Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για πες λεπτομεριες

την περασα πριν 10 λεπτά χωρις να δω Log τι βελτιωνει...αλλα ηταν αρκετα μεγαλη και μου εκανε εντυπωση

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου Αγγλικό (BTU) ήταν καμιά 225mb. Ίσως κάποιες χώρες να μην έχουν λάβει κάποια ενδιάμεσα update γι'αυτό είναι περισσότερα mb. Από changelist περιλαμβάνει ασφάλεια Μαΐου και βελτιώσεις σταθερότητας. Πλέον με 5χ5 grid size στον touchwiz ρολάρει πιο βούτυρο. Κάτι σκαλωματάκια μ'έκανε στα animations του gallery όμως διορθώθηκε με ένα reboot.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις S7 και οχι s6???? Περιεργο τοσο μεγαλη . Ποιας χωρας ειναι;

 

χμμ θα ηθελα να ηταν s7 :P

 

Ισπανικο ειναι

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα εχω κι εγω. Εκανα την αναβαθμιση και σταματησε να λειτουργει η οθονη edge.

Καποια καρτελαδημιουργει το προβλημα...δεν θυμαμαι ποια....αν βγει δουλευει .

Link to comment
Share on other sites

Καποια καρτελαδημιουργει το προβλημα...δεν θυμαμαι ποια....αν βγει δουλευει .

 

εμενα λυθηκε το προβλημα οταν εβγαλα τη δευτερη σειρα εφαρμογων απο τη καρτελα με τις εφαρμογες.βλακεια βεβαια με βολευε με 2 σειρες,ελπιζω να το διορθωσουν

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα..ειμαι νεος κατοχος και εγω του S6 edge και εχω παρατηρησει κατι στην οθονη σε σχεση μ'αλλα κινητα..η φωτεινοτητα του δεν ειναι πολυ μεγαλη καθως και τα χρωματα ειναι καπως πιο σκουρα.ειδικα το λευκο σε σχεση μ'αλλα μοιαζει σαν γκρι.επισης το συγκρινα και με το s6 edge plus και ειδα αυτη τη διαφορα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα..ειμαι νεος κατοχος και εγω του S6 edge και εχω παρατηρησει κατι στην οθονη σε σχεση μ'αλλα κινητα..η φωτεινοτητα του δεν ειναι πολυ μεγαλη καθως και τα χρωματα ειναι καπως πιο σκουρα.ειδικα το λευκο σε σχεση μ'αλλα μοιαζει σαν γκρι.επισης το συγκρινα και με το s6 edge plus και ειδα αυτη τη διαφορα.

 

μηπως εχεις αλλη ρυθμιση στην οθονη?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

τι ρυθμιση πρεπει να εχω για να ειναι πιο φωτεινοκαι καθαρο?κινηματογραφο amoled το εχω.επισης ενας φιλος μου εστειλε μηνυμα και μου ειπε κατι για burn στην οθονη.τι ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Με root να κανεις καλιμπραρισμα τα χρωματα..αλλα δεν χρειαζεται να μπαινεις σε αυτην την διαδικασια!απολαυσε το κινητο σου!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι το λευκό του είναι πιο θερμό από αλλά κινητά. Όπως είπε κι ο προλαλίσαντας απόλαυσε το . Το κινητό έχει μια από τις πιο ποιοτικές οθόνες που κυκλοφορούν.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι το λευκό του είναι πιο θερμό από αλλά κινητά. Όπως είπε κι ο προλαλίσαντας απόλαυσε το . Το κινητό έχει μια από τις πιο ποιοτικές οθόνες που κυκλοφορούν.

 

Καλησπερα οταν πληκτρολογητε τον κωδικό για να δειτε το ΙΜΕΙ της συσκευής το ΙΜΕΙ που βλεπεται εχει και μια καθετη γραμμη με ενα αριθμο?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά μια ερώτηση. Ενός γνωστού μου του δωσανε ενα edge το οποίο λειτουργεί αψογα αλλα δεν μπορεις να κανεις κληση. Παίρνει sim κανονικα εχει internet απο mobile data αλλα μολις πας να κάνεις κληση σου λεει μη εγγεγραμμένο στο δυκτιο. Δοκιμασα αρκετους τροπους αλλα τιποτα. Του περασα και την BTU που υποτίθεται οτι είναι και η καλύτερη αλλα παλι δεν. Παει το μυαλό σας πουθενά τι μπορεί να θέλει?

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα...τον laucher του s6 edge να τον αλλαξω?? υπαρχει καποιος που ειναι καλυτερος λετε?? πιο γρηγορος??

Βαλε nova launcher.

Σου φαινεται αργος ο launcher της samsung;

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Βαλε nova launcher.

Σου φαινεται αργος ο launcher της samsung;

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξερεις τι,ερχομαι απο nexus 5 με custom rom slim που πηγαινε σφαιρα κ μου φαινεται καπως αργος της samsung...οχι βεβαια αργος,απλα πιο αργος απο πριν κ λεω μηπως υπαρχει κατι πιο γρηγορο...

Link to comment
Share on other sites

Μειωσε την ταχυτητα των γραφικων στο 0.5 απο το μενου για προγραμματιστες στις ρυθμισεις.

Βαλε nova launcher και δε νομιζω να εχεις θεμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Βαλε nova launcher.

Σου φαινεται αργος ο launcher της samsung;

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μειωσε την ταχυτητα των γραφικων στο 0.5 απο το μενου για προγραμματιστες στις ρυθμισεις.

Βαλε nova launcher και δε νομιζω να εχεις θεμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιο μειωνω απο τα 3 που εχει στο μενου?? βλεπω "κλιμακα κιν.παραθυρων", "κλιμακα γραφικων μεταβασης" και "κλιμακα διαρκειας προγραμματος animation" ??? ή καποιο αλλο που δεν βλεπω??

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μειωνω απο τα 3 που εχει στο μενου?? βλεπω "κλιμακα κιν.παραθυρων", "κλιμακα γραφικων μεταβασης" και "κλιμακα διαρκειας προγραμματος animation" ??? ή καποιο αλλο που δεν βλεπω??

 

Και τα 3 χρειαζεται

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...