Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια.....απορω στην κατασταση που βρισκομαστε πως καν σκεπτεσται να πεταξεται 400+ ευρω για κινητο οταν υπαρχουν αντιστοιχα των 150 ευρω που κανουν αριστα την δουλεια τους.Υπαρχουν λεφτα τελικα:)Αυτα βλεπουν οι εξω και μας εχουν σκισει....:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.....απορω στην κατασταση που βρισκομαστε πως καν σκεπτεσται να πεταξεται 400+ ευρω για κινητο οταν υπαρχουν αντιστοιχα των 150 ευρω που κανουν αριστα την δουλεια τους.Υπαρχουν λεφτα τελικα:)Αυτα βλεπουν οι εξω και μας εχουν σκισει....:lol:

Έχεις δίκιο φίλε μου αλλά η ζωή συνεχίζεται...

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.....απορω στην κατασταση που βρισκομαστε πως καν σκεπτεσται να πεταξεται 400+ ευρω για κινητο οταν υπαρχουν αντιστοιχα των 150 ευρω που κανουν αριστα την δουλεια τους.Υπαρχουν λεφτα τελικα:)Αυτα βλεπουν οι εξω και μας εχουν σκισει....:lol:

 

Ειναι το λεγόμενο περίσσευμα λίπους:lol:

Οταν εξαντληθεί και αυτο τα τεχνολογικά φόρουμ θα αραχνιάζουν.:p

Ειτε με ευρω ειτε με δραχμή η Ελλαδα θα αλλάξει δρόμο αναγκαστικα και θα πρέπει να προσαρμοστούμε επι νεα βαση.

Η αδράνεια και ανικανότητα δεκαετιών μας έφεραν εδω που ειμαστε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως αν και εγώ θα έδινα τα λίγα παραπάνω(όπως και έκανα) και θα έπαιρνα αυτό με το δερμάτινο πίσω καπάκι,είναι άλλη αίσθηση και νομίζω τα 490€ περίπου που έχει τώρα είναι μικρή η διαφορά

 

Προσωπικά και αυτό δεν με χαλαει καθόλου! ;)

http://www.ebay.com/itm/Pierre-Cardin-100-Genuine-Leather-Fitted-Cover-Hard-Back-Case-For-LG-G4-G3-/151718898058?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item235326a98a

 

καλημερα παιδια.....απορω στην κατασταση που βρισκομαστε πως καν σκεπτεσται να πεταξεται 400+ ευρω για κινητο οταν υπαρχουν αντιστοιχα των 150 ευρω που κανουν αριστα την δουλεια τους.Υπαρχουν λεφτα τελικα:)Αυτα βλεπουν οι εξω και μας εχουν σκισει....:lol:

 

Η φτώχια θέλει καλοπέραση, φίλε μου. (Για όσο αντέχουμε ακόμη ....) :p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά και αυτό δεν με χαλαει καθόλου! ;)

http://www.ebay.com/itm/Pierre-Cardin-100-Genuine-Leather-Fitted-Cover-Hard-Back-Case-For-LG-G4-G3-/151718898058?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item235326a98a

 

 

 

Η φτώχια θέλει καλοπέραση, φίλε μου. (Για όσο αντέχουμε ακόμη ....) :p

Καλό αλλά καμία σχέση με τη κούκλα το γνήσιο!

Αυτή τη φορά μαμά μου αρέσει πιο πολύ απ όλα :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.κατοχος και γω της συγκεκριμενης συσκευης εδω και λιγες μερες.το τηλ μου φαινεται παρα πολυ καλο.2 θεματακια εχω.πρωτον αν καποιος με εχει παρει τηλ,το led ειδοποιησεων αναβοσβηνει περιπου καθε 30 δευτερα,δηλ παρα πολυ αργα...υπαρχει τροπος να το αλλαξω ωστε να αναβοσβηνει πολυ συντομοτερα;δευτερον ενω το τηλ εχει την επιλογη για να δονηται οταν το σηκωνει αυτος που καλω,το τηλ δεν τδονειται..εχω τσεκαρει την συσκευη,εχω κανει επανεκινηση.το εχω σβησει τελειως ομως αυτο τιποτα...αν με καλουν κλπ εχω κανονικα δονηση,αρα ειναι πιθανοτατα θεμα software.εχετε να προτεινετε κατι;

Το τηλ ειναι πιθανοτατα απο Ρουμανια.

Ευχαριστω!!

manaros
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να τρέξει την εφαρμογή Spirit1: Real FM Radio και Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP??

Τρέχει απροβλημάτιστα??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.κατοχος και γω της συγκεκριμενης συσκευης εδω και λιγες μερες.το τηλ μου φαινεται παρα πολυ καλο.2 θεματακια εχω.πρωτον αν καποιος με εχει παρει τηλ,το led ειδοποιησεων αναβοσβηνει περιπου καθε 30 δευτερα,δηλ παρα πολυ αργα...υπαρχει τροπος να το αλλαξω ωστε να αναβοσβηνει πολυ συντομοτερα;δευτερον ενω το τηλ εχει την επιλογη για να δονηται οταν το σηκωνει αυτος που καλω,το τηλ δεν τδονειται..εχω τσεκαρει την συσκευη,εχω κανει επανεκινηση.το εχω σβησει τελειως ομως αυτο τιποτα...αν με καλουν κλπ εχω κανονικα δονηση,αρα ειναι πιθανοτατα θεμα software.εχετε να προτεινετε κατι;

Το τηλ ειναι πιθανοτατα απο Ρουμανια.

Ευχαριστω!!

 

για το led δες αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμασω αμεσα .το θεμα με την δονηση οταν κανεις κλησεις και σηκωνουν το τηλεφωνο λυθηκε.εκανα αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση και δουλεψε!αν θελει να κανει και καποιος αλλος τοτε κατεβαζει το lg bridge, το κανει εγκατασταση και συνδεει το τηλ με τον υπολογιστη..βρισκει την αναβαθμιση(δεν υπαρχει ακομα ΟΤΑ) και την κανει!
manaros
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, κάτοχος και τη του κινητού από το Σάββατο και είναι πάρα πολύ kalό, το πείρα κυρίως για την απίστευτη κάμερα και επειδή όλα τα άλλα τα κάνει εξερετικα ( κλήσεις σερφάρισμα) Πρόβλημα bleading κανένα και θέμα με την αφή επίσης δεν έχω. Αυτά τα προβλήματα λύθηκαν από μια πατρίδα και μέρα; εγώ έχω 806 . πάντως στην τιμή 450 που κάνει Τώρα είναι πολύ καλά για τα Θέλω μου. Αν με είχε προλάβει το διάγγελμα του Τσίπρα μπορεί να μην το έπαιρνα αλλά ευτυχώς έδωσα το Meizu mx4 και μειωσα τα έξοδα.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, κάτοχος και τη του κινητού από το Σάββατο και είναι πάρα πολύ kalό, το πείρα κυρίως για την απίστευτη κάμερα και επειδή όλα τα άλλα τα κάνει εξερετικα ( κλήσεις σερφάρισμα) Πρόβλημα bleading κανένα και θέμα με την αφή επίσης δεν έχω. Αυτά τα προβλήματα λύθηκαν από μια πατρίδα και μέρα; εγώ έχω 806 . πάντως στην τιμή 450 που κάνει Τώρα είναι πολύ καλά για τα Θέλω μου. Αν με είχε προλάβει το διάγγελμα του Τσίπρα μπορεί να μην το έπαιρνα αλλά ευτυχώς έδωσα το Meizu mx4 και μειωσα τα έξοδα.

Καλημέρα παρτίδα 806 δεν υπάρχει. Δες το s/n

Link to comment
Share on other sites

506 ήθελα να γράψω εχείς δίκιο, όλα καλά για μένα έκανα και αναβάθμιση με bridge τι αλλάζει σε κάθε αναβάθμιση που μπορούμε να δούμε;
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδιά μόλις παρέλαβα.......

(εταιρικό βέβαια... με τις τράπεζες κλειστές δεν υπάρχει μια!!!)

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ τηλέφωνο!!! Αφήστε με να το περιεργαστώ σήμερα και αύριο και την πέμεπτη θα έχετε αναλυτικά τις εντυπώσεις μου σε σχέση με G2, S6 & το άπαιχτο για μένα Optimus G.

 

πάω να κάνω συγχρονισμόοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

506 ήθελα να γράψω εχείς δίκιο, όλα καλά για μένα έκανα και αναβάθμιση με bridge τι αλλάζει σε κάθε αναβάθμιση που μπορούμε να δούμε;

 

Φιλε μου απο που το πηρες αν επιτρεπεται?

Ρωταω λογο παρτιδας 506

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν λογο παρτίδας δεν έχω θέματα στην οθόνη, αλλά αν φταίει Αυτό το πείρα από nok-shop.gr και πείρα το τελευταίο κομμάτι κατά τύχη( ενώ μου είπαν τηλεφωνικά ότι δεν υπάρχει με πείρα μετά από λίγο Ότο ακυρώσεως κάποιος ) να ναι καλά τα παιδιά εκεί ευγενικοτατοι. Όλα αυτά Πέμπτη
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καλα νεα οσον αφορα το g4 που εστειλα πισω.

Τελικα με πιστωσαν και μπορω να παρω οτι θελω πλεον.

Ακομα και χρηματα πισω αλλα γενικα σκεφτομαι.

Βοηθηστε λιγο τι κανω?

Το ξαναπαιρνω για τριτη φορα?

Πραγματικα μου αρεσει πολυ αυτο το τηλ αλλα ξενερωσα με αυτα που μου τυχανε.

Βασικα απο skroutz κανενα αξιοπιστο μαγαζι που εννοειται να εχει doa μιας και ειμαι και λιγακι γκαντεμακος?

Εντωμεταξυ μου αρεσει το κοκκινο πολυ.

Το εχει παρει κανεις να μου πει αν οντως ειναι τοσο ομορφο οσο δειχνει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καλα νεα οσον αφορα το g4 που εστειλα πισω.

Τελικα με πιστωσαν και μπορω να παρω οτι θελω πλεον.

Ακομα και χρηματα πισω αλλα γενικα σκεφτομαι.

Βοηθηστε λιγο τι κανω?

Το ξαναπαιρνω για τριτη φορα?

Πραγματικα μου αρεσει πολυ αυτο το τηλ αλλα ξενερωσα με αυτα που μου τυχανε.

Βασικα απο skroutz κανενα αξιοπιστο μαγαζι που εννοειται να εχει doa μιας και ειμαι και λιγακι γκαντεμακος?

Εντωμεταξυ μου αρεσει το κοκκινο πολυ.

Το εχει παρει κανεις να μου πει αν οντως ειναι τοσο ομορφο οσο δειχνει?

 

Χαίρομαι γι αυτή την έκβαση. Θες να πεις από ποιο κατάστημα το είχες πάρει και πια πατρίδα ήταν η δική σου;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι γι αυτή την έκβαση. Θες να πεις από ποιο κατάστημα το είχες πάρει και πια πατρίδα ήταν η δική σου;

 

Eshop και παρτιδα 505

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καλα νεα οσον αφορα το g4 που εστειλα πισω.

Τελικα με πιστωσαν και μπορω να παρω οτι θελω πλεον.

Ακομα και χρηματα πισω αλλα γενικα σκεφτομαι.

Βοηθηστε λιγο τι κανω?

Το ξαναπαιρνω για τριτη φορα?

Πραγματικα μου αρεσει πολυ αυτο το τηλ αλλα ξενερωσα με αυτα που μου τυχανε.

Βασικα απο skroutz κανενα αξιοπιστο μαγαζι που εννοειται να εχει doa μιας και ειμαι και λιγακι γκαντεμακος?

Εντωμεταξυ μου αρεσει το κοκκινο πολυ.

Το εχει παρει κανεις να μου πει αν οντως ειναι τοσο ομορφο οσο δειχνει?

 

Άμα σου κάτσει στραβά άστα. Εμένα από eshop όλα καλά και έχω πάρει το μαύρο δερμάτινο καπάκι απο Κορέα και είναι τέλειο

Link to comment
Share on other sites

Άμα σου κάτσει στραβά άστα. Εμένα από eshop όλα καλά και έχω πάρει το μαύρο δερμάτινο καπάκι απο Κορέα και είναι τέλειο

 

Τι παρτιδα αγορινα και τι προελευση?

Εμενα τα 2 πρωτα ηταν baltics. Τωρα ακομα δεν ξερω αλλα βλεποντας την εξυπηρετηση που ειχα με βλεπω αν το ξαναπαρω για το μαυρο δερματινο στα 630.

Στο skroutz ειναι πολυ καλυτερη η τιμη του αλλα θα με καλυψουν χτυπα ξυλο αν χρειαστει?

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Τι παρτιδα αγορινα και τι προελευση?

Εμενα τα 2 πρωτα ηταν baltics. Τωρα ακομα δεν ξερω αλλα βλεποντας την εξυπηρετηση που ειχα με βλεπω αν το ξαναπαρω για το μαυρο δερματινο στα 630.

Στο skroutz ειναι πολυ καλυτερη η τιμη του αλλα θα με καλυψουν χτυπα ξυλο αν χρειαστει?

 

Παρτίδα 505 BAL αλλά είναι τέλειο το δικό μου. Εγώ το είχα βάλει για πούλημα στα 470 και με το δερμάτινο καπάκι και το γκρί και δεν το τίμησε κανένας, γιατί ζαχάρωνα το Mi Note Pro. Με αυτά που γίνονται βέβαια δεν κουνιέμαι για την ώρα

Link to comment
Share on other sites

Τι παρτιδα αγορινα και τι προελευση?

Εμενα τα 2 πρωτα ηταν baltics. Τωρα ακομα δεν ξερω αλλα βλεποντας την εξυπηρετηση που ειχα με βλεπω αν το ξαναπαρω για το μαυρο δερματινο στα 630.

Στο skroutz ειναι πολυ καλυτερη η τιμη του αλλα θα με καλυψουν χτυπα ξυλο αν χρειαστει?

Δεν αξιζει 630 ρε συ . Μπορείς να το βρεις πολυ πιο φτηνά. Αλλιώς πήγαινε σε άλλη συσκευή να σου μείνουν κ λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει 630 ρε συ . Μπορείς να το βρεις πολυ πιο φτηνά. Αλλιώς πήγαινε σε άλλη συσκευή να σου μείνουν κ λεφτα

 

Και εγω πιστεύω ότι 630 είναι πολλά τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει 630 ρε συ . Μπορείς να το βρεις πολυ πιο φτηνά. Αλλιώς πήγαινε σε άλλη συσκευή να σου μείνουν κ λεφτα

Οντως.

Θα περιμενω εως την αλλη βδομαδα μιας και λογω μεταφορικων εταιριων δεν μπορω να παραγγειλω απο σκρουτζ και θα κοιταξω για κοκκινο δερμα και 506 παρτιδα. Αλλιως με βλεπω να πηγαινω για S6 edge αλλα και εκει με χαλαει πολυ που δεν παιρνει micro sd ομως και δεν παιζει για 64αρι με τιποτα.

Ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...