Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατι μερες τωρα δεν γραφω και συχνα.Ξερω οτι δεν σας λειπω μια και το μυαλο ολων μας ειναι σε παραλιες .Αντιμετωπιζω ομως ενα προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.Βαφω τα καγκελα στο σπιτι και αν θελετε,αφηστε λιγο το κινητο και ελατε να με βοηθησετε.Βαλτε ενα χερακι να τελειωσω και εγω βαζω τους φραπεδες.

Καλες δροσιες !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ελειπα αυτες τις ημερες οποτε αν και εσεις μου απαντησατε αμεσα, δεν μπορεσα να σας ευχαριστησω! :O (Thanks nervous, theka_2003, ntanny! :happy: :D )

 

Ας αναφερω τι συνεβη για να ξερουν και οι υπολοιποι αν τυχει και συμβει σε καποιον αλλο. Το κινητο ξαφνικα, και χωρις να το εχω συνδεσει με το bluetooth για αρκετες μερες - δηλαδη χωρις να εχω εγκαταστησει καποιο προγραμμα ή οτιδηποτε αλλο- αρχισε να κλεινει οποτε ανοιγα οποιαδηποτε εφαρμογη (ακομη και τις Επαφες) ή κολλουσε στο λογοτυπο της Nokia και επανεκκινουσε. Το φαινομενο αυτο συνεχιστηκε ειτε ειχε μεσα καρτα μνημης ειτε οχι , και ενω ηταν πληρως φορτισμενο. Το soft format δεν εκανε τιποτα, οποτε κατεφυγα στο hard format το οποιο και το "εστρωσε", τουλαχιστον μεχρι τωρα.

Δυστυχως δεν ειχα φροντισει για backup της μνημης (και μετα δεν γινοταν γιατι εκλεινε συνεχως το κινητο) οποτε εχασα ολα τα μηνυματα, ρυθμισεις, ημερολογιο μου... :(

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα Bluetooth USB Adapter (Gigabyte USB Dongle). O adapter βλέπει το κινητό και από το κινητό μπορώ και στέλνω με Push service με τον FExplorer τις φωτογραφίες μου.

 

Ωστόσο το Nokia PC Suite αρνείται να συνδεθεί. Καμία ιδέα;

 

Ναι, το έπαθα με ένα άλλο USB της Gigabyte.

Θα μπείς στο site της gigabyte και θα κατεβάσεις τη νεότερη έκδοση του προγράμματός της, γιατί αυτό που έχει στο CD του, δεν υποστηρίζει το νέο PC suite.

Θα παίξει καμπάνα.

Link to comment
Share on other sites

Κατι μερες τωρα δεν γραφω και συχνα.Ξερω οτι δεν σας λειπω μια και το μυαλο ολων μας ειναι σε παραλιες .Αντιμετωπιζω ομως ενα προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.Βαφω τα καγκελα στο σπιτι και αν θελετε,αφηστε λιγο το κινητο και ελατε να με βοηθησετε.Βαλτε ενα χερακι να τελειωσω και εγω βαζω τους φραπεδες.

Καλες δροσιες !!!

Που εισαι;;;;!!!!!! :w00t: :lol: :wacko: Κερνας σιγουρα καφεδες

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ειχα φροντισει για backup της μνημης (και μετα δεν γινοταν γιατι εκλεινε συνεχως το κινητο) οποτε εχασα ολα τα μηνυματα, ρυθμισεις, ημερολογιο μου... :(

Πραγματι οπως εχω πει και εγω ,συμβαινουν τετοιες ανωμαλιες μετα απο τοσες δοκιμες προγραμματων που εχουνε κανει (και συνεχιζουμε).Δυσκολο και σκληρο να χανεις τις επαφες.Συνιστω ενα αντιγραφο επαφων να υπαρχει παντα στον υπολογιστη.Φυσικα μετα απο καθαρη εγκατασταση γιατι αν κρατησουμε αντιγραφο στην καρτα και κανουμε επαναφορα μετα απο soft , παλι θα εχουμε προβληματα γιατι κρατιουνται αντιγραφα και απο καταλλοιπα εφαρμογων που καποτε βαλαμε.Ετσι εχω παρατηρησει,ετσι λεω !.Μετα ειμαστε ελευθεροι να παιξουμε μαζι του.Και λεω παιξουμε γιατι πραγματικα 4 μηνες τωρα ετσι βλεπω τις δοκιμες που κανω.

Καλως ορισες πισω (θαλασσοδαρμενος υποθετω !!!)

ΜΑΝΟΣ πραγματι κερναω φραπεδες :) Και οσο ελεγα σημερα και αυριο να τελειωσω,μου αλλαξανε το ωραριο δουλειας και θα παω πισω 2 μερες :mad:

Σημερα περασα ομορφα την ωρα μου παραμορφωνοντας τις φατσες φιλων και γνωστων με το Image Plus 2.1.3. Επισης και με το Photorite καλα περασα !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

xerei kanenas poia einai h megalhterh karta mnimhs pou dehete afth h shskevh?

υπαρχει και 1gb.αλλα καλυτερα να επερνες μια 512 που ειναι και σχετικα ποιο φτινη,και κανεις και την δουλεια σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να φανεί χαζή η ερώτηση αλλα

ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΡΧΕΙΑ RAR ΣΤΟ KINHTO;

Έχω κάνει σχεδόν τα πάντα. Υπάρχει κόλπο κια δεν το ξέρω;

Τώρα κατεβάζω το WinRAR. Θα γίνει τπτ ή...

Τα έχω περάσει αυτούσια στο κινητό αλλά μου λέει άγνωστη μορφή αρχείου.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβάζω το WinRAR. Θα γίνει τπτ ή...

Σωστα κανεις ;) ,

θα τα αποσυμπιεσεις πρωτα στο pc σου με το WinRAR και μετα θα κανεις

αποστολη στο κινητο σου . :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά όσοι το έχετε, έλεος!!!Μια απλή ερώτηση κάνουμε κάποιοι εδώ μέσα και απάντηση δεν παίρνουμε.Βοηθήστε μας!!!Τα mp3 ως ήχοι κλήσης ακούγονται δυνατά και καθαρά από το ηχείο ή "μπουκωμένα" και "μουντά" όπως στο 7610 που ακούγονται σαν μεγάφωνο γύφτου που πουλάει πατάτες;Ευχαριστούμε για την απάντηση σας!!!

χωρίς να μπορώ να το συγκρίνω με άλλο μοντέλο, ο ήχος ακούγεται ικανοποιητικά.(ένταση και ποιότητα). Αντιθέτως η διάρκεια της μπαταρίας είναι απογοητευτική.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να φανεί χαζή η ερώτηση αλλα

ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΡΧΕΙΑ RAR ΣΤΟ KINHTO;

Έχω κάνει σχεδόν τα πάντα. Υπάρχει κόλπο κια δεν το ξέρω;

Τώρα κατεβάζω το WinRAR. Θα γίνει τπτ ή...

Τα έχω περάσει αυτούσια στο κινητό αλλά μου λέει άγνωστη μορφή αρχείου.

Με το WinRAR θα τα αποσυμπιέσεις και το αρχείο που θα προκύψει (.sis) το στέλνεις στο κινητό ;)
Link to comment
Share on other sites

χωρίς να μπορώ να το συγκρίνω με άλλο μοντέλο, ο ήχος ακούγεται ικανοποιητικά.(ένταση και ποιότητα). Αντιθέτως η διάρκεια της μπαταρίας είναι απογοητευτική.

αν το συγκρινω με το κ700 και το s700 που ειχα to 3230 παιζει χαλια τελειως...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα!

 

Ως νέος στην παρέα θα ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματα:

 

1. Που και Πως βρίσκω εφαρμογές (για παράδειγμα με ενδιαφέρει το route 66)

 

2. Τι ακριβώς κάνει το Hard Reset???

 

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα...

Link to comment
Share on other sites

λιγες σελιδες γραφτηκαν μεσα σε 14 ημερες που ελειπα. δεν βλεπω πολυ κινηση! το κινηο επεσε αγρια δυο φορες μια σε χψμα και μια σε ασφαλτο και γρατζουνιστηκε λιγακι, αλλα λειτουργει μια χαρα! δυνατο κινητο!!

 

εχω προβλημα με το παιχνιδι football trivia. οταν παταω το κουμπι του μενου συνεχομενα για να κανω κατι αλλο, ενω τρεχει το παιχνιδι, και μετα ξαναπηγαινω στο παιχνιδι, κολλαει το κινητο και η μοννη λυση ειναι να βγαλω την μπαταρια! γιατι γινεται αυτο;

 

επισης μου βγαζει διαθεσιμη γλωσσα στο κινητο τα γερμανικα ξαφνικα. το ειχε απο την αρχη και εγω δεν το παρατηρουσα ή οχι;

 

* δοκιμαστε τα 12 καινουρια του PdaMill. θα κολλησετε!! *

 

Καλωςηρθες ETSOLAKIS.

1. Που και Πως βρίσκω εφαρμογές (για παράδειγμα με ενδιαφέρει το route 66)

μπορεις να βρεις χιλιαδες εφαρμογες εδω , αρκει πρωτα να γινεις μελος για να μπορεις να τις κατεβασεις.

 

2. Τι ακριβώς κάνει το Hard Reset???

σβηνει τα παντα απο το κινητο. και το επαναφερει στην αρχικη του κατασταση.
Link to comment
Share on other sites

ok thanks!

Na rwthsw kai kati allo bre paidia,eala to Media Safe sto kinito,xsekinaei kai mou zhtaei ena kwdiko,ton grafw kai mou zhtaei epalitheysh,ton xsanagrafw kai mpenw sto programa,bgenw paw na xsanampw dinw ton kwdiko kai mou leei invalid password!bgazw to programa to xsanabazw kai paw na dwsw kwdiko kai mou leei invalid pass!ti na kanw?????

:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια φευγω αυριο για διακοπες στο ναυπλιο και γυρναω μαλλον 26 αυγουστου. Ενα καλο καλοκαιρι ευχομαι σε ολη την τρελοπαρεα του my phone και θα τα πουμε οταν γυρισω.Προς το παρον ''καλο καλοκαιρι''

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

xerei kanenas poia einai h megalhterh karta mnimhs pou dehete afth h shskevh?
Όπως μπορείς να δεις στην παρακάτω διεύθυνση μπορεί να πάρει μέχρι και 1gb http://www.mobymemory.com/128MB_to_1GB_RS_MMC_Reduced_Size_Memory_Cards_for_the_Nokia_3230_mobile_phone.asp ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...