Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμένα μου φαίνεται ότι στα 1080p και στα 30 fps βγάζει το καλύτερο..... χωρίς κοψήματα, κουνήματα, με τέλεια χρώματα...... έχω την εντύπωση ότι από τα 60fps τα 30 ειναι overall καλύτερο.... δοκίμασέ το και εσύ (αλλά να το δεις μετά στον υπολογιστή τα βιντεο γιατι στο κινητό όλα ωραία φαίνονται)

 

Έχω την εντύπωση ότι τα 60 fps βοηθούν πολύ σε μια π.χ. απότομη περιστροφή, εκεί εξαφανιζονται τα κοψιματακια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μηπως υπαρχει καποιος αριθμος επανω στο κουτι που να δηλωνει ποια ημερομηνια συσκευαστηκε κατι αντιστοιχο απο τον αρ. παρτιδας στα LG?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως υπαρχει καποιος αριθμος επανω στο κουτι που να δηλωνει ποια ημερομηνια συσκευαστηκε κατι αντιστοιχο απο τον αρ. παρτιδας στα LG?

Εδώ δεν έχεις να φοβάσαι παρτίδες. Όλες οι συσκευές είναι απριβληματιστες. Εξάλλου με την ζήτηση που έχει η συσκευή αποκλείεται να βρεις παλιά παρτίδα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρεα και θα ηθελα λιγο την γνωμη σας σε κατι.

Βασικα σκέφτομαι την αγορα του s6 egde αλλα με παιρνει μονο για το 32αρι. Σε αυτους γενικα που το εχουν τους φτανει; Τωρα οσων αφορα το συγκεκριμενο τηλ αξιζει? Σε σχεση με το G4 μιας και ειχα καποια εμπειρια απο αυτο.

Ευχαριστω.

Η αναμφιςβητητη ομορφιά του μαζι με το hardware του με έκανε να το προτιμήσω έναντι του iPhone 6 plus και να αποχωριστώ το iOS μετά 4 χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχεις να φοβάσαι παρτίδες. Όλες οι συσκευές είναι απριβληματιστες. Εξάλλου με την ζήτηση που έχει η συσκευή αποκλείεται να βρεις παλιά παρτίδα.

 

Η αναμφιςβητητη ομορφιά του μαζι με το hardware του με έκανε να το προτιμήσω έναντι του iPhone 6 plus και να αποχωριστώ το iOS μετά 4 χρόνια...

 

Αντε να δουμε. Αν με επαιρνε για το 64αρι δεν θα το σκεφτομουν καν.

 

Edit: Εκατσα και διαβασα ολες τις σελιδες για να μαθω τι παιζεται καλυτερα για το συγκεκριμενο τηλ και ενω ειχα αποφασισει να παω το πρωι να το παρω τωρα το ξανασκεφτομαι διοτι ψιλοτρομαξα για το προβλημα με τον αισθητήρα περιστροφης που καίγεται. Αντε τωρα πάλι να δω τι και πως. Και το κακο ειναι οτι ειχα ασχημη εμπειρια με δυο G4 που πηρα προσφατα και ειχα προβληματα και αναγκαστηκα να τα παω πισω.

Και δεν θελω με τίποτα να ξαναπερασω τα ιδια. Υπαρχει τελικά κατι που οντως να λεει τι το προκαλει?

Επισης οπως ανεφερα πιο πανω μπορουμε να δουμε με καποιο τροπο ποτε φτιαχτηκε η συσκευη (στο κουτι απο καποιο αριθμο); Διοτι να αποφυγουμε παλια παρτιδα μπας και το γλυτωσουμε.

Sorry αν σας κουρασα.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Τώρα σχεδόν 3 μήνες που το έχω δεν έχω πρόβλημα πουθενά. ...εξαιρετικό τηλέφωνο!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το φορτίζω συνέχεια με τον ταχυφορτιστη του. Μόνο ένας εδώ έγραψε ότι δε του δουλεύει ο αισθητηρας. Και αυτό γίνεται στις πρώτες φορτισεις.
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το φορτίζω συνέχεια με τον ταχυφορτιστη του. Μόνο ένας εδώ έγραψε ότι δε του δουλεύει ο αισθητηρας. Και αυτό γίνεται στις πρώτες φορτισεις.

 

πιστευω οτι ειναι ειναι στο "κομματι".... δεν νομιζω και εγω να ισχυει για ολες τισ συσκευες.. και εγω με ταχυφορτηστη φορτιζω.

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε. Αν με επαιρνε για το 64αρι δεν θα το σκεφτομουν καν.

 

Edit: Εκατσα και διαβασα ολες τις σελιδες για να μαθω τι παιζεται καλυτερα για το συγκεκριμενο τηλ και ενω ειχα αποφασισει να παω το πρωι να το παρω τωρα το ξανασκεφτομαι διοτι ψιλοτρομαξα για το προβλημα με τον αισθητήρα περιστροφης που καίγεται. Αντε τωρα πάλι να δω τι και πως. Και το κακο ειναι οτι ειχα ασχημη εμπειρια με δυο G4 που πηρα προσφατα και ειχα προβληματα και αναγκαστηκα να τα παω πισω.

Και δεν θελω με τίποτα να ξαναπερασω τα ιδια. Υπαρχει τελικά κατι που οντως να λεει τι το προκαλει?

Επισης οπως ανεφερα πιο πανω μπορουμε να δουμε με καποιο τροπο ποτε φτιαχτηκε η συσκευη (στο κουτι απο καποιο αριθμο); Διοτι να αποφυγουμε παλια παρτιδα μπας και το γλυτωσουμε.

Sorry αν σας κουρασα.

 

Τώρα σχεδόν 3 μήνες που το έχω δεν έχω πρόβλημα πουθενά. ...εξαιρετικό τηλέφωνο!

 

Εγώ το φορτίζω συνέχεια με τον ταχυφορτιστη του. Μόνο ένας εδώ έγραψε ότι δε του δουλεύει ο αισθητηρας. Και αυτό γίνεται στις πρώτες φορτισεις.

 

πιστευω οτι ειναι ειναι στο "κομματι".... δεν νομιζω και εγω να ισχυει για ολες τισ συσκευες.. και εγω με ταχυφορτηστη φορτιζω.

 

Καλημερα.Ακριβως και εγω το εχω 2 μηνες και το φορτιζω με τον γρηγορο φορτιστη και με τον ασυρματο δεν μου εχει παρουσιαση τιποτα.Το προβλημα με το τσιπακι στον αισθητηρα περιστροφης ισως ηταν στην πρωτη παρτιδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ακριβως και εγω το εχω 2 μηνες και το φορτιζω με τον γρηγορο φορτιστη και με τον ασυρματο δεν μου εχει παρουσιαση τιποτα.Το προβλημα με το τσιπακι στον αισθητηρα περιστροφης ισως ηταν στην πρωτη παρτιδα.

 

Το θεμα ειναι πως μπορεις να δεις ποια παρτιδα ειναι ωστε να αποφυγεις κανενα ξεχασμενο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει περασει κανεις τις τελευταιες αναβαθμισεις που βγηκαν με διαφορετικο changelist να μας πει αν αξιζει τον κοπο να την περασουμε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα οταν μ φορτιζι ζεστενετε πολυ κ καμια φορα οταν παιζω παλι ζεστενετε τι ν κανω

 

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις την χρήση γραφής SMS διότι δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον εγώ ήμουν ο τυχερός που αναφέρετε, ήταν όντως πρώτη παρτίδα από προπαραγγελία, το πήγα αρβατο, μου άλλαξαν πλακέτα απ'ότι μου είπαν και από τότε δεν έχει ξανά παρουσιάσει το ίδιο πρόβλημα παρ'όλο που χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα τον ταχυφορτιστή.

 

Τις τελευταίες δύο τρεις μέρες έχει αρχίσει και μου βγάζει που και που αποτυχία του αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος, αλλά στρώνει μόνο του μετά από δύο τρία ον/οφ, το κάνει σε κανέναν άλλο;

 

Και μόλις μου ήρθε κι εμένα ΟΤΑ η 5.1.1...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι φισιολογικο να ζεστενετε?
Όλα ζεσταίνονται, ανάλογα το τι κάνεις και τι θερμοκρασία υπάρχει εκεί που το λειτουργείς. Αν παίζεις πχ παιχνίδια και με τις θερμοκρασίες που υπάρχουν λόγω εποχής, θα ζεσταθεί πολύ. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε από χθες η 5.1.1 from France το δικό μου. Όλα οκ. Όπως δούλευε έτσι απροβλημάτιστα έτσι δουλεύει και τώρα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62761[/ATTACH]Αυστρίας

Ειναι 5.0.2 γι αυτο... εμενα 5.1.1 και ζεστενεται ευκολα... φαντασου οτι lagαρει το scroll στις ρυθμισεις και εχω κανει 2 φορες hard reset αλλα συνεχιζει... Δυστιχως δεν μπορω να γυρισω σε 5.0.2 και με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω root μην γραψει ο knox...

Τωρα θα κανουμε υπομονη για android M αν και τους εχω ικανους να τα κανουν χειροτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 5.0.2 γι αυτο... εμενα 5.1.1 και ζεστενεται ευκολα... φαντασου οτι lagαρει το scroll στις ρυθμισεις και εχω κανει 2 φορες hard reset αλλα συνεχιζει... Δυστιχως δεν μπορω να γυρισω σε 5.0.2 και με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω root μην γραψει ο knox...

Τωρα θα κανουμε υπομονη για android M αν και τους εχω ικανους να τα κανουν χειροτερα.

Δεν παίζει να έχει lag. Κάνε μια επαναφορά κ τότε δες το. Έχω κ άλλο edge με την 5.1..1

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να έχει lag. Κάνε μια επαναφορά κ τότε δες το. Έχω κ άλλο edge με την 5.1..1

 

Εχω κανει 2 φορες επαναφορα εργ. ρυθμισεων και εχω περασει και αλλης χωρας 5.1.1 με διαφορετικο changelog και παλι το ιδιο... και οι ρυθμισεις και ο dialer οταν παταω αποκρυψη πληκτρολογιου για να εμφανιστουν οι κλησεις, το εφε που κανει το πρασινο κουμπι κλησης δεξια lagaρει συχνα... Ποια 5.1.1 εχεις περασει και δεν σου λαγκαρει να την βαλω;

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει 2 φορες επαναφορα εργ. ρυθμισεων και εχω περασει και αλλης χωρας 5.1.1 με διαφορετικο changelog και παλι το ιδιο... και οι ρυθμισεις και ο dialer οταν παταω αποκρυψη πληκτρολογιου για να εμφανιστουν οι κλησεις, το εφε που κανει το πρασινο κουμπι κλησης δεξια lagaρει συχνα... Ποια 5.1.1 εχεις περασει και δεν σου λαγκαρει να την βαλω;

Αγγλία έχω

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα εχθές στα καλά καθούμενα το τηλέφωνο μαυρισε η οθόνη και δεν ανταποκρινοταν με τίποτα όταν με επερναν τηλέφωνο έδειχνε ότι καλουσε εγώ βέβαια δεν άκουγα ούτε έβλεπα να κάνει κάτι Έχω περάσει την καινούργια αναβάθμιση κάτι πειραξα και έκανε επαναφορά σ αυτό το τηλέφωνο που δεν μπορούμε να βγάλουμε την μπαταρία τι κάνουμε σε ανάλογη περίπτωση; γιατί ίσως μου το ξανακάνει και θέλω να ξέρω πως κάνουμε επανεκκίνηση Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...