Jump to content

Κινέζος μέχρι 150 ευρώ


fertis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

είμαι κάτοχος ένος cubot s200 και θα το δώσω σε ένα φίλο για το πρόβλημα που μου έβγαλε με το gps.

Προσανατολίζομαι στην αγορά άλλου κινέζου μέχρι 150 ευρώ, το οποιό με ενδιαφέρει να έχει τα παρακάτω:

 

5 ίντσο.

Dual Sim

Android-που να μην μασάει πουθενά με apps κλπ

Καλή μπαταρία(το s200 κρατούσε μια μέρα άνετα με ανοιχτά data-τρελή γενικότερα χρήση)

Σχετικά καλή φωτογραφική(δεν είμαι κανένας expert σε αυτό, όμως το s200 έβγαζε καλές)

 

Αν είναι κάτι το δοκιμασμένο, θα ήμουν πιο ικανοποιημένος μιας και το πρώτο μου κινέζικο το έκανα προπαραγγελία και δεν είχε δοκιμαστεί, οπότε και απογοητεύτηκα με το GPS.

Κάθε πρόταση δεκτή, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

απ' ότι βλέπω, μυαλό δεν βάζεις... πάλι Κινέζο με 150 ψάχνεις...συγγνώμη αλλά τα θέλει ο κω..ς σου!!! :lol: :p
Link to comment
Share on other sites

ΖΤΕ V5 red bull 2/8

125 Ε

Ολοκληρη ομαδα εδω μεσα που το εχει ξετιναξει

Καλο GPS,camera,επςξεργαστης

Δεν κολλαει

5 ιντσες

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Super GPS.......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δες και το Kingzone N3 Plus. Ο προκατοχος του, το απλο N3, πρεπει να αποδειχτηκε αξιοπιστο, οποτε και αυτο γιατι οχι. Τα specs του ισως ειναι τα καλυτερα που θα βρεις σε smartphone αυτης της τιμης.
Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή αλλά δεν είναι λίγο μικρός ο 400άρης για την σήμερον ημέρα; Δεν είναι καλύτεορ να πας στην 65* της mediatek?

Με λίγα ευρώ παραπάνω;

ειναι καλός για να κανεις πολλά πραγματα

δε βαζει φωτια, αλλα υεραρκετος για το 90% των απαιτησεων

ειναι και τα 2 gb RAM, υποστηριξη εδώ μέσα, custom \roms-custom recovery, smoothing φοβερο από τα παιδια εδω μεσα κτλ κτλ

σαν ενα MOTO G 70 ευρα φτηνοτερο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ποιον MTK θα διάλεγε για πραγματική αντιστοίχιση; Όχι antutu αλλά ουσία;

Δεν αναφέρομαι σε support αλλά καθαρά χρήση και επιδόσεις

 

Δεν ξερω, αλλα το

ZTE V5 ειναι πολύ δοκιμασμενη και αξιοπιστοτατη ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΗ επιλογη (120 ευρα πανω κατω)

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρήγγειλα το ZTE v5 red bull 2/8 giga 117 ευρώ από minideal,διάβασα πως έχει παρά πολύ καλό GPS χωρίς να χάνει το στίγμα κατά την διάρκεια της διαδρομής και απ'οτι κατάλαβα αυτό οφείλεται στον Qualcomm επεξεργαστή που έχει και πολύ σημαντικό για εμένα υποστηρίζει το πρότυπο glonass το GPS :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρήγγειλα το ZTE v5 red bull 2/8 giga 117 ευρώ από minideal,διάβασα πως έχει παρά πολύ καλό GPS χωρίς να χάνει το στίγμα κατά την διάρκεια της διαδρομής και απ'οτι κατάλαβα αυτό οφείλεται στον Qualcomm επεξεργαστή που έχει και πολύ σημαντικό για εμένα υποστηρίζει το πρότυπο glonass το GPS :D

 

Τρελό εργαλείο το Red Bull από τα καλύτερα που έχουν περάσει τα χέρια μου. Καλή επιλογή :up:

Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλω το ZTE.

Ευχαριστώ.

 

Παρτο από minideal το έχουν 117 ευρώ το 2/8 giga είναι η φθηνότερη τιμή αυτή την στιγμή απο όλα τα κινεζομαγαζα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

είμαι κάτοχος ένος cubot s200 και θα το δώσω σε ένα φίλο για το πρόβλημα που μου έβγαλε με το gps.

Προσανατολίζομαι στην αγορά άλλου κινέζου μέχρι 150 ευρώ, το οποιό με ενδιαφέρει να έχει τα παρακάτω:

 

5 ίντσο.

Dual Sim

Android-που να μην μασάει πουθενά με apps κλπ

Καλή μπαταρία(το s200 κρατούσε μια μέρα άνετα με ανοιχτά data-τρελή γενικότερα χρήση)

Σχετικά καλή φωτογραφική(δεν είμαι κανένας expert σε αυτό, όμως το s200 έβγαζε καλές)

 

Αν είναι κάτι το δοκιμασμένο, θα ήμουν πιο ικανοποιημένος μιας και το πρώτο μου κινέζικο το έκανα προπαραγγελία και δεν είχε δοκιμαστεί, οπότε και απογοητεύτηκα με το GPS.

Κάθε πρόταση δεκτή, ευχαριστώ.

 

Θα σου πρότεινα το P2000 απο εδω..

 

http://www.coolicool.com/Promotions/spring-clearance.html

Gamer-Newbie Developer :)

-Xperia E1, Samsung Galaxy Y Duos (Rooted&custom rom),Xperia X10 mini και προσεχώς THL T6 PRO και Meizu MX4

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που προτείνεις, παίζει στην 850ρα και όχι στην 900ρα συχνότητα που παίζει το 3G στην Ελλάδα---> θα υπολειτουργεί....;)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το redmi δεν έχει την 800ρα που θα κινηθεί το 4G στην Ελλάδα ενώ

το zte δεν έχει ούτε την 900ρα του 3G ούτε την 800ρα του 4G! :blink: :wacko: :cry: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το redmi δεν έχει την 800ρα που θα κινηθεί το 4G στην Ελλάδα ενώ

το zte δεν έχει ούτε την 900ρα του 3G ούτε την 800ρα του 4G! :blink: :wacko: :cry: :lol: :lol:

 

TO ZTE kαλύπτει προε ωρας ανετα τις αναγκες σε 3G εν ελλαδι

ακομα.......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...