Jump to content

Τα καλύτερα πακέτα φωνή + adsl


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατα τη ΓΝΩΜΗ μου το καλυτερο πακετο ADSL INTERNET σε συνδυασμο με ΦΩΝΗ το βρηκα μεσω φιλου στην Telecomplus.

 

ΦΩΝΗ

αστικα 0,024 υπερ/κα 0,049 κινητα 0,177

 

adsl internet 384/128

 

53ευρω το πρωτο εξαμηνο

 

και ειναι στην τιμη τα παντα (ενεργοποιηση-γραμμη ΟΤΕ-adsl router-εγκατασταση κλπ) δεν πληρωνω τιποτα αλλο για οποιοδηποτε λογο.

 

τις δυο υπηρεσιες τις συνοδευει και η εξης σημαντικη προσφορα εκ μερους τους, 1000 λεπτα δωρεαν ομιλια στα αστικα τηλεφωνηματα για το πρωτο εξαμηνο(2ωρες και 45λεπτα το μηνα)

 

α)αν καποιος εχει βρει κατι πιο καλο μας το λεει,εδω που τα λεμε οι εταιριες καθε τοσο αναπροσαρμοζουν τα πακετα τους

 

β)εχουν καλο τμημα εξυπηρετησης και αν ενδιαφερεστε σας στελνω με PM τηλεφωνο τους για να σας λυσουν τυχον αποριες.

 

ελπιζω να βοηθησα

 

angel

Link to comment
Share on other sites

53 ευρώ * 6 δηλάδη είναι?

 

Και βάζουν τα πάντα αυτοί? Συνδρομή - Ενεργοποίηση - Μόντεμ και ο,τιδήποτε άλλο βάζει και ο ΟΤΕ?

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel6934 (22 Νοέ. 2004 , 17:51)

 

κατα τη ΓΝΩΜΗ μου το καλυτερο πακετο ADSL INTERNET σε συνδυασμο με ΦΩΝΗ το βρηκα μεσω φιλου στην Telecomplus.

 

ΦΩΝΗ

αστικα 0,024 υπερ/κα 0,049 κινητα 0,177

 

adsl internet 384/128

 

53ευρω το πρωτο εξαμηνο

 

και ειναι στην τιμη τα παντα (ενεργοποιηση-γραμμη ΟΤΕ-adsl router-εγκατασταση κλπ) δεν πληρωνω τιποτα αλλο για οποιοδηποτε λογο.

 

τις δυο υπηρεσιες τις συνοδευει και η εξης σημαντικη προσφορα εκ μερους τους, 1000 λεπτα δωρεαν ομιλια στα αστικα τηλεφωνηματα για το πρωτο εξαμηνο(2ωρες και 45λεπτα το μηνα)

 

α)αν καποιος εχει βρει κατι πιο καλο μας το λεει,εδω που τα λεμε οι εταιριες καθε τοσο αναπροσαρμοζουν τα πακετα τους

 

β)εχουν καλο τμημα εξυπηρετησης και αν ενδιαφερεστε σας στελνω με PM τηλεφωνο τους για να σας λυσουν τυχον αποριες.

 

ελπιζω να βοηθησα

 

angel

 

συγνωμη φιλοι εκανα ενα λαθος ειναι 53ευρω το μηνα για το πρωτο εξαμηνο
Link to comment
Share on other sites

εννοεί ότι μετά ακριβαίνει

 

προφανώς θα κάνεις και κανα ετήσιο συμβόλαιο απο ότι το βλέπω...

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (23 Νοέ. 2004 , 15:52)

 

εννοεί ότι μετά ακριβαίνει

 

προφανώς θα κάνεις και κανα ετήσιο συμβόλαιο απο ότι το βλέπω...

 

οχι mplip δεν ακριβαινει, εγω ζητησα ετησια συμβαση αλλα μου ειπαν να παρω εξαμηνη γιατι η τιμη της ανανεωσης για το β'εξαμηνο θα ειναι πιο φθηνη. και ενω τωρα το router το πηρα με χρησιδανεισμο εαν ανανεωσω για αλλους εξη μηνες θα μου το κανουν δωρο.

 

φιλικα

angel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kalispera aggele,

 

epsaxna kai ego gia ADSL kai pira tilefono merikes etairies,

alla telika dialexa tin idia me sena giati einai olokliromeni lisi kai pio ftini

Exoun kai prosopiko pou milaei kai gallika kai agglika pou emena me diefkolini giati ta ellinika mou dev eivai toso kala gia na eimai sigouri na min peso se kamia pagida, px diadikasia pros OTE i krimemous kostous pou den sou lene panta oi alloi

 

tha perno tilefono fthinotera stin gallia tora xoris pliktrologisi

eimai poli efxaristimeni gia auto to paketo

S eyxaristo para poli

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greekmarie ( 8 Δεκ. 2004 , 17:11)

 

Kalispera aggele,

 

epsaxna kai ego gia ADSL kai pira tilefono merikes etairies,

alla telika dialexa tin idia me sena giati einai olokliromeni lisi kai pio ftini

 

 

εμένα θα μου έκανε εντύπωση αν δεν διάλεγες την ίδια με τον αγγελο :whistle: :whistle:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 8 Δεκ. 2004 , 22:34)

 

εμένα θα μου έκανε εντύπωση αν δεν διάλεγες την ίδια με τον αγγελο :whistle: :whistle:

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Άστα φίλε, έχεις δίκιο.

Ο rigasnic είναι γνωστός για την κακία του! :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 9 Δεκ. 2004 , 17:02)

 

Άστα φίλε, έχεις δίκιο.

Ο rigasnic είναι γνωστός για την κακία του! :p

 

 

ε! νεο παιδι ειναι βραζει το αιμα του :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel6934 (22 Νοέ. 2004 , 17:51)

 

κατα τη ΓΝΩΜΗ μου το καλυτερο πακετο ADSL INTERNET σε συνδυασμο με ΦΩΝΗ το βρηκα μεσω φιλου στην Telecomplus.

 

ΦΩΝΗ

αστικα 0,024 υπερ/κα 0,049 κινητα 0,177

 

adsl internet 384/128

 

53ευρω το πρωτο εξαμηνο

 

και ειναι στην τιμη τα παντα (ενεργοποιηση-γραμμη ΟΤΕ-adsl router-εγκατασταση κλπ) δεν πληρωνω τιποτα αλλο για οποιοδηποτε λογο.

 

τις δυο υπηρεσιες τις συνοδευει και η εξης σημαντικη προσφορα εκ μερους τους, 1000 λεπτα δωρεαν ομιλια στα αστικα τηλεφωνηματα για το πρωτο εξαμηνο(2ωρες και 45λεπτα το μηνα)

 

α)αν καποιος εχει βρει κατι πιο καλο μας το λεει,εδω που τα λεμε οι εταιριες καθε τοσο αναπροσαρμοζουν τα πακετα τους

 

β)εχουν καλο τμημα εξυπηρετησης και αν ενδιαφερεστε σας στελνω με PM τηλεφωνο τους για να σας λυσουν τυχον αποριες.

 

ελπιζω να βοηθησα

 

angel

 

Ίσως έχεις δίκιο φίλε angel6934 όσο αφορά το DSL Access. Μου κάνει εντύπωση όμως ότι εκτός από υπηρεσίες internet και telephony έχουνε και υπηρεσίες ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΩΝ :wacko: .

http://www.telecomplus.gr/main/inside.aspx?lang=2&page=60

Εσείς θα εμπιστευόσασταν ποτέ μια εταιρία σαν αυτή??? Εγώ πάντως όχι :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eliasj (23 Δεκ. 2004 , 11:53)

 

Ίσως έχεις δίκιο φίλε angel6934 όσο αφορά το DSL Access. Μου κάνει εντύπωση όμως ότι εκτός από υπηρεσίες internet και telephony έχουνε και υπηρεσίες ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΩΝ :wacko: .

http://www.telecomplus.gr/main/inside.aspx?lang=2&page=60

Εσείς θα εμπιστευόσασταν ποτέ μια εταιρία σαν αυτή??? Εγώ πάντως όχι :whistle:

 

Μια φορα και εναν καιρο δουλευα σε μια εταιρια που πουλαγε επι πιστωσει. Στην αρχη ολοι λεγαμε τι καλα που παμε σαν εταιρια ''εχουμε πολλους πελατες κανουμε καλη δουλεια''. οταν ομως ηρθε η ωρα οι πελατες να πληρωσουν τα τιμολογια τοτε αρχισε το ''λεβεντικο και Ελληνικο'' ξερεις δεν εχω σημερα περνα την αλλη βδομαδα η αλλη βδομαδα γινοτανε αλλος μηνας αυτη η κατασταση εφερνε προστριβες και καυγαδες και να μη στα πολυλογω η εταιρια μετα δυομιση χρονια αφου δεν μπορουσε να μαζεψει τα λεφτα της ΕΚΛΕΣΕ και 14 ανθρωποι εμειναν χωρις δουλεια.

 

 

στο προκειμενο τωρα:

 

καλα κανει η Telecomplus και περνει τα μετρα της ωστε να μαζευει τα χρηματα της, δηλαδη τι θα σου αρεσε να κανεις τα τηλεφωνα σου και να αργεις να πληρωσεις ή και να μη πληρωσεις και καθολου;

Γιατι για κοροίδα ψαχνεις; Μακαρι να υπηρχαν εταιριες να μας προσφερουν υπηρεσιες τζαμπα μια χαρα θα ηταν, αλλα ο τζαμπας δυστυχως δεν υπαρχει, εδω ουτε οι γυναικες μας δεν μας το ''δινουν'' τζαμπα.

Γιαυτο πιστευω οτι αυτα περι ΝΤΑΒΑΤΖΙΔΩΝ ειναι τουλαχιστον αστοχα.

μηπως συντρεχει καποιος αλλος λογος π.χ. μηπως εισαι στελεχος καποιας ανταγωνιστριας εταιριας; γιατι 53 ευρω συνολικα το μηνα+ 1000 λεπτα δωρεαν ομιλιας ε πως να το κανουμε ΕΙΝΑΙ η καλυτερη τιμη στην αγορα.

εγω εχω σταθερη τηλεφωνια Telecomplus 2,5 χρονια και adsl μερικους μηνες γιατι στη συμφωνια που εχουμε κανει και αυτοι ειναι ενταξει και εγω πληρωνω κανονικα τους λογαριασμους ΚΑΙ με σεβονται σαν πελατη τους και εγω τους ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ.

δεν αξιζει τον κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας για τετοια πραγματα.

 

γιαυτο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και σε σενα και σε ολο τον κοσμο.

 

-αν μου επιτρεπετε να κανω και μια μικρη διαφημηση.

οποιος δεν εχει παει στο ΠΕΡΤΟΥΛΙ στην ΕΛΑΤΗ στα ΜΕΤΕΩΡΑ και στην ΛΙΜΝΗ του ΠΛΑΣΤΗΡΑ και δεν εφαγε πιτα "μπατζινα'' και τυρι ''νιβατο''

χανει πολλα. Γιαυτο προγραμματιστετο και θα με θυμηθειτε.

 

ξανα καλη χρονια

echo "hi!";

cout<<"hi!";

print "hi!";

writeline('hi!');

alert('hi!');

msgbox "hi!"

Link to comment
Share on other sites

Yparxei nomothetiko plaisio file mou nick_ptr stin European Union http://europa.eu.int/eur-lex/lex/en/index.htm pou apagorevei tis praktikes tis sygekrimenis etairias. Oso afora ta ¨leventika¨ sou de mporo na xero ti enoieis exontas zisei 12 xronia in the States pal. By the way exo ti diki mou epixeirisi pou den exei sxesi me telecommunications
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στον eliasj...

Δεν ξέρω σε ποια εποχή ζείς φίλε, αλλά τι απέτηση έχεις απο μία εταιρία??? να σου δείνει της υπηρεσίες της τσάμπα και να μήν πληρώνεις??? ίσα ίσα που αυτό δίχνει οτι είναι μια σοβαρή και οργανωμένη εταιρία. Και εγώ αν ήμουν στην θέση τους το ίδιο θα έκανα γιατι δεν θα ήθελα όλοι οι πελάτες να μου χρωστάνε, κάτι που συμβένει στης περισσώτερες εταιρίες.

Πάντως έχει απο τούς καλύτερους τιμοκατάλογους, αν δέν σου κάνει μείνε στην Q...

bye bye ......

FATAL ERROR!!!

NO KEYBOARD FOUND...

PRESS ENTER FOR CONTINUE...

Link to comment
Share on other sites

Profanos den exete katalavei ti akrivos exo grapsei. De peirazei einai themito an lavoume ypopsi tin ilikia sas. Diavaste kalitera ti egrapsa. Pou eipa oti de plirono agoraki mou??? Poios sou eipe oti exo Q??? Xereis yparxei kai foritotita ;) Kai sto kato kato an xereis agglika mpes sto site pou edosa to link kai diavase kai mathe some fundamental stuff gia tis Anonymes etairies. Me tin idia logiki na kano kai ego ena eispraktiko tmima gia tous pelates mou gia na mi xanaparo akalyptes epitages. Wake up and welcome to the real world mages
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...