Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μολις περασα την 6.0.1 και ενα εχω να πω! Άλλη συσκευή!!! Φοβερή δουλειά!! Τώρα αρχίζει να μπαίνει σε πολύ καλό δρόμο το android.

Η σάμσουνγκ θες να πεις διότι η σάμσουνγκ είχε θέματα με τον TW αλλά παράλληλα αυτό το σμουθ ούτε σε νέξους δεν το έχω δει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά νομίζω οτι βρήκα ενα bug στην 6.0.1.

στο Internet browser το "μαμά" αν αποθηκεύσεις quick access page δεν μπορείς να την σβήσεις.

το κάνει και σε σας?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις. Πατα το σπιτακι συνεχομενα κατω στονbrowser. Πατα γρηγορη προσβαση καο τωρα μπορεις να την αλλαξεις. Κοινως δεν σε αφηνει αν εχεις βαλει σελιδα να το αλλαξεις. Μου πηρε 1 μερα να το βρω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις. Πατα το σπιτακι συνεχομενα κατω στονbrowser. Πατα γρηγορη προσβαση καο τωρα μπορεις να την αλλαξεις. Κοινως δεν σε αφηνει αν εχεις βαλει σελιδα να το αλλαξεις. Μου πηρε 1 μερα να το βρω

 

Το έκανα και πάλη δεν υπάρχει δυνατότητα διαγραφής.

μήπως πρέπει να κάνω και κάτι άλλο?

 

edit:

Μόλις τα κατάφερα.

ευχαριστώ πάρα πολλή :D

Edited by ermak86
Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα την 6 μέσω smart switch αφου εκανα factory reseτ κα μετα εριξα κ τοback up.όλα Οκ.θυμάται κανεις που ειναι το εφέ ξεκλειδωματος?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα την 6 μέσω smart switch αφου εκανα factory reseτ κα μετα εριξα κ τοback up.όλα Οκ.θυμάται κανεις που ειναι το εφέ ξεκλειδωματος?

 

Δεν υπάρχει πλέον επιλογή..το κατήγηρσαν.

Link to comment
Share on other sites

ο ήχος κατά την κλήση σας χαμηλώνει και εσάς αυτόματα?

κάθε φορά που κάνω μια κλήση πρέπει να τον ξανά ανοίγω γιατί πηγαίνει μόνο του κάπου στην μέση

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες κατοχος και εγω του s6 edge μετα απο g3.

Μερικές απορίες, ο καιρός ενώ είναι ενεργός δεν τον δείχνει στην edge οθόνη.

Επίσης το κουμπί των εφαρμογών δεν μετακινείται στην αρχική οθόνη?

Φοράει 5.1.1 και είναι ελληνικό, αναβάθμιση παίζει on air ή μέσω κάποιου επίσημου site?

Ευχ

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πλέον επιλογή..το κατήγηρσαν.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση γιατί αρχισα χάνω την υπομονή μου

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Αν και την αναβαθμιση 6.0.1 την πηρα εδω και 2 εβδομαδες Italy Vodafone συσκευη.Πειτε μου δεν ειναι σαν να εχετε αλλη συσκευη;Την δουλεψα την 6.0.1 περιπου 1 εβδομαδα και με εμεινα παρα πολυ ικανοποιημενος.Τωρα παμε για αλλα αυριο περιμενω να μου ερθει το s7 edge παλι gold γιατι το χρωμα αυτο ειναι ερωτας.Μηπως ξερει κανεις αν εχει ανοιξει καποιο topic εδω στο myphone για το galaxy s7/s7 edge;Ψαχνω αλλα δεν βρισκω τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα πρεφα οτι στην mm προσθεσανε την λειτουργία απο το Νοτε 5, scroll capture. Πολυ καλη κινηση και πολυ χρήσιμη λειτουργία!
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα πρεφα οτι στην mm προσθεσανε την λειτουργία απο το Νοτε 5, scroll capture. Πολυ καλη κινηση και πολυ χρήσιμη λειτουργία!

 

Δηλαδή τι ακριβώς κάνει?

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες στην εξυπνη διαχειριση βλεπω οτι εχω 430 ΜΒ ελευθερα (εκδοση 6.0.1)

περιμενα να εχει πιο πολλα ελευθερα με την ελευση της 6...

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μου ήρθε η Marshmallow, κατεβάζω τώρα το Update! Το αρχείο εχει μέγεθος 1305,91Mb! Να δούμε...
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το s6 edge από έναν γνωστό μου.

Το τηλέφωνο είναι χαρτί και άθικτο, το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν έχει την απόδειξη, τι λέτε θα έχω θέμα με την εγγύηση? Από την άλλη όμως η απόδειξη είναι πάντα προστιθέμενη αξία και ιδιαίτερα όσον αφορά μια μελλοντική πώληση.

 

Τελικά το αγόρασα το κινητό, πολύ ωραίο και γρήγορο, ωστόσο έχω μερικές απορίες.

1. Πως μπορείς να βάλεις την τοποθεσία ενεργή αλλά χωρίς να σου τρώει ενέργεια? Στο g3 που είχα έβαζες την εξοικονόμηση μπαταρίας και είχες και τοποθεσία ενεργή ενώ αν ήθελες google maps με πλοήγηση το έβαζες σε υψηλή κατανάλωση.

2. Θέλω να βάλω το ημερολόγιο μου το οποίο έχω συγχρονίσει με Exchange να φαίνεται στην αρχική οθόνη αλλά μου καταλαμβάνει όλη την οθόνη και δεν μπορείς να μικρύνεις τα άκρα ενώ στο g3 μπορούσες να το κάνεις.

 

Γενικά η μπαταρία του είναι ένα θέμα (έχω γράψει σχετικά) και δεν ξέρω πως θα με επηρεάσει στο μέλλον όσον αφορά την διατήρηση του.

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια στα καπακια βγηκε κι αλλο μικρο update γυρω στα 55mb για τα XEU.??

 

Λογικά για την ασφάλεια της συσκευής θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά για την ασφάλεια της συσκευής θα είναι.

 

Καλησπερα για ελληνική ρομ ποτε θα ερθει update αραγε???????

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα update, 59mb είναι.Σε XEU rom. Ξέρει κανείς τι είναι αυτο και αν φέρνει κάποιες βελτιωσεις;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα νεος κατοχος της συσκευης s6 edge και έχω καποιες ερωτησεις - αποριες .

ειναι απο ιταλια αν εχω καταλαβει καλα και βασικα ιταλικη vodafone πως μπορω να βγαλω ενα εικονιδιο της voda βασικα δεν μου δινεται η δυνατοτητα της απεγκαταστασης.

 

τελος υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη απο το peel διοτι δεν μου αναγνωριζει τις βασικες μου συσκευες.

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...