Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To oz δουλευει πολυ καλυτερα με την rom που μου προτεινες, αλλα και γενικα ολη η rom ειναι ανελπιστα καλυτερη της ACE. :)

 

Οντως παει πολυ πιο γρηγορα ακομα και με το Advance desktop 2 φορτωμενο, επισεις εχει νεο ωραιο desigh και ενα σωρο free utilities εγκαταστημενες στην rom, που σχεδον ολοι χρησιμοποιουμε. :) :)

 

Για το ελληνικο menu δεν με απασχολει, αυτο που ηθελα ειναι να γραφω Ελληνικα και αφου γινετε δεν υπαρχει προβλημα.

 

->drmdtsap. Για να κανεις roll back στην rom της ACE πρεπει να μπεις στο site της και να την κατεβασεις. Η διαδικασια ειναι τελειως απλη, ενα .exe το τρεχεις περιμενεις 20 λεπτα και εχεις παλι της παλια σου rom.

 

επειδη ομως δεν το εχω παρει απο ελλαδα δεν μπορω να κατεβασω απο το site της ace λογω IMEI.εμενα ειναι qtek9000(mda pro-tmobile).οποτε πως κανω roll back?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη ομως δεν το εχω παρει απο ελλαδα δεν μπορω να κατεβασω απο το site της ace λογω IMEI.εμενα ειναι qtek9000(mda pro-tmobile).οποτε πως κανω roll back?

Συγνώμη, πριν είχες Ελληνική ROM? Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να την είχες έτοιμη στο κινητό σου αν δεν είναι της Ace. Οπότε πολύ απλά, όποια ROM θέλεις την κατεβάζεις και την εγκαθιστάς όπως πέρασες και την 3.5... Αν θυμάσαι ποιά είχε το κινητό σου, την κατεβάζεις όπου βρεις. Αν δε θυμάσαι, τότε λογικά θα μπεις στο myqtek.com ή όπου αλλού μπορεί να υπάρχει η επίσημη ξένη ROM για το Qtek 9000...

 

Ελληνικά νομίζω μπορείς να γράψεις από on-screen keyboard με το Resco Keyboard.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

brokenphonez σε ευχαριστω αλλη μια φορα για την αμεσοτητα σου.οχι δεν εχω ελληνικη rom.εχω το mda pro tmobile.το πηρα με ανταλλαγη αλλα εχει περασμενη rom qtek.ηθελα να τη βαλω αλλα το μετανιωσα γιατι δεν νομιζω να την επαιρνε.τωρα παω για την aku 3,5.περιμενω να φορτισει το qtek μου κ βουρ στην αναβαθμιση.πηγα στο site που μου προτεινες αλλα και παλι λογω imei δεν μπορω να κανω registration για να κατεβασω την rom του.πηγα κ στο site της tmobile αλλα ουτε κ εκει μπορεσα να κανω registration γιατι εκει ζηταει νουμερο κινητου.εβαλα το δικο μου αλλα δεν το δεχεται.οποτε τι κανω αν θελω να του περασω ξανα την rom που εχει?την βρηκα κ την κατεβασα απο το xda αλλα δεν ξερω αν θα μπορεσω να την βαλω ξανα.βλεπεις οποια rom κατεβασα καμια δεν ειχε το φακελο country error σε περιπτωση που δεν τη δεκτει.η μονη rom που εχει τον φακελο αυτο ειναι η aku 3,5.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

brokenphonez σε ευχαριστω αλλη μια φορα για την αμεσοτητα σου.οχι δεν εχω ελληνικη rom.εχω το mda pro tmobile.το πηρα με ανταλλαγη αλλα εχει περασμενη rom qtek.ηθελα να τη βαλω αλλα το μετανιωσα γιατι δεν νομιζω να την επαιρνε.τωρα παω για την aku 3,5.περιμενω να φορτισει το qtek μου κ βουρ στην αναβαθμιση.πηγα στο site που μου προτεινες αλλα και παλι λογω imei δεν μπορω να κανω registration για να κατεβασω την rom του.πηγα κ στο site της tmobile αλλα ουτε κ εκει μπορεσα να κανω registration γιατι εκει ζηταει νουμερο κινητου.εβαλα το δικο μου αλλα δεν το δεχεται.οποτε τι κανω αν θελω να του περασω ξανα την rom που εχει?την βρηκα κ την κατεβασα απο το xda αλλα δεν ξερω αν θα μπορεσω να την βαλω ξανα.βλεπεις οποια rom κατεβασα καμια δεν ειχε το φακελο country error σε περιπτωση που δεν τη δεκτει.η μονη rom που εχει τον φακελο αυτο ειναι η aku 3,5.

Πρόσεξε, μπορείς να περάσεις όποια θέλεις. :-) Απλά όπως πηρες το φάκελο country error και αντικατέστησες τα αρχεία, μπορείς να κάνεις Ακριβώς το ίδιο σε οποιαδήποτε άλλη ROM επιθυμείς. Δηλαδή να πάρεις τα αρχεία του country_error από την AKU 3.5 και να αντικαταστήσεις τα αρχεία οποιασδήποτε ROM και να τρέξεις την αναβάθμιση. :-) Τα αρχεία αυτά είναι πειραγμένα για να λειτουργούν με όλες τις ROM και όλες τις συσκευές.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

ok brokenphonez.κατι αλλο.περασα την ελληνικη rom τελικα.ολα πηγαν κατευχην.το μονο προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να στειλω mms.οταν παταω αποστολη μου γραφει πως δεν ηταν δυνατη η αποστολη και το σωζει στα εξερχομενα.τι μπορω να κανω για αυτο?ξερει κανεις κατι για την περιπτωση μου?καποιος που εβαλε την ιδια ρομ απο το xda?

______________________________________________________________________________________________________

τελικα το προβλημα με τα mms λυθηκε με ενα hard reset.ετσι τωρα ειμαι οκ με την ελληνικη rom.(εντως λιγων ημερων θα μπει η aku 3,5 helmi,χε χε )

στην aku 3,5 το γραφικο περιβαλλον εχει αλλαξει?(ελπιζω οχι.)

επισης σε ελληνικη rom το ενσωματομενο πληκτρολογιο πως αλλαζει σε ελληνικα?(χαζη ερωτηση ε?αλλα το manual το χω στα γερμανικα,οποτε....)

θελω να ρωτησω κατι οσους εχουν ελληνικη ρομ.οταν στελνω mms και το μυνημα σταλει, η συνδεση GPRS δεν μου κλεινει αμεσως μετα την αποστολη κ την κλεινω χειροκινητα εγω.συμβαινει ετσι σε ολους?εχω απενεργοποιησει το 3g για να μην μου τρωει πολλη μπαταρια

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη γλωσσας απο το κανονικο πληκτρολογιο γινεται με ταυτοχρονο πατημα του shift με το caps lock.

 

To θεμα της μη αποσυνδεσης απο το δικτυο μετα την αποστολη mms οντως υφισταται αν και το κανεις manually πολλυ ευκολα.

 

Προσωπικα δεν εχω δοκιμασει καμια απο της νεες ρομ μιας και περιμενω να σταθεροποιηθουν τα πραγματα.Αυτη τη στιγμη υπαρχουν αρκετοι developers που ασχολουνται με τη συσκευη και αυτο ειναι πολυ θετικο.Ελπιζω οτι μολις βγει καποια ρομ με σταθεροτητα αντιστοιχη της επισημης τα παιδια που καταφεραν να "σπασουν" την ελληνικη θα δημιουργησουν ενα υβριδιο της νεας ρομ με ενσωματωση των κυριοτερων "points" της ελληνικης ρομ.

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη γλωσσας απο το κανονικο πληκτρολογιο γινεται με ταυτοχρονο πατημα του shift με το caps lock.

 

To θεμα της μη αποσυνδεσης απο το δικτυο μετα την αποστολη mms οντως υφισταται αν και το κανεις manually πολλυ ευκολα.

 

Προσωπικα δεν εχω δοκιμασει καμια απο της νεες ρομ μιας και περιμενω να σταθεροποιηθουν τα πραγματα.Αυτη τη στιγμη υπαρχουν αρκετοι developers που ασχολουνται με τη συσκευη και αυτο ειναι πολυ θετικο.Ελπιζω οτι μολις βγει καποια ρομ με σταθεροτητα αντιστοιχη της επισημης τα παιδια που καταφεραν να "σπασουν" την ελληνικη θα δημιουργησουν ενα υβριδιο της νεας ρομ με ενσωματωση των κυριοτερων "points" της ελληνικης ρομ.

 

Φιλικα

Αν και δεν έχεις λόγο να με εμπιστευθείς μια και δεν γνωριζόμαστε, παρ' όλα αυτά σου ζητώ να περάσεις την Aku 3.5 και θα με θυμηθείς... ;-)

 

Αλλαγή γίνεται κανονικά με βάση τις οδηγίες της ACE, με 2 φορές το Caps Lock, ενώ, για όσους θέλουν να απενεργοποιούν το GPRS μετά την επιτυχή αποστολή ενός MMS, αρκεί ένα παρατεταμένο πάτημα του πλήκτρου τερματισμού κλήσης (Κόκκινο Τηλέφωνο) από οποιαδήποτε οθόνη ;)

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειμαι σιγουρος οτι οι νεες ρομ (ΑΚU 3.5) ειναι κατα πολυ γρηγοροτερες και με πολυ περισσοτερα features απο την επισημη της Ace.Yπαρχουν ομως καποια Bugs και πιστευω οτι η σταθεροτητα δεν ειναι ακομα σε αντιστοιχο επιπεδο.Επιπροσθετα υπαρχουν ορισμενα "καλουδια" στην ελληνικη ρομ περαν του ελληνικου μενου (που ποτε δε χρησιμοποιησα) τα οποια με βολευουν.Παντως παρακολουθω καθημερινα της εξελιξεις και καποια στιγμη θα αναβαθμισω και εγω τη συσκευη μου.

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειμαι σιγουρος οτι οι νεες ρομ (ΑΚU 3.5) ειναι κατα πολυ γρηγοροτερες και με πολυ περισσοτερα features απο την επισημη της Ace.Yπαρχουν ομως καποια Bugs και πιστευω οτι η σταθεροτητα δεν ειναι ακομα σε αντιστοιχο επιπεδο.Επιπροσθετα υπαρχουν ορισμενα "καλουδια" στην ελληνικη ρομ περαν του ελληνικου μενου (που ποτε δε χρησιμοποιησα) τα οποια με βολευουν.Παντως παρακολουθω καθημερινα της εξελιξεις και καποια στιγμη θα αναβαθμισω και εγω τη συσκευη μου.

 

Φιλικα

και εγω θα συμφωνησω μαζι σου για τι θεμα της σταθεροτητας.ομως θα τολμησω με την επομενη ευκαιρια να αναβαθμισω στην aku 3,5.εχει τα λιγοτερα bugs,που κ παλι δεν νομιζω να ενοχλουν πολυ.κ αν κατι δεν μου αρεσει κανω ενα roll back στην ελληνικη.αυτη τη στιγμη χρησιμοποιησα το qtek μου για να μπω στο net κ εχω ξετρελλαθει.αξιζει τα λεφτα του στο επακρον.μπορει να ειναι μεγαλο αλλα κανει τα παντα.αλλα τα παντα.δεν εχω δουλεψει ποτε ξανα μια τοσο πολλα υποσχομενη συσκευη,ξ εχουν περασει πολλες απο τα χερια μου.μακρυγορησα ολιγον αλλα συγχωρεστε με.ο ενθουσιασμος μου ειναι απιστευτος.καλο βραδυ παιδες.α, καμια εφαρμογη για overclocking υπαρχει;δοκιμασα την xscallar αλλα μετα απο λιγο μου freeze αρε κ αναγκαστηκα να κανω ρεσετ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω θα συμφωνησω μαζι σου για τι θεμα της σταθεροτητας.ομως θα τολμησω με την επομενη ευκαιρια να αναβαθμισω στην aku 3,5.εχει τα λιγοτερα bugs,που κ παλι δεν νομιζω να ενοχλουν πολυ.κ αν κατι δεν μου αρεσει κανω ενα roll back στην ελληνικη.αυτη τη στιγμη χρησιμοποιησα το qtek μου για να μπω στο net κ εχω ξετρελλαθει.αξιζει τα λεφτα του στο επακρον.μπορει να ειναι μεγαλο αλλα κανει τα παντα.αλλα τα παντα.δεν εχω δουλεψει ποτε ξανα μια τοσο πολλα υποσχομενη συσκευη,ξ εχουν περασει πολλες απο τα χερια μου.μακρυγορησα ολιγον αλλα συγχωρεστε με.ο ενθουσιασμος μου ειναι απιστευτος.καλο βραδυ παιδες.α, καμια εφαρμογη για overclocking υπαρχει;δοκιμασα την xscallar αλλα μετα απο λιγο μου freeze αρε κ αναγκαστηκα να κανω ρεσετ.

 

Να σου πω την αληθεια ειναι τοσο καλο που μετα απο ενα χρονο δεν εχει ακομα ανταγωνισμο!

 

Το TyΤΝ ειναι μεν πιο μικρο με καποια καινουρια στοιχεια αλλα γενικα ενα βημα πισω. Επισεις τo αναμενομενο athena ειναι ακομα πιο υπερβολικο σε μεγεθος απο το universal και γενικα εχει αμφιλεγομενο desigh.

Υπαρχει και η λυση του iPAQ hw6915 αλλα ειναι ενα ακομα pda με αμφιλεγομενο desigh και παραξενιες (240x240 οθονη). To treo 700w ειναι σπανιο στην ευρωπη και επισεις αμφιλεγομενο, τα blackberry και το motorola Q ειναι μονο για τα αμερικανακια, το SE p990 εχει δειγμα qwerty και γενικα παρα ειναι λιγο, το nokia 9300i μου αρεσει αλλα του λειπουν πολλα...

Δεν ξερω τι γινετε στο hong kong ή στο Tokyo παντως εδω δεν υπαρχει καλυτερο qwerty pda phone.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχουμε αναφερθει ολοι μας κατα καιρους για τις δυσευρετες θηκες που ταιριαζουν στο qtek 9000 , και επειδη ισως ακομα να ψαχουν μερικοι, η λυση που βρηκα ειναι :

 

http://www.quatrix.gr (ο επισημος εισαγωγεας της krussel στην Ελλαδα)

 

Υπαρχουν 2 θηκες :

1) Για την εργοστασιακη μπαταρια : krussel Dynamic with Multidapt '18 euro'

2) Για την extended (3800mah) : krusel Pictor with Multidapt - L '26 euro'

 

Δεν χρειαζετε να αναφερω για την ποιοτητα κατασκευης :O

 

Υποδειγματικη εξυπηρετηση, αποστολη με courier στο σπιτι με αντικαταβολη.

Ουτε εξοδα αποστολης δεν χρεωνουνε !!!

Φωτογραφιες δεν ξερω πως να ανεβασω αλλα με μια απλη αναζητηση, θα βρειτε photo στο site της krussel κ.τ.λ .....:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θελω να αλλαξω το προστατευτικο αυτοκολλητο της οοθονης.εχω λοιπον 2 ερωτηματα.1ον πως θα το βγαλω το παλιο ωστε να μην γρατζουνισω την οθονη με κανενα νυχι,και 2ον που μπορω να βρω ενα καινουριο;σε καποιο μαγαζι στυλ παλισιο δεν υπαρχει;για να το παρω αμεσα δηλαδη.επισης ξερω μια διευθυνση με ολες τις απειρες γνωστες εφαρμογες κ παιχνιδια για ppc.μπορω να την ποσταρω η παιζει να φαω κανενα μπαν;πιστευω οτι θα φανει χρησιμη σε ολους.βεβαια μπορει μερικοι να την γνωριζουν ηδη.αλλα καλο δε θα ηταν να την μοιραζομουν μαζι σας αγαπητοι qtek-ακες;so please administrators let me know...τα λεμε παιδες.
Link to comment
Share on other sites

επισης εχω μια πολυ χρησιμη εφαρμογη.αν θεος φυλαξει σας κλεψουν το διαμαντι σας με αυτη την εφαρμογη οποιος το πηρε κ βαλει την καρτα σιμ του θα αποσταλει σμσ σε αριθμο κινητου που εσεις θα εχετε καθορισει δινοντας σας τις εξης χρησιμες πληροφοριες οπως ο αριθμος της σιμ του,του κινητου του τηλ καθως κ το εμαιλ του.ετσι θα τον τσακωσετε τον ατιμο.αν τη θελει καποιος ας μου πει που κ πως να την κανω απλοουντ.
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια ειναι τοσο καλο που μετα απο ενα χρονο δεν εχει ακομα ανταγωνισμο!

 

Το TyΤΝ ειναι μεν πιο μικρο με καποια καινουρια στοιχεια αλλα γενικα ενα βημα πισω. Επισεις τo αναμενομενο athena ειναι ακομα πιο υπερβολικο σε μεγεθος απο το universal και γενικα εχει αμφιλεγομενο desigh.

Υπαρχει και η λυση του iPAQ hw6915 αλλα ειναι ενα ακομα pda με αμφιλεγομενο desigh και παραξενιες (240x240 οθονη). To treo 700w ειναι σπανιο στην ευρωπη και επισεις αμφιλεγομενο, τα blackberry και το motorola Q ειναι μονο για τα αμερικανακια, το SE p990 εχει δειγμα qwerty και γενικα παρα ειναι λιγο, το nokia 9300i μου αρεσει αλλα του λειπουν πολλα...

Δεν ξερω τι γινετε στο hong kong ή στο Tokyo παντως εδω δεν υπαρχει καλυτερο qwerty pda phone.

pes ta xrysostome:lol: :lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ρε παιδια θελω να αλλαξω το προστατευτικο αυτοκολλητο της οοθονης.εχω λοιπον 2 ερωτηματα.1ον πως θα το βγαλω το παλιο ωστε να μην γρατζουνισω την οθονη με κανενα νυχι,και 2ον που μπορω να βρω ενα καινουριο;σε καποιο μαγαζι στυλ παλισιο δεν υπαρχει;για να το παρω αμεσα δηλαδη.επισης ξερω μια διευθυνση με ολες τις απειρες γνωστες εφαρμογες κ παιχνιδια για ppc.μπορω να την ποσταρω η παιζει να φαω κανενα μπαν;πιστευω οτι θα φανει χρησιμη σε ολους.βεβαια μπορει μερικοι να την γνωριζουν ηδη.αλλα καλο δε θα ηταν να την μοιραζομουν μαζι σας αγαπητοι qtek-ακες;so please administrators let me know...τα λεμε παιδες.
http://www.moderntalking.gr στο βαζουν και αυτοι(το screen protector ε;:p )αν θελεις;)
Link to comment
Share on other sites

pes ta xrysostome:lol: :lol:

 

Καλα αν προτιμας το p990 ως το καλυτερο qwerty pda phone ειναι δικο σου θεμα. :) Για'υτο φυσικα και το αγορασες. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι pda;το 990;:dizzy: :rotfl: :rotfl:για πλακα θα το ειπε ο ανθρωπος

 

Τι να πω γουστα ειναι αυτα. Μπορει ομως και να παρεξηγησα! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.θα ηθελα να ρωτησω αν μορω να αλλαξω τα πλαστικα του ποκετ πισι μου;ξερει κανεις που μπορω να τα βρω,ποσο κ ποιος μπορει να μου τα αλλαξει;εκει που ειναι το πενακι εχει κανει μια ρωγμη κ φοβαμαι οτι θα ανοιξει κ εχω μιζεριαζει.σημερα το πρωι το ειδα κ εχω φρικαρει.
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να προσθεσω την σελιδα μου στο pathfinder ωστε να μπαινετε κ εσεις και να βρειτε κατι χρησιμο που σας υποσχεθηκα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Προχθες μολις αγορασα τα ακουστικα της Sony Ericsson HBH-DS970! Η ποιοτητα του ηχου ειναι απλα καταπληκτικος με αρκετο μπασο! Απλα αρκετες φορες οταν απομακρυνομαι αρκετα απο το Qtek9000 χανει το σημα για 1-2 δευτερολεπτα και κανει διακοπες στη μεταδοση μουσικης.

 

Ακομη, το σπαστικο ειναι πως οταν δεχομαι μια κληση αν και σταματαει η μουσικη και απαντω κανονικα στη κληση με καλη ακουστικη (αναλογα με την αποσταση απο τη συσκευη και παλι...) οταν ολοκληρωθει η κληση το bluetooth handsfree ΚΟΛΛΑΕΙ και θελει ξανασυγχρονισμο με τη συσκευη.. Αρκετα ενοχλητικο..

 

Αν εχει κανεις να προτεινει κατι πανω σε αυτο το ζητημα ευπροσδεκτο...

 

Αυτα επιγραμματικα καθως τα εχω μονο 2 μερες..

 

Ο ηχος του παντως στη μουσικη ειναι απιστευτος! Ακομη τα ακουστικα εφαρμοζουν βαθια μεσα στο αυτι και ετσι οταν τα φορας απομονωνονται ολοι οι εξωτερικοι ηχοι! Δεν ακους τιποτα εκτος απο μουσικη!

 

Δηλαδη για να καταλαβεις... μιλανε γυρω μου και νιωθω οτι ειμαι κουφος... βλεπω μονο κινησεις χειλιων χωρις να ακουω καθολου ομιλια!!!! :D :lol:

 

Ο φορτιστής που έχει μέσα το κουτί είναι για κανονικές μπρίζες;Σήμερα μου το έστειλαν από ebay και έχει ένα φορτιστή με πλατιές ακίδες και πιο κοντά μεταξύ τους και δεν ταιριάζουν στις κανονικές μπρίζες.

A WORLD OF HIGH DEFINITION @ http://www.blu-rayshop.gr
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειναι προφανως για αγγλικες.πας σε καποιο καταστημα με ηλεκτρολογικα και παιρνεις εναν ανταπτορα,ο κατουμας εχει σιγουρα και πιθανοτατα και αλλοι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...