Jump to content

[Επίσημο] Motorola V635


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και χωρίς την απόδειξη βάση του IMEI βλέπουν και το κάνουν(δύο χρόνια εγγύηση στάνταρ έχει) μόνο κοίταξε να πάς απευθείας σε Μotorola service όχι σε Germanus:)

Οκ, σε ευχαριστώ πολύ.

Όχι δεν πρόκειτε να το πάω σε Γερμανό, μακριά από δαύτον;)

Θα το πάω σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη αυτο το μοντελο το εχει μονο ο Γερμανος,και για να το αποκτησω θα πρεπει να χασω επιδοτηση 100ε απο την Cosmote (μιας και δεν μπορω να την παρω απο τον Γερμανο),πιστευετε οτι αξιζει να δωσω 256ε για την συσκευη?

Τελικα με τις αναβαθμησεις μειωνονται τα bugs?

 

Το πακετο τι περιλαμβανει?

 

Μηπως συμφερει να περασω με φορητοτητα στην Vodafone για να το παρω φτηνοτερα ή και με καποια extra στο πακετο?

 

Τελος σε συγκριση με το 6681 της Νοκια που ειναι ακριβως στα ιδια λεφτα στον Γερμανο τι με συμφερει πιο καλα?

 

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αυτο το μοντελο το εχει μονο ο Γερμανος,και για να το αποκτησω θα πρεπει να χασω επιδοτηση 100ε απο την Cosmote (μιας και δεν μπορω να την παρω απο τον Γερμανο),πιστευετε οτι αξιζει να δωσω 256ε για την συσκευη?

Τελικα με τις αναβαθμησεις μειωνονται τα bugs?

 

Το πακετο τι περιλαμβανει?

 

Μηπως συμφερει να περασω με φορητοτητα στην Vodafone για να το παρω φτηνοτερα ή και με καποια extra στο πακετο?

 

Τελος σε συγκριση με το 6681 της Νοκια που ειναι ακριβως στα ιδια λεφτα στον Γερμανο τι με συμφερει πιο καλα?

 

Ευχαριστω..

 

Τα bugs του δεν είναι τρομερά, αλλά σίγουρα με την αναβάθμιση λύνονται (πχ διάρκεια βίντεο)

Είναι καλό τηλέφωνο και αξιόπιστο, ανάλογα βέβαια και τι ζητάς. Έχει καλή οθόνη και αξιοπρεπή κάμερα και καλό mp3 player, καλή εμφάνιση και κατασκευή δεν φαίνεται πλαστικούρα. Δεν ξέρω να σου πω για το 6681, κάνεις όμως μια σύγκριση μόνος σου γιατί εσύ μόνο ξέρεις τι απαιτήσεις έχεις από ένα κινητό.

Στο κουτί δυστυχώς δεν περιλαμβάνεται τίποτα εκτος του τηλεφώνου, hands free και του φορτιστή, οπότε θα χρειαστεί να πάρεις ή καλώδιο σύνδεσης με υπολογιστή ή αν έχεις συσκευή bluetooth.

Eγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη από το κινητό, καλό σήμα και απόδοση μπαταρίας, με χει βολέψει που χει πολλές λειτουργίες στο μενού του πχ να κλειδώνουν κάποιες εφαρμογές (μενού,μηνύματα, κατάλογος κ.ά.)

Αλλά όλα εξαρτώνται από το τι ζητάς εσύ από ένα τηλέφωνο.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εγω το πήρα τέλη Μαιου 2005 απο γερμανο και νομιζω οτι η εγγυηση ειναι για 1 χρονο. Αν παω για αναβαθμιση θα πληρωσω και αν ναι ποσα?
Link to comment
Share on other sites

εγω το πήρα τέλη Μαιου 2005 απο γερμανο και νομιζω οτι η εγγυηση ειναι για 1 χρονο. Αν παω για αναβαθμιση θα πληρωσω και αν ναι ποσα?

H εγγύηση είναι για 2 χρόνια! Οπότε η αναβάθμιση είναι δωρεάν. Και γω το έχω ένα χρόνο και όταν ανέβω Αθήνα θα το πάω στο εξουσιοδοτημένο κατάστημα για αναβάθμιση.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Υπάρχει κανένα site με θέματα για το συγκεκριμένο κινητό;:O
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα site με θέματα για το συγκεκριμένο κινητό;:O

 

Αυτό θα θελα να μάθω και γω καθώς και τον τρόπο που περνάνε themes στο κινητό.. :O

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Με λίγο googling που έκανα δεν βρήκα τίποτε.:worry:

Ενώ είναι συμπαθητικό τηλεφωνάκι, ο κύριος λόγος που δεν το θέλει η αρραβωνιαστικιά μου (και μάλλον θα έλθει στην συλλογή μου) είναι ότι έχει μόνο 2 θέματα.:confused:

Any help somebody?

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξες μήπως ταιριάζουν themes για άλλα μοτορόλα που χουν παρόμοιες διαστάσεις οθόνης με το δικό μας; Σε άλλα τόπικς βρήκα κάποιες σελίδες με θέματα για μοτορόλα αλλά δεν ήξερα πως τα περνάω.

Πάντως για κοπέλα το κινητό είναι σούπερ, κι ας έχει 3 μονο themes.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξες μήπως ταιριάζουν themes για άλλα μοτορόλα που χουν παρόμοιες διαστάσεις οθόνης με το δικό μας; Σε άλλα τόπικς βρήκα κάποιες σελίδες με θέματα για μοτορόλα αλλά δεν ήξερα πως τα περνάω.

Πάντως για κοπέλα το κινητό είναι σούπερ, κι ας έχει 3 μονο themes.

 

Για τα θέματα δεν το έψαξα τόσο.

Ναι καλό είναι για κοπέλλα, αλλά άμα έχει καλοσυνηθίσει με το Κ700, την μια να έχει τον Τιτανικό, την άλλη την Εθνική (Ζαγοράκης...) κλπ κλπ ε, τότε καταλαβαίνεις ότι της κακοφαίνεται λίγο! :p

Link to comment
Share on other sites

Eεεεεε....δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σ΄αυτή τη ζωή:p

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

176χ220 είναι η οθόνη του;

Aν ναι παίρνει ότι skins παίρνουν τα razr.

 

edit:Είδα ότι είναι 176χ220.

 

 

560 SKINS

 

ΟΔΗΓΟΣ.Πώς να εγκαταστήσετε skins στο Motorola κινητό σας

Link to comment
Share on other sites

Bomber21 ήσουν κατατοπιστικότατος!!! Θα μελετήσω τα links και θα προσπαθήσω! :)

Εdit: με bluetooth γίνεται η δουλειά ή θέλει καλώδιο;;

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

bomber21 ευχαριστούμε.

Θα δοκιμάσω να τα βάλω μόλις ξαναπάω Θεσσαλονίκη μέσα στην εβδομάδα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα σε ολους

το μοτορολα αυτο το αγορασε η αδερφη μ μολις βγηκε και ειναι πολυ καλο.ετσι το πηρα και γω τωρα απο το γερμανο αλλα εχω μια απορια.μαζι μαυτο μ εδωσαν μια καρτα sd μεγαλη οχι trans πουδε χωραει στο τηλεφωνο.τι ακριβως ειναι αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...