Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει ασχοληθει κανεις με το TIM Mobile tv ??? Μπηκα στο fun του TIM Imagine και αυτο που ειδα στην οθομη μου ηταν γραμματοσειρα με τετραγωνακια ,συμβολα και αλλα ασυναρτητα .Ψαχνοντας στην τυχη ενας Θεος ξερει πως εφτασα στην ενδειξη Downloand.Εδω ειμαστε ειπα και κατεβασα το αρχειο εγκαταστασης που θελει ωστε να μπαινεις για το χαζοκουτι.Ξεκινησε μονο του για εγκατασταση μετα το κατεβασμα ,αλλα χωρις να τελειωνει ποτε.Εκανα επανεκκινηση γιατι καμμια εντολη δεν προχωρουσε και μετα εδωσα παλι εντολη εγκατ5αστασης η οποια τελειωσε σε λιγα δευτερολεπτα.Απο εκει και μετα ειδα οτι πρεπει να γινουν κατι ψιλορυθμισεις.

Αν καποιος προσπαθησε και καταφερε συνδεση με Κορομηλα(πχ),ας αναφερει τι ακριβως εκανε.

Α ρε manoXXIII, την εκανες για διακοπες και ο φραπες ακομη περιμενει στην καταψυξη.Αναγκαστικα σε 5 μερουλες φευγω κι εγω.Τα καγκελα ας περιμενουν !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προϋποθέσεις για την χρήση της υπηρεσίας

Για να μπορείτε να χρησιμοποιείτε την υπηρεσία θα πρέπει:

1) να έχετε GPRS ή 3G σύνδεση

2) να διαθέτετε ένα από τα παρακάτω κινητά: Nokia 3650, 3660, 6230, 6260, 6600, 6670, 7600, 7610, N-GAGE, N-GAGE QD, 6170, 7280, 7710, 6680, 6681, 6630, 3230, Siemens SX1 Sony Ericsson K300i, K500i, K700i, K750i, S700i, P800, P900, P910i, Z800, Z1010, Panasonic X700, QTEK 2020, 9090, Samsung Z105U.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις και το Ν70 θα δεις οτι μπορει να τραβηξει 352x288 με αρκετα frames. Απο τη μανα του. Αρα και τα 6680/6630 εκει κοντα θα ειναι. Σε εμας απου πιανει 13 fr σε 160x120 πρεπει να κανουμε τουμπες!!

 

Kala den perimena me ta lefta pu dwsame na keei+ta video se cd alla kserw egw re paidi mu....den ginodai pia 8avmata???pada oti plhrwneis perneis??? :O

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Μολις γυρισα απο διακοποες και ειμαι ξεθεομενος....Ανδρο ειχα παει και σας την συστηνω ανεπιφυλακτα!Εχει τις ωραιοτερες παραλιες που εχω δει!

 

Διαβασα σε μια προσφατη σελιδα για το προγραμμα που τραβαει ωραια βιντεο.Μηπως μπορει καποιος να μου το στειλει στο mail μου (orone_88@yahoo.gr)??Thanks in advance..

 

 

PS:ρε παιδια τι εκανε ο φιλος Nokkia και τον διεγραψαν??

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

PS:ρε παιδια τι εκανε ο φιλος Nokkia και τον διεγραψαν??

Μια και το ανεφερες , πραγματι φαινετε και ειναι banned . Μια ματια στα μηνυματα του δειχνει οτι καθετε με τις ωρες και γραφει ενα σωρο.Καποιο απο αυτα μαλλον ηταν που παραβιασε τους κανονες.Δεν εψαξα να βρω καποιο που να υποθεσω οτι προκαλεσε την διαγραφη του γιατι ειναι παρα πολλα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που το θυμήθηκα.

Οταν χρησιμοποιήτε το handsfree και ανοίγετε το ultra mp3 ή και άλλες εφαρμογές που σχετίζονται με τον ήχο και χωρίς να το έχετε βάλει να παίζει κάτι,ακούτε μήπως ένα φφφ ή έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου handsfree;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την πρώτη φόρτιση του τηλεφώνου .Μέσα στο manual μετά από ένα σύντομο ξεφύλλισμα δεν βρήκα καμία αναφορα για το πόσες ώρες πρέπει να το αφήσουμε .Στο forum μου φαίνεται ότι αναφέρθηκε κάπου ότι χρειάζεται 8 ώρες .Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που το θυμήθηκα.

Οταν χρησιμοποιήτε το handsfree και ανοίγετε το ultra mp3 ή και άλλες εφαρμογές που σχετίζονται με τον ήχο και χωρίς να το έχετε βάλει να παίζει κάτι,ακούτε μήπως ένα φφφ ή έχει κάποιο πρόβλημα το δικό μου handsfree;

 

Oxi File mou den akougete tipota.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Vasika exw parathrhsei oti exei mono 2 diava8miseis ston hxo(tulaxiston sto diko mu)para ta polla tetragwnakia....ena apta provlhmatakia pu 8a perimena na diwr8o8un sto epomeno patch

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Στην αναπαραγωγή κάποιου ήχου η ένταση δεν μειώνεται... Τι φταίει;;;

Help please

 

Ευχαριστώ

tha kaneis restart kai meta tha doyleyei kanonika!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, καλησπερα.Για καποιες μερες θα απουσιαζω.Καλα να περασετε και παντα σε δροσερα στεκια !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

aorate osa restart+na kanw to idio mu symvainei.....esena dulevei kanonika h diava8mish tu hxu?

 

Εμενα οποτε το παθαινει(πολυ σπανια),του κανω ενα restart και μετα πανε ολα ρολο'ι' οσον αφορα κ την διαβαθμιση του ηχου.

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

aorate osa restart+na kanw to idio mu symvainei.....esena dulevei kanonika h diava8mish tu hxu?

emena mia xara doyleyei!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγοράσω μία κάρτα μνήμης για το 3230 μου και προβληματίζομαι αν θα έπρεπε να πάρω card reader ή κάποιο buetooth adaptor; Βασικά έχω υπέρυθρες και σκέφτομαι αν θα ήταν καλύτερα να έχω bt για τη σύνδεση με pc-suite ή υπέρυθρες. Αν δεν υπάρχει τρομερή διαφορά στην ταχύτητα διασύνδεσης μεταξύ card-reader κ bt τι θα ήταν προτιμότερο να επιλέξω έτσι ώστε κ μελλοντικά να μου χρησιμεύσει περισσότερο σε όποιο κινητό πάρω;

π.χ. 1)μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή mp3 στο κινητό με bt;

2)με bt δεν θα μπορώ να κρατήσω αντίγραφα των παιχνιδιών ή fotos στον υπολογιστή, θα πρέπει να τα περνάω ένα-ένα στον υπολογιστή ε;

 

έχω κολλήσει help...

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγοράσω μία κάρτα μνήμης για το 3230 μου και προβληματίζομαι αν θα έπρεπε να πάρω card reader ή κάποιο buetooth adaptor; Βασικά έχω υπέρυθρες και σκέφτομαι αν θα ήταν καλύτερα να έχω bt για τη σύνδεση με pc-suite ή υπέρυθρες. Αν δεν υπάρχει τρομερή διαφορά στην ταχύτητα διασύνδεσης μεταξύ card-reader κ bt τι θα ήταν προτιμότερο να επιλέξω έτσι ώστε κ μελλοντικά να μου χρησιμεύσει περισσότερο σε όποιο κινητό πάρω;

π.χ. 1)μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή mp3 στο κινητό με bt;

2)με bt δεν θα μπορώ να κρατήσω αντίγραφα των παιχνιδιών ή fotos στον υπολογιστή, θα πρέπει να τα περνάω ένα-ένα στον υπολογιστή ε;

 

έχω κολλήσει help...

 

Ο card reader είναι απαραίτητος για μεταφορές (από και προς) πολλών αρχείων μαζί (πχ. παιχνιδιών, φακέλων με τραγούδια, φωτο κλπ.). Με ΒΤ μεταφέρεις ένα-ενα τα αρχεία σου από και προς το κινητό και οι ταχύτητες μεταφοράς του ΒΤ είναι πολύ κατώτερες του card reader, πίστεψέ με.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Gia thn pereterw diefkolynsh sas egw promh8efthka mia 512 apthn omadikh parageleia pu eixame kanei sto forum alla vlastimaw gia na gemisw....to ena 1/10 ths....xreiazomai opwsdhpote cardreader....h estw kalwdio

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια. Αγορασα σημερα απο το Πλαισιο, Bluetooth για συνδεση με τον υπολογιστη. Εγκατεστησα το προγραμμα και ολα λειτουργουν καλως.

 

Το προβλημα ειναι οτι κατεβασα απο το site της Nokia το προγραμμα Pc Suite αλλα το θεμα ειναι οτι δεν αναγνωριζει οτι εχω εγκατεστημενο το bluetooth.

 

Με το πρωτο προγραμμα ολα καλα. Αλλα με το προγραμμα της Nokia δεν λειτουργει. Δεν βρισκει καν οτι εχω το bluetooth στην usb θυρα και μου ζηταει να κανω συνδεση μεσω καλωδιου ή υπερυθρων.

 

Καμια ιδεα στο τις πταιει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...