Jump to content

[Επίσημο] Motorola V635


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωρίζει κάποιος εάν το πουλάει μόνο ο Γερμανός

επειδή δέν υπάρχει στην σελίδα της Μοτοελλάς υπάρχει πρόβλημα;

 

μόνο ο γερμανός αυτή τη στιγμή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι άλλο λάθος στο V635. Δεν υπάρχει επιλογή για να απενεργοποιήσω την οικονομία μπαταρίας, κάτι που υπάρχει σε όλα τα κινητά ΜΟΤΟΡΟΛΑ. Το αστείο είναι οτι στο εγχειρίδιο λέει οτι στο μενού υπάρχει τέτοια επιλογή κάτι όμως που στην πραγματικότητα δεν υπάρχει
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Κρατιέστε? Κρατηθήτε λοιπόν καλά γιατί βρήκα και άλλα προβλήματα στο V635. Έχουμε και λέμε, εκτός του οτι δε μου εμφανίζει πάντα μόνο την πρωτεύουσα επαφή στον τηλεφωνικό κατάλογο αλλά όλες ενώ όμως το έχω ρυθμίσει να δείχνει μόνο την πρώτη,

δεν υπάρχει επιλογή για ενεργοποίηση ή όχι της οικονομίας μπαταρίας, με αποτέλεσμα το γνωστό σβήσιμο ή όχι των πλήκτρων να το κάνει συνέχεια χωρίς να μπορείς να το βγάλεις

δε μπορείς να δημιουργήσεις καταλόγους στις εικόνες, ήχους κλπ όταν το έχεις στην ελληνική γλώσσα. πρέπει να το αλλάξεις στην αγγλική για να μπορέσεις να το κάνεις αυτό

το Mobile Phone Tools δεν υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα. Στα..μας γράψανε οι αμερικάνοι! οπότε ένα κινητό όλο bugs και προβλήματα. και η πλάκα είναι οτι πήγα σε motorola για να γλυτώσω από τα απίστευτα bugs και κολλήματα των Nokia και ακόμα περισσότερο Symbian κινητών

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Κρατιέστε? Κρατηθήτε λοιπόν καλά γιατί βρήκα και άλλα προβλήματα στο V635. Έχουμε και λέμε, εκτός του οτι δε μου εμφανίζει πάντα μόνο την πρωτεύουσα επαφή στον τηλεφωνικό κατάλογο αλλά όλες ενώ όμως το έχω ρυθμίσει να δείχνει μόνο την πρώτη,

δεν υπάρχει επιλογή για ενεργοποίηση ή όχι της οικονομίας μπαταρίας, με αποτέλεσμα το γνωστό σβήσιμο ή όχι των πλήκτρων να το κάνει συνέχεια χωρίς να μπορείς να το βγάλεις

δε μπορείς να δημιουργήσεις καταλόγους στις εικόνες, ήχους κλπ όταν το έχεις στην ελληνική γλώσσα. πρέπει να το αλλάξεις στην αγγλική για να μπορέσεις να το κάνεις αυτό

το Mobile Phone Tools δεν υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα. Στα..μας γράψανε οι αμερικάνοι! οπότε ένα κινητό όλο bugs και προβλήματα. και η πλάκα είναι οτι πήγα σε motorola για να γλυτώσω από τα απίστευτα bugs και κολλήματα των Nokia και ακόμα περισσότερο Symbian κινητών

 

αν είναι έτσι πρώτη φορά ακούω τέτοια Bugs σε μοτορολα. Τόσο το v600 όσο και το t720 που είχα δεν είχαν το παραμικρό bug. Λες γι'αυτό να μην το έχουν φέρει άλλα καταστήματα εκτός από τον γερμανό? Όσο για το MPT μου φαίνεται περίεργο. Μήπως φτάιει το software στο pc σου και όχι το τηλέφωνο? Εγω με την τελευταία έκδοση Mpt μπορώ να γράψω ελληνικά κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

μόνο ο γερμανός αυτή τη στιγμή

 

 

Ευχαριστώ

 

Agapite kyrie esyka

 

Sas euxaristoume gia tin protimisi pou deixnete sto Diktyo Katastimaton GERMANOS.

 

Tha thelame na sas enimerosoume pos to motorola v 635gia kostizei 309€ (lianikis). Gia tin kaliteri eksipiretisi sas 8a prepei na apef8ein8eite sto plisiestero katastima GERMANOS, opou to prosopiko mas 8a xarei na sas eksipiretisi.

 

Euxaristoume gia tin epikoinonia,

 

Me ektimisi

Diktio katastimaton GERMANOS

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τις πρωτεύουσες επαφές το είχα και ΄γω στο V600. Μου πήρε λίγο καιρό αλλά βρήκα τί έφταιγε. Όταν λοιπόν είχα μία επαφή αποθηκευμένη ως "Όνομα Επίθετο" μου εμφάνιζε όλα τα στοιχεία. Σε επαφές που ήταν αποθηκευμένες ως "Όνομα" (χωρίς κανένα κενό) τότε μου εμφάνιζε μόνο την πρωτεύουσα. Αν θυμάμαι καλά το πρόβλημα το εμφάνιζε μόνο όταν η επαφή ήταν γραμμένη στα ελληνικά (στα αγγλικά το δέχεται).
Link to comment
Share on other sites

Το ΜΒΤ δεν το έχω στον υπολογιστή μου. Αλλά ρώτησα στην ΜΟΤΟΡΟΛΑ και μου είπαν οτι δεν υποστηρίζει ελληνικά
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Το ΜΒΤ δεν το έχω στον υπολογιστή μου. Αλλά ρώτησα στην ΜΟΤΟΡΟΛΑ και μου είπαν οτι δεν υποστηρίζει ελληνικά

 

καλά ασε τι λέει η Motorola....το mpt είναι το ίδιο για όλα τα motorola.

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw edw kai 2 meres to v635 kai einai EKPLIKTIKO, me ton katalogo den brika mexri stigmis kanena problima kai i kamera einai POLY kalis poiotitas!!to idio mou fanike kai to ixeio, pou paizei arketa dynata!!To mono problima einai to poso spanies einai oi T-flash poy oute kan ola ta katastimata germanou den exoun!

 

 

:!: ERWTISI: Xerei kaneis an yparxei tropos na baleis akoustika i handsfree kai na akougetai to mp3 kai apo ta 2 akoustika????pira simera ena handsfree motorola me fm radio alla ta mp3 akougontai mono apo to ena akoustiko....lete na boi8isei ama kodikopoioisw ta mp3 ws mono kai oxi ws stereo??? :O

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακόμα δεν κατάφερα να συνηθίσω τίποτα από αυτό το κινητό, ούτε το πορτάκι, ούτε το μενού της μοτορολα και γενικώς δεν πρόκειται να τα πάω ποτέ καλά μαζί του το πουλάω 250€. Αρχική τιμή ήταν 310€ από τον γερμανό. Ημερομηνία αγοράς πριν μια εβδομάδα μόνο περίπου. Είναι ολοκαινούργιο. Το κινητό έχει 2 χρόνια εγγύηση με την απόδειξη αγοράς. Όσοι ενδιαφέρονται ας στείλουν μήνυμα ή ας επικοινωνήσουν στο 6936114142 μένω μύκονο αλλά πιστεύω κάποια λύση θα υπάρξει μέσω ταχυδρομείου ή μέσω τραπέζης
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να σε παραπέμψω στο σχετικό thread του Buy & Sell, αλλά είδα ότι έβαλες ήδη αγγελία. ;)
Link to comment
Share on other sites

Eyxaristw poly gia tin apantisi!!! :mad: oi pwlites tou germanou 8a eprepe na einai ligo kalytera enimerwmenoi, tsaba ta 30 Eyrw gia to allo handsfree!!!

 

οι πωλητές του γερμανού είναι μ@λ@κ€ς

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην τα βάζετε με τους πωλητές του γερμανού. δεν φταίνε τα παιδιά που δεν είναι ενημερωμένα για τα προϊόντα που πωλούνται στα καταστήματα της αλυσίδας. εγώ που έχω δουλέψει σε κατάστημα γερμανός ξέρω πολύ καλά πως αν από μόνος σου δεν ενδιαφερθείς και δεν να ψάξεις ένα προϊόν, να μάθεις ποιές ακριβώς είναι οι λειτουργίες του, κανείς δεν πρόκειται να σου δίξει ή να σε εκπαιδεύσει. δυστυχώς...
Η υπόθεση είναι τζουτζουμπρούτζου
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο! ;)

 

το μόνο κακό που μπορώ να βρώ σε αυτό το τηλ πλέον. Μα σοβαρά ποιός μηχανικός σκέφτηκε τέτοιο βυσμα? Χάθηκα τα κανονικά σαν των nokia?

Link to comment
Share on other sites

paidia to pira kai ego to kintaki kai einai poli kalo.A kserei kaneis na mou pei pos mporo na to kano na trabaei aperioristi ora video tha imoun akoma pio xaroumenos.exei tin ekdosi software R474_G_08..48.24R_A kapou pire to mati mou oti stis teleytaies ekdoseis logismikou ginetai aperioristi eggrafi video isxyei kati tetoio?
o kosmos den paei kala telika
Link to comment
Share on other sites

Στο RAM Ιουλίου- Αυγούστου γράφει τιμή 247 Ε με ΦΠΑ...

Μήπως Ξέρει κανείς πού θα το βρεί αυτό?

 

Τελικά μήπως μπορεί καποιος να αναφέρει τα πεδία του τηλεφωνικού καταλόγου?

 

Thnx......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το νεο V635.Εχει καποια κολληματα ή κάποιο ελλάτωμα αν γνωρίζει κανεις?οι φωτογραφίες του έχουν ικανοποιητική ποιότητα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...