Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με γειά και να το χαρείς!

Στο λινκ που μου εστειλες παλι 299 το δειχνει, αλλα μικρό το κακό.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

299 γραφει φιλε

 

Εμένα γιατί βγάζει άλλο ποσό παιδιά ? το ίδιο λινκ πατάω ... μήπως επειδή έλαβα με mail την προσφορά απο τα Crazy Sundays ? δεν ξέρω ,,,

Πάντως εγώ σήμερα έκανα την παραγγελία και χρεώθηκα 288€ ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Δε βαριέστε , μεγειες φίλε καλομιλητο

 

 

Ευχαριστώ πολύ ...

Απο χθες έχω διαβάσει πάνω απο 100 σελίδες αυτού του νήματος :) και πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή σύμφωνα και με τα γραφόμενά σας εδώ ....

Μέχρι τώρα είχα δοκιμάσει 3-4 "επώνυμες" κινέζικες συσκευές (όχι ότι είχα παράπονο) αλλά τώρα είπα να πάω κάποιο/α επίπεδο ποιο ++++ ;)

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, η καλύτερη, αλλα και πιο ακριβή λύση είναι η γνήσια θήκη με το Quick circle. Εναλλακτικά, αν δεν σου αρέσει η θήκη με το πορτάκι, υπάρχει και αυτή, η οποία φαίνεται πολύ ποιοτική και είναι σε προσφορά:

 

http://www.amazon.co.uk/Ringke-Screen-Protector-Protection-Premium/dp/B00SVYPSA4/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1452884752&sr=8-3&keywords=ringke+g+flex+2

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, η καλύτερη, αλλα και πιο ακριβή λύση είναι η γνήσια θήκη με το Quick circle. Εναλλακτικά, αν δεν σου αρέσει η θήκη με το πορτάκι, υπάρχει και αυτή, η οποία φαίνεται πολύ ποιοτική και είναι σε προσφορά:

 

http://www.amazon.co.uk/Ringke-Screen-Protector-Protection-Premium/dp/B00SVYPSA4/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1452884752&sr=8-3&keywords=ringke+g+flex+2

 

Όταν λες ακριβή η Quick circle πόσο;;

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 30 με 35 ευρώ

 

Που την βρίσκεις 30-35 ευρώ;;

 

Στο skroutz τις έχει πανάκριβες https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/m/30/LG.html?keyphrase=lg+g+flex+2+

Link to comment
Share on other sites

Η Quick circle Στο .. ebay απο USA 22€ , απο Κορεα 35€ και εμείς 90€ !!! ........... πάντα είμαστε οι ποιο ωραίοι ... :ninja: έχουμε και κρίση
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα 32 ευρώ από το eshop, μαζί με το κινητό

 

Αν λες αυτη εδω http://www.e-shop.gr/lg-ccf-620-case-g-flex-2-black-p-TEL.022500 δυστηχως εξαντληθηκε :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμία.35 ευρώ από procordia την πήρα!πριν δύο μήνες να είμαι ακριβής.

Πηγες απο το καταστημα η' την παρηγγειλες απο το site τους;;

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος αυτής της μοναδικής συσκευής που η LG δικαίως την ονομάζει "έργο τέχνης" ... (παρτίδα 510)

Στις λίγες ώρες που την πασπατεύω έχω τις καλύτερες εντυπώσεις ................... δεν ξέρω απο που να αρχίσω ...

Έγιναν όλες οι αναβαθμίσεις και είμαι στις ρυθμίσεις (όποια πρότασή σας δεκτή) .

 

Περιμένω και τις θηκούλες μου και είμαι κομπλέ ...

Μια ερώτηση μόνο (ίσως χαζή): Έχει προ-τοποθετημένo κάποιο tempered ή gorilla glass ? Ευχαριστώ

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος αυτής της μοναδικής συσκευής που η LG δικαίως την ονομάζει "έργο τέχνης" ... (παρτίδα 510)

Στις λίγες ώρες που την πασπατεύω έχω τις καλύτερες εντυπώσεις ................... δεν ξέρω απο που να αρχίσω ...

Έγιναν όλες οι αναβαθμίσεις και είμαι στις ρυθμίσεις (όποια πρότασή σας δεκτή) .

 

Περιμένω και τις θηκούλες μου και είμαι κομπλέ ...

Μια ερώτηση μόνο (ίσως χαζή): Έχει προ-τοποθετημένo κάποιο tempered ή gorilla glass ? Ευχαριστώ

 

Φίλε μου εσύ από πού παρήγειλες θήκη;;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εσύ από πού παρήγειλες θήκη;;

 

e-bay ... εδώ δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

)

Περιμένω και τις θηκούλες μου και είμαι κομπλέ ...

Μια ερώτηση μόνο (ίσως χαζή): Έχει προ-τοποθετημένo κάποιο tempered ή gorilla glass ? Ευχαριστώ

 

Αφου παρήγγειλες τις θήκες, παρήγγειλε κι ένα τζάμι, γιατί δεν εχει.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει ε ? .... χμμμ πως είχα αυτή τη (χαζή) εντύπωση ... ... αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει σε κάποια προσφορά ότι το είχαν τοποθετημένο έτοιμο με την αγορά του (ίσως ήταν δώρο) ... τεσπα

Ευχαριστώ πάντως

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Για service-εγγύηση πως κινούμαστε;

Παίρνουμε την LG; Την Procordia; Το πάμε από εκεί;

 

Γράψε το πρόβλημά σου για αρχή στο Chat της LG και θα κατευθύνουν εκείνοι, αλλιώς, μπορείς να πάρεις κατευθείαν την Procordia

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...