Jump to content

Βοηθεια οποιος ξερει..


Juke843
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρονια πολλα χριστος ανεστη..

Απο ενα restart που εκανα στο pc, μου βγαζει μια οθονη που γραφει 2.2 TB INFINITY press any key to enter the boot menu. παταω κ μου βγαζει No bootable device, press any key to reset κ αμεσως ξανακανει restart κ παλι τα ιδια μετα..

Μηπως γνωριζει καποιος να βοηθησει τι γινεται κ ποιο ειναι το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα χριστος ανεστη..

Απο ενα restart που εκανα στο pc, μου βγαζει μια οθονη που γραφει 2.2 TB INFINITY press any key to enter the boot menu. παταω κ μου βγαζει No bootable device, press any key to reset κ αμεσως ξανακανει restart κ παλι τα ιδια μετα..

Μηπως γνωριζει καποιος να βοηθησει τι γινεται κ ποιο ειναι το προβλημα?

 

Φίλε μου καλησπέρα και χρόνια πολλά! Δυστυχώς δεν έχω κάποια ιδέα προσωπικά, αλλά αν ψάξεις google (λίγο που τσέκαρα) έχει διάφορα αποτελέσματα για το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις... Ρίξε μια ματιά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις ξεχάσει κάποιο flashακι συνδεδεμενο τοτε κατα πασα πιθανότητα ειναι ο σκληρός σου δίσκος.
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Είναι λαπτοπ Η desktop? Ακούς να σου κάνει κάποιον περίεργο ήχο από κατω?

Από την στιγμή που το μόνο που σου επιτρέπει να κάνεις είναι να πατήσεις any Key Και μετά σου κάνει Επανεκινηση κ πάλι τα ίδια.... θέλει τεχνικό. Ο σκληρός πρέπει να είναι

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δες τα καλώδια αν έχουν βγει από την θέση τους , στο bios τον βλέπει τον σκληρό ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα χριστος ανεστη..

Απο ενα restart που εκανα στο pc, μου βγαζει μια οθονη που γραφει 2.2 TB INFINITY press any key to enter the boot menu. παταω κ μου βγαζει No bootable device, press any key to reset κ αμεσως ξανακανει restart κ παλι τα ιδια μετα..

Μηπως γνωριζει καποιος να βοηθησει τι γινεται κ ποιο ειναι το προβλημα?

 

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-performance/cyberpower-pc-will-not-boot-into-windows-81/1b40f51e-2691-4f9a-8704-bb4fcffe5825

Link to comment
Share on other sites

Desktop ειναι..ουτε καποιο φλασακι εχω πανω..

Ελεγξα και τα καλωδια του σκληρου και τιποτα..

Δεν μου εβγαζε ουτε το δισκο ουτε το dvd drive να κανω φορματ και στη 1st boot device μου εβγαζε 2.2 ΤΒ Infinity.

Και φιλο που ρωτησα μου ειπε οτι ο δισκος θα ειναι.

μου ειπε να πατησω load fail-safe default και load optimized defaults, μου εβγαλε τον δισκο και το dvd drive και μπορεσα και εκανα φορματ και ειναι μια χαρα..

Αν το ξανακανει, πιστευω οπως μου λετε κ εσεις, ο δισκος ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Desktop ειναι..ουτε καποιο φλασακι εχω πανω..

Ελεγξα και τα καλωδια του σκληρου και τιποτα..

Δεν μου εβγαζε ουτε το δισκο ουτε το dvd drive να κανω φορματ και στη 1st boot device μου εβγαζε 2.2 ΤΒ Infinity.

Και φιλο που ρωτησα μου ειπε οτι ο δισκος θα ειναι.

μου ειπε να πατησω load fail-safe default και load optimized defaults, μου εβγαλε τον δισκο και το dvd drive και μπορεσα και εκανα φορματ και ειναι μια χαρα..

Αν το ξανακανει, πιστευω οπως μου λετε κ εσεις, ο δισκος ειναι..

 

Κάνε λεπτομερή έλεγχο με σοβαρό πρόγραμμα. Αν έχει πρόβλημα να το ξέρεις, και να απομονώσεις το προβληματικό κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...