Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το κανεις μεσω του κινητου θα ξαναδημιουργηθουν απο μονοι τους. :)

An den kanw la8os&se card reader na ginei to format otan anagnwristei apo to kinhto dhmeiurgei tus default katalagus...synxwreste me an kanw la8os :cry:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

An den kanw la8os&se card reader na ginei to format otan anagnwristei apo to kinhto dhmeiurgei tus default katalagus...synxwreste me an kanw la8os :cry:

 

Mολις εκανα φορματ την καρτα μου με card reader ,το κινητο την βλεπει σαν κατεστραμενη. Οποτε μετα φορματ απο το τηλεφωνο ,για την δημιουργια φακελων.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Mολις εκανα φορματ την καρτα μου με card reader ,το κινητο την βλεπει σαν κατεστραμενη. Οποτε μετα φορματ απο το τηλεφωνο ,για την δημιουργια φακελων.

 

La8os ektimhsh :what:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Mολις εκανα φορματ την καρτα μου με card reader ,το κινητο την βλεπει σαν κατεστραμενη. Οποτε μετα φορματ απο το τηλεφωνο ,για την δημιουργια φακελων.

Εγω γιατι οσες φορες ασχοληθηκα με την καρτα μου,εκανα απλα ανασυγκροτηση η διαγραφη και ολα ηταν οκ ?

 

Tweaked Mind......ταξιτζης ειμαι και εισαι πισω μου, η σε εβαλε η γυναικα μου να δεις τι κανω και που παω ??? :p :D :)

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

(τις πιο φθηνες rs-mmc μετα απο μικρη ερευνα ανκαλυψα πως τις εχει το multirama)

τωρα εχω τις εξης ερωτησεις¨

1)που μπορω να βρω ενα προγραμμα για να στελνω οτι θελω μεσω bluetooth

2)οι επιδοσεις στο jbenchmark2 δεν νομιζετε πως ειναι πολυ χαμηλες για κινητο των 350 ευρωπουλων?

3)τι αλλαζει με το νεο firmware

4)μπορει καποιος να μου δωσει το τηλεφωνο της νοκια?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

a ok!!alla auto edw dld h morfopoihsh se ti xreiazete??

Οπως ξερω, πληρης διαγραφη σε ο,τι εχεις μεσα.Και μετα σε καθαρο περιβαλλον κανεις εγκατασταση(βαζεις)ο,τι θελεις.Ειναι μια πιο γρηγορη κινηση τουλαχιστον στην περιπτωση μας, σε σχεση με τις επι μερους διαγραφες.Γιατι οπως ξερεις το φορματ της καρτας απο το φορματ του υπολογιστη διαφερει σημαντικα.

Αν κανω λαθος δεκτη η διορθωση !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

ναι, κανει την καρτα σαν καινουργια, αν εχεις καποιο προβλημα π.χ.. απλα απο το κινητο αργει πολυ απ'οτι ξερω.
Link to comment
Share on other sites

(τις πιο φθηνες rs-mmc μετα απο μικρη ερευνα ανκαλυψα πως τις εχει το multirama)

τωρα εχω τις εξης ερωτησεις¨

1)που μπορω να βρω ενα προγραμμα για να στελνω οτι θελω μεσω bluetooth

2)οι επιδοσεις στο jbenchmark2 δεν νομιζετε πως ειναι πολυ χαμηλες για κινητο των 350 ευρωπουλων?

3)τι αλλαζει με το νεο firmware

4)μπορει καποιος να μου δωσει το τηλεφωνο της νοκια?

ευχαριστω

Ειδες που οταν ψαχνεις κερδιζεις ? :)

1)Δοκιμασε το forward 1.21 η το advanced call manager 1.07

2)Και ο επεξεργαστης του μικρος δεν ειναι για να ζηταμε περισσοτερα σε σχεση με την τιμη?

3)Αν βγηκε νεοτερο ποιο ειναι?Γιατι το 3.0505.2 απο το 3.505.2 , δεν νομιζω οτι λεει κατι.

4)Μαλλον μεσω e-mail απο το site της θα ερθεις σε επικοινωνια.

Θεωρει τον ευατο της.....μη γκομενα ,την στιγμη που πολλοι απο εμας ειμαστε ερωτευμενοι μαζι της και δεν δινει το τηλεφωνο της. :mad: :mad: :mad:

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Για σας και πάλι!

 

Αν και δεν μου απάντησε κάποιος στο προηγούμενο μήνυμα για το ποια έκδοση του λογισμικού υπάρχει για το 3230. δεν πειράζει όμως...

 

θέλω να κάνω μια ερώτηση ακόμα,

υπάρχει κάποιος explorer να μπορεί να στέλνει όλα τα αρχεία με Bluetooth εκτός από το profimail; Και αν υπάρχει που μπορώ να το βρω;

 

Σας ευχαριστώ και πάλι εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος explorer να μπορεί να στέλνει όλα τα αρχεία με Bluetooth εκτός από το profimail; Και αν υπάρχει που μπορώ να το βρω;

 

Σας ευχαριστώ και πάλι εκ των προτέρων.

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε file manager, αρκεί να αλλάξεις την κατάληξη του προστατευόμενου αρχείου ;)
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου απάντησε κάποιος στο προηγούμενο μήνυμα για το ποια έκδοση του λογισμικού υπάρχει για το 3230. δεν πειράζει όμως...

Επειδη βλεπω ενα παραπονο στο μηνυμα σου, σε πληροφορω οτι αν ειχε βγει νεοτερο ,θα γινοταν χαμος εδω μεσα με ρωτηματα τυπου¨Που μπορω να κανω αναβαθμιση,πως,ποσο κοστιζει κλπ.Οποτε μαλλον ακομα στην ΝΟΚΙΑ εχουν διακοπες.Υπομονη.Αλλωστε το κινητο κυκλοφορησε την Ανοιξη.Να μην θελουν καποιο χρονο και αυτοι να μαθουν τι θελει ο κοσμος,τι παραπονα εχει και να δωσουν λυση?

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω ενα παραπονο στο μηνυμα σου, σε πληροφορω οτι αν ειχε βγει νεοτερο ,θα γινοταν χαμος εδω μεσα με ρωτηματα τυπου¨Που μπορω να κανω αναβαθμιση,πως,ποσο κοστιζει κλπ.Οποτε μαλλον ακομα στην ΝΟΚΙΑ εχουν διακοπες.Υπομονη.Αλλωστε το κινητο κυκλοφορησε την Ανοιξη.Να μην θελουν καποιο χρονο και αυτοι να μαθουν τι θελει ο κοσμος,τι παραπονα εχει και να δωσουν λυση?

 

Σε ευχαριστώ φίλε. Θα περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

perasa to msdrive ab to lew kala gia na apothikeuso ta sms stin karta mnimis.

 

twra omos mou emfanizi mono ta sms mou exw stin karta mnimis.

 

ti na kanw na dw kai ta sms pou einai stin mnimi tou til.?

 

to msdrive to ebgala alla pali tipota.

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

perasa to msdrive ab to lew kala gia na apothikeuso ta sms stin karta mnimis.twra omos mou emfanizi mono ta sms mou exw stin karta mnimis.ti na kanw na dw kai ta sms pou einai stin mnimi tou til.?

to msdrive to ebgala alla pali tipota.

thanks

 

Λιγες σελιδες πισω: ;) ;)

:) Λοιπον. Βαζεις το προγραμμα. Το τρεχεις μια φορα. Θα κανει ενα νεο φακελο "μηνυματα" στην mmc. Θα πρεπει να κανεις παλι ολες τις ρυθμισεις για sms και mms. Τα αλλα μηνυματα δεν σβηνονται στην μνημη αλλα δεν μπορεις να τα δεις. Αν θες να εχεις παλι την μνημη τηλεφωνου τοτε βγαζεις της mmc και κανεις restart χωρις αυτην. Αν θελεις να εχεις παλι τα sms στην mmc τοτε τρεχεις παλι το προγραμμα. Ο φακελος που ειχες κανει στην αρχη στην mmc θα υπαρχει απο πριν και δεν χρειαζεται να κανεις παλι τις ρυθμισεις. :)
:) :) :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι αυτο το msv drivee; πρεπει να αποθηκευσω τα μηνυματα στην καρτα μνημης. τι κανει αυτο το προγραμμα; μπορω να το κανω χειροκινητα;

 

(EDIT) Παιδια το βρηκα και τα ερωτηματα μου απαντηθηκαν :)

 

Μια ερωτηση ομως. Πως το κανω οπως ηταν;

Link to comment
Share on other sites

Νεα λιστα με εφαρμογες στην ιστοσελιδα μου.Αντε και καλο κατεβασμα !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Νεα λιστα με εφαρμογες στην ιστοσελιδα μου.Αντε και καλο κατεβασμα !

Παιδια ακουω τα ευχαριστω σας για τον φιλο μας ntanny ο οποιος φροντιζει να μας κραταει παντα UP-to-date :up: :up: :up: ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...