Jump to content

Πρόγραμμα για μουσική


SkenaDena
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους

Εγώ κατεβάζω τραγούδια απο το YouTube και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να επεξεργάζομαι τα στοιχεια του τραγουδιου , απο ποιο αλμπουμ είναι , καλλιτεχνης , συνθετης , εξωφυλλο ετσι ώστε να τα δείχνει όμορφα στο κινητο ..

Ευχαριστώ ..

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Εγώ κατεβάζω τραγούδια απο το YouTube και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να επεξεργάζομαι τα στοιχεια του τραγουδιου , απο ποιο αλμπουμ είναι , καλλιτεχνης , συνθετης , εξωφυλλο ετσι ώστε να τα δείχνει όμορφα στο κινητο ..

Ευχαριστώ ..

 

Νομίζω δεν χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα εκτός αν θέλεις να γίνεται αυτόματα (νομίζω το κάνει ο WINAMP player, χωρίς να είμαι και σίγουρος)

 

για χειροκίνητα

κάνε δεξί κλικ στο αρχείο mp3 (τραγούδι) -> ιδιότητες-> επέλεξε την καρτέλα λεπτομέρειες και γράψε ότι θέλεις στα στοιχειά που εμφανίζονται

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα εκτός αν θέλεις να γίνεται αυτόματα (νομίζω το κάνει ο WINAMP player, χωρίς να είμαι και σίγουρος)

 

για χειροκίνητα

κάνε δεξί κλικ στο αρχείο mp3 (τραγούδι) -> ιδιότητες-> επέλεξε την καρτέλα λεπτομέρειες και γράψε ότι θέλεις στα στοιχειά που εμφανίζονται

 

κατι πιο ωραίο θα ήθελα ... και το εξώφυλλο πως μπορεί να μπει ?

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Για το winamp που το έχω πρόχειρο θα σου πω αλλα νομίζω πως αν ψάξεις στο google tag mp3 θα σου βγάλει αρκετές εναλλακτικές.

 

κάνεις δεξί κλικ στο τραγούδι που είναι στην playlist και επιλέγεις view file info -> μετά στην καρτέλα artwork-> βάζεις type artwork: cover και πατάς load artwork επιλέγεις το αρχείο που θέλεις για εξώφυλλο και μετά οκ

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

κατι πιο ωραίο θα ήθελα ... και το εξώφυλλο πως μπορεί να μπει ?

 

Εγώ χρησιμοποιώ (στο PC) το Samsung Kies που έτσι κι αλλιώς το είχα για συγχρονισμό. Από τη βιβλιοθήκη πάω στις ιδιότητες του κομματιού και εισάγω ό,τι θέλω, ενώ μου επιτρέπει να ορίσω και φωτογραφία εξωφύλλου. Βέβαια αν με κάποιο πρόγραμμα γίνεται αυτόματα, θα χαρώ να το μάθω και εγώ.:rolleyes:

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν το κινητό σου είναι Android, κατέβασε το Apollo player. Βρίσκει αυτόματα το album cover :)

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...