είχα light bleeding στην οθόνη αλλά διαφορετικά θέματα(2 συσκευές είχαν από ένα καμένο pixel,το τρίτο λόγο μπαταρίας, το τέταρτο λόγο προβληματικών power+volume button και το πέμπτο μου στείλανε μεταχειρισμένο.)

Τα 3 πρώτα από αγγλικο amazon τα αλλά 3 από γερμανικό.

Τα πρώτα 3 σε copper τα 3 του γερμανικού σε silver green.

 

Αλλά άξιζε το κινητά για αυτό και επέμενα διότι τίποτα άλλο δεν με κάλυπτε(που 8 μήνες που το έχω τώρα και είναι άψογο)

Και του καλό του amazon ότι έχω περιθωριο ένα μήνα να επιστρέψω συσκευή και αφού έχω παραλάβει την νέα και έτσι δεν έμεινα ποτέ χωρίς συσκευή.

Ο επιμενων νικά:p

 

Τώρα όμως άμα συνεχιστεί η ιστορία με capital control ξεχνάμε οριστικά αγορές από εξωτερικο για μεγάλο μεγάλο διάστημα.

 

 

Ένα πράγμα μου κάνει εντύπωση...Στην περίπτωση του flex 2 ok ήταν πολλοί που έστειλαν τις συσκευές για αλλαγή οθόνης...με το g4 υπάρχει άλλος να χει προβλήματα...;

Ίσως κάποιοι να έχουν ελαχιστο bleeding που δεν τους ενοχλεί και το κράτησαν όπως αναφέρθηκε πίσω σελίδες.

Δεν είναι και πολλοί που το τίμησαν εδώ που τα λέμε

7-8 άτομα maximum όπως παρακολουθώ από την αρχή το νήμα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...