Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια χαρα, σε σπανιες περιπτωσεις δεν εχω σημα(ειναι και μερικα κομματια στην Ελλαδα που δεν πιανει κανεναν δορυφορο),εχω ακουσει οτι υπαρχει ενα θεμα με τα φιμε τζαμια :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρα, σε σπανιες περιπτωσεις δεν εχω σημα(ειναι και μερικα κομματια στην Ελλαδα που δεν πιανει κανεναν δορυφορο),εχω ακουσει οτι υπαρχει ενα θεμα με τα φιμε τζαμια :)

ναι απ οτι ξερω κι εγω υπαρχει !! :)

Link to comment
Share on other sites

ναι απ οτι ξερω κι εγω υπαρχει !! :)

Μονο με τα γαλλικα αμαξια παρουσιαζεται αυτο το προβλημα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Στα γαλλικά απ ότι έχω ακούσει παρουσιάζεται γιατί έχουν κάτι φίλτρα στο τζάμι (δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει !!) Μου το είχε πεί κι ενας φίλος μου που έχει citroen !!
Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω πατησει και σε ΑΤΟΣ με φιμε...ευτηχως που εχω BT και το πεταξα στο πισο τζαμι και επαιζε μια χαρα :)
Link to comment
Share on other sites

Όπως μπορείτε να δείτε κι εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2067480#post2067480 αποφάσισα να το δώσω μια και δεν μπορώ να το χρησιμοποιώ στο στρατό.:shifty::O

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

pantos auto pou me xenizei me thn nea rom einai oti peftei h mpataria.

otan akouo mp3s idios h kana pexnidaki na pezo krataei mish mera.me auth th neoterh win2006 h mpataria krataei poly?kai den einai sto problhma pou xa me to qtek mias kai telika lythhke to problhma me agora neas mpatarias kai douleuei kanonikotata xoris na xalaei.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

virtual pool kai to fobero syberia.apla otan akouga mp3s xtes, se mish mera epese h mpataria,kati pou me to nokia den to kanei auto.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

το 9000 δεν ειναι νοκια και τα wm06 δεν symbian ;) σε φυσιολογικες συνθηκες με λιγο παιχνιδι και λιγο σερφαρισμα εγω ειμαι μαξιμουμ 1,5 μερα...(για αυτο και εχω φορτιστη παντου σπιτι,αμαξι,γραφειο :):):) )
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην ξεχνατε οτι το 9000 εχει και τεραστια οθονη !! εννοηται οτι τρωει πάρα πολυ μπαταρία !! Κι εμένα μια μέρα αντε το πολύ δυο βγάζει !!
Link to comment
Share on other sites

sosta ola auta pou lete alla ego anaferomai os pro to thema ths rom.

dhl prin balo ta 2006 den eixe toso problhma h mpataria.oxi fusika oti tha xanaguriza sta 5:happy:

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τη μπαταρια,υπαρχει και το θεμα με το memory leak....(ευτηχως με αυτη που φοραω τωρα δειχνουν οτι το εχουν ξεπερασει :):):))
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια wm6 rom στο xda-developers, με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

 

Windows Mobile 6 (CROSSBOW)

OS 5.2.1921 (Build 18521.0.7.0)

Storage Memory: 43.72

Program Memory: 49.95

Page file: 5.2MB

 

ROM version: 2.12.00 WWE

Radio: 1.15.00

Protocol: 42.51.P8

ExtROM: 2.12.07 WWE

 

Μέχρι στιγμής δουλεύει μια χαρά, το bluetooth πολύ σταθερό, το ίδιο και το wireless

και ενώ με την προηγούμενη(WM6 PRO Business AKU 0.7) είχα μόνο σύνδεση GPRS, τώρα συνδέομαι με 3G σταθερότατα!!!!!

 

το link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336149

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια wm6 rom στο xda-developers, με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

 

Windows Mobile 6 (CROSSBOW)

OS 5.2.1921 (Build 18521.0.7.0)

Storage Memory: 43.72

Program Memory: 49.95

Page file: 5.2MB

 

ROM version: 2.12.00 WWE

Radio: 1.15.00

Protocol: 42.51.P8

ExtROM: 2.12.07 WWE

 

Μέχρι στιγμής δουλεύει μια χαρά, το bluetooth πολύ σταθερό, το ίδιο και το wireless

και ενώ με την προηγούμενη(WM6 PRO Business AKU 0.7) είχα μόνο σύνδεση GPRS, τώρα συνδέομαι με 3G σταθερότατα!!!!!

 

το link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336149

 

Ναί, μεγάλο comeback του Jwrightmcps, την παλαιότερη του οποίου (2.02.02) χρησιμοποιώ ακόμα χωρίς προβλήματα. Θα τη δοκιμάσω κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα, εν αναμονή της fixed 0.7 του laurentius. :cool:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα σας:)με θελετε και εμενα στην παρεα σας;:Dθελω να πω ενα ευχαριστω στους φιλους agelon για την βοηθεια να περασω την ρομ που προτεινε καθως και στον lepes,αντε και στον τασο που με εβαλε στην μπριζα την κυριακη:p
Link to comment
Share on other sites

Χχεχε:) Παρακαλω!!:) Αντε παρτοοοο παρτοοοο να σε έχουμε κι εσένα στο φορουμ μας :) Οταν το πάρεις λέω να βρεθούμε όλοι να ανταλλάξουμε απόψεις:) Τι λέει η νέα ρομ; Πείτε κι άλλες εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας:)με θελετε και εμενα στην παρεα σας;:Dθελω να πω ενα ευχαριστω στους φιλους agelon για την βοηθεια να περασω την ρομ που προτεινε καθως και στον lepes,αντε και στον τασο που με εβαλε στην μπριζα την κυριακη:p

 

Καλώς ήρθες στην παρέα, χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με το installation της νέας σου rom. Είμαι σίγουρος ότι θα μείνεις ικανοποιημένος.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οντως μου δουλευει καλα για το λιγο που την εχω βαλει,μια απορια μονο,δεν εχει το εικονιδιο για την βιντεοκληση στο πληκτρολογιο της οθονης;πως στο διαβολο μπορω να κανω βιντεοκληση;
Link to comment
Share on other sites

οντως μου δουλευει καλα για το λιγο που την εχω βαλει,μια απορια μονο,δεν εχει το εικονιδιο για την βιντεοκληση στο πληκτρολογιο της οθονης;πως στο διαβολο μπορω να κανω βιντεοκληση;

 

Δυστυχώς προς το παρόν η βιντεοκλήση στα WM6 δεν είναι δυνατή :cry:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

kalhmera.8a to exw kai egw thn paraskeyh kai 8elw na kanw kapoies erwthseis.na balw panw wm6?an nai poia ekdosh?pws?den exw idea meta unlocked-cooked ktl.lew na tou balw panw thn 5200 thn mpataria.thn exei kaneis?kai mia teleytaia o hxos sta mp3 san hxos klhshs pws paizei?dynata h isa isa pou ton akous?thnx

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχω μείνει έκπληκτος! Πολύ καλή δουλειά του Jwrightmcps στην 2.12.00, με δυο -σημαντικά- προβλήματα όμως!

 

Το πρώτο, το οποίο δεν έχει αναφερθεί από άλλους, μέχρι τώρα στα καλά του καθουμένου εξαφανίστηκαν τα text messages από το outlook και χρειάστηκα reboot για να επανεμφανιστούν!

 

Το δεύτερο, το οποίο έχει αναφερθεί και από άλλους είναι πρόβλημα στην κάμερα. Δεν σου επιτρέπει να αλλάξεις mode, ούτε και σώζει τις όποιες ρυθμίσεις έχει (ποιότητα εικόνας και το πού τις σώζει), και πού και πού τρώει crash.

 

Ελπίζω μόνο να βγάλει ένα απλό patch για αυτά, και όχι καινούριο build, διότι το ανακάλυψα αφού πέρναγα τα προγράμματά μου επί μιάμιση ώρα (#$@^%#$^#$) :/

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...