Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις αλλαξανε πλακετα ολα καλα. Το εχω απο περυσι τον απριλιο. Πλακετα μου αλλαξε το δεκεμβριο. Απο τοτε (προς το παρον :) ολα καλα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έπιασα πρώτη φορά αφού όπως σας είπα το πήρα για την Mother μου παρτίδα 510 αψεγαδιαστο. Δηλώνω εντυπωσιασμενος! Το κινητό είναι respect, πολύ δύναμη, πολύ καλή οθόνη, κάμερα όσο την δούλεψα καλή όσο του g3 και λίγο καλύτερη, ζεστό σε λογικά πλαίσια λόγω αναβαθμισεων. Πράγματικα χαίρομαι που της το προτείνα και ισχύει ότι στα λεφτά του για συσκευή που εισάγεται επίσημα με ότι συνεπάγεται αυτό παίζει μπάλα μόνο του. Πανέμορφο! Well done! Και για να μην αναρωτιέστε και η Mother Androidfreak είναι και πριν είχε note 3αρι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έπιασα πρώτη φορά αφού όπως σας είπα το πήρα για την Mother μου παρτίδα 510 αψεγαδιαστο. Δηλώνω εντυπωσιασμενος! Το κινητό είναι respect, πολύ δύναμη, πολύ καλή οθόνη, κάμερα όσο την δούλεψα καλή όσο του g3 και λίγο καλύτερη, ζεστό σε λογικά πλαίσια λόγω αναβαθμισεων. Πράγματικα χαίρομαι που της το προτείνα και ισχύει ότι στα λεφτά του για συσκευή που εισάγεται επίσημα με ότι συνεπάγεται αυτό παίζει μπάλα μόνο του. Πανέμορφο! Well done! Και για να μην αναρωτιέστε και η Mother Androidfreak είναι και πριν είχε note 3αρι

Ρε συ δεν πιστεύω η mother να είναι Πετρούπολη;;; Και να έχει wind;;;; :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ δεν πιστεύω η mother να είναι Πετρούπολη;;; Και να έχει wind;;;; :p

Χαιδαρι με cosmote!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Thanks!

 

ειδα καποια ποστ να αναφερουν καλυτερη συμπεριφορα με 15α ..

 

αν περασω ota την 15α ,κανω factory reset κ μετα restore απο το back up,,ειμαι οκ?

 

καλυτερα περνα με flash tool την 15α (εχουν μεινει νομιζω καποια λινκ διαθεσιμα) και μετα reset to defaults

Εγω προσωπικα την προτεινω την 15α γιατι οι επομενες εκδοσεις φρεναρουν καπως το κινητο

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον σε Glex 2 βλέπω να πηγαίνω και εγώ φίλε!!

Τα είδα σε βίντεο (unboxing,test κλπ)

Το μόνο που με προβλημάτισε ειναι το πλαστικό πίσω που λένε για τις μικρό γρατζουνίες

Και τα άσχημα λόγια για το SD 810 που λένε σε διάφορα αλλα site :/

 

με 20ε αλλαζεις και το καπακι σε κοκκινο αν θες απο αμαζον

τα περι throttling εχουνν βαση αλλα στην καθημερινοτητα του κινητου δεν υπαρχει θεμα.

Επισης το ασημοπλαστικο το γυρω γυρω θελει προσοχη γιατι ειναι ευκολο να γινουν μικρα βαθουλωματα.

Edited by kutulu26
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ευχαριστηθείτε το. Κλέβει εκκλησίες στα 240 που κανει καινούργιο !

Δηλαδή πραγματικά αν δε μου έτρωγε 500 ευρώ το αμάξι στα ξαφνικά θα τα ξανασκαγα στην LG για να το ξαναπάρω ίσα μόνο για να το βλέπω !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάτω από 240 πλέον. Και όταν είχε πάει 270 έλεγα ότι δεν μπορεί να πάει άλλο κάτω...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Κάτω από 240 πλέον. Και όταν είχε πάει 270 έλεγα ότι δεν μπορεί να πάει άλλο κάτω...:lol:

 

199 το πασχα σταντε!

Link to comment
Share on other sites

199 το πασχα σταντε!

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει τόσο στοκ. Καπου εδω αντε στα 220 θα αρχισει να ξαναανεβαινει

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας ...

Υπάρχει κάπου στο menu η "προγραμματισμένη ενεργοποίηση" ?

Ευχαριστώ

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει τόσο στοκ. Καπου εδω αντε στα 220 θα αρχισει να ξαναανεβαινει

 

σιγουρα υπαρχει πολυ στοκ, αλλα γενικα εχουν παρει το κατηφορο ολα τα μοντελα.

 

Το ζητημα ειναι να βρειτε παιδια συσκευη με καλη οθονη χωρις κιτρινιλες παντως.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι να μην έχει κόκκο. Αν και δεν καταλαβα ποτέ αν ήταν θέμα εφαρμογής, περιβάλλοντος γενικά ή οθόνης.

Άλλες φορές έβλεπα, άλλες όχι.

 

Για το στοκ δε θα εβαζα τα λεφτα μου. Μιλάμε για μια συσκευή που δε τράβηξε καθόλου εμπορικά.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εδωσα το προηγουμενο επειδη μου την εσπαγε το θεμα του κοκκου ειδικα το βραδυ...Λιγη κιτρινιλα μπορω να την υποστω
Link to comment
Share on other sites

Η μπαμπακια είναι ότι η τιμή του είναι χώμα και αν θες στο χρόνο επάνω να το δώσεις τον ήπιες.Εγώ του έχω θήκη quick circle από την πρώτη στιγμή, αγρατζουνιστο και χωρίς ρουτ με το σκεπτικό στο χρονο να το έδινα κανα 200άρι μπας και πάρω το note 6.Αλλά η τιμή είναι χώμα πλέον.πόσο θα αξίζει άραγε τέλος του 16...
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εδωσα το προηγουμενο επειδη μου την εσπαγε το θεμα του κοκκου ειδικα το βραδυ...Λιγη κιτρινιλα μπορω να την υποστω

 

Τι εννοείς "το θέμα του κόκκου"? (καμμένα pixels, ή διακρίνεις στα 403ppi τα pixels της OLED?)

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας ...

Υπάρχει κάπου στο menu η "προγραμματισμένη ενεργοποίηση" ?

Ευχαριστώ

 

έχουμε κάποια απάντηση εδώ παιδιά ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "το θέμα του κόκκου"? (καμμένα pixels, ή διακρίνεις στα 403ppi τα pixels της OLED?)

 

H εικόνα δεν είναι όσο καθαρη πρεπει. Υπάρχει grain effect δυστυχως που της αφαιρει το άριστα

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

199 δολλαρια τελικη τιμη στην Αμερική ξεκλείδωτο απο τις εταιριες κινητης! Το 32αρι κιολας. Ελα να βγαινουν και σε ebay να παραγγειλουμε :D

 

Πηγή gsmarena

Link to comment
Share on other sites

βουρ παιδιά ...

και σσσσσστ να μην το ακούνε πολλοί :lol:

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε ποια παρτίδα είναι;

Κατέβασε το LG Phone from φίλε μου είναι τα τρία πρώτα γράμματα του sn. Αλλιώς δες στο κουτί στο αυτοκολλητο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά όποιος ενδιαφέρεται πουλάω 2 θήκες πολύ καλές και όμορφες θήκες σιλικόνης σφραγισμένες 7 ευρώ την μια ή 10 ευρώ και τις 2 με 10 ευρώhttp://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/608662-lg-g-flex-2-θηκες-σφραγισμενες-7-ευρώ-προσφορά/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...