Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας πω... Είμαι η μόνη που δεν της αρέσυν τα γιαούρτια?

"Να τα βγάλω" γνέψιμο "ναι"

και βγάζει από την τσάντα δυο γιαούρτια...

Ευτυχώς μας τελείωσαν του Κωτσόβολου..

Ο Αρναούτογλου όμως, σταθερός :wacko:

Link to comment
Share on other sites

η διαφήμιση για τις τσάντες της sindy :down:

 

Γενικα οι διαφημισεις για τις τσαντες και τα ΙΕΚ αυτη την περιοδο ειναι σουπερ σπαστικες. Αυτο το PAXOS και ξερος καθε χρονο μου τσιτωνει το νευρικο συστημα :mad:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

η διαφήμιση για τις τσάντες της sindy :down:

Που να χες και τη μόνιμη επωδό της μικρής, που κάθε φορά που βλέπει τη διαφήμιση, λες και της πατάς το κουμπί και ακους "Θίντι, Θίντι, θα μου πάρειθ Θίντι?" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Οι διαφημίσεις των ΙΕΚ κλπ...... :whip:

Ειδικά στον Ant1 οι 6 από τις 10 διαφημίσεις είναι τέτοιες! :mad: :hunter:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Που να χες και τη μόνιμη επωδό της μικρής, που κάθε φορά που βλέπει τη διαφήμιση, λες και της πατάς το κουμπί και ακους "Θίντι, Θίντι, θα μου πάρειθ Θίντι?" :D :D :D
να της λες ότι θίντι δεν έχει :p :D άμα θέλει σίντι κάτι μπορεί να γίνει :p :D :rolleyes:

 

δεν ειναι λίγο σπαστική η διαφήμιση με το καντού όταν λέει "μπορω και γω με το καντουυυ"? :confused:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λίγο σπαστική η διαφήμιση με το καντού όταν λέει "μπορω και γω με το καντουυυ"? :confused:

Ουουου κι αυτό το ακούω, όταν επισκέπτεται το συγκεκριμένο μέρος :p :p

Εμένα ξέρετε τι μου σπάει τα νεύρα? Οταν πίνουν γάλα και μετά κάνουν ένα θόρυβο "ααααααααααααααα" απο την ευχαρίστηση. Αηδία.

Link to comment
Share on other sites

mporoki ego me to candooo???o arxontas ths toualetas kai h laidi ths.....(ante mhn po) h agaphmenh mou!!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια της Βανδή με την tim πως σας φαίνεται? Προσωπικά δεν την αντέχω με τίποτα! Οχι για το πως βγαίνει η Βανδή (ειδικά στο τελος, που την δειχνει απο πίσω με τα χέρια ψηλά, ως κουκουλοφόρος τρίτου φύλου) αλλά είναι απίστευτα ΜΕΓΑΛΗ. Πόση διαρκεια έχει αυτή η διαφήμιση βρε παιδιά? Σαν ταινία μικρού μήκους κοντεύει να γίνει :(
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια της Βανδή με την tim πως σας φαίνεται? Προσωπικά δεν την αντέχω με τίποτα! Οχι για το πως βγαίνει η Βανδή (ειδικά στο τελος, που την δειχνει απο πίσω με τα χέρια ψηλά, ως κουκουλοφόρος τρίτου φύλου) αλλά είναι απίστευτα ΜΕΓΑΛΗ. Πόση διαρκεια έχει αυτή η διαφήμιση βρε παιδιά? Σαν ταινία μικρού μήκους κοντεύει να γίνει :(

Δεν ξερω για την διαρκεια της αλλα δεν την μπορω καθολου , δεν ξερω αν και ενας απο τους λογους ειναι και το μηκος της .

Παντως δεν αντεχω να την βλεπω .

Link to comment
Share on other sites

Aν και "συμπαθώ" τη Βανδή η διαφήμιση μου φάνηκε κάπως.... ιδιαίτερα εκεί με την κουκούλα χαχαχαχα
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Aν και "συμπαθώ" τη Βανδή η διαφήμιση μου φάνηκε κάπως.... ιδιαίτερα εκεί με την κουκούλα χαχαχαχα
εμένα μου φάνηκε σαν να προσπαθούσε να αντιγράψει την Lopez :blink:
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου φάνηκε σαν να προσπαθούσε να αντιγράψει την Lopez :blink:

Moνο η Lopez να αντιγράφει; Η Βανδή στο πηγάδι κατούρησε;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά διαφήμηση είναι της Βανδή. Μακάρι να υπήρχαν μόνο τέτοιας παραγωγής διαφημίσεις...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά διαφήμηση είναι της Βανδή. Μακάρι να υπήρχαν μόνο τέτοιας παραγωγής διαφημίσεις...

 

Άκουγα σε ένα σοβαρό κανάλι :p το ΣΤΑR νομίζω ότι η διαφήμιση θα ήταν μια μεγάλη παραγωγή και και και ... οπότε περίμενα κάτι τουλάχιστον διαφορετικό...

λέγοντας τέτοιας παραγωγής διαφημίσεις τι εννοείς?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί θα μου εξηγήσει την παρακάτω διαφήμιση? Δεν ξέρω αν είναι καλή ή κακή, αλλά (με μεγάλη μου ντροπή) ομολογώ ότι δεν την κατάλαβα :O

Είναι λοιπον μια κοπέλα σε μια ακρογιαλιά και τρέχει προς τα κύματα, όπου όταν πλησιάζει στη θάλασσα, ξαφνικά σηκώνεται στον αέρα και χορεύει ιπτάμενα.

Διαφημίζει δε μία τράπεζα.

Για πείτε, όποιος την εχει δει, τι θέλει να πει ο ποιητής ή έν προκειμένω ο διαφημιστής :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί θα μου εξηγήσει την παρακάτω διαφήμιση? Δεν ξέρω αν είναι καλή ή κακή, αλλά (με μεγάλη μου ντροπή) ομολογώ ότι δεν την κατάλαβα :O

Είναι λοιπον μια κοπέλα σε μια ακρογιαλιά και τρέχει προς τα κύματα, όπου όταν πλησιάζει στη θάλασσα, ξαφνικά σηκώνεται στον αέρα και χορεύει ιπτάμενα.

Διαφημίζει δε μία τράπεζα.

Για πείτε, όποιος την εχει δει, τι θέλει να πει ο ποιητής ή έν προκειμένω ο διαφημιστής :D

ο ποιτής θέλει να πει ότι η τράπεζα στα ουράνια μπορεί να σε στείλει :p :D

Link to comment
Share on other sites

ο ποιτής θέλει να πει ότι η τράπεζα στα ουράνια μπορεί να σε στείλει :p :D

Aντε βρε, αφού ούτε ένα μέτρο δε σηκώνεται απο τη γη! :p

Link to comment
Share on other sites

μα γιατίιιιιι έχουν πλάκα οι τελευταίες :D αδελφοί κατσάμπα...αρίμπα αρίμπα :lol:

 

άλλαξαν και την ατάκα "τα παιχνίδια είμαστε εμείς"( καιρός ήταν....)

Τώρα την άκουσα! :w00t: ΤΡΑΓΙΚΗ, λιώνω όταν την ακούω :D

 

Όσο πάνε και τις κάνουν πιο ελεεινές :up: Ας ελπίσουμε να συνεχίσουν στο ίδιο μήκος κύματος :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα την άκουσα! :w00t: ΤΡΑΓΙΚΗ, λιώνω όταν την ακούω :D

 

Όσο πάνε και τις κάνουν πιο ελεεινές :up: Ας ελπίσουμε να συνεχίσουν στο ίδιο μήκος κύματος :w00t:

:lol: βασικά είχα ακούσει τις 2 από τις 3 διαφημίσεις που κυκλοφορούν...πρέπει να ομολογήσω πως αυτή με το¨"κατουραει το βρακι του .." :w00t: :lol: είναι η πιο ελεεινή από όλες :lol:
Link to comment
Share on other sites

Aντε βρε, αφού ούτε ένα μέτρο δε σηκώνεται απο τη γη! :p
δεν σκέφτηκες και το άλλο...ότι υπάρχει "κρυφό " μήνυμα σε αυτή την διαφήμιση...."ότι εντάξει.. δεν είμαστε και Θεοί... ":p :D
Link to comment
Share on other sites

8a sas to ekshghso ego pou an kai den thn eida to epiasa to uponooumeno..

h kopela einai o poliths..esu,ego o dipla...h 8allasa einai to daneio...kolumpaaate sta xrhmata...exete osa 8elete..to kuma einai h trapeza pou an de to ksexroseis sto proka8orismeno xrono 8a se shkosei kai 8a se petaksei pio ba8eia opou einai to skulopsaro(sth diafhmish fainetai tpt sto ba8os?)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

8a sas to ekshghso ego pou an kai den thn eida to epiasa to uponooumeno..

h kopela einai o poliths..esu,ego o dipla...h 8allasa einai to daneio...kolumpaaate sta xrhmata...exete osa 8elete..to kuma einai h trapeza pou an de to ksexroseis sto proka8orismeno xrono 8a se shkosei kai 8a se petaksei pio ba8eia opou einai to skulopsaro(sth diafhmish fainetai tpt sto ba8os?)

:D :D :D

Tι την θέλεις την οδοντιατρική? Αφου μπροστά σου ο Φρόιντ δεν πιάνει μία, δεν το ξανασκέφτεσαι για ψυχιατρική? :p

Λοιπον οι Κατσάμπα είναι προτιμότεροι απο τις υπόλοιπες του Τζάμπο. Δυστυχώς "τα παιχνίδια είμαστε εμεις" ακόμα υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...