Jump to content

INNOS D6000


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://en1.data.coolicool.com/images/MHAIND6000/MHAIND6000_b02b8c5705d88cd2b4db04086ef7232b.images.400x400.jpg

 

Η εταιρεία Innos είναι μία σχετικά άγνωστη εταιρεία που στο τελευταίο Mobile World Congress, παρουσίασε το τελευταίο της μοντέλο, το D6000. Η ιδιαιτερότητα αυτής της συσκεύης είναι ότι περιέχει 2 μπαταρίες!Ναι καλά διαβάσατε, περιέχει δύο μπαταρίες, μία ενσωματωμένη στα 2,500 mAh και μία αποσπώμενη στα 3,500 mAh. Σύνολο...6000mAh, μία τιμή που δεν μπορεί να την αγνοήσει κανείς. Το λογισμικό του D6000 είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να τραβάει από την εξωτερική μπαταρία κυρίως και την εσωτερική την χρησιμοποιεί όταν λείπει η εξωτερική. Το κινητό έχει Type-C micoUSB port (symmetrical), που φορτίζει και τις δύο μπαταρίες ταυτόχρονα. Η εταιρεία λέει ότι θέλει 120min για να πάει η μπαταρία από το 0% στο 100%.

 

Αλλιώς τα υπόλοιπα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι 5.2-inch οθόνη με 1080 x 1920 ανάλυση οθόνης, octa-core Qualcomm Snapdragon 615, 2GB RAM, 16-megapixel OmniVision πίσω κάμερα, και 5-megapixel μπροστινή. Το πρωτότυπο που είχανε στην έκθεση, έτρεχε Android 4.4.4 KitKat. Η εταιρεία είπε ότι θα πουληθεί μόνο Κίνα και η προτιμώμενη τιμή είναι στα 280$.

- 5.2 Inch Screen, 1920*1080 Pixel

- Qualcomm Snapdragon 615 Octa Core

- Band: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 850/900/1900/2100MHz, FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20, TDD-LTE B38/B39/B40/B41, Support 2G & 3G & 4G LTE Network

- 3GB RAM + 32GB ROM

- 16 MP Back Camera + 5 MP Front Camera

- Android 5.0 System

- SIM Card Dual SIM Dual Standby

- Battery Capacity 6000mAh

 

http://www.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/styles/larger_wm_brw/public/article_images/2015/03/innos-d6000-battery_0.jpg?itok=d67g-Ayh

 

Πηγή: Phonearena

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη πατατα η παραπανω συλληψη.Για να επωφεληθεις και απο τα 6000mAh θα πρεπει καθε φορα να βγαζεις την εξωτερικη μπαταρια.Ειναι σοβαρη η εταιρεια?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη πατατα η παραπανω συλληψη.Για να επωφεληθεις και απο τα 6000mAh θα πρεπει καθε φορα να βγαζεις την εξωτερικη μπαταρια.Ειναι σοβαρη η εταιρεια?

 

Δηλαδη πιστεύεις οτι με γεμάτη την εσωτερικη και άδεια την εξωτερική, το κινητο θα σβήνει;;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πιστεύεις οτι με γεμάτη την εσωτερικη και άδεια την εξωτερική, το κινητο θα σβήνει;;;

 

Σωστός! Εξάλλου το άρθρο έλεγε ότι όταν απουσιάζει η εξωτερική, όπως αν είναι νεκρή, αναλαμβάνει η εσωτερική.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πιστεύεις οτι με γεμάτη την εσωτερικη και άδεια την εξωτερική, το κινητο θα σβήνει;;;

 

Δικιο εχεις,λαθος μου.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

...ιδέα που έχει υλοποιηθεί και στην Ευρώπη με την Pentagram (θυγατρική; )...πολύ καλή στα χαρτιά.

Πρώτη φορά την ακούω αυτή την εταιρεία. Και δούλεψε....!? :confused:

 

Innos D6000 hands-on: A phone with two batteries

Η παρουσίαση περιλαμβάνει βιντεάκι και βρήκα και άλλο ένα βίντεο

 

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εμφανίστηκε στο to2c στα 250$. Φαίνεται παρα πολυ καλό. Ειναι η πρώτη προσπάθεια της εταιρίας ή έχει και κανενα άλλο μοντέλο;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
...ιδέα που έχει υλοποιηθεί και στην Ευρώπη με την Pentagram (θυγατρική; )...πολύ καλή στα χαρτιά.

 

Δεν ξέρω τι απέγινε η εταιρία, πάντως η ιστοσελίδα της δεν υπάρχει πλέον :/

 

Φίλε Thakkok, όσο για το ελληνικό μενού, εφόσον είναι Android το κινητό θεωρητικά έχει :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μολις το αγορασα απο bangood. Οι εντυπωσεις μου? ΑΡΙΣΤΕΣ!

 

Ποιοτητα κατασκευης εξαιρετικη! Τα υλικα ειναι ποιοτικα, δεν θυμιζει με τιποτα κινεζικη φτηνιατζουρα, ειναι κινητο με προδιαγραφες που εχουν οι ναυαρχιδες.

 

Παμε παρακατω:

 

- Με τον αρχικο launcher δεν λαγκαρει, με το nova και το google go υπαρχει ενα "βαρος" ανεπαισθητο. Τα τελευταια μπορει κανεις να τα βαλει αν θελει οπωσδηποτε το app drawer κουμπι που απουσιαζει απο τον default launcher.

- Απο μνημη αριστο. Ξεχνας τι φορτωσες, με 3 giga δεν εχει κανενα ζορι.

- Καμερα εξαιρετικη. Ηταν ενα απο τα συν ουτως η αλλως του συγκεκριμενου μοντελου.

- Cpu δεν εχω τεσταρει. Θελει να βαλω κανα παιχνιδακι, αλλα σε κινητο τωρα δε καιγομαι. Παντως ολες οι εφαρμογες τρεχουν ικανοποιητικοτατα!

-Μουσικη: Ο ηχος απο τα ηχεια δεν λεει κατι ιδιαιτερο. Ο ηχος ομως απο το 3.5' jack για ακουστικα ειναι ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΟΣ! Το φοβομουν αυτο σε κινεζικο, ομως τα υλικα ειναι καλα, ευτυχως.

- Βαρος: Δεν μου φαινεται καθολου βαρυ, σε αντιθεση με τα χαρακτηριστικα του. Βγαζοντας τη μπαταρια ελαφραινει, αλλα δε χρειαζεται. Δεν ενοχλει το βαρος του.

-Παχος: Το αδυνατο σημειο του, συμφωνα με τα reviews. Και παλι, δε με ενοχλει καθολου. Δεν ειναι και Iphone 6s, αλλα το παχος του ειναι normal. Σιγουρα υπαρχουν και λεπτοτερα, απλα δεν ειναι με τιποτα αντιαισθητικο, σα να προσθεσες αλλη μπαταρια με καπακι ας πουμε.

- Μπαταρια: 6000 mA. Ουδεν σχολιο! Απλα το καλυτερο!

-Ταχυτητα συνδεσης με PC? USB3. Και usb type c για το φορτιστη...

-Ταχυτητα φορτισης των 2 μπαταριων? Απιστευτα γρηγορη!

 

Μειονεκτημα: Πιθανως μικρη υποστηριξη για roms, μηδαμινη υποστηριξη σε υλικο. (μπαταριες, θηκες κλπ). Ας ελπισουμε προς το παρον.

Official site: https://www.innos.com/en/

 

Ακομη το τεσταρω, αμα θελετε κατι ρωτηστε με. Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Γενικα ειναι ενα κινητο με βαρβατα χαρακτηριστικα και εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης.

 

ΥΓ: Και κατι που με ενδιεφερε ΠΟΛΥ: Το ξυπνητηρι χτυπαει ακομη κι αν κλεισεις το κινητο. Κατι που νομιζα δεν υπαρχει σε android. Κι ομως... :)

Edited by qspock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Μολις το αγορασα απο bangood. Οι εντυπωσεις μου? ΑΡΙΣΤΕΣ!

 

Ποιοτητα κατασκευης εξαιρετικη! Τα υλικα ειναι ποιοτικα, δεν θυμιζει με τιποτα κινεζικη φτηνιατζουρα, ειναι κινητο με προδιαγραφες που εχουν οι ναυαρχιδες.

 

Παμε παρακατω:

 

- Με τον αρχικο launcher δεν λαγκαρει, με το nova και το google go υπαρχει ενα "βαρος" ανεπαισθητο. Τα τελευταια μπορει κανεις να τα βαλει αν θελει οπωσδηποτε το app drawer κουμπι που απουσιαζει απο τον default launcher.

- Απο μνημη αριστο. Ξεχνας τι φορτωσες, με 3 giga δεν εχει κανενα ζορι.

- Καμερα εξαιρετικη. Ηταν ενα απο τα συν ουτως η αλλως του συγκεκριμενου μοντελου.

- Cpu δεν εχω τεσταρει. Θελει να βαλω κανα παιχνιδακι, αλλα σε κινητο τωρα δε καιγομαι. Παντως ολες οι εφαρμογες τρεχουν ικανοποιητικοτατα!

-Μουσικη: Ο ηχος απο τα ηχεια δεν λεει κατι ιδιαιτερο. Ο ηχος ομως απο το 3.5' jack για ακουστικα ειναι ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΑΤΟΣ! Το φοβομουν αυτο σε κινεζικο, ομως τα υλικα ειναι καλα, ευτυχως.

- Βαρος: Δεν μου φαινεται καθολου βαρυ, σε αντιθεση με τα χαρακτηριστικα του. Βγαζοντας τη μπαταρια ελαφραινει, αλλα δε χρειαζεται. Δεν ενοχλει το βαρος του.

-Παχος: Το αδυνατο σημειο του, συμφωνα με τα reviews. Και παλι, δε με ενοχλει καθολου. Δεν ειναι και Iphone 6s, αλλα το παχος του ειναι normal. Σιγουρα υπαρχουν και λεπτοτερα, απλα δεν ειναι με τιποτα αντιαισθητικο, σα να προσθεσες αλλη μπαταρια με καπακι ας πουμε.

- Μπαταρια: 6000 mA. Ουδεν σχολιο! Απλα το καλυτερο!

-Ταχυτητα συνδεσης με PC? USB3. Και usb type c για το φορτιστη...

-Ταχυτητα φορτισης των 2 μπαταριων? Απιστευτα γρηγορη!

 

Μειονεκτημα: Πιθανως μικρη υποστηριξη για roms, μηδαμινη υποστηριξη σε υλικο. (μπαταριες, θηκες κλπ). Ας ελπισουμε προς το παρον.

Official site: https://www.innos.com/en/

 

Ακομη το τεσταρω, αμα θελετε κατι ρωτηστε με. Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Γενικα ειναι ενα κινητο με βαρβατα χαρακτηριστικα και εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης.

 

ΥΓ: Και κατι που με ενδιεφερε ΠΟΛΥ: Το ξυπνητηρι χτυπαει ακομη κι αν κλεισεις το κινητο. Κατι που νομιζα δεν υπαρχει σε android. Κι ομως... :)

 

ROM με ελληνικά υπάρχει;

 

Το πήρε ένας γνωστός και μου λέει δεν έχει ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου δεν εχει rom με ελληνικα, τουλαχιστον τις καιινουργιες. Ισως υπαρχει σε παλια αλλα δεν αξιζει να ασχοληθεις αφου οι καινουργιες ειναι πολυ καλυτερες. Πρωσωπικα δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα στο interface, προτιμω τα αγγλικα. Με ελληνικα σε προγραμματα, πληκτρολογια, sms κλπ δεν εχει κανενα προβλημα, αν εισαι online δουλευει και το google go με αψογη ελληνικη μετατροπη ομιλιας σε κειμενο!

 

Τωρα υπαρχει o stevejc που θα ενδιαφεροταν να μεταφερει τα ελληνικα (του interface) στην τελευταια multilanuage εκδοση 2.4 η οποια ειναι και πολυ καλη. Αν ενδιαφερεσαι μπορεις να του το ζητησεις να κανει ενα zip και να το στησουμε. Εμενα μου το προτεινε αλλα δεν του το ζητησα...

 

Εδω ειναι η καλυτερη rom χωρις κινεζιες κατ εμε και με πολυ καλη υποστηριξη απο τον stevejc:

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-New-multilanguage-ROM-from-INNOS?page=10

 

Να πω πως αναμενεται αναβαθμιση μεχρι τελος καλοκαιριου σε Android 6 – Marshmallow!

 

To κινητο ειναι πολυ καλο! Ειμαι υπερευχαρησημενος! Υπαρχει και υποστηριξη σε original θηκες, tempered glass, μπαταρια, στο aliexpress.

Edited by qspock
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου δεν εχει rom με ελληνικα, τουλαχιστον τις καιινουργιες. Ισως υπαρχει σε παλια αλλα δεν αξιζει να ασχοληθεις αφου οι καινουργιες ειναι πολυ καλυτερες. Πρωσωπικα δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα στο interface, προτιμω τα αγγλικα. Με ελληνικα σε προγραμματα, πληκτρολογια, sms κλπ δεν εχει κανενα προβλημα, αν εισαι online δουλευει και το google go με αψογη ελληνικη μετατροπη ομιλιας σε κειμενο!

 

Τωρα υπαρχει o stevejc που θα ενδιαφεροταν να μεταφερει τα ελληνικα (του interface) στην τελευταια multilanuage εκδοση 2.4 η οποια ειναι και πολυ καλη. Αν ενδιαφερεσαι μπορεις να του το ζητησεις να κανει ενα zip και να το στησουμε. Εμενα μου το προτεινε αλλα δεν του το ζητησα...

 

Εδω ειναι η καλυτερη rom χωρις κινεζιες κατ εμε και με πολυ καλη υποστηριξη απο τον stevejc:

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-New-multilanguage-ROM-from-INNOS?page=10

 

Να πω πως αναμενεται αναβαθμιση μεχρι τελος καλοκαιριου σε Android 6 – Marshmallow!

 

To κινητο ειναι πολυ καλο! Ειμαι υπερευχαρησημενος! Υπαρχει και υποστηριξη σε original θηκες, tempered glass, μπαταρια, στο aliexpress.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Δυστυχώς αυτός που το πήρε δεν μπορεί να το λειτουργήσει στα αγγλικά.

 

Ο stevejc που μου γράφεις είναι στο http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-New-multilanguage-ROM-from-INNOS?page=10 ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτος ειναι. Ο stevejc ειναι πολυ καλος με τα patch που βγαζει και νομιζω θα κανει δουλεια. Ενδεχομενως να χρειαστει βοηθεια στη μεταφραση αφου δε ξερει ελληνικα, ειναι Γαλλος. Μπορεις να του το ζητησεις παντως.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτος ειναι. Ο stevejc ειναι πολυ καλος με τα patch που βγαζει και νομιζω θα κανει δουλεια. Ενδεχομενως να χρειαστει βοηθεια στη μεταφραση αφου δε ξερει ελληνικα, ειναι Γαλλος. Μπορεις να του το ζητησεις παντως.

 

Τώρα βλέπω τα εμφάνισε, και το post και το νέο thread που έφτιαξα.

 

Την ώρα που τα έκανα δεν τα εμφάνιζε.

 

Κοίταξε εγώ απλά εξυπηρέτηση κάνω , οπότε ψάχνω απλά για μια rom με ελληνικά, δεν παίζει να καθίσω να βοηθήσω για μετάφραση για ξένο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτος ειναι. Ο stevejc ειναι πολυ καλος με τα patch που βγαζει και νομιζω θα κανει δουλεια. Ενδεχομενως να χρειαστει βοηθεια στη μεταφραση αφου δε ξερει ελληνικα, ειναι Γαλλος. Μπορεις να του το ζητησεις παντως.

 

Θα μπορούσες αν σου είναι εύκολο να με βοηθήσεις να κάνω flash μια ROM;

 

Έχω καταφέρει να κάνω τον Η/Υ να αναγνωρίσει το κινητό σύμφωνα με αυτόν τον οδηγό που έχει κάνει ένας από το chinaphonearena σε αυτό το gif http://i.imgur.com/rzFkSxA.gif

 

Αλλά παρόλα αυτά το QFIL δεν μου αναγνωρίζει το κινητό, μου βγάζει "NON PORT AVAILABLE'.

 

Θέλω να κάνω flash την "D6000 v.1.0 (755 MB), 08.08.2015 Beta 5.1 w/gapps and multilanguage" η οποία απ' ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα του stevejc έχει ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα τελικά αφού πάλευα πόσες ώρες με το θηρίο.

 

Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να κάνω έναν οδηγό αν καταφέρω και θυμηθώ ακριβώς όλες τις λεπτομέρειες γιατί μετά από τόσες δοκιμές και εκνευρισμό δεν είμαι σίγουρος αυτή την στιγμή 100% για τα βήματα που έκανα και τελικά δούλεψε.

 

Τελικά έβαλα την "D6000 v.1.0 (755 MB), 08.08.2015 Beta 5.1 w/gapps and multilanguage" και έχει ελληνικά.

 

Ευχαριστώ qspock, αν δεν ήσουν εσύ να με κατευθύνεις στο chinaphonearena , ακόμα θα έψαχνα.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, μεχρι στιγμης στο Innos δεν εχω κανει PC flash. Μονο απλο update ή μεσω TWRP. Οποτε δε τη ξερω τη διαδικασια που μου ζητας ουτε καταλαβαινω ακριβως τι προβλημα εχεις. Μπορεις ομως να ρωτησεις στο chinaphonearena, εκει εχει οδηγους.

 

Edit: Χαιρομαι που τα καταφερες! Και χαιρομαι που σε βοηθησα.

 

Συνηθεστερα προβληματα με android και PC flash εχουν να κανουν με τους drivers της συσκευης (αν πχ εχεις win8 που ειναι εντελως ακαταλληλα για τετοιες δουλειες) και με τη θυρα USB που το συνδεεις. Προτιμα πισω θυρα πανω στη μητρικη, οχι μπροστινη για φλασαρισμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα κατάφερα τελικά αφού πάλευα πόσες ώρες με το θηρίο.

 

Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να κάνω έναν οδηγό αν καταφέρω και θυμηθώ ακριβώς όλες τις λεπτομέρειες γιατί μετά από τόσες δοκιμές και εκνευρισμό δεν είμαι σίγουρος αυτή την στιγμή 100% για τα βήματα που έκανα και τελικά δούλεψε.

 

Τελικά έβαλα την "D6000 v.1.0 (755 MB), 08.08.2015 Beta 5.1 w/gapps and multilanguage" και έχει ελληνικά.

 

Ευχαριστώ qspock, αν δεν ήσουν εσύ να με κατευθύνεις στο chinaphonearena , ακόμα θα έψαχνα.

 

Ευπροσδεκτος ο οδηγος, κι εγω θα τον χρειαστω σε καποια φαση φανταζομαι...

 

Παντως, η εκδοση που εβαλες να ξερεις ειναι παλια και ειναι κριμα να εχεις μια εκδοση γεματη bugs. Εν καιρω θα τα διαπιστωνεις και θα πεδευεσαι. Εγω με την τελευταια μονο υσηχασα απο bugs (2.4 multilanguage).

 

Καλυτερα να ποσταρεις στο topic και να ζητησεις απο τον stevejc να κανει αυτο που διατιθεται να κανει... Κι ας μην εχει βοηθεια. Απλα θα μεινουν μερικα πραγματακια στα Αγγλικα.

Πιστευω θα το κανει, απλα θα παρει λιγο καιρο.

 

Αντε και το καλοκαιρι ερχεται η εκδοση 6 marshmellow!

Edited by qspock
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, μεχρι στιγμης στο Innos δεν εχω κανει PC flash. Μονο απλο update ή μεσω TWRP. Οποτε δε τη ξερω τη διαδικασια που μου ζητας ουτε καταλαβαινω ακριβως τι προβλημα εχεις. Μπορεις ομως να ρωτησεις στο chinaphonearena, εκει εχει οδηγους.

 

Edit: Χαιρομαι που τα καταφερες! Και χαιρομαι που σε βοηθησα.

 

Συνηθεστερα προβληματα με android και PC flash εχουν να κανουν με τους drivers της συσκευης (αν πχ εχεις win8 που ειναι εντελως ακαταλληλα για τετοιες δουλειες) και με τη θυρα USB που το συνδεεις. Προτιμα πισω θυρα πανω στη μητρικη, οχι μπροστινη για φλασαρισμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευπροσδεκτος ο οδηγος, κι εγω θα τον χρειαστω σε καποια φαση φανταζομαι...

 

Παντως, η εκδοση που εβαλες να ξερεις ειναι παλια και ειναι κριμα να εχεις μια εκδοση γεματη bugs. Εν καιρω θα τα διαπιστωνεις και θα πεδευεσαι. Εγω με την τελευταια μονο υσηχασα απο bugs (2.4 multilanguage).

 

Καλυτερα να ποσταρεις στο topic και να ζητησεις απο τον stevejc να κανει αυτο που διατιθεται να κανει... Κι ας μην εχει βοηθεια. Απλα θα μεινουν μερικα πραγματακια στα Αγγλικα.

Πιστευω θα το κανει, απλα θα παρει λιγο καιρο.

 

Αντε και το καλοκαιρι ερχεται η εκδοση 6 marshmellow!

 

Το κινητό δεν είναι δικό μου και τον ιδιοκτήτη τον ενδιαφέρει απλά να έχει ελληνικά...

 

Έχω εμπειρία στο φλασάρισμα αλλά σε Mediatek, είναι το πρώτο με Qualcomm που πέφτει στα χέρια μου.

 

Πάντα φλασάρω από ένα παλιό PC που έχω για τέτοιες δουλείες και έχει Windows XP.

 

Για κάποιο περίεργο λόγο τα XP δεν θέλανε να αναγνωρίζουν το κινητό με τίποτα.

 

Μόλις το έβαλα στο PC μου με Win 10 Pro x64 το είδε με την μία αλλά το πρόγραμμα της Qualcomm για να κάνεις PC flash δεν το αναγνώριζε.

 

Το κινητό το είχα συνδεμένο σε usb στο πίσω μέρος του PC. Μόλις το σύνδεσα μπροστά στις extra usb 3.0 που βγάζει η μητρική μου το αναγνώρισε και το πρόγραμμα της Qualcomm.

 

Ένα μικρό μπερδεματάκι είχα με τους drivers αλλά το βρήκα.

 

Όταν έχω λίγο χρόνο μέσα στην βδομάδα θα προσπαθήσω και γράψω έναν οδηγό.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Για οσους ενδιαφερονται, πλεον το Innos D6000 εχει αναβαθμιση για android 6 marshmallow και μαλιστα σε αυτην υπαρχει και επιλογη για ελληνικα!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα το κινητό? Σε gearbest & banggood δεν το είχαν.

προσωπικο μου: LeEco pro3 x722

εργασιας : Bluboo Picasso

Alfa Romeo 156 - Gibson Thunderbird

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...