Jump to content

Qtek 8020


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άκυρη η αλλαγή (τουλάχιστον στο Πλαίσιο). Πήρα τηλεφωνο και μου είπαν ότι η ACE τους δίνει περιθώριο για επιστροφή και αλλαγή της συσκευής 5 εργάσιμες μέρες

...εμένα μου είπαν 7 εργάσιμες ημέρες όχι πέντε!! :confused:

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 933
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο Πλαισιάκιας μου είπε 12 ώρες πρώτη φόρτιση

Εμενα μου φαινεται πως αυτο ηταν ατακα για τα πρωτα κινητα! Συμφωνα με τον R.I.P. το ανοιγεις μεχρι να τελειωσει η μπαταρια που εχει μεσα μεχρι το τελος. Μετα φορτιση μεχρι να δειξει οτι γεμισε (3 ωρες περιπου). Πληρης αποφορτιση και ξανα το ιδιο μεχρι την τριτη φορτιση. ;)

Αλλωστε ετσι λενε και τα manual! Και ετσι κανω και γω :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για το ενδιαφέρον σας!

 

Σχετικά με το service, μου είπαν να το πάω στο δικό τους που είναι κάπου στη γωνία Κηφισού και Καβάλας. Και θα το δουν πρώτα και μετά θα μου πουν αν θα το επισκευάσουν ή θα το αντικαταστήσουν.

Το mail που έστειλα δεν απαντήθηκε ακόμη (μετά από 1,5 μέρα), ενώ το πρώτο (που αφορούσε προβλήματα software) είχε απαντηθεί σε μερικές ώρες.

 

Επειδή ο κάθε υπάλληλος από το Πλαίσιο λέει ό,τι θέλει, δε μπορώ να πάω και να ψάχνω (και πάλι) ποιό κατάστημα θα μου το δεχτεί (αν και το είχα κάνει με έναν σκληρό δίσκο και το κατάφερα μετά από επισκέψεις σε τρία καταστήματα). Πάντως την Παρασκευή θα πάω να δω τι θα κάνω με το service αφού πρώτα τηλεφωνήσω το πρωί σε διάφορα Πλαίσια, μήπως και καταφέρω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

To messenger to exei doulepsei kaneis? Epishs tha ithela na rotisw an mporei to thl. na lamvanei kanonika mhnhmata apo e-mail account. Euxaristw.

 

Σχετικά με τα email μπορείς να το σετάρεις με τα setting του mail server (pop3 κτλπ.) και να συνδέεται και να τα κατεβάζει.

Link to comment
Share on other sites

O Messenger λειτουργει κανονικοτατα κ αψογα,

μπορεις οχι μονο να "συνομιλησεις" αλλα κ να διαχειριστεις την βαση δεδομ. σου, add and/or remove a user!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

O Messenger λειτουργει κανονικοτατα κ αψογα,

μπορεις οχι μονο να "συνομιλησεις" αλλα κ να διαχειριστεις την βαση δεδομ. σου, add and/or remove a user!

mipws mporeis na mou peis an exeis sundesi i kartokinito?poso xrewnetai gia kanena misawro on line sto msn kai sta emails?diladi elaxista KB download...

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

...εμένα μου είπαν 7 εργάσιμες ημέρες όχι πέντε!! :confused:

Στο Σύνταγμα οδός Βουλής η απόδειξη γράφει αντικατάσταση σε 3 εργάσιμες ημέρες, ίσως να είναι επειδή η εγγύηση είναι από την Teleservice..

 

Σχετικά με το bluetooth, ενεργοποιημένο είναι για να στέλνει ενώ ανιχνεύσιμο για να δέχεται δεδομένα; Οι επιλογές Αναζητήσει συσκευών & Συζευγμένες συσκευές χρησιμοποιούνται όταν είναι να σταλθούν δεδομένα από το 8020;

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το bluetooth, ενεργοποιημένο είναι για να στέλνει ενώ ανιχνεύσιμο για να δέχεται δεδομένα; Οι επιλογές Αναζητήσει συσκευών & Συζευγμένες συσκευές χρησιμοποιούνται όταν είναι να σταλθούν δεδομένα από το 8020;

 

Για να λάβεις δεδομένα πρέπει να έχει ενεργοποιήσεις και την "Ασύρματη Λήψη Δεδομένων". Επίσης δεν χρειάζεται να κάνεις σύζευξη για να στείλεις δεδομένα σε άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να γράψω ελληνικά χωρίς Τ9;

Γίνεται στη γρήγορη λίστα να προσθαφαιρέσω όπια συντόμευση θέλω;

Ελπίζω στην αναβάθμιση να μπορούμε στους αριθμούς της κάρτας SIM να τους εισάγουμε αριθμόυς για ταχεία κλήση.

Υπάρχει τρόπος ώστε να αναπαράγει .mmf μελωδίες & .amr μελωδίες;

Πλαστική θήκη χωρίς πιαστράκι για τη ζώνη υπάρχει για 8020;

Τι είναι η εφεδρική μπαταρία όπου είναι πάντα μέγιστη στα 255% βέβαια και η κανονική ακόμα 40% να είναι, μέγιστη την αναφέρει το 8020, θα τα βρείτε στην Εναρξη-9-9-6 Διαχείριση Συστήματος-2 Διαχείριση Εφαρμογών-Μενού 6 Πληροφορίες συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να γράψω ελληνικά χωρίς Τ9;

Κρατώντας πατημένο το πλήκτρο με το * υπάρχει η επιλογή ABC που είναι αυτό ακριβώς που θες.

Γίνεται στη γρήγορη λίστα να προσθαφαιρέσω όπια συντόμευση θέλω;

Πας στο πρόγραμμα που θες, πατάς Μενού->Προσθήκη Ταχείας Κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το "μέγιστη" είναι μια ατυχής μετάφραση του "high" που μάλλον έπρεπε να είναι "υψηλή"...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το 8020 έχει έστω και μια υποψία διαφοράς με το sp3i?

 

Όχι φίλε μου! Δεν υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ των δύο αυτών κινητών απλά η μάρκα αλλάζει! Το σηματάκι πάνω δεξιά!

 

:) :o

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια μολις πριν μερικες ημερες απεκτησα κι εγω το υπεροχο 8020! Αντιμετωπιζω το εξης σημαντικο προβλημα. Ενω λαβαινω τα παντα απο bluetooth διαφορων συσκευων δεν μπορω να στειλω τιποτα αλλο εκτος απο στοιχεια του καταλογου μου. δηλαδη φωτο , ηχους , βιντεο , κλπ τιποτα ! Δοκιμασα τα παντα και τζιφος εχω σκασει. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?
silas
Link to comment
Share on other sites

paidia epeidi skeftomai sovara na parw to kinito,kai epeidi xrisimopoiw kathimerina polles wres explorer kai genika net mporeite na mou peite poso eukola katevainoun oi selides,an leitourgei kanonika to msn,an uparxei yahoo messanger kai genika pws einai to net tou kinitou ??
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια μολις πριν μερικες ημερες απεκτησα κι εγω το υπεροχο 8020! Αντιμετωπιζω το εξης σημαντικο προβλημα. Ενω λαβαινω τα παντα απο bluetooth διαφορων συσκευων δεν μπορω να στειλω τιποτα αλλο εκτος απο στοιχεια του καταλογου μου. δηλαδη φωτο , ηχους , βιντεο , κλπ τιποτα ! Δοκιμασα τα παντα και τζιφος εχω σκασει. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?

Δοκίμασες μέσα από την "Διαχείριση Αρχείων", επιλέγοντας "Αποστολή μέσω IR"? (ενώ λέει IR εννοεί και BT!)

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα αλλα τιποτα κατω ακριβως απο το IR λεει αναζητηση αλλα δεν φαινεται ενεργο δοκιμασα καθε πιθανο συνδυασμο αλλα τζιφος. Καμια αλλη ληση? please. Σκεφτομαι να το επιστρεψω στο Πλαισιο...
silas
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το 8020 έχει έστω και μια υποψία διαφοράς με το sp3i?

 

 

Στους κατοχους SP3i η imate δινει και εξτρα παιχνιδια δωρο

μολις κανεις registration στο http://www.clubimate.com

 

Site το οποιο δεν εχει το qtek σαν επισημη εταιρεια.

Ενω βεβαια δεν εχει καν http://www.qtek.com (περιεργο ε ?) :whistle:

Στην ACE HELLAS ειναι ζωα.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα αλλα τιποτα κατω ακριβως απο το IR λεει αναζητηση αλλα δεν φαινεται ενεργο δοκιμασα καθε πιθανο συνδυασμο αλλα τζιφος. Καμια αλλη ληση? please. Σκεφτομαι να το επιστρεψω στο Πλαισιο...

 

 

Βάλε το SmartExplorer που θα βρεις εδώ και θα λυθούν τα προβλήματα. Υποστηρίζει αποστολή μέσω Bt και ir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...