Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ημέρα θα την βγάλεις άνετα,εκτός αν λιώνεις το κινητό με πολυ και βαριά χρηςη.

Αν μας δώσει η LG τα καλούδια του software του G4 συν την 5.1.1 ιςως δούμε και περαιτέρω βελτίωση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο τη στιγμη που κανεις δεν ανεφερε προβλημα οθονης σε παρτιδα 504 υποθετω οτι ειτε δεν υπαρχει σειρα 504 ακομα στην αγορα ειτε οτι δεν υπαρχει προβλημα η παρτιδα

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που κανεις δεν ανεφερε προβλημα οθονης σε παρτιδα 504 υποθετω οτι ειτε δεν υπαρχει σειρα 504 ακομα στην αγορα ειτε οτι δεν υπαρχει προβλημα η παρτιδα

 

504 κυκλοφόρησε από την Vodafone. Τώρα εάν έχει πρόβλημα άγνωστο. Μπορεί να μην έχει, μπορεί όμως και να έχει και απλώς οι κάτοχοι του να μην το διαπίστωσαν ακόμα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα νέο σήμερα από αυτούς που το έχουν στείλει procordia για αλλαγή οθόνης;;;
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλε μνμ η βοντα και μ ειπε οτι τριτη μπορω να περασω να το παραλαβω ! ειπαν οτι εγινε επισκευη αν και δεν ζητησα αυτο αλλα τελοσπαντων ! οποτε περιμενω να δω τι εκαναν !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλε μνμ η βοντα και μ ειπε οτι τριτη μπορω να περασω να το παραλαβω ! ειπαν οτι εγινε επισκευη αν και δεν ζητησα αυτο αλλα τελοσπαντων ! οποτε περιμενω να δω τι εκαναν !

Την Τρίτη που μας έρχεται;;;

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τιποτα για 3ο update και ποτε;

Όποτε βγάλει και ανάλογα με την συσκευη πχ branded η unbranded.

Εγω το τελευταίο που εχω ειναι το V10c ενώ εξωτερικό έχουν παρει και 10d και 10e.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όποτε βγάλει και ανάλογα με την συσκευη πχ branded η unbranded.

Εγω το τελευταίο που εχω ειναι το V10c ενώ εξωτερικό έχουν παρει και 10d και 10e.

Και εγώ 10e έχω.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 10e έχω.

Ειναι ανάλογα την χώρα,αν ειναι branded η unbranded και αν ειναι 16 η 32αρι μοντέλο.

Εμένα δεν μου βγάζει νέο.

 

Υπάρχει κανα εργαλείο σε στυλ pc companion σε Sony που μπορει μεςω windows να δούμε αν εχει βγει νέο update;

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ανάλογα την χώρα,αν ειναι branded η unbranded και αν ειναι 16 η 32αρι μοντέλο.

Εμένα δεν μου βγάζει νέο.

 

Το δικό μου είναι 16αρι Ελληνικό από Γερμανό. Unbranded.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία βοήθεια.

Τα τηλεφωνά της προσφοράς έχουν ακουστικά μέσα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία βοήθεια.

Τα τηλεφωνά της προσφοράς έχουν ακουστικά μέσα?

Και το δικό μου είχε κανονικά.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Και το Κορεάτικο δικό μου το ίδιο (και μάλιστα τα QuadBeat 2, που θεωρούνται καλά). Επίσης, να πω ότι εμένα είναι 501, κατασκευής 1/2015. Δεν έχει κανένα πρόβλημα, αλλά θεωρώ ότι είναι απαράδεκτο για αυτόν τον επεξεργαστή να έχει τέτοια lags. Επειδή θεωρώ ότι το HTC M9 αποκλείεται να είναι έτσι χάλια, κατηγορώ την LG για το βιαστικό λειτουργικό που διέθεσε με αυτό το hardware! Ελπίζω μόνο σε κάποιο μελλοντικό σωστό update, αλλιώς το κινητό κρατείται μόνο ως συλλεκτικό (μιας και είναι και το κόκκινο 32άρι)...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μόλις γύρισα από procordia...Δυστυχώς απογοήτευση...με πήραν τηλ το πρωί και μου είπαν να περάσω να παραλάβω.Τελικά πήγα και μου είπαν ότι άλλαξαν σε ένα άλλο flex 2 οθόνη το πρωί και παρουσίασε το ίδιο πρόβλημα.οπότε θα πρέπει να περιμένω νέα παραλαβή ανταλλακτικών από βδομάδα.Τους είπα ότι είναι τραγική η αντιμετώπιση προς έναν πολύ καλό πελάτη τους, Τους είπα ότι γίνεται τρελή δυσφήμιση στο myphone.gr, μέχρι και την προστασία καταναλωτή ανέφερα,η μόνη απάντηση της υπαλλήλου ήταν: τι να κάνουμε κύριε Μυριαγκε; η LG ίσως μας ενημερώσει ότι έτσι είναι η οθόνη κι ότι δεν έχει πρόβλημα...Της ζήτησα να μιλήσω με κάποιον πιο υπεύθυνο και μου έδωσε το τμήμα εξυπηρέτησης της LG. Εκεί είπα τα ίδια, μου είπαν τα ίδια, ζήτησα να μιλήσω με κάποιον πιο υπεύθυνο και μου είπαν ότι δεν υπάρχει πιο υπεύθυνος.πείτε μου τι κάνουμε...; το κινητό είναι από την Παρασκευή στο service...με έχουν καλέσει 2 φορές να παραλάβω, έχω πάει να παραλάβω, την πρώτη φορά είχε χειρότερο πρόβλημα και την δεύτερη μου είπαν αυτό που σας γράφω παραπάνω.Δ Ο Υ Λ Ε Μ Α με λίγα λόγια...
Link to comment
Share on other sites

το προβλημα λυνεται ως εξης.

περιμενεις και την 3 επισκευή και εφοσον δεν σε αφησει ικανοποιημενο τους κανεις καταγγελια για προυπαρχον κατασκευαστικοε ελαττωμα και αναφερεις οτι θελεις αντικατάσταση συσκευης ιδιων η ανωτερων χαρακτηριστικων

μη ξεχασεις να ζητησεις τεχνικες αναφορες για καθε ενα service που εκαναν στη συσκευή σου

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Και μιλάμε για την Procordia. Φανταστείτε τι θα γίνει στην Arvato που τα στέλνει η Voda....:wacko:

Είναι πραγματικά ντροπή να ταλαιπωρούν έτσι τους πελάτες.την είχα πολύ ψηλά την LG και την procordia...με την arvato πάντως ποτέ δεν είχα τόσο μεγάλο πρόβλημα... Κανονικά θα έπρεπε να προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση συσκευής, αν ήθελαν να είναι σωστοί...

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ

Τοτο δικό μου το παρεδωσα τη Δευτέρα και μου είπαν ότι την Τρίτη θα ήταν στην Αθήνα για έλεγχο και επισκευή.

Αύριο θα τούς πάρω τηλέφωνο να μάθω τι γίνεται. Βλάση, θα τούς πω τα ίδια πού τους είπες ότι γίνεται ντόρος στο Myphone.

 

Και το δικό μου έχει ακουστικά μέσα στο κουτί.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν το συνδεεται στο pc το βλεπει σαν αποθηκευτικο χωρο?εμενα μονο φορτιζει πως μπορω να το αλλαξω?

Τελικα ελειπαν αρχει απο το pc εστρωσε τωρα.

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ

Τοτο δικό μου το παρεδωσα τη Δευτέρα και μου είπαν ότι την Τρίτη θα ήταν στην Αθήνα για έλεγχο και επισκευή.

Αύριο θα τούς πάρω τηλέφωνο να μάθω τι γίνεται. Βλάση, θα τούς πω τα ίδια πού τους είπες ότι γίνεται ντόρος στο Myphone.

 

Και το δικό μου έχει ακουστικά μέσα στο κουτί.

Θανάση μέσω Vodafone το έστειλες;;; Πολύ φοβάμαι ότι το δικό σου είναι αυτό που άλλαξαν οθόνη κι έχει το ίδιο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω αγοράσει από το γερμανό.

Μίλησα τηλεφωνικά με το Τμήμα υποστήριξης της LG μου είπαν και Το άφησα στο τοπικο Εξουσιοδοτημενο Service της sony στην περιοχη μου (Πατρα) που εχει αναλαβει μεταξυ αλλων και τα lg για ελεγχο (οχι επισκευη) και προωθηση στο καταληλο σερβις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...