Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ela re cis palikaria molis teliosa tin doulia(delivery me dio :D :D :D :D :D :D :D )re cristo alaksa gnomi pali.pao gia dynamic den gami3t3. kainourgio einai.re c sou ekana pm to tilefono mou.pare kanena molis erthis kalampaka re c.akousa oti bgeni kai se asimi re cis alithebi???

ti enoiis me 65mm sto innova;apanta please!!!kseri kanenas os sta posa kibika mporis na balis kilindro se ena crypton2004 (ta 4t papakia exoyne alliotiko plesioektos to fx); ke posoys ippous tha exei peripou an to piraksis;an exei dei i akousi kanis apantiste please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καντε σας παρακαλω κανενα upload με βιντεακια του dynamic in action!! Ειμαι και εγω φανατικος λατρης του dynamic και μολις πουλησω τον μπομπο μου θα τρεξω να το αγορασω!!

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

hi ρε guys!σορι που δεν απαντουσα αλλα δεν ειχα χρονο να μπω.buffy,ρε δεν αντεχω!τι θα γινει αυτη η κατασταση;εχω ακομα ενα χρονο.σκεφτομουνα σημερα,οτι αφου τελειωσα την πρωτη λυκειου(μαλλον θα παρω αριστειο)και σε μισο μηνα γινομαι 16,να πω του πατερα μου,που ειναι αυτος που δεν με αφηνει,να βγαλω διπλομα και με δικα μου λεφτα να το παρω στο τελος του καλοκαιριου και να του υποσχεθω οτι θα φοραω παντα κρανος και δεν θα κανω μλκιες.βεβαια δεν εχω σχεδον καμια ελπιδα ,αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...cryptonaras εισαι yamahoβιος;ελπιζω να μην εισαι πορωμενος γιατι οι περισσοτεροι yamahoβιοι δεν παραδεχονται οτι το innova παει πιο καλα απο το

crypton,κατι που ειναι αληθεια(συμφωνητε;).χωρις κακια ετσι;οσο απο φτιαξιματα μπορεις νατο κανεις και πανω απο 65χιλιοστα(αυτο εννοω και για το innova της φωτο)το πιστονι,ενω μπορεις να αλλαξεις και το στροφαλο με εναν 54χιλιοστα τριγωνικο.αυτα ομως για τα κυβικα.ομως η μηχανη μετα απο αυτα δεν δουλευει σωστα και για αυτο πρεπει να βαλεις εκκεντροφορους,εξατμισεις,καρμπυρατερ κτλ.για το dinamic μου,οταν το παρω,ρε buffy,σκεφτομαι να μαζεψω μπολικα λεφτα απο τη δουλεια και μετα να του βαλω μαζεμενα:πρωτα απο ολα πιστονι καπου 60χιλιοστα(μου ειπαν οτι μπαινει τελικα),καρμπυρατερ 32 με 34,ενα μπουζι μια ηλεκτρονικη,ενα πολλαπλασιαστη,λαστιχα michelin και φυσικα μια χειροποιητη

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

sakis mc το innova παει το πολυ 110km στ αληθεια.αλλα 110 πραγματικα km.απο κοντερισια το κοντερ του γραφει 140 και το τερματιζει! armani μπορεις να μου στειλεις το βιντεο με το z.εσυ cryptonara το εχεις;αν ναι στειλε μου το please.το e-mail moy einai: fxovios@hotmail.com

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

paidia an mporeite stilte kai se mena kanena videaki i me z i me modenas!!! :D sas parakalo!! to email moy einai johnhatas@hotmail.com

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

καλη ιδεα fx_ovios κ γω το ιδιο σκεφτομαι αλλα δεν προκειτε να βρω τοσα λεφτα στο καλοκαιρι μονο και να τ βρω δλδ αντε να το παρω Χριστουγεννα οχι πιο πριν.Ελπιζω να τα καταφερω!Βασικα εγω και ενασ πορωμενοσ φιλοσ μου κανουμε προσπαθειεσ να το παρουμε.Αυτόσ ειναι σε διλημα να παρει yamaha z η modenas dinamic.Λεει οτι τα dinamic ειναι προβληματικα κ δεν το πολυθελει.Μπορεισ καποιοσ να γραψει τα προβληματα που πιθανον να εμφανιστουν σε dinamic k z? ΑΑΑ..και να μπορουσατε να στειλετε κ σε εμενα κανενα βιντεο dinamic οσο γινετε η και κανα z. --->nect89@msn.com

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε απο ροδο!!που πας σχολειο?? καλα εδω περα στη Ροδο ολοι εχουν σκοπο να παρουν dynamic. σε λιγο καιρο θα ειναι το μονο μηχανακι που θα κυκλοφορει περοσσοτερο απο τα gillera και τα αλλα scooter!! Εδω θεωρειται το τελειο μηχανακι αλλα για αυτους που ξερουν απο κοντρες και φτιαξηματα ειναι τελειως μουφα!! το Ζ παραμενει ακομα στις δοξες του.εχουμε καμποσα καλα Ζ εδω. παρε παραδειγμα του μογγολου που το ειδα χτες!! ειναι τελειο,φρεσκοβαμμενο κολοφτιαγμενο και εχει αγωνιστικο χαρακτηρα σε στυλ 46 του ROSSI!!(ΘΕΟΣ).

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ!! ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΠΟΜΠΟΣ 55 ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΠΕΡΑΣΕ MODENAS ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ!! ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ(ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ)!! ΤΟ MODENAS ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ.(ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ)

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

γεια σ φιλε μου Βενετοκλειο παω εσυ?Χθες στο καρακονερο ετρεξε ενα ζεττακι με ενα 125 runner κ νικησε το ζεττακι.Φιληκη κοντρα βεβαια ετσι για πλακα.Εσυ έχεισ μηχανάκι?Τι χρώμα είναι του μόγγολου?

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

Αν είχατε μπροστά σας τα εξής μηχανάκια και σας έλεγαν διάλεξε όποιο θες και πάρε το έτσι δωρο τι θα διαλέγατε? :w00t:

 

1.Gilera runner 200cc 4t

2.Gilera runner 180cc 2t

3.Modenas Dinamic

4.Yamaha Z

5.Cbr 125

 

Eργοστασιακά όλα βέβαια :!:

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σ φιλε μου Βενετοκλειο παω εσυ?Χθες στο καρακονερο ετρεξε ενα ζεττακι με ενα 125 runner κ νικησε το ζεττακι.Φιληκη κοντρα βεβαια ετσι για πλακα.Εσυ έχεισ μηχανάκι?Τι χρώμα είναι του μόγγολου?

Ελα σορυ που αργησα να απαντησω αλλα ειχα κατσει να διαβασω λιγο κειμενα που γραφουμε αυριο!! εγω παω καπνο!! το Ζ του μογγολου ειναι κοκκινο αλλα μιλαμε αν το δεις ειναι σαν ολοκαινουργιο! εχει μια νικελομενη εξατμιση ελευθερας, μπροστα και πισω μεγαλα! δισκοφρενα στα πλαγια μια αερογραφια με το νουμερο 46 του rossi και απο μηχανη ειναι αστα να πανε!! πρεπει να ειναι και αυτο 200αρι!! :up: θελω να δω ποτε θα στησουν ενα φτιαγμενο modenas με Ζ!! θα ειναι απο τις καλυτερες κοντρες :cool: Εγω εχω ή μαλλον ειχα εναν νικελ μπομπο!! πρεπει να τον ειχες δει!! τωρα ομως τον εχω παρει για πουλημα στου σταυρα και μολις βρεθει καποιος να τον αγορασει θα παρω αμεσως απο εκει το dynamic σε μπλε!! παλευω τοσο καιρο τον πατερα μου γιατι φοβαται οταν με πιασουν θα μου παρουν το μηχανακι και θα τον παρουν στα δικαστηρια επιεδη θα ειναι στο ονομα του! :cry:

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

K γω μπλε θα παρω :D .Ρωτησες τιμή?Εγω ρώτησα στο Ακις-Διπλα απο την electronet κ μου είπε 2400.

Το χω δει το zettaki τελικα γαμάτο είναι!!!Ξέρεις κανέναν απο Βενετόκλειο??Τι τάξη πας? :)

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

Στον σταυρα που πηγα μου ειπε 2450 ευρω κομπλε με πινακιδες και ασφαλεια!! Α τον μπομπο μου τον εχεις δει?? εσυ εχεις μηχανακι?

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εχω δει αλλα δν θυμαμαι τωρα!Οχι δν εχω μηχανακι ουτε εχω πιασει πολλεσ φορεσ αλλα ξερω να οδηγαω λιγο!Με το που το ειδα το dinamic πορωθηκα.Τωρα ακου τι γινεται!Ειμαι ηδη 16 αρα μπορω να παρω διπλομα για 50αρι.Οι γονεισ μου ομωσ δν με αφηνουν να παρω το διπλωμα για να μην παρω απο τωρα το μηχανακι!!!γι αυτο μαλλον το πασχα θα το παρω :( Εχεισ κανα γνωστο απ το Βενετοκλειο με modenas?

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εχω δει αλλα δν θυμαμαι τωρα!Οχι δν εχω μηχανακι ουτε εχω πιασει πολλεσ φορεσ αλλα ξερω να οδηγαω λιγο!Με το που το ειδα το dinamic πορωθηκα.Τωρα ακου τι γινεται!Ειμαι ηδη 16 αρα μπορω να παρω διπλομα για 50αρι.Οι γονεισ μου ομωσ δν με αφηνουν να παρω το διπλωμα για να μην παρω απο τωρα το μηχανακι!!!γι αυτο μαλλον το πασχα θα το παρω :( Εχεισ κανα γνωστο απ το Βενετοκλειο με modenas?

Λοιπον φιλε μου χωρις παρεξηγηση νομιζω πως οι γονεις σου εχουν δικιο! κατσε καλα τωρα! μου λες πως δεν εχεις οδηγησει σχεδον ποτε μηχανακι(για να ξερεις λιγο) και πας κατευθειαν για modenas? το θεωρω τελειως τρελο!! γιατι δεν βολευεσαι με καποιο αλλο μηχανακι 50αρι και να το παρεις αργοτερα? παντος μην κανεις βιαστηκες κινησεις γιατι τα πραγματα μπορει να παρουν τουμπα.το modenas ειναι πολυ γρηγορο, εχει συμπλεχτη που μεχρι να τον μαθεις θα εχεις καταστρεψει τους δισκους, και μην παθεις τιποτα κακο!!(χτυπα ξυλο!!!!!!!!) :!: :cry: Α και κατι αλλο. εχεις πει στους γονεις οτι το modenas δεν ειναι 50αρι αλλα 125αρι?? αφου δεν σε αφηνουν να παρεις 50αρι καπως δυσκολα θα τους πεισεις για 125!!! αν προσπαθησεις λεγοντας τους οτι θα προσεχεις,δεν θα τρεχεις, θα φορας και κρανος τοτε κατι θα γινει! τα ιδια τους ειπα και εγω!! :D :D :D

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

Ego to perno se mia h dyo ebdomades. Epitelous !

Kai tha xalaso amesos 700 euro epipleon pano tou..

 

Kai episis opoios mporei as kanei post kammia photo h kanena binteo edo please

Link to comment
Share on other sites

:knife: :knife: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!! ΚΟΙΜΑΣΤΕ!!! ΠΟΠΟ!!! ΨΩΦΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!! :X :X :X :knife: :knife: :knife:

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΜΚ1988!!!! :w00t: :w00t: ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ! ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ!!!!!

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...