Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μηπως οι εγκοπες δεν εφαρμοζουν καλα??

 

 

μα το βλέπει κανονικά συνδεμένο! απλώς δεν μπορεί να ανοίξει τα αρχεία στο κινητό!!!! Στο laptop κανένα πρόβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

μα το βλέπει κανονικά συνδεμένο! απλώς δεν μπορεί να ανοίξει τα αρχεία στο κινητό!!!! Στο laptop κανένα πρόβλημα!!!

αρα το προβλημα δεν ειναι στο κινητο αλλα στο πισι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μόλις πήρα το 3230. Ενω στο laptop συνδέεται κανονικά με το pc suite. Στο desktop ενώ το βλέπει κανονικά το pc suite συνδεδεμένο, μόλις πάω να ανοίξω το file manager πχ βγάζει μύνημα "δεν ήταν δυνατή η ολοκήρωση της διαδικασίας"

Καμιά ιδέα????

 

 

Λοιπόν τη βρήκα τη λύση ψάχνοντας στο νετ και την παραθέτω για όποιον αντιμετωπίσει το πρόβλημα

 

Start -> Run and enter

 

Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll

 

Άντε να το βρεις μόνος σου κάτι τέτοιο!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τη βρήκα τη λύση ψάχνοντας στο νετ και την παραθέτω για όποιον αντιμετωπίσει το πρόβλημα

 

Start -> Run and enter

 

Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll

 

Άντε να το βρεις μόνος σου κάτι τέτοιο!!!! :lol:

εχει ξαναανφερθει πολες φορες και στο myphone

Link to comment
Share on other sites

εχει ξαναανφερθει πολες φορες και στο myphone

 

Ε τι μου λες τότε για εγκοπές που δεν εφαρμόζουν?? :lol: (πλάκα κάνω) :happy:

 

 

Ξέρει κάποιος γιατι ενω αντέγραψα όλες τις επαφές απο τη sim στο κινητό, σε ορισμένες κλήσεις μου βγάζει μόνο το τηλέφωνο και όχι το όνομα???

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος γιατι ενω αντέγραψα όλες τις επαφές απο τη sim στο κινητό, σε ορισμένες κλήσεις μου βγάζει μόνο το τηλέφωνο και όχι το όνομα???

μηπως εχεις διπλες εγγραφες αυτου του τηλεφωνου;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος γιατι ενω αντέγραψα όλες τις επαφές απο τη sim στο κινητό, σε ορισμένες κλήσεις μου βγάζει μόνο το τηλέφωνο και όχι το όνομα???

 

Αν έχεις καταχωρημένο έναν αριθμό σε παραπάνω από μία επαφές, όταν σε καλεί ο συγκεκριμένος αριθμός, το τηλέφωνο δε μπορεί να "αποφασίσει" ποια επαφή καλεί και επομένως δείχνει μόνο τον αριθμό.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ε τι μου λες τότε για εγκοπές που δεν εφαρμόζουν?? :lol: (πλάκα κάνω) :happy:

 

 

Ξέρει κάποιος γιατι ενω αντέγραψα όλες τις επαφές απο τη sim στο κινητό, σε ορισμένες κλήσεις μου βγάζει μόνο το τηλέφωνο και όχι το όνομα???

λογικα πρεπει να εχεις βαλει προσφατα το nero 7 (που εχει αναφερθει οτι κανει το συγκεκριμενο προβλημα).ας μου ελεγες οτι το ειχες βαλει και να στο ελεγα.δεν μυριζω ουτε τα νυχια μου ουτε διαβαζω το γιαουρτι:lol: :lol: (φυσικα και αστειευομαι)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Είχα πρόβλημα με το pc suite … δε δούλευε γενικός , (μνήμη πλήρης, αδύνατη είσοδος…. Και τέτοια) και αποτι είδα στο forum έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα…

Μετά από πολλή ψάξιμο το πρόβλημα λύθηκε ως εξής.

Έναρξη – εκτέλεση και εκεί μέσα πληκτρολογούμε Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll και ως δια μαγείας όλα οκ…

Δοκιμάστε το

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Είχα πρόβλημα με το pc suite … δε δούλευε γενικός , (μνήμη πλήρης, αδύνατη είσοδος…. Και τέτοια) και αποτι είδα στο forum έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα…

Μετά από πολλή ψάξιμο το πρόβλημα λύθηκε ως εξής.

Έναρξη – εκτέλεση και εκεί μέσα πληκτρολογούμε Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll και ως δια μαγείας όλα οκ…

Δοκιμάστε το

:p δες λιγο πιο πανω.

καλως ηρθες, εστω τωρα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια! πως γινετε να επεξεργαστω τις επαφες μου απτον υπολογιστη?

Εχω το pc suite και μπενω στο Nokia Phone Browser μετα επιλεγω τη συσκευη

μου και μετα το Επαφές, σβηνω οτι θελω η πειραζω και οταν κανω ενημερωση

στη συσκευη, δεν εχει αλαξει τιποτα..

οταν κανω συχρονισμο, αντι να αλλαξουν στο κινητο, αλλαζουν στον υπολογιστη!

υπαρχει καποιος τροπος να πειραξω τη μνημη του κινητου μου απτον υπολογιστη?

 

ουφ το φτιαξα! :-P

6510 kai ta miala sth dixromia! :cool:
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα 1gb :)

 

είναι σίγουρο αυτό? Γιατι πήγα στο Γερμανό στο mall να πάρω καρτούλα και ο υπάλληλος αφού κοίταξε κάτι τεφτέρια λέει οτι μέχρι 512 υποστηρίζει και έτσι πήρα 512 αλλά δεν την άνοιξα ακόμα. Αν είναι να την πάω πίσω να την αλλάξω με 1Gb.Υπάρχει κάπου στο net κάποια αναφορά?

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο αυτό? Γιατι πήγα στο Γερμανό στο mall να πάρω καρτούλα και ο υπάλληλος αφού κοίταξε κάτι τεφτέρια λέει οτι μέχρι 512 υποστηρίζει και έτσι πήρα 512 αλλά δεν την άνοιξα ακόμα. Αν είναι να την πάω πίσω να την αλλάξω με 1Gb.Υπάρχει κάπου στο net κάποια αναφορά?

κοιτα, δε θυμαμαι τωρα αν καποιο ατομο απο εδω εχει βαλει 1gb αλλα το λεω γιατι 1gb παιρνει και το 3650 αν δεν κανω λαθος, ειχε ανεβασει και σχετικη φωτο ο theka_2003. το 6600 μου παιρνει 1gb. οσο για τους υπαλληλους του γερμανου, παντα ετσι απαντανε, ειλικρινα :)

σορρυ αν σε "τρομαξα"...

Link to comment
Share on other sites

άμα επανεγκαταστήσεις την εφαρμογή και δοκιμάσεις να τις κάνεις πάλι decrypt?

 

dokimasa alla tipota den mporo na anoikso oyte tis eikones oute tis efarmoges apo tin mana tou stin karta mnimis....akoma kati: to joystic kounietai arketa den pisteyo na ksekollisei i na spasei?

Link to comment
Share on other sites

akoma kati: to joystic kounietai arketa den pisteyo na ksekollisei i na spasei?
Και μένα με είχε προβήματίσει αυτό στην αρχή αλλα μέχρι τώρα, σχεδόν ενα χρόνο μετά την αγορά του, δεν έχω κανένα πρόβλημα ;)

 

@ xristos69 με την κάρτα 1gb δεν θα έχεις πρόβλημα ;)

Link to comment
Share on other sites

@ xristos69 με την κάρτα 1gb δεν θα έχεις πρόβλημα ;)

 

 

Είσαι σίγουρος? έχεις δοκιμάσει την 1GB? Ξαναπήγα στο Γερμανό που μου δώσαν τη 512 σαν μόνη υποστηριζόμενη να την αλλάξω με 1 GB και με άρχισε στα:

 

"δεν μπορώ να σου εγγυηθώ οτι θα δουλέψει"

"σε έναν άλλο 3230 με 1GB το τηλέφωνο δυσλειτουργούσε"

"εμείς έχουμε οδηγία για 512 μόνο"

 

και koloσα και δεν την άλλαξα ακόμα. Την έχω όμως σφραγγισμένη! Τι να κάνω???? Κάποιος που να έχει δοκιμάσει 1gb RS-MMC της SanDisk???? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος? έχεις δοκιμάσει την 1GB? Ξαναπήγα στο Γερμανό που μου δώσαν τη 512 σαν μόνη υποστηριζόμενη να την αλλάξω με 1 GB και με άρχισε στα:

 

"δεν μπορώ να σου εγγυηθώ οτι θα δουλέψει"

"σε έναν άλλο 3230 με 1GB το τηλέφωνο δυσλειτουργούσε"

"εμείς έχουμε οδηγία για 512 μόνο"

 

και koloσα και δεν την άλλαξα ακόμα. Την έχω όμως σφραγγισμένη! Τι να κάνω???? Κάποιος που να έχει δοκιμάσει 1gb RS-MMC της SanDisk???? :worry:

Έβαλα μια mmc με πατέντα (οχι rs) 1gb και την διάβασε μια χαρά ;)

 

http://img142.imageshack.us/img142/1073/1254xw.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω μια καρτα μνημης 512 που θα την χρησιμοποιω για πολλες εφαρμογες και θελω να μου προτεινετε καποια.Να σειμιωσω οτι θα την αγορασω ή απο τα καταστηματα ΤΙΜ ή απο Γερμανο γιατι θα εξαργηρωσω καποιους ποντους απο το Avantage της ΤΙΜ.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω μια καρτα μνημης 512 που θα την χρησιμοποιω για πολλες εφαρμογες και θελω να μου προτεινετε καποια.Να σειμιωσω οτι θα την αγορασω ή απο τα καταστηματα ΤΙΜ ή απο Γερμανο γιατι θα εξαργηρωσω καποιους ποντους απο το Avantage της ΤΙΜ.

 

Για μένα πήγαινε στο Γερμανό και πάρε μια MMCmobile 512MB της SanDisk. Είναι από τις πιο αξιόπιστες λύσεις.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος? έχεις δοκιμάσει την 1GB? Ξαναπήγα στο Γερμανό που μου δώσαν τη 512 σαν μόνη υποστηριζόμενη να την αλλάξω με 1 GB και με άρχισε στα:

 

"δεν μπορώ να σου εγγυηθώ οτι θα δουλέψει"

"σε έναν άλλο 3230 με 1GB το τηλέφωνο δυσλειτουργούσε"

"εμείς έχουμε οδηγία για 512 μόνο"

 

και koloσα και δεν την άλλαξα ακόμα. Την έχω όμως σφραγγισμένη! Τι να κάνω???? Κάποιος που να έχει δοκιμάσει 1gb RS-MMC της SanDisk???? :worry:

βλακειες απλος οι ανθρωποι ειναι ανιδεοι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...