Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
αυτο εχω καταλαβει!!!!ειδα τιτανα με φορτωμενα μονο τα γνησια αγγλικα 6 και ηταν αισθητα πιο γρηγορος απο τον δικο μου που εχει και ελληνικα αλλα ποιος ξαναπερναει παλι ρομ και προγραμματα απο την αρχη;:X:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει βάλει κανείς την έκδοση L*E*N*G για ελληνικά σε wm6??

Έχω βάλει στο 9000 μου την WM6PROBUSSINESSVC_V3 εδώ και 3 βδομάδες, δοκίμασα να βάλω την lite εκδοση L*E*N*G (για WM6 φυσικά)την πέρασε κανονικά αλλά υπήρχε πρόβλημα με τα hardware πλήκτρα της συσκευής και το απεγκατέστησα.

 

Γενικά η έκδοση WM6PROBUSSINESSVC_V3 είναι καλή, αλλά (σπάνια βέβαια) κολλάει.

Το χειρότερο είναι ότι συχνά δεν αναγνωρίζει την SD κάρτα και πρέπει να την βγάλω και ξαναβγάλω, που είναι αρκετά σπαστικό. Το έχει βγάλει σε κανενα από εσάς??

Με την επόμενη έκδοση πιστεύω να λυθούν όλα τα bug.

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

Eμενα καμια εκδοση των wm6 δεν μου εχει κανει ποτε το παραμικρο με την μνημη...Μηπως εχει κανενα προβλημα η δικια σου;
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς την έκδοση L*E*N*G για ελληνικά σε wm6??

Έχω βάλει στο 9000 μου την WM6PROBUSSINESSVC_V3 εδώ και 3 βδομάδες, δοκίμασα να βάλω την lite εκδοση L*E*N*G (για WM6 φυσικά)την πέρασε κανονικά αλλά υπήρχε πρόβλημα με τα hardware πλήκτρα της συσκευής και το απεγκατέστησα.

 

Γενικά η έκδοση WM6PROBUSSINESSVC_V3 είναι καλή, αλλά (σπάνια βέβαια) κολλάει.

Το χειρότερο είναι ότι συχνά δεν αναγνωρίζει την SD κάρτα και πρέπει να την βγάλω και ξαναβγάλω, που είναι αρκετά σπαστικό. Το έχει βγάλει σε κανενα από εσάς??

Με την επόμενη έκδοση πιστεύω να λυθούν όλα τα bug.

αυτο με τη καρτα μου το εκανε και εμενα πριν λιγο καιρο με την ιδια ρομ...αλλα εχω καιρο να το δω !! ειναι ρε παιδι μου αυτες οι ρομ τζογος σκετος χαχα :)

Link to comment
Share on other sites

Eμενα καμια εκδοση των wm6 δεν μου εχει κανει ποτε το παραμικρο με την μνημη...Μηπως εχει κανενα προβλημα η δικια σου;

 

Ειναι 1 GB, τη δοκίμασα και με fat και με fat32 format, αλλά τα ίδια. Η πλάκα είναι ότι η sd με παλαιότερη έκδοση wm6 δεν είχε πρόβλημα παρά με αυτήν που έχω τώρα (bussiness version3). Δεν ξέρω αν φταίει η μάρκα της κάρτας θα δοκιμάσω με άλλη. Πάντως ήδη κάποιοι χρησιμοποιούν μέχρι και 16gb sd κάρτες με το 9000.

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

emena den exei kanena problhma me thn karta kai exw panw kai ta idia wm6.bebaia epeidh(ypo8etw)exw balei thn o8onh sta 128dpi otan h o8onnh einai sto plai den mou leei poios me kalei kai o comm manager deixnei oti na nai.pros to parwn paei mia xara h rom

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπερδευτηκα λιγο με το προγραμμα, τα εβγαζε ολα μινιατουρες και βαριομουν να το ψαξω και το εβγαλα.

 

Ζηλεψα λιγο την υπογραφη σου και λεω να στην πω!! :p

Link to comment
Share on other sites

ektos 8ematos

egw eimai apo ena potapo tei sthn kavala:p

makari na dw kai egw tetoies taxythtes sto dwmatio mou:respect:!!!!!

oxi oti exw prob na kanw dl me 6mbs(se 3min tainia:up:) alla ta 11mbs einai 11mbs kai 8elw 8elw 8elw kai egwwwwwww:yahoo:!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Χθές εγκατέστησα το destinator 6 και μου βγάζει ένα πληκτρολόγιο ελληνικών μινιατούρα πάνω από το αγγλικό.Άν βάλω το interkey θα δουλέψει κανονικά;Το resco που μπορώ να το βρώ;
Link to comment
Share on other sites

παιδες απο χθες εχω φαι καμοια 10 crash Gprs rom :( και κολλαει το κινητο.....ρε τι παθαμε με αυτες τις ρομ!! υπομονη τωρα να βγει η καινουργια !!!!του λαβρεντιου εχω πανω
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυστυχως για το μηχανημα μας δεν εχω βρει καποια που να δουλευει σωστα!!!σε αντιθεση με το 3600 που εχω βαλει μια 6 και δουλευει εδω και 1 μηνα ΑΨΟΓΑ,μακαρι να βγει κατι σωστο καποια στιγμη,εγω ειμαι τωρα με την original imate η οποια ειναι σιγουρα πιο αργη απο τις 6,τουλαχιστον ειναι σταθεροτατη και δουλευουν ολα σωστα
Link to comment
Share on other sites

μην του απαντατε!!!!ο ελεεινος τυπος το εχει βαλει για πουλημα:p:lol:

Καποιος μαλλον αναφέρεται σε εμένα !! :) χεχε :) Μάλλον εσύ Lagoudaki !!:p Πάντως περιμένω κάτι πολύ καλο για να αλλάξω αυτή που έχω αλλιώς δεν θα μπώ καν στην διαδικασία .

Link to comment
Share on other sites

το σιγουρο ειναι οτι με το που θα βγει το νεο συνολακι θα το φορεσω αμμεσα :):):)

που θα βρω μπαταρια για το 9000 φτηνη (στο ebay εχει αρκετο πραγμα και φτηνο αλλα θελω κατι εγγυημενο...) αμα δεν υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει απο εξω για να μου δωσει τα φωτα του,θα τη παρω απο Ελλαδα(50 ευρα :(:()

μαλλον απο εκει ειναι gsm crash...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πριν 5 λεπτα παραγγειλα αυτο το πραγμα http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=4664 μιλαμε για θηριο ε;:p τρεμω στην ιδεα τι οψη θα εχει η συσκευη μου:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! το τερας..χαχα καλο αλλα εγω δεν χρειαζομαι διαρκεια γιατι ολη τη μερα ειμαι στο γραφειο ή στο αμαξι αρα παντα εχω πανω μου ενα mini usb και ειμαι οκ :)

καλορίζικο το βαρακι χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...