Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο 300 εως 350 θα το βρεις

α ωραία :happy:!! σ’ ευχαριστώ :rolleyes:! αύριο θα κατέβω Αθήνα.. και αμα το βρω σε αυτά τα λεφτά θα το πάρω :D.

 

edit: Υποθέτω ότι θα μπορώ να του περάσω wm6 :worry:??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ανετα,στο φορουμ τις ace δινει καποιος ενα xda στα 280 αν δεν βρεις πες μου να σου δωσω το τηλ.του,επισης στο e-market ριξε μια ματια
Link to comment
Share on other sites

πελατες μουυυυ χαχαχα 2 χρονια τωρα το εχουμε κανει πλουσιο αυτο το θεμα :) ασε που λιγα εργαλεια σαν το δικο μας εχει θεμα πανω πανω...

Παντως η ρομ του Jwrightmcps ειναι για τα ΜΠΑΖΑ!! οταν μιλαω με το BT 1 στις 3 κανει soft reset!!!αντε να περασουν 11 μερες να δουν φως τα ματακια μου !!

Link to comment
Share on other sites

πελατες μουυυυ χαχαχα 2 χρονια τωρα το εχουμε κανει πλουσιο αυτο το θεμα :) ασε που λιγα εργαλεια σαν το δικο μας εχει θεμα πανω πανω...

Παντως η ρομ του Jwrightmcps ειναι για τα ΜΠΑΖΑ!! οταν μιλαω με το BT 1 στις 3 κανει soft reset!!!αντε να περασουν 11 μερες να δουν φως τα ματακια μου !!

χεχε!!Ελπίζω η καινούρια να είναι καλύτερη!!

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=325466 απο οτι λενε οι ειδικοι ειναι μια απο τις καλες,αλλα περιμενε αρχες νοεμβριου που βγαινει νεα οπως λεει ο φιλος lepes,η βαλτην και οταν βγει η νεα την περνας αν εχεις χρονο

Την πέρασα. Καμία σχέση με την original που είχε αρχικά και σε αυτή δουλεύει το wifi που δεν δούλευε στην άλλη που είχα περάσει! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Την πέρασα. Καμία σχέση με την original που είχε αρχικά και σε αυτή δουλεύει το wifi που δεν δούλευε στην άλλη που είχα περάσει! :yahoo:
καλοριζικη:Dαντε σε 10 μερες με την καινουργια:p
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ σήμερα :happy:!

400 ευρώ το έδινε αλλά αντάλλαξα το motoV8 και έδωσα διαφορά 80 ευρώ.

Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν ήταν και σε πολύ καλή κατάσταση :(.

Αλλά δεν πειράζει γιατί είναι "εργαλείο" :cool:.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικοοοο !!:) πο πο κόσμος που μαζεύτηκε :)

 

καλοριζικο φιλε ακη και απο μενα:)τι εγινε ρε παιδια;πολυς κοσμος πλακωσε:p:p

 

Σας ευχαριστώ :rolleyes:.

 

... Με αυτήν την τιμή που το βρίσκεις σαν μεταχειρισμένο και λίγοι είναι (είμαστε τώρα ποια :p) :shifty:!

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδα εχω δοκιμασει 3 εκδοσεις και δεν μπορω να κανω αναβαθμιση αν εχει radio μεσα.Αν το σβησω τοτε ολα καλα.Τι λετε να τρεχει;μεχρι τωρα και καμερα οκ και πλοηγηση μεσω ασυρματου δικτυου ενταξει.Ξερετε πως να ανοιξω βιντεο απο youtube αν γινεται.εχω τον οπερα και παρ'ολο που εχω και τον flash 7 & javascript ακομα μου τα ζηταει.
Link to comment
Share on other sites

εχω τρελο θεμα με τη ρομ του Jwrightmcps...χθες εκει που μιλαγα ακουσα οτι ερχεται sms και μπουμ!! σβυνει τελειως το 9000,ανοιξε μετα απο 10 λεπτα :(:( αντε 10 μερες εμειναν για τη σωστη τη καλη τη γρηγορη και σταθερη ρομ!!!

Σε αλλον ετυχε αυτο??

@Leolipop καπου το εχω δει αλλα δεν θυμαμαι μολις το βρω θα σε ενημερωσω..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...