Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Motorola Moto E (2015)


kostakis_1978
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρουμε πότε θα έρθει το συγκεκριμένο κινητό στην ελληνική αγορά και την τιμή του;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρουμε πότε θα έρθει το συγκεκριμένο κινητό στην ελληνική αγορά και την τιμή του;

 

Όχι...............

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

http:// http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/motorola/motorola-moto-e-4g-2nd-gen.-8-gb.html

 

Εδώ δείχνει διαθεσιμότητα 1-3 μέρες. Εγώ περιμένω όμως το 3g που θα ναι φθηνότερο απο το 4g που έτσι και αλλιώς για τα Ελληνικα δεδομένα είναι μια γελιοτητα και μισή.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή στα 145€ καλή είναι ή πρόκειται να πέσει λίγο όταν κυκλοφορήσει ευρέως; Θέλω να το αγοράσω για τη γυναίκα μου, η οποία δεν θέλει και πολλά πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Και γω για την γυναικα το θέλω, λογικά το 3g θα παίξει κοντά στα 110 υπολογιζω και το 4g εκεί στα 140, τώρα αν είναι καλά εγώ σου λέω όχι γιατί με 165 παίρνεις moto g 2014, αρα καλύτερη αγορά θα είναι το moto e 2015 3g πιστεύω
Link to comment
Share on other sites

H 4G έκδοση έχει όμως πιο νέο chipset και καλύτερη GPU.

 

Από gsmarena:

Dimensions 129.9 x 66.8 x 12.3 mm (5.11 x 2.63 x 0.48 in)

Weight 145 g (5.11 oz)

SIM Micro-SIM

Display Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Size 4.5 inches (~64.3% screen-to-body ratio)

Resolution 540 x 960 pixels (~245 ppi pixel density)

Multitouch Yes

Protection Corning Gorilla Glass 3, oleophobic coating

OS Android OS, v5.0.x (Lollipop)

Chipset

 

  • Qualcomm Snapdragon 200 - 3G model
  • Qualcomm Snapdragon 410 - LTE model

CPU

 

  • Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 - 3G model
  • Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 - LTE model

GPU

 

  • Adreno 302 - 3G model
  • Adreno 306 - LTE model

Memory Card slot microSD, up to 32 GB

Internal 8 GB,

1 GB RAM

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Αγόρασα το κινητό πριν από 10 ημέρες για τη γυναίκα μου. Δυστυχώς παρουσιάζει ένα σημαντικό πρόβλημα. Πολλες φορές αυτός που την καλεί ακούει ξανά την φωνή του, ενώ και η ίδια παραπονιέται ότι ακούει παράσιτα στο ακουστικό.

Το έχει αγοράσει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο κινητό; Αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ή συμβαίνει μόνο στη δική μας συσκευή;

Που το στέλνω για service; Ποια είναι η αντιπροσωπεία της Motorola;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Αγόρασα το κινητό πριν από 10 ημέρες για τη γυναίκα μου. Δυστυχώς παρουσιάζει ένα σημαντικό πρόβλημα. Πολλες φορές αυτός που την καλεί ακούει ξανά την φωνή του, ενώ και η ίδια παραπονιέται ότι ακούει παράσιτα στο ακουστικό.

Το έχει αγοράσει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο κινητό; Αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ή συμβαίνει μόνο στη δική μας συσκευή;

Που το στέλνω για service; Ποια είναι η αντιπροσωπεία της Motorola;

Ευχαριστώ

 

εγω το εχω αλλα κανενα τετοιπ προβλημα φιλε...ειναι αριστο και πεταει κυριολεκτικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Αγόρασα το κινητό πριν από 10 ημέρες για τη γυναίκα μου. Δυστυχώς παρουσιάζει ένα σημαντικό πρόβλημα. Πολλες φορές αυτός που την καλεί ακούει ξανά την φωνή του, ενώ και η ίδια παραπονιέται ότι ακούει παράσιτα στο ακουστικό.

Το έχει αγοράσει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο κινητό; Αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ή συμβαίνει μόνο στη δική μας συσκευή;

Που το στέλνω για service; Ποια είναι η αντιπροσωπεία της Motorola;

Ευχαριστώ

 

Πήγαινε πρώτα στο κατάστημα και δες πόσες ημέρες DOA έχουν και αν είσαι μέσα ζήτα αντικατάσταση.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του πεφτει πάντο σιγά-σιγά τωρα είναι στα 119,5€ στο skroutz... καλή περιπτωση.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...