Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δούλεψε σε κάποιον το irremote???εμένα δε μου δουλεύει με τίποτα και στο site της psiloc το 3230 δεν βρίσκεται στο compatibility list.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

xerei kaneis na moy pei pios exei dokimasei to irremote kai toy doulepse?den moy doulevei oute se radio oute se tv!

episis, me pio programma mporo na paixo mpeg arxeia video???????

eyxaristo..... :O

μπορει να μην ειναι συμβατη η συσκευη που προσπαθεις να χηριστεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

episis, me pio programma mporo na paixo mpeg arxeia video???????

eyxaristo..... :O

 

mpeg αρχεια κατευθειαν δεν μπορεις . Με το smartmovie πχ τα μετατρεπεις σε avi format.

Περισσοτερα θα βρεις στο αναλογο θεμα

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Video Converters & Players: Ποιον από όλους;

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγω Total irRemote εχω περάσει την έκδοση 1.01 και παρόλο που είναι παλιά, δουλεύει μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Καλή η πρωτοβουλία σου!! Έχω αρχίσει να κάνω upload διάφορα δοκιμασμένα προγράμματα και themes, συνολικά γύρω στα 16mb! Αργότερα θα βάλω κι άλλα, ελπίζω να τον γεμίσουμε τον λογαριασμο!!! Οκ, αυτά για τώρα!! :)

Πολυ καλη κινηση πραγματι!! Εριξα μια ματια στα αρχεια που ανεβασατε.Σε μερικα εχω νεωτερες εκδοσεις.Θα τις ανεβασω οταν μπορεσω.Εχω περιπου 50Mb παιχνιδια και προγραμματα που παιζουν στο 3230.Οτι τεσταρω θα το ανεβαζω.Αλλα δεν εχω προσβαση σε αυτα τωρα γιατι τα εχω στο pc στη Κοζανη και τωρα ειμαι χαλκιδικη :O Αλλα θα τα ανεβασω!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα το CallCheater version 1.02 και πέθανα στα γέλια! Είναι απίστευτο πρόγραμμα , για όσους

δεν το ξέρουν φυσικά! Βάζει ήχους την ώρα κλήσεων, για παράδειγμα ... να είσαι σπίτι και να σε παρει κάποιος και να ακούγετε σαν να είσαι στον δρόμο, με φωνές και κορναρίσματα....!

Σήμερα με πήρε ένας και έβαλα βροχή ν'ακούγετε, άσχετα που έξω είναι καλοκαίρι... και τρελάθηκε! :D

Δοκίμασα και το CallRecorder version 1.03 , πολύ καλό και αυτό... πρίν απο κάθε κλήση σε ρωτάει αν θες να την ηχογραφήσεις

( σε amr ή wav )!

Και τα 2 δουλεύουν άψογα στο 3230!! ;)

Μηπως τα εχεις σε..κανονικη εκδοση να τα στειλεις σε παρακαλω? reddevils@mycosmos.gr THX

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως τα εχεις σε..κανονικη εκδοση να τα στειλεις σε παρακαλω? reddevils@mycosmos.gr THX

 

Μπές ....εδώ φίλε , κάνε και ένα register (free) και θα βρείς και άλλα 'καλά' !!! ;)

 

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

xerei kaneis na moy pei pios exei dokimasei to irremote kai toy doulepse?den moy doulevei oute se radio oute se tv!

episis, me pio programma mporo na paixo mpeg arxeia video???????

eyxaristo..... :O

Εμένα μου δούλεψε κανονικά με την τηλεόραση μου. Μάλλον δεν έχει ρυθμίσεις συμβατές με τις συσκευές σου.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η πρωτοβουλία του haldir. Αυτό θα βοηθήσει όλους μας.

Προτείνω όμως δυο πράγματα. Πρώτον να γίνει μια ταξινόμηση με φακέλους και υποφακέλους ανάλογα με την κατηγορία του αρχείου γιατί όταν αρχίζει και γεμίζει δενθα βρίσκουμε τίποτα.

Δεύτερον να μας εξηγήσει κάποιος λεπτομερώς πως μπορούμε να κάνουμε upload γιατί εγώ δοκίμασα και δεν τα κατάφερα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου δούλεψε κανονικά με την τηλεόραση μου. Μάλλον δεν έχει ρυθμίσεις συμβατές με τις συσκευές σου.

 

khatz ποια έκδοση του irremote χρησιμοποιείς????

 

εγώ έχω προσπαθήσει με καμιά δεκαριά εκδόσεις και ούτε καν άνοιξε η εφαρμογή........:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το πήρα τελικά το τηλέφωνο. Όλα καλά, μόνο το ηχειάκι μου την έσπασε λίγο! :( Με τα ακουστικά πάντως όλα άψογα, ευτυχώς! ;) Έχω ένα πρόβλημα όμως. Προσπάθησα να βάλω το TIM imagine στη συσκευή επιλέγοντας ως συμβατή συσκευή το 6630. Όλα καλά στην πρώτη φάση (δηλαδή κατέβασα το imagineloader) αλλά για το μενού μου έβγαλε σφάλμα και δεν το κατεβάζει. Αυτό δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Το πρόβλημα είναι ότι κάθε φορά που ανοίγει το τηλέφωνο ανοίγει το imagineloader και με πηγαίνει στο wap site για να το κατεβάσει ενώ κάθε φορά δεν το κατεβάζει! Προσπαθώ να το σβήσω από το διαχείριση αλλά μου λέει ότι εφαρμογή είναι ανοιχτή. Δεν ξέρω πως μπορώ να τη διαγράψω. Έχει κανείς καμιά ιδέα; Με card reader θα λυθεί; Επειδή όμως δεν έχω card reader και δεν έχω σκοπό να πάρω μόνο γι' αυτό, αν πάω στα Nokia shop θα μου το κάνουν; Περιμένω να μου φέρουν το καλώδιο σύνδεσης για τον υπολογιστή. Αν προσπαθήσω να το σβήσω από εκεί θα μπορέσω ή θα μου βγάλει πάλι "εφαρμογή ανοιχτή";
Link to comment
Share on other sites

λοιπον διαβασα το επισημο θεμα του nokia 3230 και οι μισοι φαινονται ικανοποιημενοι, οι αλλοι μισοι δυσαρεστημενοι ( φυσικα οχι πολυ, αφου για τα λεφτα του ειναι μια χαρα.. ) . λοιπον μερικες τελευταιες αποριες πριν το αγορασω..

 

1. τι καρτες μνημης δεχεται? καποιο site που να εχει τιμες ? ποια ειναι η τιμη του κινητου τωρα? που μπορω να το βρω πιο φτηνα? ( εκτος απο Online αγορες.. )

 

2. ποιος θα ειναι ο πιο ευκολος τροπος για μεταφορα δεδομενων απο το κινητο στον υπολογιστη και το αντιστροφο? υπαρχει περιπτωση να μην γινεται μεταφορα για καποιο λογο? ( εξαιτιας του υπολογιστη μηπως? ) ακουσα κατι για card reader. τι ειναι? συμφαιρει?

 

3. το ραδιο εχει ανοικτη ακροαση? ή θελει καλωδιο οπως και στο k700? επισης για το visual radio , χρειαζεται να πληρωνεις? ( αλλα τι ρωταω , αφου δεν ειναι διαθεσιμο εδω ακομα.. :P )

 

4. οταν λεμε οτι παιζει τα mp3 μονοφωνικα τι ακριβως εννοουμε? ( δεν το καταλαβαινω με τιποτα!! ) δλδ με εναν τονο?

 

5. μπορω να βαλω τα mp3 ως ηχους κλησης? ( ή εστω ogg,aac )

 

6. τι θα πρεπει να παρω μαζι με το κινητο? μνημη, φορτιστη, περιφερειακα..

 

7. ο γερμανος το εχει το κινητο? στο site του που εψαξα δεν λεει τιποτα.

 

8. τα βιντεο ειναι καλης ποιοτητας? οι φωτογραφιες? εχουν μεγαλη διαφορα απο φωτογραφιες 0.3 mgpixels? για παρδειγμα απο αυτες του m65, k700, gx 10...

 

9. η διαρκεια μπαταρια τι λεει? σε καμμια πενταημερη θα χρειαστω να παρω και δευτερη μπαταρια? η μπαταρια που δινεται ειναι καλη? ο φορτιστης?

 

10. υπαρχουν εφαρμογες που λειτουργουν σε ολα τα s60 κινητα, εκτος απο το 3230?

 

11. δινει κανα cd μαζι με το κουτι? θα πρεπει να κατεβασω εγω κατι? αν ναι, ποσο μεγεθος περιπου θα εχουν? υπαρχει περιπτωση ασυμβατοτητας του pc suite με τον υπολογιστη μου?

 

12. εχει 3d games? themes?

 

13. κολληματα στο μενου?

 

14. υποστηριζει και ελληνικα και αγγλικα? οχι μονο στα μηνυματα, γενικα στο μενου, οι εφαρμογες κτλ.. ( αν και λογικα οι εφαρμογες αποκλειεται να ειναι μεταφρασμενες.. )

 

15. εχει flash? μεγιστη χρονικη διαρκεια ληψης βιντεο? 6 mbs ελευθερα και 32 mbs καρτα στο κουτι ή κανω λαθος?

 

16. θα μπορω να μπαινω κανονικα στο internet με broswer? υπαρχει ογκοχρεωση ή χρονοχρεωση? δεν εχω ιδεα απο Internet σε κινητα, καθως ειχα μονο ενα gx10. εκει εμπαινα vodafone live και χρεωνομουν αναλογα με την ωρα + ο,το κατεβαζα απο εκει..

 

αυτα μου ερχονται στο μυαλο αυτη την στιγμη.. Pls οποιος μπορει και ξερει ας απαντησει!

 

πιο πολυ με ενφιαφερει να μαθω για τους τροπους μεταφορας δεδομενως σε ποιες περιπτωσεις μπορει να μην γινεται οπως ρωταω και στην ερωτηση 2.. δλδ εχω βγαλει μια φωτογραφια με το κινητο. πως θα την μεταφερω στον υπολογιστη. αν υπαρχει καποιο site με help,tutorials δεκτο.

 

sorry αν σας κουραζω..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η πρωτοβουλία του haldir. Αυτό θα βοηθήσει όλους μας.

Προτείνω όμως δυο πράγματα. Πρώτον να γίνει μια ταξινόμηση με φακέλους και υποφακέλους ανάλογα με την κατηγορία του αρχείου γιατί όταν αρχίζει και γεμίζει δενθα βρίσκουμε τίποτα.

Δεύτερον να μας εξηγήσει κάποιος λεπτομερώς πως μπορούμε να κάνουμε upload γιατί εγώ δοκίμασα και δεν τα κατάφερα.

ΦΙΛΕ ΚΗΑΖ ΤΟ UPLOAD ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GMAIL DRIVE(ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ)ΚΑΙ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ USERNAME KAI TO PASSWORD TOTE ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ GMAIL DRIVE.TΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ SEARCH Ο 0ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ(ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ) :p

Link to comment
Share on other sites

λοιπον διαβασα το επισημο θεμα του nokia 3230 και οι μισοι φαινονται ικανοποιημενοι, οι αλλοι μισοι δυσαρεστημενοι ( φυσικα οχι πολυ, αφου για τα λεφτα του ειναι μια χαρα.. ) . λοιπον μερικες τελευταιες αποριες πριν το αγορασω..

 

1. τι καρτες μνημης δεχεται? καποιο site που να εχει τιμες ? ποια ειναι η τιμη του κινητου τωρα? που μπορω να το βρω πιο φτηνα? ( εκτος απο Online αγορες.. )

 

2. ποιος θα ειναι ο πιο ευκολος τροπος για μεταφορα δεδομενων απο το κινητο στον υπολογιστη και το αντιστροφο? υπαρχει περιπτωση να μην γινεται μεταφορα για καποιο λογο? ( εξαιτιας του υπολογιστη μηπως? ) ακουσα κατι για card reader. τι ειναι? συμφαιρει?

 

3. το ραδιο εχει ανοικτη ακροαση? ή θελει καλωδιο οπως και στο k700? επισης για το visual radio , χρειαζεται να πληρωνεις? ( αλλα τι ρωταω , αφου δεν ειναι διαθεσιμο εδω ακομα.. :P )

 

4. οταν λεμε οτι παιζει τα mp3 μονοφωνικα τι ακριβως εννοουμε? ( δεν το καταλαβαινω με τιποτα!! ) δλδ με εναν τονο?

 

5. μπορω να βαλω τα mp3 ως ηχους κλησης? ( ή εστω ogg,aac )

 

6. τι θα πρεπει να παρω μαζι με το κινητο? μνημη, φορτιστη, περιφερειακα..

 

7. ο γερμανος το εχει το κινητο? στο site του που εψαξα δεν λεει τιποτα.

 

8. τα βιντεο ειναι καλης ποιοτητας? οι φωτογραφιες? εχουν μεγαλη διαφορα απο φωτογραφιες 0.3 mgpixels? για παρδειγμα απο αυτες του m65, k700, gx 10...

 

9. η διαρκεια μπαταρια τι λεει? σε καμμια πενταημερη θα χρειαστω να παρω και δευτερη μπαταρια? η μπαταρια που δινεται ειναι καλη? ο φορτιστης?

 

10. υπαρχουν εφαρμογες που λειτουργουν σε ολα τα s60 κινητα, εκτος απο το 3230?

 

11. δινει κανα cd μαζι με το κουτι? θα πρεπει να κατεβασω εγω κατι? αν ναι, ποσο μεγεθος περιπου θα εχουν? υπαρχει περιπτωση ασυμβατοτητας του pc suite με τον υπολογιστη μου?

 

12. εχει 3d games? themes?

 

13. κολληματα στο μενου?

 

14. υποστηριζει και ελληνικα και αγγλικα? οχι μονο στα μηνυματα, γενικα στο μενου, οι εφαρμογες κτλ.. ( αν και λογικα οι εφαρμογες αποκλειεται να ειναι μεταφρασμενες.. )

 

15. εχει flash? μεγιστη χρονικη διαρκεια ληψης βιντεο? 6 mbs ελευθερα και 32 mbs καρτα στο κουτι ή κανω λαθος?

 

16. θα μπορω να μπαινω κανονικα στο internet με broswer? υπαρχει ογκοχρεωση ή χρονοχρεωση? δεν εχω ιδεα απο Internet σε κινητα, καθως ειχα μονο ενα gx10. εκει εμπαινα vodafone live και χρεωνομουν αναλογα με την ωρα + ο,το κατεβαζα απο εκει..

 

αυτα μου ερχονται στο μυαλο αυτη την στιγμη.. Pls οποιος μπορει και ξερει ας απαντησει!

 

πιο πολυ με ενφιαφερει να μαθω για τους τροπους μεταφορας δεδομενως σε ποιες περιπτωσεις μπορει να μην γινεται οπως ρωταω και στην ερωτηση 2.. δλδ εχω βγαλει μια φωτογραφια με το κινητο. πως θα την μεταφερω στον υπολογιστη. αν υπαρχει καποιο site με help,tutorials δεκτο.

 

sorry αν σας κουραζω..

 

1. Απλες rs mmc.Για αγορα κοιτα στο play247.gr

2. O card reader ειναι μια συσκευη που δεχεται μνημες τυπου flash οπως η mmc .Ειναι ο πιο γρηγορος τροπος μεταφορας.Συμφερει η αγορα του.Με drag n' drop γινεται η μεταφορα των αρχειων.Αλλα για full back up και αξιοποιηση τιυ nokia pc suite θες καλωδιο ή bluetooth.

3. Εχει ανοιχτη ακροαση αλλα θελει να εχεις το handsfree συνδεδεμενο γιατι ειναι η κεραια του :O

4. Σημαινει οτι ακους και απο τα 2 ακουστικα το ιδιο και δεν γινεται διαχωρισμος του αριστερου και δεξιου καναλιου του τραγουδιου στα ακουστικα..

5. Αν εχεις περασει mp3 θα σου τα εμφανισει στους ηχους κλησης..

6. Ενα μεσο συνδεσης με το pc(card reader ή καλωδιο ή bluetooth)Kαι αναλογα με τις αναγκες σου εναν πιο γρηγορο φορτιστη και μια μεγαλυτερη mmc..

7. Δεν ξερω :O

8. http://briefcase.pathfinder.gr/contents/songless_bird/34285o

9. 2 μερες με αρκετη χρηση.Ο φορτιστης που δινει το κουτι ειναι αργος.Κανει 2-2.5 ωρες για τη φορτιση.

10. Σχεδον ολες οι εφαρμογες to 3230 παιζουν σε ολα τα series 60.

11. Δεν εχει cd. Θα το κατεβασεις απο την nokia το pc suite.Περιπου 22Mb.Ειναι για Χp kαι 2000.

12. Εχει και τα 2. :)

13. Αρκετα γρηγορο μενου.

14. Το κινητο εχει πληρη υποστηριξη Ελληνικων.Οχι ολες οι εφαρμογες ομως...

15. Δεν εχει flash.Μπορεις να αγορασεις το αξεσουαρ απο τη nokia. 45€.Και ναι αυτη ειναι η μνημη που εχει.

16. Δεν ξερω :O

Ουφ!!! :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

λοιπον διαβασα το επισημο θεμα του nokia 3230 και οι μισοι φαινονται ικανοποιημενοι, οι αλλοι μισοι δυσαρεστημενοι ( φυσικα οχι πολυ, αφου για τα λεφτα του ειναι μια χαρα.. ) . λοιπον μερικες τελευταιες αποριες πριν το αγορασω..

 

7. ο γερμανος το εχει το κινητο? στο site του που εψαξα δεν λεει τιποτα.

 

 

ναι, το έχει το κινητο κι ας μην το αναφέρει στην ιστοσελίδα του. η τιμή του ανέρχεται στα 355€

 

φοβερή η ιδέα με το gmail. άρχισα κι εγώ να ανεβάζω αρχεία!!!(sonicn,extra levels για το bounce, κ.α.)

Link to comment
Share on other sites

khatz ποια έκδοση του irremote χρησιμοποιείς????

 

εγώ έχω προσπαθήσει με καμιά δεκαριά εκδόσεις και ούτε καν άνοιξε η εφαρμογή........:O

Δες στο gmail.Ανεβασα μια εκδοση που κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δες στο gmail.Ανεβασα μια εκδοση που κανει.

 

ευχαριστώ πολύ:D, αλλα μου έστειλε ήδη ο theka μια έκδοση που κάνει;)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το σβήσω από το διαχείριση αλλά μου λέει ότι εφαρμογή είναι ανοιχτή. Δεν ξέρω πως μπορώ να τη διαγράψω. Έχει κανείς καμιά ιδέα; Με card reader θα λυθεί; Επειδή όμως δεν έχω card reader και δεν έχω σκοπό να πάρω μόνο γι' αυτό, αν πάω στα Nokia shop θα μου το κάνουν; Περιμένω να μου φέρουν το καλώδιο σύνδεσης για τον υπολογιστή. Αν προσπαθήσω να το σβήσω από εκεί θα μπορέσω ή θα μου βγάλει πάλι "εφαρμογή ανοιχτή";

 

Κρατησε πατημένο το πλήκτρο "μενου" μεχρι να εμφανιστουν οι εφαρμογες που τρεχουν. Πηγαινεις πανω στο imagine πατας το πληκτρο "C" και το κλεινεις .

Μετα Εντοπισε το Imagine χρησιμοποιώντας την εφαρμογή "Manager"/"Διαχείριση" στο κεντρικό μενού του κινητού. Επιλεξε "Remove"/ "Διαγραφή" από τις "Options"/"Επιλογές".

http://tim-imagine.tim.com.gr/odigies.asp

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

2. O card reader ειναι μια συσκευη που δεχεται μνημες τυπου flash οπως η mmc .Ειναι ο πιο γρηγορος τροπος μεταφορας.Συμφερει η αγορα του.Με drag n' drop γινεται η μεταφορα των αρχειων.

 

dld αν καταλαβα καλα ειναι μια συσκευη την οποια την συνδεεις στον υπολογιστη πρωτα, αφου βαλεις μεσα σε αυτη μια καρτα μνημης , και μεταφερεις τα αρχεια με drag 'n' drop και υστερα βαζεις το κινητο στον reader και μεταφερει τα αρχεια απο την καρτα μνημης στο κινητο?

 

Αλλα για full back up και αξιοποιηση του nokia pc suite θες καλωδιο ή bluetooth.

 

στο κουτι τι δινει? καλωδιο ή bluetooth?

 

3. Εχει ανοιχτη ακροαση αλλα θελει να εχεις το handsfree συνδεδεμενο γιατι ειναι η κεραια του

 

το οποιο να υποθεσω οτι το δινουν στο πακετο?

4. Σημαινει οτι ακους και απο τα 2 ακουστικα το ιδιο και δεν γινεται διαχωρισμος του αριστερου και δεξιου καναλιου του τραγουδιου στα ακουστικα..

 

δλδ δεν εχει καμμια σχεση με το μονοφωνικο/πολυφωνικο, αλλα με το mono/stereo, ετσι?

6. Ενα μεσο συνδεσης με το pc(card reader ή καλωδιο ή bluetooth)Kαι αναλογα με τις αναγκες σου εναν πιο γρηγορο φορτιστη και μια μεγαλυτερη mmc..

 

τι φορτιστη να ζητησω? ο card reader ειναι ενα μοντελο ή εχει πολλα? ποιον να προτιμησω? δλδ με τον card reader δεν θα χρειαστω τιποτα αλλο? ( εκτος απο pc,Κινητο και mmc? )

 

9. 2 μερες με αρκετη χρηση.Ο φορτιστης που δινει το κουτι ειναι αργος.Κανει 2-2.5 ωρες για τη φορτιση.

 

και πρεπει να περιμενω παντα 2-2.5 ωρες για την φορτιση ή μπορω να την διακοψω? επισης μπορω να χειροζομαι το κινητο ενω φορτιζεται?

 

13. Αρκετα γρηγορο μενου.

 

αν και ο επεξεργαστης του ειναι πιο αργος και απο αυτον του sx1. απο την αλλη για 3αρι μπορει να ειναι υπεραρκετος..

 

οι εφαρμογες αφοτου τις απεγκαθιστω γεμιζουν τιποτα την registry? ( αν υπαρχει κιολας.. )

 

ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Nokkia για να δεις τι δινει το κουτι οταν το αγορασεις δες ΕΔΩ .

Registry τα series 60 δεν εχουν βεβαια ορισμενα καταλοιπα ορισμενες εφαρμογες αφηνουν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο έβαλα στο Gmail μερικά βιντεάκια.

Όσοι πιστοί προσέλθετε :w00t: :up: :yahoo:

-----------------------------------

ΓΙΑ GAMES, WALLPAPERS, THEMES, VIDEO → ΕΔΩ

USERNAME: myphonefiles

PASSWORD: 4310267

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ UPLOAD ΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GmailDrive ΑΠΟ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...