Jump to content

FIFA Football 2005 Vs Pro Evolution Soccer 4


dBpanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το μονο μειονέκτημα στο pes4 είναι ότι η περιγραφή του αγώνα δεν είναι ακριβώς στο κατάλληλο σημείο , και ότι ορισμένες ομάδες δεν έχουν τα αυθεντικά τους ονόματα αλλα αυτά τα μικρά σφάλματα δεν μπορούν να χαλάσουν την μαγια του!!! άλλωστε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας ;)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Μακράν το pro evolution 4! To FIFA μπροστά του γονατίζει....

 

(Just a comment: Είναι η ιδέα μου ή οι παίχτες στο PES4 είναι υπερβολικά στραβοκάνηδες??? Μου βγαίνει η πίστη για να βάλω γκολ...)

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Revan ( 3 Δεκ. 2004 , 18:15)

 

υπερβολικά στραβοκάνηδες??? Μου βγαίνει η πίστη για να βάλω γκολ...)

 

το να μην βάζεις εύκολα goal είναι ένα ρεαλιστικό στοιχειο του pes4.εξάλλου και στην πραγματικότητα οι διαφορες ανάμεσα στις ομάδες είναι μικρές τα score θα είναι μικρά με 1-2 goal.οποιος θέλει τα εύκολα υπάρχει και το fifa :whistle:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo ( 4 Δεκ. 2004 , 09:07)

 

το να μην βάζεις εύκολα goal είναι ένα ρεαλιστικό στοιχειο του pes4.εξάλλου και στην πραγματικότητα οι διαφορες ανάμεσα στις ομάδες είναι μικρές τα score θα είναι μικρά με 1-2 goal.οποιος θέλει τα εύκολα υπάρχει και το fifa :whistle:

 

μπα δεν είμαι για τα εύκολα.... :cool:

 

πάντως είναι κάτι φάσεις που βγαίνω μόνος μου μέσα στη μεγάλη περιοχή από το πλάι τραβάω σουτ και η μπάλα πάει στου @#$$%# τη μάνα...

 

Το άλλο ολίγον εκνευριστικό κατά τη γνώμη μου είναι ότι δείχνει συνέχεια replays. Φεύγει η μπάλα 10 μετρα πάνω από το τέρμα και σου δείχνει και replay και λέει και ο σχολιαστής "ω τι ατυχία στο τσακ το έχασε..." :!:

 

Αλλά αυτά είναι μόνο πταίσματα... pro evo 4 forever!!!

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

για να παει καλα η μπαλα στο τερμα πατας το σουτ και το βελακι κρατημενο προς το τερμα και η μπαλα παει ευθυγραμμα προς τα δυκτια ;)οσο για τον σχολιασμο το εχουμε αναφερει πως ειναι λιγο αστοχος! αλλα αυτα τα λαθακια δεν μπορουν να μιωσουν την μαγια του pes4.
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ πολύ καλό το evolution4(xbox), αν και δεν έπαιξα ακόμα το fifa2005 αλλά έχω μια (γελοία μάλλον) απορία! Μετά την παράταση, τα πέναλτυ πως εκτελούνται;;; Γιατί τα αλλάξανε;; Προσπάθω να διαλέξω γωνία και τη στέλνει σχεδόν πάντα στο κέντρο της εστίας!
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

οταν αργεις να βαρεσεις παει εντρο. αν θες γωνια πατα το βελακι και και ταυτοχρονα το κουτακι αλλα γρηγορα και η μπαλα θα παει χαμηλα στην γωνια.αλλα αν εχουμε τετια προβληματα ας τα σιζητησουμε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=49455&perpage=20&pagenumber=2
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

FIFA is DEAD. PES4 και τα μυαλά στα κάγκελα. Το μόνο που δε μου αρέσει στο Pro είναι ότι δεν μπορώ να βάλω πιο πολύ φάλτσο στα foul, αλλά πάλι είναι μπροστά με διαφορά
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mousi (15 Δεκ. 2004 , 14:45)

 

FIFA is DEAD. PES4 και τα μυαλά στα κάγκελα. Το μόνο που δε μου αρέσει στο Pro είναι ότι δεν μπορώ να βάλω πιο πολύ φάλτσο στα foul, αλλά πάλι είναι μπροστά με διαφορά

 

για να βάλεις φάλτσα πατάς βελάκι κάτω το 0 να γεμίσει την μέση τις μπάρας και διαλέγεις τι φάλτσο θες να πάρει. επειδή τα φάλτσα είναι πολλά καλύτερα να σημαδεύεις λίγο ποιο έξω. ;)

 

αλλα ρε παιδιά γιατί δεν συνεχίζουμε το θέμα με τα προβλήματα μας στα παιχνίδια στο thread που αναφέρω παραπάνω :( :worry:

 

το καθένα είναι για ξεχωριστή συζήτηση! :(

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αφου επαιξα το demo του FIFA 2005, το εβγαλα αμεσως. Κατι δεν πηγαινε καλα, μια απο τα ιδια, τιποτα το διαφορετικο. Εδω και μια εβδομαδα παιζω PES 4 και εχω κολλησει... Τρομερο!!! Παω να χωσω μερικα γκολακια... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια, υπάρχει τρόπος να περάσουμε καινούριες ομάδες, στάδια, και παίκτες στο PES4? Και εάν ναι, πως? Πάντως στο ΦΙΦΑ κάτι τέτοιο είναι εφικτό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...