Jump to content

Ποιο smarthphone να διαλεξω????


Gennaios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας θα ηθελα την γνωμη σας για την επιλογη smarthphone(οικονομικου σχετικα) κατω απο 200 δλδ!

 

εχω καταληξει στα εξης!

 

Xperia E3

Motorola Moto G

Samsung Galaxy Ace 4

 

και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το καθενα γτ ολα εχουν απο καποιο μειονεκτημα!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ουτε λογως για το ace 4 κατι θα ξερετε!κλινω προς το moto g(4.5 ιντσες) γιατι θα με βολευε περισσοτερο το μεγεθος απο τις 5 ιντσες!στην κατηγορια αυτη δλδ τα συγκεκριμενα μου προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

ουτε λογως για το ace 4 κατι θα ξερετε!κλινω προς το moto g(4.5 ιντσες) γιατι θα με βολευε περισσοτερο το μεγεθος απο τις 5 ιντσες!στην κατηγορια αυτη δλδ τα συγκεκριμενα μου προτεινετε?

 

Υπάρχουν δύο Moto G, ένα του '13 και ένα του '14.

Το 2014 έχει στερεοφωνικά ηχεία, είναι δίκαρτο και 5 Inch. Επίσης, 8mp camera... http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g_%282014%29-6647.php

Το 2013 καλύτερη αυτονομία και πιο compact... http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g-5831.php

 

Επειδή μπορεί να ξεχνάω κάποια άλλη διαφορά checkare τα links και ανάλογα με τις ανάγκες σου αποφασίζεις. Και τα δύο είναι πάντως vfm :)

Ideas are bulletproof
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου γνωριζω πως το 5 Inch εχει καλυτερη καμερα και τα σχετικα απλα μου φαινεται καπως μεγαλο το 5αρι!
Link to comment
Share on other sites

αν θα παρεις το moto g των 4.5 ιντσων, παρε το 4G που γραφω πανω, οχι το απλο

(το λεω και για τον αποθηκευτικο χωρο, οχι μονο για το 4G)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας θα ηθελα την γνωμη σας για την επιλογη smarthphone(οικονομικου σχετικα) κατω απο 200 δλδ!

 

εχω καταληξει στα εξης!

 

Xperia E3

Motorola Moto G

Samsung Galaxy Ace 4

 

και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το καθενα γτ ολα εχουν απο καποιο μειονεκτημα!ευχαριστω!

 

καλύτερο είναι το Ε3 με μικρές διαφορές από τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

αδερφε μου βγαινει σε 4g με 4.5 ιντσες?γτ οπου το εχω βρει ειναι παντου 3g υπαρχει 4g?

 

http://www.skroutz.gr/s/5083685/Motorola-Moto-G-4G-8GB.html

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα υπαρχει μονο στην συνδεσιμοτητα?

 

Και ότι στο 4G μπορείς να επεκτείνεις τον αποθηκευτικό χώρο μέσω μιας κάρτας μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω παιδια!κλεινω στο moto g 4g δλδ?αν υπαρχει καποιο αλλο εκτος του lg που να το ανταγωνιζεται μπορειτε να μου το προτεινετε αλλα απο αυτα που ακουω εχω καταληξει sto Μοτο g!
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου γνωριζω πως το 5 Inch εχει καλυτερη καμερα και τα σχετικα απλα μου φαινεται καπως μεγαλο το 5αρι!

 

Μη νομίζεις... και γω έτσι έλεγα μέχρι που έπιασα 5ιντσο στα χέρια μου και από εκεί που έλεγα 4,3 με 4,5ιντσ μέγιστο, πήρα 5άρι...

Δες και συ από κοντά και ίσως αλλάξεις γνώμη.

Ideas are bulletproof
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά το Samsung galaxy s3 neo πως το βλέπετε αξίζει στην τιμή τον 169€? Καλές γιορτές

Καλύτερα να ανοίξεις δικό θέμα για να έχεις μεγαλύτερη ανταπόκριση. Είναι καλή η τιμή, αλλά υπάρχουν καλύτερα στα 170€.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...