Jump to content

[Off topic] Umi Zero: Περί παραγγελιών


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το refund έγινε πριν λίγα λεπτά, πάλι καλά, δεν το περίμενα τόσο σύντομα, το κράξιμο κάνει δουλειά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 305
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Order No.: 5420046023990001842615

 

I have ask for cancellation already

 

Dear tinydeal what happened ?

Still Order Status: Processing

If do not have receive my refund in the next hours i escalate the case .

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

tinydeal why dont refund me!!!!!!!!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Order No.5860046022400001379305

Order Date: 1/20/2015 6:01:51 PM

 

email from paypal

Dear Athanasios **************,

 

TinyDeal Co. LTD just sent you a full refund of €70.82 EUR for your purchase.

 

If you have any questions about this refund, please contact TinyDeal Co. LTD.

 

The refund will go to the card you paid with.

Edited by soullis
Link to comment
Share on other sites

two orders 4650046023320000949092 - 9690046023060000949092 i wait for refund and nothing!!!!i wait my money!!!full refund!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που ξέρουμε οτι ο χρηστης tinydeal ειναι όντως απο την εταιρία? Και που εμαθε το myphone ξερει ελληνικα? Θα κανω τον δικηγόρο του διαβολου. Δινει δωρα και Πηγε και ανακάλυψε ολα τα φορουμς που εχει γινει ντορος για να ρίξει σταχτη στα ματια και να μειωθει η αρνητική διαφήμιση?

 

Η δικη μου γνωμη ειναι οσοι κερδίσουν το υποτιθεμενο τηλεφωνο να το ποσταρουν. Και αν ειναι χρηστες με σημερινή εγγραφη νταξει.... Το νοον νοειτο

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Order Number: 6080046022720001920887

Date Ordered: Tuesday 20 January, 2015

 

I want a full refund, too, please.

Edited by mclound
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που ξέρουμε οτι ο χρηστης tinydeal ειναι όντως απο την εταιρία? Και που εμαθε το myphone ξερει ελληνικα? Θα κανω τον δικηγόρο του διαβολου. Δινει δωρα και Πηγε και ανακάλυψε ολα τα φορουμς που εχει γινει ντορος για να ρίξει σταχτη στα ματια και να μειωθει η αρνητική διαφήμιση?

 

Η δικη μου γνωμη ειναι οσοι κερδίσουν το υποτιθεμενο τηλεφωνο να το ποσταρουν. Και αν ειναι χρηστες με σημερινή εγγραφη νταξει.... Το νοον νοειτο

 

παίζει ο TinyDeal_ να είναι troll....καλό

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειμαστε μπολικοι ε?

Παντως εγω δεν εχω παρει μαιλ ακομη!

Και για να ειμαι και δικαιος, να πω οτι ειναι σωστη η κινηση εκ μερους των διαχειριστων, να αφησουν αυτο το θεμα ανοιχτο και ξεχωριστο, αποδειξη σεβασμου στα μελη του φορουμ, προκειμενου αυτα να μην μεινουν ξεκρεμαστα, αλλα να εχουν ενα μερος συναντησης, συζητησης και ανταλλαγης αποψεων, κατι στο οποιο αλλωστε βαζιζεται και η κεντρικη ιδεα ενος φορουμ.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειμαστε μπολικοι ε?

Παντως εγω δεν εχω παρει μαιλ ακομη!

Και για να ειμαι και δικαιος, να πω οτι ειναι σωστη η κινηση εκ μερους των διαχειριστων, να αφησουν αυτο το θεμα ανοιχτο και ξεχωριστο, αποδειξη σεβασμου στα μελη του φορουμ, προκειμενου αυτα να μην μεινουν ξεκρεμαστα, αλλα να εχουν ενα μερος συναντησης, συζητησης και ανταλλαγης αποψεων, κατι στο οποιο αλλωστε βαζιζεται και η κεντρικη ιδεα ενος φορουμ.

Και εγώ δεν έχω λάβει email αλλά 2 μνμ εδώ στο personal inbox μου από TinyDeal_. Πως ζητάμε refund, ξέρεις?

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω λάβει email αλλά 2 μνμ εδώ στο personal inbox μου από TinyDeal_. Πως ζητάμε refund, ξέρεις?[/quote

 

Ειναι κατι που δεν εχει χρειαστει ποτε να κανω, αλλα θεωρω ειτε σε απ ευθειας επικοινωνια με το καταστημα ειτε ανοιγοντας θεμα στο pay pall.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω λάβει email αλλά 2 μνμ εδώ στο personal inbox μου από TinyDeal_. Πως ζητάμε refund, ξέρεις?
μιλα στο τσατ του TinyDeal και ζητα refund

εγω μιλησα χθες και ενω μου ειπαν σε 2/3 μερες σημερα μπηκαν τα χρηματα στο paypal

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και εγω τρια τηλ αγορασα εχτες και ανοιξα υποθεση στο paypal περιμενω και εγω επιστροφη χρηματων.
Link to comment
Share on other sites

ούτε ένα, ούτε δύο, αλλά τρία.... :lol: χα χα χα :lol: χα χα χα :lol:

είπαμε να¨"φας"...εσύ ξεκωλ....κες!!

φαντάσου όμως να σου καθότανε η φάση.

θα είχες καβατζώσει 3 στην τιμή του ενός. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...