Jump to content

Ξαφνικο διλλημα one plus ή iphone 6


panos23
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

 

Εχω ενα τεραστιο διλλημα που μου προεκυψε ξαφνικα...

 

Εχω το one plus one κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος

 

Σημερα για πρωτη φορα στην ζωη μου κερδισα σε διαγωνισμο χαχα στη δουλεια ενα iphone 6 !!!!!

 

Το πηρα το εχω ακομα με ζελατινες κ το σκεφτομαι....

 

Βοηθηστε παιδια !!! Χαχα

Το κραταω ειναι καλυτερο του one plus ή οχι;

 

(δεν ειχα ποτε iphone μονο ipad)

 

Επισης οσοι ξερουν τι λεει το iphone 6 απο αυτονομια γιατι με το oneplus ειμαι κατα ευχαριστημενος

Edited by panos23
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου παντα τυχερός να είσαι.Το λοιπον αφού εχεις το one plus one σίγουρα θα το εχεις ρουτ και ίσως να εχεις αλλάξει και ρομ.Οποτε σίγουρα γνωρίζεις την ελευθερία του android. Τώρα για το iphone πάμε αλλου που σίγουρα κάτι ξέρεις μιας και εχεις το ipad όπως ειπες.Για μενα μιας και το κερδισες αμαρτία να το δώσεις χωρίς καν να το χρησιμοποιήσεις. Σίγουρα θα σου φανεί μικρο μπροστά στην οθοναρα του opo αλλά ίσως σε κερδίσει αλλου.Με λίγα λογια το κρατας, το δοκιμαζεις και αν δεν σου κανει το πουλάς ανετοτατα μιας και όπως πιστεύω ξερεις οτι κρατάει την τιμή του.Ελπίζω να βοήθησα έστω και λιγο.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελεις (ρε) τυπε. Απλα είναι τα πραγματα για εμένα.

Θέλεις ποζεριά, να πηγαίνεις για καφεδάρα , marlboro στο δεξί χέρι , iphone 6 στο αριστερό και μούσκεμα τα γκομενάκια απο κάτω; Παίρνεις το μηλαράκι.

Θέλεις μία συσκευή η οποία σου δίνει απεριόριστες ελευθερίες ; Πας για τον κινέζο.

Προσωπικά κλίνω προς το μήλο. Καλο το ελέυθερο λογισμικό αλλά σαν το φαίνεσθαι δεν έχει

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελεις (ρε) τυπε. Απλα είναι τα πραγματα για εμένα.

Θέλεις ποζεριά, να πηγαίνεις για καφεδάρα , marlboro στο δεξί χέρι , iphone 6 στο αριστερό και μούσκεμα τα γκομενάκια απο κάτω; Παίρνεις το μηλαράκι.

Θέλεις μία συσκευή η οποία σου δίνει απεριόριστες ελευθερίες ; Πας για τον κινέζο.

Προσωπικά κλίνω προς το μήλο. Καλο το ελέυθερο λογισμικό αλλά σαν το φαίνεσθαι δεν έχει

Τραγικός.... Χαχαχαχα!!

Ανακαλώ φιλέ μου, δεν είσαι ο μονος!!! Χαχαχα!!

Edited by basilis5
S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Πουλας το iphone 6 οπως ειναι σφραγισμενο και εισαι πραγματικα κερδισμενος... Και κανεις κι ευτυχισμενο καποιον που θα κανει τα "γκομενακια" μουσκεμα... win-win κατασταση..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου παντα τυχερός να είσαι.Το λοιπον αφού εχεις το one plus one σίγουρα θα το εχεις ρουτ και ίσως να εχεις αλλάξει και ρομ.Οποτε σίγουρα γνωρίζεις την ελευθερία του android. Τώρα για το iphone πάμε αλλου που σίγουρα κάτι ξέρεις μιας και εχεις το ipad όπως ειπες.Για μενα μιας και το κερδισες αμαρτία να το δώσεις χωρίς καν να το χρησιμοποιήσεις. Σίγουρα θα σου φανεί μικρο μπροστά στην οθοναρα του opo αλλά ίσως σε κερδίσει αλλου.Με λίγα λογια το κρατας, το δοκιμαζεις και αν δεν σου κανει το πουλάς ανετοτατα μιας και όπως πιστεύω ξερεις οτι κρατάει την τιμή του.Ελπίζω να βοήθησα έστω και λιγο.

 

+1 μόνο εσύ μπορείς να αποφασίσεις τι σου αρέσει και τί όχι, δοκίμασέ το και σε καθημερινή βάση και μετά πουλάς το ένα και κρατάς το άλλο ...

Link to comment
Share on other sites

Μοσχοπουλας οπως ειναι σφραγισμενο το iphone6 σε κανα ποζερο που το χρειαζεται για να βγαλει γκομενα και κρατας το one+ για να κανεις τη δουλεια σου. Πας και κανα 4 ημερο εκδρομη με τα φραγκα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εχω ενα τεραστιο διλλημα που μου προεκυψε ξαφνικα...

 

Εχω το one plus one κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος

 

Σημερα για πρωτη φορα στην ζωη μου κερδισα σε διαγωνισμο χαχα στη δουλεια ενα iphone 6 !!!!!

 

Το πηρα το εχω ακομα με ζελατινες κ το σκεφτομαι....

 

Βοηθηστε παιδια !!! Χαχα

Το κραταω ειναι καλυτερο του one plus ή οχι;

 

(δεν ειχα ποτε iphone μονο ipad)

 

Επισης οσοι ξερουν τι λεει το iphone 6 απο αυτονομια γιατι με το oneplus ειμαι κατα ευχαριστημενος

 

Πάντα τυχερός να είσαι. Πουλα το να το ξεφορτωθείς πριν το ανοιξείς Πουλα το και με τα λεφτα που θα πάρεις, αγοραζείς το Oneplus 2 και το 3 οταν βγει. Εγω στην θέση σου, θα το ειχα πουλήσει ε το που έβγαινα απο την δουλειά. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πούλα τον κινέζο και κράτα ένα σοβαρό τηλ φίλε. Η τύχη σου χαμογέλασε και ΄συ σκέφτεσαι να το πουλήσεις?
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελεις (ρε) τυπε. Απλα είναι τα πραγματα για εμένα.

Θέλεις ποζεριά, να πηγαίνεις για καφεδάρα , marlboro στο δεξί χέρι , iphone 6 στο αριστερό και μούσκεμα τα γκομενάκια απο κάτω; Παίρνεις το μηλαράκι.

Θέλεις μία συσκευή η οποία σου δίνει απεριόριστες ελευθερίες ; Πας για τον κινέζο.

Προσωπικά κλίνω προς το μήλο. Καλο το ελέυθερο λογισμικό αλλά σαν το φαίνεσθαι δεν έχει

Στο διάλο γμτ......δεν πληρώ τους παραπάνω όρους για iphone!!!

Καπνίζω Camel........στο αριστερό χέρι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πούλα το iphone και λέγε στις γκόμενες ότι το One είναι το νέο iphone. Το 90% δε θα το καταλάβει!
Για το Oppo Find7 ισχύει !!!!

Άρα μάλλον και για το 1+1 ..... :lol::D:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια

 

Τελικα πουλησα το iphone

 

κακός... θα μπορούσες έστω ένα μήνα να παίξεις (ειδικά στης καφετερίες κλπ ψαρώνουν εύκολα γκομενακια) και μετ αφού κάνει την δουλειά του να το δώσεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...